محسن تنابنده در پایتخت نقش نقی معمولی را بازی می کند اما خلاف اسم و رسمش حالا اصلاً یک پدیده معمولی نیست


محسن تنابنده در پایتخت نقش نقی معمولی را بازی می‌کند اما خلاف اسم و رسمش حالا اصلاً یک پدیده معمولی نیست.او در مصاحبه ای خواندنی از بهتاش فریبا دلجویی کرد و اشاره ای نیز به نام محمد پنجعلی پیشکسوت پرسپولیس و خویشتن داری او کرد. همچنین به تقلید لهجه و صدای خود از سوی محسن ربیع خواه ستاره پرسپولیس واکنش جالبی نشان داد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

گلایه بهتاش فریبا، پیشکسوت استقلال که گفته بود توقع داشتم محسن تنابنده برای استفاده از اسم من در سری پنجم پایتخت با من تماس می‌گرفت(اینجا بخوانید)، بهانه‌ای شد تا با محسن تنابنده، بازیگر نقش نقی معمولی در سریال پایتخت گفتگو کنیم با محسن تنابنده تماس گرفتیم و او در صحبت هایش از بهتاش فریبا، محمد پنجعلی و محسن ربیع خواه صحبت های جالبی به میان آورده است که خواندن آنها خالی از لطف نیست..

* موفقیت کم‌نظیر و البته قابل پیش‌بینی پایتخت را تبریک می‌گوییم. حتماً می‌دانید که فوتبالیست‌ها هم مثل مردم از این سریال استقبال کرده‌اند…

ممنونم، باعث خوشحالی است که مردم و فوتبالیست‌ها کار ما را دوست داشتند.

*بعد از بازی استقلال و الریان، وقتی محسن حاجیلو از بازیکنان استقلال پرسید در نوروز چه سریالی نظرتان را جلب کرد، به قول معروف از ۲۰ نفر،‌ ۲۵ نفر گفتند پایتخت…

نظر لطف دوستان است. امیدوارم جواب خوبی به اعتماد و حمایت مردم داده باشیم.

*با توجه به این اقبال و استقبال، وسوسه نشده‌اید برای سری جدید پایتخت سراغ فوتبال بروید، همان‌طور که کشتی را به شکل پررنگ مورد توجه قرار دادید؟ به هر حال همه می‌دانند شما طرفدار فوتبال هستید و فوتبال هم بازی می‌کنید.

حقیقتش این شکلی به موضوع نگاه نمی‌کنیم که چون فوتبال را دوست داریم یا فوتبال پرطرفدار است، سراغش برویم. درباره کشتی هم اصل ماجرا این بود که مازندران مهد کشتی است و جغرافیای محل وقوع قصه می‌طلبید کشتی پررنگ باشد. البته در همان پایتخت یک، به فوتبال هم کم نپرداختیم. مثلاً یک قسمت برای فراری دادن مهمان راجع به نساجی بدگویی می‌کردیم. آن انتقادها نقدی بود به شرایط آن روزهای نساجی که مسئولان به این تیم محبوب رسیدگی نمی‌کردند یا در یک قسمت، داشتیم موقع تمرین بازی استقلال و پرسپولیس را تماشا می‌کردیم که من شانسی گفتم الان مجیدی یک کله می‌زند و همان دقایق فرهاد یک ضربه سر خوب به توپ زد و همان تماشای شهرآورد و کری‌ها آمد داخل سریال…

*البته با وجود استقبال اهالی فوتبال، یکی از فوتبالی‌ها هم از شما دلخور است…

جدی؟ چه کسی…

*بهتاش فریبای واقعی…

چرا؟

*ایشان از شما گلایه کرده و گفته با توجه به این نکته که نقش بهتاش فریبا در سریال شخصیت مثبت و موجهی نیست، کاش تنابنده برای استفاده از اسمم، با من هماهنگ می‌کرد…

من روی ماه بهتاش فریبا را می‌بوسم اما لازم است خدمت ایشان توضیح بدهم که انتخاب این اسم کاملاً اتفاقی بود.

*ولی خیلی‌ها فکر می‌کنند چون شما استقلالی هستید، عامدانه این اسم را برای بازیگر انتخاب کردید.

نه، همه چیز تصادف بود و البته ما این حُسن تصادف را به فال نیک گرفتیم. این شخصیت نام پدرش در سری‌های قبل بهبود فریبا بود، نام برادرش بهروز فریبا و ما اول اسمش را گذاشتیم بهرام فریبا اما چون بازیگرش بهرام افشاری اصرار داشت با نام خودش بازی نکند و می‌گفت نام دیگری غیر از بهرام برایش انتخاب کنیم، به بهتاش رسیدیم که با لهجه گاهی اوقات به اشتباه بهداشت هم تلفظ می‌شود و همین تلفظ به شیرینی‌اش کمک می‌کرد. بعد که دیدیم تداعی‌کننده اسم یکی از ستاره‌های سابق فوتبال است، بدمان هم نیامد. حالا اگر خطایی از ما سر زده و باعث دلخوری بهتاش فریبا شده، من عذرخواهی می‌کنم. شاید بهتر بود با ایشان تماس می‌گرفتم ولی دقت کنید ما قبل از این هم برای علیرضا خمسه از اسم پنجعلی استفاده کردیم، پس آن زمان هم باید به محمد پنجعلی عزیز زنگ می‌زدم. با این همه احترام بهتاش فریبا بر من واجب است. از قول من بنویسید روی ماه ایشان را می‌بوسم.

