الکسيس تگزاس بازیگر فیلمهای مستهجن دستگير شد (عکس)

 

به گزارش ایران ناز بازیگر زن فیلمهای غیر اخلاقی به علت بازی در فیلمی مستهجن در کشوری اسلامی بازداشت شد. الکسيس تگزاس با بازي در مجموعه تور کالج آماتورها به شهرت رسيد او در خيلي از فيلمهاي پرطرفدار مستهجن در نقش اول ظاهر شد و روز به روز شهرتش بيشتر شد.الکسيس تگزاس زاده  30 ژانويه 1980 در لاس وگاس است.الکسيس تگزاس (Alexis Texas)  بازيگر مشهور فيلم هاي غیر اخلاقی و هرزه نگاري  اينبار يک هتل را در کويت براي لوکيشن مکان فيلم برداري انتخاب کرد و بسيار جنجالي شد. خبر ضبط و فيلم برداري فيلم پورن با حضور ستاره هاي زن و پورن استارهاي اروپايي و آمريکايي در هتل کشور مسلمان کويت باعث بهت و خشم مردم اين کشور شد.

 

 

نيروهاي امنيتي و پليس، الکسي تگزاس و يکيديگر از بازيگران پورن را پس از پايان فيلم برداري دستير کردند. اين دو بازيگر پس از فيلم برداري در يکي از هتل‌ هاي منطقه بنيدالفار کويت بازداشت شده‌ اند.

 

 

الکسيس تگزاس بازيگر فيلمهاي متسهجن و کارگردان و رقصنده لخت آمريکايي است. او سال 2006 بازيگري را آغاز کرد ودر سن 21 سالگي وارد اين صنعت شد. او دريک پايگاه نظامي کشور آمريکا در کشور پاناما متولد شد ودر سن آنتونيو ايالت تگزاس بزرگ شد. الکسيس تگزاس (Alexis Texas) دستگير شدن بازيگر مشهور فيلم هاي پورن او نژادي آلماني، نروژي و پورتوريکويي دارد. او اوايل دريک آسايگاه مشغول بکار بود. پيش از اين که وارد صنعت پورن شود در رشته مراقبت هاي درماني تنفسي به دانشگاه رفت.

 

 

نام همسر بانو الکسيس تگزاس آقاي پيت است.

 

بيوگرافي آقاي پيت mr. pete همسر الکسيس تگزاس

نام – آقاي پيت

تاريخ تولد – 30 ژانويه 1980

سن – 38 سال

محل تولد – لاس وگاس

شغل – بازيگر و کارگردان فيلم

 

آقاي پيت در سن 20 سالگي به حرفه فيلمهاي غير اخلاقی « پورن »، روي آورد او براي نخستين باردر اواخر دهه 1990 پس از ملاقات هاردکور بازيگر به اجراي بازيگري در حرفه پورن پرداخت تا اين که درسال 2008 با الکسيس تگزاس آشنا شد و با وي ازدواج کرد.

 

 

الکسیس در پايگاه نظامي ايالات امريکا در کشور پاناما بدنيا آمد. اما در سن آنتونيو ايالت تگزاس بزرگ شد. او داراي تباري نروژي، پورتوريکويي و آلماني است.او قبل از وارد شدن به صنعت پورن پيشخدمت ميخانه بوده‌ است

 

 

 

 

منبع: ایران ناز

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

راه آهن جوین - اسفراین و جاده بجنورد – گرگان تا پایان دولت دوازدهم به بهره‌برداری می رسد

دکتر روحانی در نشست خبری با اصحاب رسانه خراسان شمالی گفت: تلاش می کنیم تا دو طرح مهم راه آهن جوین - اسفراین و جاده ۹۰ کیلومتری بجنورد - گرگان تا پایان دولت دوازدهم به بهره‌برداری برسد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بجنورد؛ «حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی» شامگاه یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه خراسان شمالی، به امضای تفاهمنامه همکاری میان استانداری و بانک‌های عامل کشور به ارزش حدود 20 هزار میلیارد تومان اشاره کرد و گفت: با تلاش مسئولان در راستای اجرا و عملیاتی شدن این تفاهمنامه‌ها، مردم استان خراسان شمالی شاهد آبادانی بیش از پیش خواهند بود.

 

رئیس جمهور با اشاره به بهره‌برداری از 63 طرح و پروژه در استان خراسان شمالی با اعتباری بالغ بر 10هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان، گفت: باید تلاش کنیم تا دو طرح مهم راه آهن جوین - اسفراین و تکمیل 90 کیلومتر جاده بجنورد - گرگان در استان خراسان شمالی تا پایان دولت دوازدهم به بهره‌برداری برسد.

