صبحانه مرسوم در هونولولو معمولا لوکوموکو است


صبحانه مرسوم در هونولولو معمولا لوکوموکو است. اما خوب شما باید دیوانه باشید که کافه های مخصوص صرف نیم چاشت که اخیرا در اینجا بازگشایی شده را از دست بدهید. به همین دلیل ما برای شما بهترین محل ها برای صبحانه در هونولولو را جمع آوری کردیم. چشمانتان حتما از دیدن وعده های آن ها برق خواهد زد. این مقاله درباره مکان های برتر برای صبحانه در هونولولو است و اینکه صبحانه را در هونولولو کجا بخوریم.

آشپزخانه و نان فانتزی اسکراچ

نیازی نیست ساعت هشداری برای صبح زود تنظیم کنید چون این مکان دنج جنوبی، نوشیدنی های سرخ کیمچی و نان تست فرانسوی الویس را همه روزه به جز سه شنبه ها و تا ساعت 2:30 بعد از ظهر سرو می کند. فقط خیلی وابسته نشوید چون سرآشپز برایان چان با به روز کردن منوی اینجا در هر سه ماه یک بار همه چیز را عوض می کند تا مطابق با محصولات فصلی جزیره پیش برود. حتما سری هم به خواهر این رستوران، آشپزخانه و قصابی اسکراچ در محله وارد (Ward) بزنید که ساعات کاری طولانی تر و منویی مشابه اما با غذاهای گوشتی بیشتر دارد. این مقاله درباره بهترین محل ها برای صبحانه در هونولولو و  مکان های برتر برای صبحانه در هونولولو است و اینکه صبحانه را در هونولولو کجا بخوریم.

کافه کوکوهد 

خیابان قدیمی دوازدهم گریل که به وسیله طراح مدی که حالا به یک سرآشپز ماهر تبدیل شده است اداره می شود به یک غذاخوری پرنور در کنار ساحل تبدیل شده است جایی که پنکیک های آن خوشمزه و آبدار سرو می شود و بندیکت های تخم مرغ آن با بیسکویت های پوی، برگ های لوئا و سس پوی عطر و بویی جزیره ای پیدا کرده است. حتما با معده خالی به اینجا بروید چون هرچیزی را که در اینجا ببنید، دوست دارید امتحانش کنید. این مقاله درباره بهترین محل ها برای صبحانه در هونولولو و مکان های برتر برای صبحانه در هونولولو است و اینکه صبحانه را در هونولولو کجا بخوریم.

کافه موئنا

بعد از اینکه گشتی در کنار سواحل زدید به کافه موئنا در تفریحگاه ساحلی کوکو بروید تا از منوی صبحانه آل دی All-Day آن بهره مند شوید. این غذاخوری مدرن که به وسیله یک زن و شوهر به نام تیم اریک  و نیکول چانگ اداره می شود، وعده های نیم چاشت کلاسیک اختصاصی خود را عرضه می کند. می توانید مخلوط آناناس و سوسیس را که با سیب زمینی و پیاز و همراه با دو تخم مرغ سرو می شود، امتحان کنید یا پنکیک های گرددار چینی را که روی آن مخلوط غلیظ پنیر خامه ای زده شده است، انتخاب کنید. این مقاله درباره این است که صبحانه را در هونولولو کجا بخوریم.

کافه و غذاخوری گوفی

این کافه در لب ساحل با سقف چوبی و تخته موج سواری هایی که از سقف و دیوارهای آن آویزانند به تخته موج سواری های مخصوص افراد راست پای آن شناخته می شود و شما در آن احساس می کنید که در خانه ساحلی بهترین دوستتان مشغول صرف ناهارید. این کافه کوچک صبحانه های سالم و دلچسبی را همه روزه تا ساعت 11 شب ارائه می کند. حتما کاسه آسایی (Acai) آن با میوه های بومی این منطقه یا بندیکت تخم مرغ کالویا پیگ آن را امتحان کنید که در کنار کیک های تارو و سالاد کلم خام و سیب زمینی های شیرین اوکیناوان سرو می شود. یک گاز از آن تمام مشقت هایی که برای پیدا کردن جای پارک در وای کیکی کشیدید را از یادتان می برد.

کافه محله نوک (Nook)

این غذاخوری صمیمی که در گوشه ای از خیابان پوک قرار دارد، رویای دو دوست دوران کودکی است که از یک بستر کمک های مردمی از طریق اینترنت استفاده کردند تا شوربای جو هاپیا و گوشت بندیکت شده شکم خوک را در کنار هم قرار دهند یا حداقل به هر حال افراد زیادی می توانند در این کافه 700 مترمربعی که به نسبت منوی کوچک همراه با سس های تند خانگی، سوسیس شینساتو گوشت خوک پرورشی و چیزهای دیگر ارئه می کند چیز جدیدی را تجربه کنند.