*بازی های بهتاش فریبا را یادتان هست؟

چند دقیقه‌ای از فیلم‌های ضبط شده بازی‌های ایشان را دیدم.

*مگر دهه ۶۰ که بهتاش فریبا در استقلال بازی می‌کرد، استقلالی نبودید؟

چرا، من از بچگی استقلالی بودم اما مادرم نمی‌گذاشت بازی‌های استقلال را کامل ببینم.

*جداً؟

مادرم به حدی استقلالی بود که سر بازی‌های این تیم استرس می‌گرفت و نمی‌توانست بازی‌ها را کامل ببیند. ۵ دقیقه بازی را نگاه می‌کرد و بعد تلویزیون را خاموش می‌کرد و با تسبیح ذکر می‌گفت و صلوات می‌فرستاد تا استقلال برنده شود. دوباره ۵ دقیقه از بازی را می‌دید و تلویزیون را خاموش می‌کرد و آخرش می‌دید نتیجه چند- چند شده، ما هم محکوم بودیم فوتبال‌ها را همین شکلی تماشا کنیم.

*بازی استقلال و الریان را که دیگر کامل دیدید؟

بله، کامل و لذت بردم از این برد باارزش استقلال… صعود دلچسبی بود، استقلال گروه مرگ آسیا را با این نتایج خوب به شوخی گرفت. البته جا دارد صعود پرسپولیس را هم تبریک بگویم. درست است ما خانوادگی استقلالی هستیم ولی در بازی‌های بین‌المللی به خصوص وقتی با نمایندگان کشورهای عربی بازی داریم، پرسپولیس و ذوب‌آهن و تراکتور و سپاهان و بقیه هم برای ما حکم استقلال و تیم ملی را پیدا می‌کنند. این را هم حتماً از قول من بنویسید که محسن تنابنده طرفدار فوتبال زیبا و خوب است.

*یعنی هر تیمی زیبا و خوب بازی کرد، استقلال برنده شود؟

دقیقاً، بازی خوب را دوست دارم ولی مهم این است که استقلال برنده شود. البته بعد از استقلال، پرسپولیس را هم دوست دارم. من استقلالی هستم، ضد پرسپولیس نیستم و تیم دوم من پرسپولیس است.

*پرسپولیسی‌ها هم شما را دوست دارند. محسن ربیع خواه برای هم‌ تیمی‌هایش لهجه و صدای شما را تقلید می‌کند و حتی قبل از همین بازی پرسپولیس و نسف‌قرشی، برانکو از او می‌خواهد برای افزایش روحیه تیم، بچه‌ها را با دیالوگ‌های نقی معمولی به بازی غیرتی دعوت کند و او هم در رختکن، در جلد نقی معمولی می‌رود و با تکرار دیالوگ‌های ورزشی شما به بچه‌ها روحیه می‌دهد و بعد از بازی هم در رختکن به سبک نقی معمولی از بچه‌ها تشکر می‌کند…

جدی؟ چه جالب… این را نمی‌دانستم… اگر فیلمی از این کار ربیع خواه دارید، حتماً بفرستید خودم هم ببینم.

*یعنی خوش‌تان آمد؟

صددرصد، معلوم است که خوشحال می‌شوم. البته ربیع خواه ۱۰، ۱۲ سال همسایه ما بود. خانواده ما و خانواده ربیع‌خواه همسایه بودیم، محسن ربیع خواه یک برادر بزرگتر دارد به نام فرهاد که همبازی ما بود. من به خانواده محترم ایشان ارادت خاصی دارم.

خبرورزشی

منبع: پارس فوتبال

خبر بعدی:

باید از تمام ظرفیت ها در جهت ایجاد اشتغال و رفع بیکاری موجود استفاده کرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی با 34 درصد بیشتر از سهم استان در پرداخت تسهیلات، رتبه خوبی در  حوزه اشتغال پایدار روستایی و عشایری  دارد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، رضا نقی زاده در دیدار با فرماندار شهرستان سلماس بمنظور بررسی مسائل و مشکلات موجود در حوزه تعاون و رفاه اجتماعی این شهرستان، گفت:  تنظیم و نظارت بر روابط کار، ایجاد و توسعه ارتباط بین تشکل های کارگری و کارفرمایی و شرکای اجتماعی، توسعه و گسترش تعاونی ها و بهبود معیشت قشر کارگر از دیگر اهداف این اداره کل به شمار می رود .

