شهاب حسینی قصد دارد در سال 97 نمایش «دوازده مرد خشمگین» را روی صحنه ببرد


شهاب حسینی قصد دارد در سال ۹۷ نمایش «دوازده مرد خشمگین» را روی صحنه ببرد. در این اثر نمایشی بازیگرانی چون علی نصیریان و رامین ناصرنصیر حضور دارند.

ایران آنلاین / شهاب حسینی بازیگر مطرح و شناخته شده سینما و تئاتر که تابستان سال جاری نمایش «اعتراف» را با حضور بازیگرانی چون علی نصیریان در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه برد و پرمخاطب ترین و در عین حال پرفروش ترین نمایش سالن اصلی لقب گرفت، قصد دارد در سال ۹۷ بار دیگر در مقام کارگردان تئاتر اثری را روی صحنه ببرد.

حسینی این بار قصد دارد تابستان سال ۹۷ نمایش «دوازده مرد خشمگین» اثر رجینالد روز را که توسط داریوش مؤدبیان ترجمه شده است، روی صحنه ببرد.

به احتمال زیاد تالار وحدت میزبان جدیدترین تجربه کارگردانی شهاب حسینی خواهد بود.

در این اثر نمایشی بازیگرانی چون علی نصیریان و رامین ناصرنصیر به ایفای نقش خواهند پرداخت./سینماپرس

منبع: ایران آنلاین

خبر بعدی:

صحنه در دست مهمانان خوش آوازه

تهران - ایرنا - همزمان با یازدهمین روز از سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر،نمایش هایی مهمان صحنه را در دست دارند.

به گزارش روز پنج شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، دوم اسفندماه همزمان با یازدهمین روز از سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر،در چهار بخش صحنه ای، به علاوه فجر، رادیویی و تئاتر خیابانی و دیگر گونه های اجرایی نمایش های مختلفی به صحنه می روند که به شرح زیر آمده اند:

** بخش صحنه ای

در مجموعه تئاتر شهر نمایش های «زندگی احمقانه» به نویسندگی زیونوسوکه آگوتاگاوا و کارگردانی دیوید دیوآشویلی از گرجستان ساعت 17 در سالن اصلی به مدت 120 دقیقه حاضر در بخش تئاتر ملل و مسابقه تئاتر بین الملل و نمایش «پروانه الجزایری» به نویسندگی پیام لاریان و کارگردانی محمدرضا درند و سعید زندی از کرمانشاه در دو نوبت 18:30 و 20:30 در تالار چارسو به مدت 100 دقیقه حاضر در بخش مسابقه تئاتر ایران دو به صحنه می روند.
- نمایش های «ناگهان همه بر می خیزند به آوازی دیگر» به نویسندگی و کارگردانی سعیده آجربندیان از تهران به مدت 60 دقیقه در دو نوبت 17 و 19 در تالار سایه حاضر در بخش مسابقه تئاتر ایران یک و نمایش «استرالیا» به نویسندگی پیام لاریان و کارگردانی پیمان کریمی از اصفهان به مدت 55 دقیقه در دو نوبت 17:30 و 19:30 در تالار قشقایی حاضر در بخش مسابقه تئاتر ایران دو اجرا می شوند.
- نمایش «آهسته با گل سرخ» به نویسندگی اکبر رادی و کارگردانی هادی مرزبان از تهران به مدت 90 دقیقه در دو نوبت 17 و 20 در در بخش میهمان و چهل سالگی انقلاب در صحنه تماشاخانه سنگلج میزبان مخاطبان می شود.
- نمایش های «من دیگری است (رمبو در آفریقا)» به کارگردانی لارس کینو از نروژ به مدت 105 دقیقه ساعت 20 در تالار مولوی در بخش تئاتر ملل و مسابقه تئاتر بین الملل و «یک تئاتر کوچک از انتهای دنیا» به کارگردانی ازکیل گارسیا رمئو از فرانسه ساعت 20:30 به مدت 115 دقیقه در تالار حافظ در بخش تئاتر ملل و مسابقه تئاتر بین الملل اجرا خواهند داشت.
نمایش «اپرای عشق» به نویسندگی و کارگردانی بهروز غریب پور از تهران به مدت 115 دقیقه ساعت 19:30 در تالار فردوسی در بخش میهمان و «مرگ و پنگوئن» به نویسندگی محمد چرمشیر و کارگردانی پیام دهکردی از تهران در دو نوبت 18 و 20:45 در تالار استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به مدت 70 دقیقه به صحنه خواهند رفت.
- نمایش «چیدمان (گذرگاه)» به نویسندگی و کارگردانی پیریودلوسکی از فرانسه در خانه تئاتر تماشاخانه عباس جوانمرد از ساعت 11 تا 20 در بخش تئاتر ملل میزبان مخاطبان خواهد بود.