کافه و قهوه سرای مورنینگ گلس

این غذاخوری خوش آب و هوا به قهوه اش که به روش چکاندن دم می شود و غذاهای خانگی همراه با نان شناخته می شود. آخرهفته ها درحالیکه منتظر سفارش تان هستید و قبل از آنکه دندان هایتان را سراغ بیسکویت های شیری همراه با نان های شیرین با سوسیس شیناستوی گوشت شکم خوک، نیمروهای تخم مرغ کالائی و آبگوشت مخصوص اینجا که با گوشت خوک درست می شود بفرستید ابتدا یک استکان شیرقهوه را امتحان کنید و فراموش نکنید که همه این ها در کنار گوشت خوک دودی شده با چوب درخت سیب همیشه وعده ای خوب است.

کافه کایلا

با گذشتن از مرکز خرید مارکت سیتی احتمالا خیابانی را می بینید که دور این مرکز سرو وعده های نیم چاشت کشیده شده است و هر روزی که دلتان بخواهد باز است و این فعالیت همه روزه دلیل خوبی دارد. اگر به دنبال صبحانه ای با مواد اولیه قابل اطمینان می گردید حتما سری به اینجا بزنید و پنکیک ها و کلوچه های خوشمزه و ناب کریسی کایلا کاستیلو را امتحان کنید یا اگر دوست دارید کمی تنوع را تجربه کنید، صبحانه کسادیا یا کوکوی گوشت و پنیری که با سبزیجات محلی درست شده است را امتحان کنید.

کافه کایمانا فارم 

این کافه دنج و سنتی به وسیله جونکو ایکاوا بازگشایی شده است کسی که هنگام انجام یک مبادله خارجی عاشق این جزیره شد. تمام روزهای هفته به جز سه شنبه ها منوی صبحانه ای الهام گرفته شده از وعده های ژاپنی را ارائه می کند. می توانید روی یکی از میزهای چوبی رو به پنجره اینجا بنشینید و از کیناکوی موز چرب یا بندیکت کنسرو اسفناج لذت ببرید و زندگی در جریان مردم بیرون را تماشا کنید.

کافه بوگارت

بعد از اینکه از قله الماس بالا رفتید و یا تا ساحل کایمانا شنا کردید، اول از یک دستگاه خودپرداز وجه نقد دریافت کنید و بعد به این کافه برای صبحانه بروید چون این کافه فقط پول نقد قبول می کند و منویی با آیتم های زیاد مثل پنکیک های تارو با سس هاپیا و کاسه های آسایی دارد. در جزیره ای که بستنی های یخی چرب و نرم درست شده از میوه های مشهور حکم فرمایی می کند، کاسه آسایی های میوه و گرانولای کافه بوگارت یکی از دلایلی است که حتما باید برای مزه کردنش به اینجا بروید.

صبحانه و نیم چاشت کرم پات

این مکان صرف صبحانه با تزئینات مینیاتوری سفید، دستمال سینی عالی و صندلی های ساده از جنس آهنش به همان اندازه که دکوراسیون حماسی و فرانسوی اش جلب توجه می کند. منوی ژاپنی اش نیز بسیار مورد توجه است. اول تخم مرغ بندیکت ماگوروی آن را امتحان کنید که در کنارش کاراکاسیو با آووکادو شاخه های ترب ژاپنی و برگ شیزو روی بشقابی از برنج سرو می شود. اگر خوش شانس بودید، یکی از میزهای باغچه بیرون را انتخاب کنید و کایاک سوارهایی را که از آبراه آلاوایی می گذرند، تماشا کنید.

سوئیت ایز

این کافه صبحانه 950 مترمربعی که قبلا در میدان کیلوهانا پنهان بود، خیلی سریع مشتریان زیادی جذب کرد. مکان جدید که چند بلوک آن طرف تر و تقریبا سه برابر بزرگتر است هنوز همه روزه باز است تا سفارش های شما برای بندیکت تخم مرغ و کلوچه ها را پاسخگو باشد. حتما وعده مخصوص آن را امتحان کنید، که تشکیل شده از : سیب زمینی سرخ کرده خرد شده، سوسیس، ژامبون، گوشت سینه، پیاز و املت با فلفل کوبیده شده تا یک وعده صبحانه فوق العاده را تجربه کنید.