 

وی در پاسخ به سوالی درباره برنامه‌های دولت در زمینه حمایت از ایجاد صنایع پایین‌ دستی صنایع بزرگ مانند پتروشیمی و فولاد، گفت: صنایع پایین دستی درآمدزایی و اشتغال بسیار خوبی می‌توانند ایجاد کنند و باید تلاش کنیم تا زمینه‌های لازم را برای گسترش این صنایع در کشور و به ویژه استان خراسان شمالی ایجاد کنیم.

 

دکتر روحانی با بیان اینکه بر اساس گزارش وزیر صنعت، معدن و تجارت حدود 5 هزار میلیارد تومان طرح و پروژه برای ایجاد صنایع پایین دستی در مجتمع آلومینیوم که امروز به بهره‌برداری رسید، تعریف شده است، افزود: استان خراسان شمالی از لحاظ معدنی پرظرفیت و غنی بوده و جزء معدود استان‌هایی است که دارای امکان آلومینا است.

 

رئیس جمهور اظهار داشت: برنامه دولت این است که در زمینه گسترش بخش پایین دستی صنایع بزرگ تلاش‌ بیشتری داشته باشد و استانداران استان‌هایی که این امکان برای آنها فراهم است نیز باید در این راستا بیش از گذشته برنامه‌ریزی و تلاش کنند.

 

دکتر روحانی در پاسخ به سوالی درباره برنامه دولت برای توسعه گردشگری به منظور برون‌رفت از تکیه کشور به درآمدهای نفتی، خاطرنشان کرد: بخش گردشگری و مسکن به دلیل اشتغال‌زایی سریع بسیار حائز اهمیت است.

 

رئیس جمهور با اشاره به اینکه امروز توسعه گردشگری وابسته به گسترش فضای مجازی است، گفت: بسیاری از رفت و آمدهای مردم، رزرو هتل، فروش صنایع دستی و سایر امور توسط فضای مجازی انجام می‌شود که در این زمینه دولت فعال بوده و زیرساخت‌ها را در سراسر کشور آماده کرده است به گونه‌ای که امروز بسیاری از روستاها به اینترنت پرسرعت مجهز شده و روستائیان می‌توانند محصولات خود را در فضای مجازی، عرضه کنند.

 

دکتر روحانی اظهارداشت: همچنین برای توسعه گردشگری به وزارت نیرو دستور داده شده که دریاچه‌های سدها را بر مبنای مقررات زیست محیطی در اختیار بخش گردشگری قرار دهند تا مردم بتوانند، از این فضا استفاده کنند.

 

رئیس جمهور افزود: توسعه گردشگری یکی از آثار مجموعه اقداماتی است که امروز در بخش‌های مختلف از جمله فرودگاه، راه‌آهن و تکمیل جاده‌ها، انجام می‌شود.

 

دکتر روحانی با اشاره به اینکه استان خراسان شمالی ظرفیت‌های قابل توجهی دارد، گفت: باید جاذبه‌های گردشگری در این استان توسعه یافته و این جاذبه‌ها با همکاری رسانه‌ها، فضای مجازی و صدا و سیما به مردم معرفی شوند.

 

رئیس جمهور با بیان اینکه متأسفانه در کشور آثار تاریخی و طبیعی بسیار خوب و بی‌نظیری وجود دارد که به درستی معرفی نمی‌شود، اظهار داشت: اقدامات بسیار خوبی در زمینه توسعه توریسم سلامت انجام شده و می‌توانیم در این بخش فعالیت خوبی داشته باشیم.

 

دکتر روحانی در پاسخ به سوال دیگری درباره آخرین اقدامات و برنامه‌های دولت برای ایجاد بازارچه‌های مرزی در راستای کمک به اقتصاد کشور به ویژه در استان خراسان شمالی، گفت: خوشبختانه روابط ما با دولت ترکمنستان خوب و دوستانه است؛ البته برخی مشکلات در بعضی زمینه‌ها وجود دارد که باید حل و فصل شود.

 

رئیس جمهور ادامه داد: در زمینه همکاری‌های مرزی تلاش‌های بسیار خوبی برای توسعه روابط و همکاری‌ها، انجام شده و در همین راستا استاندار خراسان شمالی هم باید تلاش کند تا با استان همجوار خود در ترکمنستان روابط دوستانه و نزدیکی داشته باشد.

