بازخوانی مهمترین قسمت سخنان اول سال رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی، از سال 92 تا 96 دریافت 9 MB ارسال به تلگرام


بازخوانی مهمترین قسمت سخنان اول سال رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی، از سال ۹۲ تا ۹۶

دریافت 9 MB ارسال به تلگرام.

منبع: مشرق

خبر بعدی:

محور سخنان ائمه جمعه استان کرمان

کرمان - ایرنا - تفکر انقلابی و روحیه استکبار ستیزی،اروپایی ها قابل اعتماد نیستد، فشار گرانی بر مردم و محکومیت حادثه تروریستی در زاهدان از جمله محورهای سخنان ائمه جمعه شهرستان های استان کرمان است.

**جیرفت
امام جمعه جیرفت ضمن تبریک روز زن گفت: تفکر انقلابی ریشه در تفکر امیرالمومنین دارد و تفکر غربی ریشه در تفکر مادی است.
حجت الاسلام رضا سعادت فر در خطبه های این هفته جیرفت افزود: تفکر انقلابی بر پایه معنویات بوده ولی تفکر غربی توجه به مادیات و مسائل دنیوی دارد.
وی اظهار داشت: جامعه ای که با ولایت زاویه پیدا کند سرانجامش آشوب است.
خطیب جمعه جیرفت بیان کرد: حضرت زهرا (س) فرمودند مردمی که از جامعه علوی فاصله بگیرند توسعه اقتصادی و فرهنگی نمی کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به اظهار نظر یکی از نمایندگان مجلس در زمینه آزادی یکی سران فتنه به مناسبت تولد حضرت زهرا (س)اشاره کرد و گفت: مشکلات مردم، مسائل اقتصادی بوده و مساله حصر مشکل مردم نیست و امام خمینی (ره) هم بارها فرمودند انقلاب مردم ایران انقلاب جهانی است و اگر مسائل اقتصادی و مادی لحظه ای مسولان را منحرف کند، خیانت است.
حجت الاسلام سعادت فر ادامه داد: دولت باید در جهت خدمت بهتر و برطرف شدن مشکلات اقتصادی اقدامات جدی انجام دهد.
وی بیان کرد: تفکر انقلابی به دنبال گره گشایی اقتصادی، خدمت و برطرف کردن مشکلات مردم بوده ولی تفکر غربی به دنبال مادیات است.
امام جمعه جیرفت همچنین به نامه مقام معظم رهبری خطاب به جوانان اشاره کرد و گفت: ایشان در این نامه فرمودند، جامعه اسلامی به برکت انقلاب پیشرفت کرده و باید مراقب تفکرات غربی باشیم.
وی همچنین ضمن محکوم کردن شروط اتحادیه اروپا، خطاب به سیاستمداران اروپایی گفت: شما غلط می کنید برای جمهوری اسلامی ایران تعیین و تکلیف می کنید.
حجت الاسلام سعادت فر ادامه داد: مدیران بدانند، غیرت انقلابی اجازه تحقیر را نمی دهد و جوانان غیور ما از انقلاب و کشور دفاع می کنند.
وی تصریح کرد: این مملکت، دوران دفاع مقدس را تجربه کرده و با روحیه جهادی و انقلابی همچون گذشته پای ارزش ها ایستاده است.
خطیب جمعه جیرفت اظهار داشت: امروز به کوری چشم دشمنان، جوانان ما با روحیه انقلابی مسیر استکبارستیزی را ادامه می دهند و برجام و اف ای تی اف هم با روحیه انقلابی مغایر است.
وی دلیل عمده قاچاق را ضعف مدیریت دانست و گفت: باید برای برطرف کردن مشکلات، تلاش جهادی کرد.
**سیرجان :
امام جمعه سیرجان امروز در خطبه های نماز از مسئولان خواست بازار نیازهای اقتصادی را کنترل و نظارت کنند و برای رفع مشکلات معیشتی قشرهای آسیب پذیر اقدام کنند و بدانند امروز فقط باید مشکل را خودمان حل کنیم و رفع مشکلات مردمی که همیشه نظام و دولت را همراهی کردند برعهده مسئولان است.
حجت الاسلام حسینی افزود : همه ما و تمام مسئولان باید به این مهم توجه داشته باشند که رفع مشکلات فقط با تکیه بر توان داخل است و اگرظرفیت های داخل خوب مدیریت شود مردم هم کمک می کنند و اقتصاد هم درخدمت مردم قرار می گیرد.