**به علاوه فجر
- نمایش های «دیاستاسی» سندروم دویک به کارگردانی کامیار صالح پور ساعت 19 به مدت 50 دقیقه در تماشاخانه دا، «خرده جنایات زن و شوهری» به نویسندگی اریک امانوئل اشمیت و کارگردانی فرهنگ روشنی به مدت 60 دقیقه ساعت 18:30 در تماشاخانه سه نقطه و «تحت تاثیر» به نویسندگی و کارگردانی رسول کاهانی در دو نوبت 19 و 21:15 در تماشاخانه نوفل‌لوشاتو اجرا خواهند داشت.
- نمایش «نفرین» به نویسندگی و کارگردانی حمید عبدالحسینی ساعت 17 در تماشاخانه ایران تماشا، نمایش «مهمانسرای دو دنیا» به نویسندگی و کارگردانی سجاد همتی در تماشاخانه ایران تماشا ساعت 19 به مدت 50 دقیقه و نمایش «مرگ تصادفی کی آنارشیست» به نویسندگی دار کافو و کارگردانی بهنام خندان به مدت 70 دقیقه ساعت 21:30 در تماشاخانه دیوار چهارم مهمان مخاطبان می شوند.
- نمایش «مردگان» به نویسندگی احسان امانی و کارگردانی دانیال اربابی ساعت 19 به مدت 60 دقیقه در تماشاخانه شانو، نمایش «شکلک» به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی افسانه منادی ساعت 21 در تماشاخانه شانو به مدت 70 دقیقه و نمایش «در انتظار چراخ» به نویسندگی و کارگردانی نیما نعمتی زاده ساعت 19 به مدت 60 دقیقه در در تماشاخانه همای سعادت به صحنه می روند.

** نمایش رادیویی
- دو نمایش «مزار» به نویسندگی و کارگردانی طاهره شاددل از بجنورد ساعت 16:30 به مدت 40 دقیقه و «گونش» به نویسندگی سولماز ملی دائم و کارگردانی فرشید زبوری از اردبیل ساعت 19 به مدت 40 دقیقه در تماشاخانه سرو به سمع و نظر مخاطبان رادیویی خواهد رسید.