وی اظهار کرد: امروز مهمترین دغدغه مقام معظم رهبری و دولتمردان تدبیر و امید و تمام مسوولان نظام مساله اشتغال و بیکاری جوانان است و باید از تمام ظرفیت ها در جهت ایجاد اشتغال و رفع بیکاری موجود استفاده کنیم .

نقی زاده ادامه داد: دولت اقدامات خوبی در جهت ایجاد اشتغال جوانان انجام داده است که نباید آن را نادیده گرفت که از جمله آنها می توان به طرح های اشتغال روستایی و فراگیر اشاره کرد .

وی با اشاره به اینکه طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایری و طرح اشتغال فراگیر همزمان با سراسر کشور در این استان نیز در حال اجراست، اضافه کرد: با حمایت مدیریت ارشد استان در حوزه اشتغال پایدار روستایی و عشایری، آذربایجان غربی با 34 درصد بیشتر از سهم استان در پرداخت تسهیلات، رتبه خوبی در کشور دارد .

نقی زاده بیان کرد: با ابلاغ بخش دوم اعتبار مربوط به این طرح، شاهد شکوفایی و رونق بخش اشتغال استان به ویژه در حوزه روستایی خواهیم بود .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی همچنین با حضور در مسجد روستای چیچک سلماس گفت: مردم می توانند در صورت داشتن طرح اشتغال در حوزه روستایی و عشایری با ثبت نام در سامانه کار و تصویب طرح در کمیته های مربوطه، نسبت به دریافت تسهیلات در راستای ایجاد اشتغال اقدام کنند .

نقی زاده با استقبال از پیشنهاد مردم روستای چیچک مبنی بر اجرای طرح گاوداری 10 هزار راسی در این روستا افزود: در زمینه دریافت تسهیلات و راه اندازی گاوداری به مردم روستا کمک می کنیم .

وی ادامه داد: با ابلاغ بخش دوم اعتبارات طرح های اشتغال روستایی و عشایری ، مردم این روستا با طی مراحل اداری می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند .


انتهای پیام انتهای پیام

ماجرای ازدواج مجدد همسر شهید حججی+عکس

رئیس بنیاد مستضعفان: ماهیانه ۱۸ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنم| در بنیاد مستضعفان کمتر از ۳ میلیون حقوق دریافت نمی‌کنند| مراکز تفریحی خود را همچنان توسعه می‌دهیم، هم فایده اقتصادی دارد و هم برای مردم مفید است+فیلم

واکنش‌ها به ازدواج همسر شهید حججی +عکس

کلیدواژه: ربیع خواه ستاره پرسپولیس عذرخواهی محسن تنابنده از بهتاش فریبا گلایه فریبا از سریال پایتخت محمد پنجعلی پیشکسوت پرسپولیس

منبع این خبر، وبسایت parsfootball.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۷۹۳۶۳۵۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • وداع «نقی» با بازیگر «پایتخت»
 • افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت قطعات خودرو/ اقدام بی‌سابقه بانک مرکزی چین؛ بزرگترین تزریق روزانه نقدینگی به بازار/ اتحادیه: فروش مرغ بالاتر از ۱۰هزار تومان جریمه دارد/ گران‌ترین قیمت بنزین جهان در کدام کشور است؟
 • فریبا: بازی ایران و عراق بار فنی نداشت و بیشتر زد و خورد بود
 • ایران تیم اول گروه D به لطف گل بیشتر
 • تزریق ۸۳ میلیارد دلار به نظام بانکی چین
 • آنچه درباره تزریق بوتاکس در مردان باید بدانید
 • جنگ ستاره‌ها پشت نقاب‌ها
 • دیدار ایران و عراق از رادیو ورزش پخش می‌شود/ بهتاش فریبا کارشناس برنامه
 • استاد دانشگاه مخالف سعودی با تزریق سم در زندان کشته شد
 • واکنش فریبا نادری به مانتوی عجیبش +عکس
 • تزریق بوتاکس در مردان چه عواقبی دارد؟
 • فریبا: بازیکنان استقلال پاسخ نویمایر را بدهند
 • بانک مرکزی چین ۸۳میلیارد دلار به بازار تزریق کرد
 • مهاجم معمولی به درد استقلال نمی‌خورد
 • رضا عنایتی: استقلال نیاز به یک گلزن شش‌دانگ دارد نه مهاجم معمولی خارجی
 • دردسر جدید برانکو برای هافبک دفاعی
 • دردسر جدید برانکو؛ هافبک دفاعی جدید پرسپولیس کیست؟
 • دردسر جدید برانکوهافبک دفاعی جدید پرسپولیس کیست؟
 • رصد مراحل تزریق ماهواره پیام در مدار از رصدخانه سازمان فضایی ایران