ایران خودرو اقساطی ۹۷ ، قیمت محصولات جدید ایران خودرو ۹۶ ،شرایط فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری ، سمن سورن elx  ، رانا ، پژو پارس ، پژو ۲۰۷ و ۲۰۶ ، سوزوکی گرند ویتارا ، لیزینگی ،چکی و اعتباری محصولات ایران خودرو به شرح زیر می باشد.

در حال حاضر که رکود تمام بازار خودرو را فرا گرفته و مردم تمایلی به خرید خودرو صفر ندارند ، شرکت های خودروسازی به فکر تحریک تقاضا با روش های فروش اقساطی ، اعتباری و فروش فوری هستند.

گروه صنعتی ایران خودرو برای اولین بار در سال ۹۷ فروش اقساطی محصولات خود را با شرایط ویژه آغاز می‌نماید.

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات شرکت ایران خودرو می‌رساند، شرایط فروش اقساطی محصولات از روز دوشنبه مورخ ۹۷/۰۱/۲۷ تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جداول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می گردد.

شرایط و توضیحات روش فروش اعتباری:

در این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواھند داشت که فاقد ھرگونه چک برگشتی باشند. از این رو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش ثبت نام، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند ثبت نام و واریز وجه امکان پذیر خواھد بود. ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان و امکان ادامه ثبت نام به نمایندگی اطلاع رسانی خواھد شد.

زمان فعال سازی بخشنامه ساعت ۱۰ روز دوشنبه مورخ ۹۷/۰۱/۲۷

شرایط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو دهه مبارک فجر (بهمن ۹۶)

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات شرکت ایران خودرو می رساند، شرایط ویژه فروش قسطی محصولات شرکت به مناسبت دهه مبارک فجر از روز شنبه مورخ ۹۶/۱۱/۲۱ تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جداول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می گردد:

توجه:

قیمت ها در این بخشنامه به صورت قطعی بوده و هرگونه افزایش قیمت احتمالی مشمول این بخشنامه نمی باشد. صرفا تغییرات قیمتی غیر مستقیم (بیمه، عوارض دولتی، مالیات و …) و همچنین تغییرات قیمتی ناشی از الزامات قانونی و تصمیمات ابلاغی دولت و نهادهای قانون گذار تا قبل از صدور فاکتور بر عهده مشتری خواهد بود.

زمان فعال سازی بخشنامه اقساطی: ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۹۶/۱۱/۲۱ در نمایندگی‌ها

شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو بهمن ۹۶ با مدل ۹۷

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات شرکت ایران خودرو می‌رساند، شرایط فروش اقساطی منعطف بهمن ماه ۹۶ از روز یکشنبه ۹۶/۱۱/۰۱ تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست ارائه می گردد.

شرایط و توضیحات روش فروش اعتباری:

در این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که فاقد هرگونه چک برگشتی باشند. از این رو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش ثبت نام، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند ثبت نام و واریز وجه امکان پذیر خواهد بود. ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان و امکان ادامه ثبت نام به نمایندگی اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان فعال سازی بخشنامه: ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۰۱

طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو برای اولین‎بار با مدل ۹۷

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات شرکت ایران خودرو می رساند، فروش قسطی منعطف دی ماه ۹۶ با مدل ۹۷ از روز یکشنبه ۹۶/۱۰/۱۰ لغایت ۹۶/۱۰/۳۰ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست ارائه می گردد.

شرایط و توضیحات روش فروش اعتباری :

در این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که فاقد هرگونه چک برگشتی باشند. از این رو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش ثبت نام، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند ثبت نام و واریز وجه امکان پذیر خواهد بود. ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان و امکان ادامه ثبت نام به نمایندگی اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان فعال سازی بخشنامه: ساعت ۹ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۱۰ در نمایندگی‌های ایران خودرو

فروش اقساطی برخی محصولات ایران با تحویل فوری (ظرفیت محدود) آذر و دی ۹۶

شرایط ویژه فروش اقساطی منعطف خودروهای خاص ایران خودرو با ظرفیت محدود و تحویل فوری از روز چهارشنبه ۲۹/۰۹/۹۶ تا زمان تکمیل ظرفیت در نمایندگی‌های مجاز گروه ایران خودرو به شرح جدول پیوست ارائه می گردد.

شرایط و توضیحات روش فروش اعتباری :

در این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که فاقد هرگونه چک برگشتی باشند. از این رو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش ثبت نام، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند ثبت نام و واریز وجه امکان پذیر خواهد بود. ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان و امکان ادامه ثبت نام به نمایندگی اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان فعال سازی بخشنامه: ساعت ۱۳ روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۲۹

طرح جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو – آذر ۹۶

شرایط جدید فروش اعتباری محصولات شرکت ایران خودرو ویژه آذرماه ۹۶ منتشر شد.