نان فانتزی لیلیها

نان فانتزی اولیه که 9 سال قبل از اینکه هاوایی به اتحادیه بپیوندد تاسیس شد 65 سال از عمده فروشان بوده است. روی چارپایه های بلند اینجا بنشینید و پیشخدمتانی را ببینید که همه روزه به جز دوشنبه ها زمان طولانی را صرف اضافه کردن سس پرتغالی به غذاها، درست کردن املت و نان شیرین های کره ای روی اجاق های با رویه صاف در 24 ساعت روز می کنند. وقتی خواستید خارج شوید، یادتان نرود که یک یا 12 تا از دانه های کاکائو آنجا را بردارید.

کافه اگ هد

این رستوران عاشق تخم مرغ که بخشی از آن را ترکیبات تایوانی و بخشی دیگر از کالیفرنیا الهام گرفته شده است. بیشتر به سبب تنوع منوی غذایی اش معروف است. برای دلچسب ترین گزینه املت گوشت شکم خوک همراه با ترشی سبزیجات، دلمه، پیاز و پنیر سوئیسی یا بندیکت مکزیکی همراه با سوسیس چوریزو، خامه ترش و سس سبز ورده سالسا را امتحان کنید که هر دوی آن ها با نان تست سیر فرانسوی پارمزان سرو می شوند. دنبال چیز شیرین تری برای شروع روزتان هستید؟ یک پنکیک مخصوص شفارش دهید و از بین مخلفات هم آزوکی چای سبز، تیرامیسو و یا فندق ماکادامیا را انتخاب کنید.

ماهیناد سانز

چهارمین تجربه کاری سرآشپز اد کنی (Ed Kenney) با بهره گیری از مواد اولیه غذایی برگفته از خشکی و دریا ادامه می یابد. منوی نیم چاشت آن شامل آیتم های شیرینی مثل بیسکوئیت های نانی پر شده با توت فرنگی کولا و نان تست شیرین پرتغالی پر شده با پنیر ریکوتا همراه با مرباهای محلی و تکه های کاکائو دارد همچنین وعده های خوش عطر و طعمی مثل صبحانه سورف جک با دو تخم مرغ، سس پرتغالی و کیمچی.

کافه کوئا

این غذاخوری نسبتا جدید که یکی از شعبات کافه های زنجیره ای پنکیک کوئا است صبحانه های جدید مدرنی را با عطر و طعمی کره ای عرضه می کند. حس چشایی تان را برای گزینه های خوشمزه ای مثل بندیکت آنگری همراه با سس سیراچا و گزینه های شیرینتری مثل پنکیک های موچی ترد اما نرم آماده کنید. شما هنوز می توانید وعده های کلاسیک کافه های رنجیره ای کوئا مثل استیک گوشت جگر و تخم مرغ را نیز در اینجا پیدا کنید ولی به جای نان تست سنتی، برنج، پنکیک یا سیب زمینی های سرخ کرده خانگی در اینجا همراه با کوینا کیمچی سرو می شوند.

بیلز هاوایی

این رستوران آل دی که اساسا در سیدنی شروع به کار کرد صبحانه های استرالیایی را همراه با مواد بومی این منطقه سرو می کند. کلوچه های درست شده با ذرت کاهوکو، املت وایمانالوئی یا برنج کیمچی به عنوان مکمل صبحانه. صبحتان را همراه با شیر با مغز بادام، اسپرسو فلت وایت، مارتینی در فضای سنتی و ساحلی آن شروع کنید، جایی که غذاهای آن به اندازه کافی برای رفع گرسنگی تان مناسب هستند ولی آنقدر سنگین نیست که شما را مجبور به چرت زدن روی کاناپه ها و کوسن های باشکوهش در فضای باز بکند. 

منبع: مجله همگردی

خبر بعدی:

ایرادات دانشجویی به لایحه افزایش حداقل سن ازدواج

واحد خواهران‌ ۴ اتحادیه بزرگ دانشجویی در بیانیه‌ای ایراداتی را به لایحه افزایش حداقل سن ازدواج وارد دانستند. ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۶ سیاسی مجلس و دولت ایران نظرات - اخبار سیاسی -

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، واحد خواهران 4 اتحادیه بزرگ دانشجویی کشور با صدور بیانیه‌ای ایراداتی را به لایحه افزایش حداقل سن ازدواج وارد دانستند.