وی گفت : همانطور که رهبری نظام فرمودند : اروپا هم همانند امریکا مورد اعتماد نیست و همه اینها در حال خدعه و نیرنگ هستند و به تعهداتشان عمل نکرده و نمی کنند لذا باید با مدیریت جهادی و استفاده از توان و استعداد جوانان کشور را به پیش برد و روی پای خودمان بایستیم.
خطیب جمعه سیرجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء و شهید مدافع حرم شهید وحید یوسفی گفت : امروزدر محضر شهیدی درنماز جمعه هستیم که برای دفاع از حریم امنیت و ولایت و اهلبیت به فیض شهادت رسید لذا همه ما باید پاسدار حرمت خون آنان باشیم و فراموش نکنیم مدعیان غرب و اروپا هیچگاه به فکر ملت ایران نیستند تا اینکه بخواهند مشکلات اقتصادی ما را حل کنند.
حجه الاسلام حسینی سفر بن سلمان به پاکستان را یاد آورد شد و گفت : دولت و رئیس جمهویر پاکستان باید دقت لازم را داشته باشند و مبادا با تطمیع ، فریب این دیدار و سفر را بخورند و بخواهند در مسائل مختلف همسایگان خود موارد کمک به تروریست ها را مطرح کنند.
امام جمعه سیرجان به مناسب های مختلف هفته از جمله سوم اسفند ماه آغاز عملیات خیبر و هورالعظیم کرد گفت : در همه عملیات های رزمندگان دفاع مقدس دشمن شکست می خورد اما در این عملیات رژیم بعثی شکست سختی را متحمل شد .
وی همچنین به روز هشتم اسفند ماه روز امور تربیتی و تربیت اسلامی اشاره کرد و افزود : امروز دشمنان جنگ را با تهاجم فرهنگی برای جوانان دارند اما اینجا است که مربیان و خانواده ها باید جوانان و دانش آموزان را دشمن ستیز و آگاه به توطئه های دشمن تربیت کنند.
نماز جمعه امروز سیرجان با حضور پیکر شهید اقامه شد و سپس مردم و نمازگزاران سیرجانی پیکر شهید مدافع حرم شهید وحید یوسفی را تا میدان انقلاب تشییع کردند و سپس در گلزارشهدای سیرجان در کنار دیگر همرزمان خود آرام گرفت .
**رفسنجان:
امام جمعه رفسنجان گفت: یارانه افراد فاقد کارت ملی هوشمند بعد از عید نوروز قطع می شود لذا افرادی که این کارت را ندارند برای دریافت آن تا قبل از عید اقدام کنند.
به گزارش ایرنا حجت الاسلام عباس رمضانی پور درخطبه های نماز جمعه امروز افزود: در شهرستان رفسنجان 28 درصد جمعیت در قالب 58 هزار نفر هنوز این کارت را دریافت نکردند که بعد از عید یارانه این افراد قطع می شود.
وی افزود: ثبت احوال در همه زمان اعلام امادگی کرده است تا به مردم خدمات کارت ملی هوشمند ارائه دهد حتی میز خدمت خود را در مصلی و روستاها برده تا همگان این کارت را دریافت کنند.
رمضانی پور بیان کرد: لذا امیدواریم که 28 درصد جمعیت شهرستان رفسنجان برای دریافت کارت اقدام کنند.
امام جمعه رفسنجان به گرانی های گوشت و مرغ و نان و مایحتاج مردم اشاره و خاطرنشان کرد: افرادی که مانع پیشرفت، توسعه و کار اقتصادی هستند آن عوامل هم روزی خواهند فهمید که چه خیانت هایی کردند لذا کار نظارت را اگر یک لحظه غفلت کنند و خودسرانه چیزهایی را گران کنند انها شریک هستند.
وی بیان کرد: با نانوایی ها و مرغ فروشی های گرانفروش که قیمت ها را لحظه ای افزایش می دهند از مسئولان می خواهیم برای مردم توضیح دهید چرا خودسرانه باید چیزی گران کنند و دلهای مردم را جریحه دار کنند لذا از دستگاه قضایی می خواهیم با این افراد برخورد کند.