** تئاتر خیابانی و دیگر گونه های اجرایی
- نمایش «U-TURN2» به نویسندگی و کارگردانی داریوش نصیری از تهران ساعت 16 به مدت 40 دقیقه، «خدیجه» به نویسندگی و کارگردانی داود براهیمی از اصفهان ساعت 16:30 به مدت 25 دقیقه در بخش چهل سالگی انقلاب اسلامی در محوطه تئاتر شهر اجرا می شوند؛ نمایش «خدیجه» ساعت 10:30 صبح در مترو میدان ولیعصر (عج) - ایوان انتظار نیز اجرا دارد.
همچنین «مشترک مورد نظر» به نویسندگی و کارگردانی سمیه مهری از تهران ساعت 17 به مدت 30 دقیقه و «نامیرا» به نویسندگی و کارگردانی امیرحسین شفیعی از تهران ساعت 18:15 به مدت 50 دقیقه در بخش مسابقه تئاتر خیابانی و دیگرگونه های اجرایی حضور دارند در محوطه تئاتر شهر اجرا می شوند.
- نمایش «ملکوت» به نویسندگی و کارگردانی سعید خیرالهی از دهلران ساعت 16:30 به مدت 25 دقیقه در محوطه خانه هنرمندان ایران و نمایش «کالبد شکافی یک اتفاق» به نویسندگی و کارگردانی مهدی حبیبی از کرج به مدت 30 دقیقه ساعت 11 در مترو میدان ولیعصر (عج) - ایوان انتظار اجرا می شوند.
- نمایش «مثبت و منفی هفت» به نویسندگی و کارگردانی کیمیا خطیب زاده در دو نوبت 18 و 20 در پلاتفرم عمارت روبرو، «ارس» به نویسندگی و کارگردانی حسین توازنی زاده از ساعت 14 تا 17 به صورت گردشی، «بر پهنه کافه» به نویسندگی و کارگردانی مهنوش نراقی ساعت 15 کافه تریای مجموعه تئاترشهر، «کالاندولا» به نویسندگی و کارگردانی احمد سلگی ساعت 15 در عمارت نوفل‌لوشاتو و نمایش «مواجهه با ورنوس فادرانی» به نویسندگی و کارگردانی رضا سعیدی ساعت 19:30 در خانه هنر پیچازی در بخش مسابقه دیگر گونه های اجرایی به اجرا می شوند.
سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیر نادر برهانی مرند از 22 بهمن آغاز شده و سوم اسفند ماه ادامه دارد.
این رویداد هنری چهارم اسفند ماه با مسئولان فرهنگی و هنری در تالار وحدت با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان می دهد.
فراهنگ ** 7561 ** 1355 **

احمدی‌نژاد: دو تا خدا در دنیا باشد، فساد می‌شود| ما زورمان به بقیه نرسید| اختیارات در قوه قضائیه و مقننه متمرکز است اما پاسخگویی در قوه مجریه است| مردم هر سیستم حکومتی خواستند، حقشان است| بخش‌هایی از قانون اساسی و ساختارها باید تغییر کند| رهبری هرچقدر اخت

در پی محبوبیت از دست رفته| چرا احمدی‌نژاد دیگر پدیده‌ای غیر‌ضروری و بی‌معنی محسوب می‌شود؟

رونمایی از داروی تمام ایرانی روفانیب 5

منبع این خبر، وبسایت www.ion.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۷۷۳۳۶۱۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • شغل‌ دوم سلبریتی‌های ایرانی که از آن بی اطلاعید!/ از انستیتو زیبایی نیکی کریمی تا کافه هنر شهاب حسینی
 • نامزد‌های مسابقه بخش «تئاتر خیابانی» جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند
 • گلایه‌های کارگردانان بخش خیابانی جشنواره تئاتر فجر
 • دانلود آهنگ جديد شهاب مظفري بنام ميزون نبود حالت
 • استقلال خوزستان 1-1 صنعت نفت آبادان؛ تساوی، کابوس نفتی ها در لیگ برتر!
 • معرفی نامزدهای «مسابقه تئاتر صحنه ای ایران دو» جشنواره تئاتر
 • ۳ تئاتر در شیراز روی صحنه می رود
 • نامزد‌های بخش خیابانی جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند
 • نامزدهای بخش خیابانی جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند
 • نامزد‌های مسابقه بخش «تئاتر خیابانی» معرفی شدند
 • نامزدهای بخش‌های مختلف «تئاتر خیابانی» معرفی شدند
 • نامزدهای مسابقه بخش تئاتر خیابانی معرفی شدند
 • پایان جشنواره تئاتر فجر با اجرای چهار نمایش بخش بین‌الملل
 • دومین حضور مهاجران «استرالیا» در «فجر۳۷»/ ایستاده تئاتر ببینید
 • هشدار؛ خطر جدی شهاب سنگ‌ها برای ساکنان زمین+ تصاویر
 • خبرهای کوتاه رادیو و تلویزیون| بهزاد فراهانی بازیگر سریال رمضانی شد/ نمایش‌های رادیویی جشنواره فجر امروز تمام می‌شود
 • یک خانواده محترم به سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر آمدند
 • دیدار وزیر ارشاد با بازیگرانی که روی ویلچر، نمایش «رستم و سهراب» را اجرا کردند
 • رضا کیانیان: سیمرغ حق علی نصیریان بود