در بخشی از این بیانیه آمده است:  پیگیری مطالبات زنان و دختران از مسائل مهم کشور است، انتظار می‌رود نهادهای قانونگذار در مواجهه با این مسائل با هوشمندی بیشتری عمل کنند، ضرورت پیگیری مشکلاتی چون بالا رفتن سن ازدواج، آمار بالای تجرد قطعی، قانون تسهیل ازدواج جوانان و... بر کسی پوشیده نیست. در چنین شرایطی چندی پیش فراکسیون زنان مجلس طرحی تحت عنوان افزایش حداقل سن ازدواج تقدیم مجلس کرد. از جمله دلایل پیشنهاد دهندگان این طرح می‌توان به طلاق، محرومیت از تحصیل، مرگ‌ و میر ناشی از بارداری، رضایت جنسی، خشونت خانگی، عدم رعایت حقوق کودکی، ناتوانی در اداره امور زندگی در ازدواج‌های سنین پایین اشاره کرد. در این راستا جمعی از دختران انقلابی حاضر در تشکل‌های دانشجویی ضمن پذیرش و توجه به برخی از مسائلی که موجب نگارش این طرح شده است، نکات و پرسش‌هایی را طرح می‌نمایند.

این بیانیه می‌افزاید: بی‌شک نمی‌توان مسائل و مشکلات امروز ازدواج را کتمان کرد اما نکته مهم اینجاست که در بررسی علت برخی مشکلات، سن عامل قابل اعتنایی نیست و اساسا معضلات اجتماعی از مجموعه عللی ناشی می‌شود که تک متغیره دیدن آن معضل نه تنها مسئله را حل نخواهد کرد بلکه خود علت مشکلات و آسیب های بعدی خواهد شد. طرح ممنوعیت ازدواج زیر 16 سال دقیقا یکی از این مواردی است که به نظر می‌رسد نمایندگان به جای بسترسازی مناسب و اقدام عمیق و علمی در زمینه‌ی کاهش معضلات نوجوانان، به پاک کردن صورت مسئله روی آورده‌اند. در این زمینه به نظر می‌رسد نمایندگان محترم نسبت به علل اجتماعی ازدواج زودهنگام بذل توجه لازم را نداشتند و معتقدند صرفا از طریق قانون می‌بایست نسبت به این مسئله توجه شود به همین منظور لازم است آثار و پیامدهای این تصمیم شفاف شود.

تکرار/«پیشنهاد نمایندگان برای افزایش وام ازدواج به 50 میلیون تومان»مجلس لایحه «کودک همسری  و تعیین حداقل سن برای ازدواج» را بازنگری کند

 

در بخش دیگری از این بیانیه یادآور شده است: مطابق با آمار سازمان ثبت احوال، نسبت ازدواج های سنین 10 تا 14 سال در بین استان‌ها از نظر توسعه یافتگی و محروم بودن به گونه‌ای است که نمی‌توان حکم واحد و یکسانی درباره‌ آن‌ها صادر کرد. می‌توان گفت با توجه به تفاوت‌های فرهنگی موجود در مناطق مختلف کشور، نگاه بومی و فرهنگی حاکم بر مناطق مختلف، عامل ازدواج در سنین پایین است. بنابراین در این مناطق مطابق فرهنگ و عرف خود فرزندان در سنین پایین‌تر برای پذیرش مسئولیت تربیت می‌شوند. سلب حق ازدواج از کسانی که تمایل و آمادگی لازم برای پذیرش مسئولیت خانواده را دارند، قابل قبول نیست.

در این بیانیه با اشاره به نظرات موافقان طرح آمده است: اهم موارد مطرح شده از سوی موافقین طرح ممنوعیت ازدواج در سنین پایین دلایلی چون طلاق، محرومیت از تحصیل، عدم رضایت جنسی، خشونت خانگی، مرگ و میر ناشی از بارداری است. با بررسی مسئله طلاق مطابق با آمارهای رسمی موجود، فراوانی طلاق در این سنین پایین‌تر از سایر گروه‌های سنی بوده است. البته پایین بودن مهارت زندگی در این سن و آسیب‌های ناشی از طلاق یک امر غیرقابل اغماض است؛ لذا راهکار پیشنهادی برای حل این مسئله ایجاد الزام قانونی در امر آموزش مهارت‌های مورد نیاز زندگی جهت جلوگیری از آسیب‌های احتمالی می‌باشد. بررسی‌ها نشان می‌دهد در تاثیر ازدواج بر معضل محرومیت از تحصیل بزرگ‌نمایی رخ می‌دهد و اغلب رسانه‌ها با ضریب دادن به اخبار این چنینی به کمک تصویب طرح می‌روند.