 

دکتر روحانی در پاسخ به سوالی درباره چگونگی تخصیص اعتبارات استان و روند تلاش‌هایی که برای توسعه استان از سوی دولت انجام شده، گفت: اعتباراتی که به این استان در دولت یازدهم اختصاص داده شده نسبت به دولت دهم حدود سه برابر بوده و در سفر گذشته هم حدود 625 میلیارد تومان برای این استان اعتبار در نظر گرفته شده است و این نشان می‌دهد که دولت در زمینه تخصیص اعتبارات در حد توان به وعده خود عمل کرده است.

 

رئیس جمهور با بیان اینکه استان خراسان شمالی به لحاظ مرزی بودن و همجواری با استان خراسان رضوی  و مسیری برای زائران بارگاه علی بن موسی الرضا(ع)، بیش از پیش حائز اهمیت است، افزود: طرح‌ها و پروژه‌هایی که در این سفر به بهره‌برداری رسید نشان می‌دهد که اقدامات دولت به طور متناسب به انجام رسیده هر چند که باید همه توانمان را برای توسعه بیش از پیش استان بکار بگیریم.

 

دکتر روحانی با بیان اینکه دولت برای بهره‌گیری از ظرفیت‌ها در بخش‌های مختلف از جمله کشاورزی و گردشگری برنامه‌های گوناگونی داشته و در زمینه چگونگی اتصال راه‌آهن مشهد – بجنورد - گرگان تلاش می‌کند، گفت: این مسیر راه‌آهن از برنامه‌های دولت است، اما نیاز به جذب سرمایه دارد در این استان اولویت ورود راه‌آهن به استان است که امیدواریم تا پایان دولت راه‌آهن جوین به اسفراین به بهره‌برداری برسد.

 

 

 

پایان پیام/71

۵۰۰ روز در بند و ۶۵۰ صفحه کیفرخواست| مطهری: نهاد تخصصی می‌گوید بازداشتی‌های محیط زیست، جاسوس نیستند| حاکمیت دوگانه باید روزی حل شود| نباید این‌طور باشد که وزارت اطلاعات به مجلس پاسخ‌گو باشد اما سازمان اطلاعات سپاه پاسخ‌گو نباشد

علی مطهری: اگر قرار بر عدم بررسی ادعای خاتمی بوده پس چرا دادگاه تشکیل دادند| صرف اظهارعقیده نباید موجب محاکمه شود| چرا قوه قضاییه و مقامات امنیتی هراس دارند؟

محکومیت جدید برای گلرخ ابراهیمی و آتنا دائمی/ مولود حاجی زاده بازداشت شد

منبع این خبر، وبسایت www.irannaz.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۷۹۵۰۴۲۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • درگذشت ناگهانی آقای بازیگر در سن ۴۷ سالگی
 • بازیگر «بتمن آغاز می‌کند» درگذشت
 • اصفهان| آغاز رقابت ۱۸۱ ورزشکار در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی بانوان کشور
 • کشف بازمانده جسد بازیگر
 • کشف بازمانده جسد بازیگرِ مشهور
 • کشف بازمانده جسد بازیگر هالیوودی
 • کلاهبردار ۶ میلیارد تومانی مسکن با بیش از ۱۶۵ شاکی دستگیر شد
 • اعزام تیم وزنه برداری بانوان الیگودرز به مسابقات قهرمانی کشور
 • مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی بانوان کشور در اصفهان برگزار می‌شود
 • ۷۰۰۰ نفر در رابطه با جرائم مواد مخدر در سیستان و بلوچستان دستگیر شده‌اند
 • کشف جنازه بازیگر هالیوودی دو هفته پس از ناپدید شدن
 • شتاب توسعه خراسان شمالی با بهره برداری از۱۳۲ طرح درسفر رییس جمهوری
 • بازیگر زن سیاه پوست جیمز باند می‌شود؟
 • افشاگری های بازیگر نقش جیسون رضائیان در گاندو
 • یک کتاب مستهجن منتشر شد؟!
 • خانم بازیگر: فکر می‌کنند من ایران نیستم! +عکس
 • عبور ظرفیت نیروگاه‌های کشور از مرز ۸۱ هزار مگاوات/بهره‌برداری از ۳۰ تصفیه‌خانه فاضلاب تا پایان سال
 • بهره‌برداری از بزرگترین سیستم جبرانساز توان راکتیو یکپارچه کشور
 • نخستین خط تولید آلفا آلومینای‌ کشور به بهره‌برداری رسید