شرکت فناوری اطلاعات تحت وب هیراد در سیزدهمین جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی تبیان اقدام به معرفی «باشگاه خوشگذرونا» برای جوان‌ها و دانش‌آموزان کرده است.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام باشگاه خوشگذرونا، ماموریت این باشگاه ایجاد فرهنگ مبتنی بر خوشگذرانی، نشاط و سرگرمی اسلامی و دور هم بودن همراه با خانواده است.

خدمات باشگاه خوشگذرونا معرفی مکان مناسب جهت خوشگذرانی و همچنین ارائه تخفیف ویژه برای قشر متوسط و رو به پایین جامعه است که در چهار دسته فرهنگی- هنری، ورزشی و تفریحی، رستوران‌ها و سفرها طبقه‌بندی می‌شود.

این مجموعه روزهای بیست‌وسوم و بیست‌وچهارم فروردین‌ماه ۱۳۹۷ ساعت ۸ تا ۱۸ در سالن اصلی جشنواره واقع در دانشگاه شهیدبهشتی غرفه شماره ۱۵ مستقر و آماده ارائه خدمات به عموم مردم است.

از جمله کارهای انجام‌شده در روز همایش، برگزاری مسابقه ماشین‌کنترلی به صورت رایگان برای عموم و ارائه بلیت تخفیف‌دار مکان‌های خوشگذرانی تهران است.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

خبر بعدی:

مؤلفه‌های متعددی در موفقیت دانش‌ آموزان یزد تأثیر دارد

یزد - ایرنا - رئیس شورای آموزش و پرورش یزد با اشاره به صدر نشینی قبولی دانش آموزان استان برای 25 سال متوالی در آزمون سراسری 97 دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ایران گفت: در این موفقیت های ارزشمند، مولفه های مختلف و متعددی نقش دارد که از همه جهت ها قابل تحسین است.

به گزارش ایرنا محمدعلی طالبی روز دوشنبه در آیین تجلیل از دانش‌آموز برتر علمی استان در سال جاری افزود: بخش عمده‌ای از این موفقیت ها حاصل تلاش دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان است که شرایط لازم را بری برای تحصیل فرزندان خود فراهم کردند .
وی همچنین نقش معلمان ، مسئولان اداره‌های آموزش و پرورش و خیرین مدرسه‌ساز را در این ‌ارتباط مهم دانست و اظهار داشت: حلقه گمشده‌ای که نتوانسته ایم در این مدت از این موفقیت در مسائل مختلف استان استفاده کنیم و در روند توسعه و رویکردها به این موضوع توجه نشد که دانش‌آموزان موفق ما در چه رشته‌های تحصیل می‌کنند.
استاندار یزد تصریح کرد: متصدیان و برنامه ریزان اجتماعی و اقتصادی اشتغال استان باید با توجه به رشته و تحصیل دانش‌آموزان موفق برای آن‌ها سرمایه‌گذاری و اشتغال ایجاد کنند که بعد از دانش‌آموختگی از دانشگاه فرصت‌های لازم را برای حضور و ایفای نقش در عرصه‌های مختلف فراهم شود.
طالبی اظهار امیدواری کرد که با اتخاذ رویکردهای جدیدی در حوزه توسعه استان بتوان حلقه گمشده موردنظر را احیا و از ظرفیت‌ها و توان دانش‌آموزان برای توسعه و پیشرفت حداکثری استان بهره‌برداری کرد.
استاندار یزد بابیان اینکه دانش‌آموزان یزدی همیشه در مسابقات مختلف علمی موفقیت‌های خوبی را کسب کردند، خاطرنشان کرد: امیدواریم این شرایط خوب برای درخشیدن آن‌ها بیش از بیش در استان فراهم شود و در کنار آن به آموزش‌های سبک زندگی هم توجه لازم داشته باشیم.

** تمجید از موفقیت دانش‌آموزان
همچنین نماینده مردم شهرستان‌های یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی افزود: موفقیت دانش‌آموزان استان در شاخص‌ترین اعتبار علمی کشور که آزمون سراسری است افتخار بزرگی است.
سید ابوالفضل موسوی بیوکی افزود:بسیاری از استان‌ها برای کسب این رتبه تلاش دارند، بنابراین همه برای رسیدن به قله‌های ترقی و پیشرفت علمی در استان تلاش کنند، امیدواریم این صدرنشینی در همه زمینه‌های علمی تحقق پیدا کند.
وی از رئیسان اداره‌های آموزش و پرورش خواست که عدالت آموزشی را در مناطق مختلف استان برای دانش‌آموزان فراهم کنند تا در زمینهٔ کسب علم دغدغه‌ای نداشته باشند.
موسوی بیوکی بر تعامل و ارتباط آموزش و پرورش استان با دانشگاه‌های یزد تأکید کرد و گفت: این 2 نهاد در کنار هم می‌توانند فضا و شرایط لازم را برای شکوفایی استعدادها فراهم کنند و با استفاده از امکانات و فضا دانشگاه ها برای کارهای پژوهشی و آزمایشگاهی خود نهایت بهره را ببرند.
وی با اشاره به معوقه معلمان حق التدریس ،خدمات آموزشی و طرح حمایتی استان اشاره کرد و گفت: باید در این زمینه تمهیدات لازمی اندیشیده شود که معلمان در پایان هرماه دغدغه حقوق و مشکلات معیشتی نداشته باشند.