شرایط و توضیحات روش فروش اعتباری:

در این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که فاقد هرگونه چک برگشتی باشند.

شرکت ایران خودرو با مشارکت شرکت لیزینگ خودرو غدیر اقدام به فروش اقساطی محصولات با شرایط ذیل نموده است .
اقساط ۲۴ ماهه
بدون ضامن
اعطاء تسهیلات معادل ۵۰ درصد قیمت خودرو

زمان فعال سازی بخشنامه ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۱ می‌باشد.

 

شرایط فروش نقد و اقساط خودروهای شاسی‌بلند شرکت ایران خودرو – آذر ۹۶

شرایط فروش نقد و قسطی خودروهای SUV شرکت ایران خودرو از روز چهارشنبه ۹۶/۰۹/۰۱ تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جداول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می گردد:

زمان فعال سازی بخشنامه: ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۱ می باشد. ​

شرایط فروش نقد و اقساط سوزوکی گرند ویتارا فیس لیفت اتوماتیک آذر ۹۶

شرایط فروش نقد و اقساط هایما s7 اتوماتیک آذر ۹۶

شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو – شهریور ۹۶

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند، شرایط فروش اقساطی شهریور ۹۶ از روز چهارشنبه ۹۶/۰۶/۰۱ لغایت ۹۶/۰۶/۳۱ یا تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست ارائه می گردد.

توضیحات:

کلیه شرایط و ضوابط خرید و مدارک لازم در این روش مشابه روش های جاری فروش اعتباری ماه های گذشته می باشد.

تاریخ چک ها پس از انتخاب شرایط خرید، توسط سیستم فروش و بصورت مکانیزه محاسبه و به مشتری اعلام خواهد شد

 

شرایط جدید فروش لیزینگی محصولات ایران خودرو بدون ضامن – چکی (لیزینگی)

شرایط جدید فروش رانا ایران خودرو بدون ضامن – چکی

شرایط جشنواره فروش اقساطی تابستانه محصولات ایران خودرو – خرداد ۹۶

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات ایران‌خودرو می‌رساند، شرایط فروش اقساطی تابستانه از روز شنبه ۹۶/۰۳/۲۰ لغایت ۹۶/۰۳/۳۱ یا تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست ارائه می گردد.

توضیحات:

← کلیه شرایط و ضوابط خرید و مدارک لازم در این روش مشابه روش های جاری فروش اعتباری ماه های گذشته می باشد.

← تاریخ چک ها پس از انتخاب شرایط خرید، توسط سیستم فروش و بصورت مکانیزه محاسبه و به مشتری اعلام خواهد شد.

← انتخاب تعداد چک، مدت بازپرداخت، نرخ سود و … بر عهده مشتری و بر اساس محاسبات مکانیزه سیستم است.

← با انتخاب مدت بازپرداخت کمتر، نرخ سود نیز متناسب با آن کاهش خواهد یافت.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۹۶/۰۳/۲۰ می باشد. 

شرایط فروش نوروزی ۹۶ ایران خودرو

در فروش نوروزی ایران خودرو محصولات این شرکت به روش های متنوعی به فروش می رسد تا گروه های مختلف درآمدی قادر به انتخاب و نام نویسی خودروهای مورد علاقه شان باشند.

فروش قطعی ویژه نوروز

در این روش فروش خانواده پژو ۴۰۵، پژو ۲۰۶، سمند، رانا، تندر و دنا به مشتریان عرضه می شود. موعد تحویل خودروها ۶۰ و ۷۵ روز پیش بینی و سود مشارکت مقطوع نیز تعیین شده است. نصب آپشن دزدگیر کارخانه ای برای محصولات ۲۰۶ و رانا نیز به انتخاب و خواست مشتری انجام می شود.

پیش فروش عمومی

طرح مشارکت در تولید از روش های فروش ایران خودرو برای استفاده از سرمایه مشتریان برای تولید با اختصاص سودهای مناسب برای آن است. متقاضیان می تواند محصولات قابل عرضه ایران خودرو را با موعد تحویل تیر تا اسفند۹۶ و با سود مشارکت ۲۴ تا ۲۶ درصد انتخاب و نام نویسی کنند. سود انصراف نیز ۲۲ تا ۲۵ درصد تعیین شده است.