این بیانیه می‌افزاید: مطابق گزارش نظام کشوری مراقبت از مرگ مادری، فوت زنان باردار زیر 18 سال در سالهای بین 89 تا 93 کمتر از سه نفر در هر سال بوده است. این درحالی است که تعداد فوتی‌های ناشی از بارداری در زنان بالای 35 سال در این دوران بالای 20 نفر در هر سال گزارش شده است. لذا اگر چه خطراتی برای عده‌ی محدودی وجود داشته اما با توجه به بالا بودن نسبت فوت شده‌ها در سنین بالاتر نمی‌توان با استناد به چنین علتی مانع از ازدواج دختران زیر 16 سال شد.

در ادامه این بیانیه آمده است: مواردی دیگر نظیر رضایت جنسی و خشونت خانگی نیز با مشکلات اثبات علمی مواجه است و به طور کلی با روش‌های موجود نیز ادعای موافقین طرح برای پژوهشگران اثبات نشده و مردود است. از طرفی شکاف معنادار بین بلوغ جنسی و سن ازدواج با تصویب چنین قانونی عمیق‌تر خواهد شد. جامعه‌ای که با کاهش سن بلوغ جنسی مواجه است و قانون گذاران آن حق ازدواج را از نوجوانان سلب می‌کنند چطور می‌خواهد راهی برای مشکلات بعدی بیابد؟ آیا فیلترینگ و راه‌های پیش پا افتاده و بی‌نتیجه راهکار حل بحران‌های جنسی جامعه خواهد بود؟!

در پایان بیانیه مذکور تصریح شده است: با همه این شرایط راه مناسب برای حل معضلات ناشی از ازدواج در سنین پایین آموزش مهارت‌های زندگی، فرهنگ‌سازی مناسب و گسترش مراجع تصمیم گیری قضایی برای تشخیص آمادگی و تمایل ازدواج در فرد می‌باشد. پیشنهاد ما این است که در مراجع قضایی با در نظر گرفتن نظر پزشک ، مشاور و تحقیقات محلی آمادگی جسمی، روانی و عدم اجبار فرد به ازدواج مورد سنجش قرار گیرد و در صورت مخالفت هر یک از اعضای شورا، از ازدواج جلوگیری به عمل آید.

اتحادیه‌های:
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل
جامعه اسلامی دانشجویان
دفتر تحکیم وحدت
جنبش عدالتخواه دانشجویی

انتهای پیام/

R1011173/P/S1,15/CT12 واژه های کاربردی مرتبط نمایندگان مجلس

ماجرای هاله نور احمدی‌نژاد چه بود؟ آیا محسن رضایی مالبرو وارد می‎کرد؟ سلطان قیر و شکر چه کسانی هستند؟ پرونده فساد 3 هزارمیلیاردی و بابک زنجانی چگونه افشا شد؟

تجمع مردم در اعتراض به خودروسازان+فیلم

اقدام تحسین برانگیز جوانان تبریزی پس از بی‌حرمتی به دو دختر در پارک ائل گلی +عکس

کلیدواژه: تور اروپا

منبع این خبر، وبسایت hamgardi.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۸۰۵۲۳۴۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • 25 ایده استارت آپ در آذربایجان غربی اجرایی شد
 • ​آغاز پروژه «هفت شب، هفت کافه» با رویکرد نمایشی
 • قوانین شیک پوشی در 40 سالگی
 • دورهمی به از کافه و دور دور
 • ارواح کافه بلوچی
 • اتفاق هولناکی که جلوی یک کافه افتاد+عکس صحنه جنایت
 • گریم و بازی متفاوت مریلا زارعی در ایده اصلی/عکس
 • ۳۰ بهمن آخرین مهلت ارسال اثر به ششمین فراخوان ایده های مسجدی
 • جوابیه معاون استاندار در خصوص ایده استان بدون بیکار
 • کتاب‌خوانی پیام دهکردی در کافه‌ها
 • پروژه «هفت شب، هفت کافه» آغاز شد/ روایتی از پیام دهکردی
 • پیام دهکردی هفت شب در هفت کافه
 • اولین جشنواره دانشجویی ایده‌های نوآورانه آموزشی برگزار می‌شود
 • محسنی: فعالیت ایده پردازان در دانشگاه آزاد اسلامی چشمگیر است
 • خوردن صبحانه مانع از پرخوری ورزشکاران می شود
 • ایده‌پردازان مسجدی دست بجنبانند
 • پیش از ورزش صبحگاهی صبحانه بخوریم؟
 • پیش از ورزش صبحگاهی صبحانه کمی مصرف کنید
 • شینزو آبه: ترنس پاسیفیک از اشتراک‌گذاری ایده‌هایش استقبال می‌کند