** دانش‌آموزان استان ربع قرن رتبه صدرنشین آزمون سرا سری
همچنین مدیرکل آموزش و پرورش یزد گفت: دانش‌آموزان استان در آزمون سرا سری 97 - 96 دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی با کسب 50 درصد قبولی برای 25 سال متوالی رتبه نخست را کسب کردند.
عباسعلی دانافر افزود: پس از یزد، دانش‌آموزان استان‌های سمنان با 41.6 درصد و مازندران 41.3 درصد در جایگاه‌های بعد قرار دارند.
وی درباره وضعیت پذیرفته‌شدگان گروه‌های آموزشی هم اظهار داشت: دانش‌آموزان استان در گروه ریاضی با کسب 85.6 درصد قبولی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی پذیرفته شدند و پس از یزد ، دانش‌آموزان خراسان جنوبی با 78.4 درصد و مازندران 75.8 درصد قبولی به ترتیب دوم و سوم شدند.
وی تصریح کرد: در گروه آموزشی علوم انسانی نیز دانش‌آموزان یزد با کسب 77.6 درصد به دانشگاه‌ها راه یافتند و به دنبال آن سمنان با 68.1درصد و مازندران با 66.7 درصد قبولی در ردیف‌های بعد قرار دارند.
دانا فر ادامه داد: همچنین دانش‌آموزان استان در گروه آموزشی علوم تجربی با کسب 46.9 درصد در آزمون دانشگاه‌ها پذیرفته شدند و پس‌ ازآن داوطلبان مازندران با 33.2 درصد و گیلان 33 درصد دوم و سوم شدند
وی خاطرنشان کرد: در آزمون سراسری 146 دانش‌آموز استان رتبه زیر هزار ، 18 نفر هم زیر 100 و یک دانش‌آموزان رتبه تک‌رقمی را کسب کرد که این موفقیت حاصل تلاش دانش‌آموزان و اولیا آن‌ها ، معلمان دلسوز و همراهی همه مسئولان است.
دانا فر ادامه داد: علاوه بر موفقیت دانش‌آموزان استان در آزمون سراسری، در جشنواره جوان خوارزمی پنج رتبه برتر و در المپیادهای علمی هم 13 مدال شامل یک مدال نقره جهانی ، پنج مدال نقره و هفت مدال برنز کسب کردند.
در این مراسم از دانش‌آموز برتر علمی که در آزمون سراسری ، المپیادها و جشنواره جوان خوارزمی که حائز رتبه برتر شده بودند، تجلیل شد.
در 25 سال گذشته دانش‌آموزان یزدی به‌صورت متوالی بیشترین میزان قبولی را در دانشگاه و مؤسسات آموزش عالی کسب کردند.
در آزمون 97- 96 ، 15 هزار و 52 نفر از استان یزد در گروه‌های آموزشی مختلف شرکت کرده بودند.
هم‌اکنون حدود 250 هزار دانش‌آموز در هزار و 920 واحد آموزشی استان یزد مشغول به تحصیل هستند.
در حال حاضر حدود یک‌صد هزار دانشجو در 68 موسسه، مرکز آموزش عالی و دانشگاه‌های استان یزد مشغول تحصیل می‌باشند.
استان یزد بر پایه سرشماری آبان ماه سال 1395، یک‌میلیون و 138 هزار نفر جمعیت دارد که 85 درصد در 21 شهر و بقیه در روستاها و آبادی‌ها زندگی می‌کنند.
2088/ 2047/

مخالفت عضو مجمع با پیوستن به FATF: بگذاریم اگر قرار است خفه شویم دیگران این کار را انجام دهند| پیشنهاد حذف ریاست‌جمهوری از ساختار سیاسی کشور

مردم چرا به خود اجازه می‌دهند در کار مسئولان مملکت دخالت کنند؟!

پیش بینی هواشناسی در نوروز 98

منبع این خبر، وبسایت www.isna.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۸۰۴۵۹۳۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • موفقیت باشگاه خوشگذرونا در تولید محتوا از پیشنهادات خوشگذرونی سالم و خانوادگی
 • شناسایی ۳۰۰ منطقه خوش‌گذرونی تهران توسط تیم امور قراردادهای باشگاه خوشگذرونا
 • فیلم/ خوشگذرانی بعضی‌ها در شب عید!
 • دانش آموزان یزدی 25 سال افتخار آفریدند
 • دانش آموزان افتخار آفرین استان یزد تجلیل شدند
 • ۱۸۹۸ نفر از زندانیان کرمانشاه مشمول تخفیف مجازات شدند
 • فعالیت ۲ پایگاه مطالعاتی وِیژه دانش آموزان در تعطیلات نوروز
 • ظرفیت دانش‌آموزان نخبه در توسعه یزد به درستی استفاده نشده است
 • یزد| دانش آموزان برتر علمی استان یزد تجلیل شدند
 • تخفیف ویژه نمایشگاه برای کتاب‌های مرجع پزشکی
 • یزد| سبک زندگی به دانش آموزان آموزش داده شود
 • باشگاه خوشگذرونا در سال ۹۸ با رویکرد جدید به ارائه خدمت می‌پردازد
 • پرسمان دانش‌آموزی کتابی برای پاسخ به سؤالات دانش‌آموزان درباره انقلاب اسلامی
 • تکلیف نوروزی دانش آموزان بدون مشق و پیک است
 • تخفیف ۵۰ درصدی برای کتاب‌های مرجع پزشکی در نمایشگاه کتاب
 • تخفیف 50 درصدی کتاب‌های مرجع پزشکی در نمایشگاه کتاب
 • تخفیف ۵۰ درصدی برای کتاب‌های مرجع پزشکی در نمایشگاه کتاب تهران
 • تخفیف 35 درصدی امکانات رفاهی سرعین برای مشتریان بانک صادرات
 • تخفیف ٣۵درصدی امکانات رفاهی سرعین برای مشتریان بانک صادرات