پیش فروش عادی

در روش پیش فروش عادی اسفندماه محصولات آریسان، پژو ۲۰۷، پژو ۲۰۶، پژو ۴۰۵، پارس،‌سمند، دنا، تندر ۹۰،‌رانا و سوزوکی به صورت پرداخت یک و دو ودیعه ای با اختصاص هدیه فروش تعهدی عرضه شده است. سود مشارکت در این طرح فروش از ۲۱ تا ۲۵ درصد متغیر بوده و سود انصراف نیز ۱۹ و ۲۱ درصد تعیین شده است. موعد تحویل خودروها در این فروش شهریور تا آذر ۹۶ درنظر گرفته شده است.

همچنین در پیش فروش عادی امکان نام نویسی براساس گروه محصولات نیز با موعد تحویل شهریور و مهر ۹۶ فراهم شده است. در این فروش گروه محصولات پارس، ۴۰۵، هایما و دنا با سود مشارکت ۲۱ و ۲۳ درصد و سود انصراف ۲۰ و ۲۱ درصد به مشتریان پیشنهاد شده است.

پیش فروش پلکانی

پیش فروش پلکانی چهار مرحله ای، دیگر روش فروش اسفندماه محصولات ایران خودرو است. نرخ سود مشارکت در این طرح کاملا رقابتی و بین ۲۲ تا ۲۵ درصد تعیین شده است. این طرح دست کم نرخ انصراف ۲۰ درصد را تضمین می کند. محصولات عرضه شده برای تحویل در مهرماه و دی ماه۹۶ شامل خانواده پژو ۲۰۶ هاچ بک و صندوقدار، خانواده پژو ۴۰۵، خانواده سمند و پژو پارس و خانواده رانا و دنا است. هدیه فروش تعهدی از دیگر مزایای طرح پیش فروش پلکانی است.

شرایط ویژه فروش وانت آریسان

خودرو کار وانت آریسان از دیگر محصولات ایران خودرو است که به صورت فروش اعتباری منعطف با موعد تحویل ۱۰ روزه عرضه شده است. در این شیوه فروش، مشتری می تواند پس از پرداخت وجه اولیه، مابه التفاوت قیمت خودرو را به انتخاب خود در بازه زمانی ۱۲ تا ۳۶ ماه و با نرخ سود ۱۴ تا ۱۸ درصد پرداخت کند.

بخشنامه فروش فوری پژو ۲۰۷ دنده دستی به مناسبت نوروز ۹۶

گروه خودروسازی ایران‌خودرو در نظر دارد برای اولین‌بار خودروی پژو ۲۰۷ دستی را بمناسبت فرارسیدن عید نوروز ۹۶ بصورت فروش فوری به متقاضیان عرضه نماید. به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می‌رساند، شرایط فروش فوری پژو ۲۰۷i دنده‌ای به شرح جدول ذیل از روز دوشنبه ۹۵/۱۲/۱۶ لغایت ۹۵/۱۲/۲۹ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت ارائه می گردد.

* پرداخت ھای قانونی عبارتند از: ھزینه بیمه شخص ثالث + ھزینه ثابت شماره گذاری + ھزینه پست + کارت طلائی + مالیات ارزش افزوده

شرایط و توضیحات بخشنامه:۱ -ظرفیت فروش برای ھر کد ملی یک دستگاه می باشد. ۲ -ظرفیت ھر نمایندگی یک دستگاه می باشد و صرفا جھت ثبت نام مشتری نھائی خواھد بود. ۳ -امکان ثبت نام با شماره مشتری دوم نمایندگی (کاردکس) وجود ندارد. ۴- تنظیم صلحنامه در این بخشنامه قابل اجرا نمی باشد.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۵/۱۲/۱۶ می‌باشد :

خودرورنگقیمت کارخانه (تومان)پرداخت‌های قانونی و الزامی (تومان)قیمت نهایی خودرو (تومان)موعد تحویلپژو ۲۰۷i دستیسفید- خاکستری- مشکی- نقره‌ای۳۶ میلیون و ۳۵۵ هزار و ۷۳۳۵ میلیون و ۵۶۴ هزار و ۲۶۶۴۱ میلیون و ۹۲۰ هزار۱۴ روزهفروش اقساطی ایران خودرو با مدل ۹۶

شرایط فروش اعتباری محصولات ایران خودرو (ویژه زمستان ۹۵ ) ، با مشارکت شرکت لیزینگ ایرانیان (ظرفیت به صورت محدود) از روز چھارشنبه مورخ ۹۵/۱۱/۱۳ تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست ارائه می گردد. 

– مبلغ پیش پرداخت به صورت اینترنتی و یا از طریق دستگاه ھای کارت خوان از متقاضی دریافت می گردد.