رمضانی پور بیان کرد: هر شهری اگر خود را درست مدیریت کند مطمئنا کشور خوب می شود به این وضع نابسامان هرج و مرج در چند روز آینده برخورد کنید و با قاطعیت مدیریت کنید تا مردم امیدوارتر به شما مسئولان باشند ما جنگ اقتصادی داریم مسئولان ما باید شیوه لازم مقابله مقابله با جنگ اقتصادی را بدانند اگر نمی دانند از سرداران جنگ بپرسید و عمل کنید.
رمضانی پور تصریح کرد: حفظ و تولید امروز جهاد مقدس محسوب می شود و به داد سرمایه گذاران و تولید کنندگان برسید تا کار تعطیل نشود و بیکاری افزایش نیابد اگر تسهیلات می دهید قبل از عید بپردازید و بانک هایی که تعامل ندارند و مردم را اذیت می کنند برکنار کنید و بانک دیگری معرفی کنید چون انها از صندوق ارزی دارند پول برمی دارند چرا باید مردم را اذیت کنند حتی اگرمردم وام معوق و چک برگشتی داشته باشند مانعی نیست باید به اینها تسهیلات بدهند ما قانون داریم فقط مجری قانون می خواهیم.
رمضانی پور افتتاح فاز سوم پالایشگاه خلیج فارس و همچنین 3 هزارپروژه قرارگاه خاتم الانبیا که توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شده را قابل تقدیر دانست و افزود: سپاه پاسداران تنها در جنگ موفق نبوده بلکه در بعد از جنگ هم برای سازندگی مملکت ورود کرده اند سپاه می تواند به تنهایی کشور را آباد کند و آنها حتی در بحث صنعت خودرو سازی هم اعلام امادگی کردند که حاضریم وضعیت خودرو را در کشور ساماندهی کنیم.
وی ادامه داد: دنیا بفهمد که در کشور ما این اقتدار و توانایی وجود دارد سپاه جدای از ملت نیست با شهامت بگوییم که قرارگاه این را ساخته است.
وی به بیانیه گام دوم رهبر انقلاب اشاره کرد و افزود: اول اینکه تحقق توصیه های هفتگانه مورد نظر است و ان هم متوجه جوانان است و باید بیایند آن را جدی بگیرند، دوم حرکت رو به جلو و با تکیه بر تجربه ارزشمند چهل ساله ای که در اختیار مان است حرکت روبه جلو را داشته باشیم و سوم: راه عبور از مشکلات تکیه بر توان تولید داخلی و ایجاد اقتصاد مقاومتی است نه بوسه زدن بر پنجه گرگ صفتان، گرگ های امریکایی و خارجی و اروپایی را رها کنید و بوسه بر جوانان و توان داخلی زنید تا رونق در کشور مشهود شود.
**ریگان :
حجت الاسلام علی رنجبر ماهانی امام جمعه ریگان با اشاره به حادثه تروریستی زاهدان و اینکه دشمن باید بداند سیلی ها ی محکم تر وسخت تری از ملت ایران در راه است افزود:استکبار جهانی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سیلی خورده است و این جنایت وحشیانه حاکی از پذیرش شکست انها در منطقه است .
امام جمعه ریگان ابراز کرد: مردم شریف اصفهان با حضور با شکوه خود در مراسم تشیع شهدای حادثه تروریستی زاهدان به صحنه امدند وهمه ما قدردان خون شهدا هستیم .
رنجبر ماهانی تصریح کرد: دولت پاکستان اجازه ندهد که خاک کشورش حیاط خلوت تروریست ها قرار گیرد .
وی عنوان کرد :دست ال سعود و کشورهای عربی در این حادثه تروریستی که همزمان شده بود با سفر بن سلمان مشهود بود.
امام جمعه ریگان خطاب به کشورهایی که با امریکا در ارتباطند ابراز داشت: امروز همه کشورهای منطقه بدانند اگر امریکا احساس کند کشوری ویا دولتی مهره سوخته انها باشد از صحنه روزگار محوش خواهند کرد.
رنجبر ماهانی با اشاره به اینکه امریکایئها واروپائیها دعواهای زرگری راه انداخته اند ابراز کرد: انها پشت صحنه یکی هستند ما باید مراقب باشیم وفریب انها را نخوریم .
7450/7429/ 7433/ 7442/ 5054

ظریف: ماندن یا نماندن در برجام به نظر مردم بستگی دارد| ترامپ غافلگیری دوست دارد و ما برهمین مبنا رفتار می‎کنیم| مردم در حال آسیب دیدن از تحریم‌ها هستند| بخشی از جمعیت ایران با سیاست خارجه ما موافق نیست

واکنش‌‌ فعالان اجتماعی به‌ تبلیغ کتک‌ زدن "زن" در رسانه‌ ملی| صدا‌ و‌ سیما به‌ دنبال عادی‌ جلوه ‎دادن خشونت علیه زنان؟!+فیلم

عکس/ پرچم ژاپن در دست هواداران نفت مسجدسلیمان

منبع این خبر، وبسایت www.mashreghnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۷۷۷۹۴۳۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • سخنان منتسب به رهبر کره شمالی در زمینه سلاح‌های اتمی
 • مخالفت سرنوشت‌ساز رهبر انقلاب با فروش هواپیماهای نظامی +فیلم
 • بازتاب سخنان شمخانی در رسانه های عربی
 • تابلوی اهدایی مرحوم آیت‌الله نجومی که بر اتاق رهبر انقلاب نصب شده است!
 • پیام تسلیت آیت الله شاهچراغی به رهبر معظم انقلاب اسلامی
 • سازوکارهای اجرایی بیانیه رهبر انقلاب مشخص شود/ باید در برخی حوزه‌ها کارآمدی نظام را بالا ببریم
 • «گام دوم انقلاب» زیر ذره‌بین دانشجویان/ راهی جز اعتماد به جوانان نداریم
 • محور سخنان امامان جمعه ابرکوه، بهاباد، مهریز، میبد و تفت
 • برخورد قاطع با عاملین حملات مسلحانه کهکیلویه و بویراحمد /بیانیه رهبر انقلاب چراغ امید بخش برای جهان اسلام است
 • مراسم بزرگداشت مرحوم آیت‌الله مؤمن از سوی رهبر معظم انقلاب در قم برگزار می‌شود
 • مردم، مدیران جهادی و انقلابی انتخاب کنند/ جوانان گام دوم انقلاب را با استفاده از تجارب نسل اول محکم بردارند
 • رهبر معظم انقلاب آیت الله حاج شیخ محمد مؤمن را تسلیت گفتند
 • امید به آینده تأکید مهم رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم است
 • رهبر معظم انقلاب رحلت آیت الله محمد مؤمن را تسلیت گفتند
 • پیام تسلیت رهبر انقلاب برای درگذشت آیت الله مؤمن
 • پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی ارتحال آیت الله مومن
 • رهبر انقلاب رحلت فقیه پارسا آیت الله محمد مؤمن را تسلیت گفتند
 • دلیل فقدان روحیه انقلابی، علت برخی شکست‌ها است/ بیانیه گام دوم رهبر انقلاب جامعیتی فراگیر دارد
 • پیاده سازی دیدگاه رهبر معظم انقلاب در شهرهای جدید