– مابقی مبلغ برابر جدول پیوست، طی چک شخصی در وجه شرکت لیزینگ ایرانیان از متقاضی دریافت خواھد شد.

–  در این طرح فروش، به ھر فرد حداکثر یکدستگاه خودرو به صورت نقد و اقساط قابل واگذاری می باشد.

–  در این بخشنامه، تنظیم صلحنامه قابل اجرا نیست.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۱۱/۱۳ در نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو می باشد.

ساتین

منبع: ساتین

خبر بعدی:

فروش چه محصولاتی در چهارشنبه سوری مجاز است؟

آیین چهارشنبه سوری در سال‌های اخیر تغییر و تحولاتی به خود گرفته و مواد محترقه و آتش بازی چینی‌ها به آن وارد شده و این در حالی است که فروش بسیاری از محصولات خلاف قانون و برای جامعه خطرآفرین است.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، ایرانی‌ها مراسم و بزرگداشت‌های جذاب و با پشتوانه آئینی و مذهبی دارند که بر اجرای آن‌ها تاکید دارند، یکی از این آئین‌ها و مراسم‌ها، جشن آخرین شب چهارشنبه سال است که برای دورهم بودن و فراموشی غم، غصه‌ها و بداخلاقی‌ها این روز را گرامی می‌دارند.

اما در سال‌های اخیر این آئین تا حدودی در اجرا تغییر شکل داده و به جای آنکه شادی و فراموشی غم‌ها را برای ایرانی‌ها به همراه داشته باشد، نگرانی و دلهره را با نزدیکی به چهارشنبه سوری برای بسیاری از افراد دارد، این موضوع به دلیل آن رخ داده که محصولات محترقه در این شب استفاده می‌شود که خطرات جانی و مالی بسیاری به همراه دارد.

بررسی‌های ایسنا نشان از آن دارد که محصولات محترقه در کشور تولیدی ندارد و تماماً از کشور‌های هند و چین به صورت قاچاق در بازار ایران تأمین می‌شود.

این محصولات به دو دسته خطرناک و آتش بازی مراسم‌ها ساده تقسیم می‌شوند که برخی از واحد‌های صنفی به فروش محصولات آتش بازی روی آورده‌اند و آنچنان با قوانین کشور در تداخل نیست، زیرا جنبه سرگرمی داشته و خطر قابل توجهی به همراه ندارد. اما برخی دیگر از محصولات که صدای ناهنجار و آسیب‌های شدید دارد به صورت قاچاق و خلاف در سطح شهر عرضه می‌شود که عموماً این محصولات در خیابان‌های منتهی به بازار بزرگ تهران و مولوی عرضه می‌شود که با رشد ارزش دلار، قیمت آن‌ها نیز نسبت به سال گذشته با رشد ۳ برابری همراه بوده است.

در سال‌های اخیر در کنار وجود مواد محترقه، برخی محصولات آتش بازی ساده و محصولاتی که در مراسم‌های کشور چین استفاده می‌شود به بازار چهارشنبه سوری نیز راه پیدا کرده که به دلیل آنکه از این محصولات در مکان مناسب مورد استفاده قرار نمی‌گیرد خطرات و به آتش کشیده شدن درختان سطح شهر را نیز به همراه داشته است.

یک فروشنده دست فروش در خیابان‌های منتهی به بازار به ایسنا، گفت: تنها در یک هفته آخر سال به فروش مواد آتش بازی چهارشنبه سوری می‌پردازد و با تمام شدن چهارشنبه سوری دیگر تقاضایی در این بازار وجود ندارد.

فروشنده دیگری در این بازار گفت: تمام کالا‌های آتش بازی که صدای بلند و ترکیدن آن‌ها همراه با ترکش است به صورت قاچاق به کشور وارد می‌شود و فروش آن‌ها در سطح شهر خلاف و همراه با مجازات است.

بررسی‌های ایسنا در آمار گمرک طی ۱۰ ماهه سال جاری نشان از آن دارد که تعرفه مجزایی برای محصولات آتش بازی وجود ندارد، اما تعرفه شماره ۵۹۰۵۱۰۰۰ که مربوط به اشیا برای جشن، کارناوال، شعبده بازی و اشیا اعجاب آور (غیر از اشیا برای جشن کریسمس) است این سوال را در ذهن ایجاد می‌کند که آیا محصولات آتش بازی و حتی برگزاری جشن‌های دیگر کشور‌ها همچون چین که در آن از وسایل آتش بازی و بالن آرزو‌ها استفاده می‌شود را پوشش می‌دهد؟

بررسی این تعرفه گمرکی نشان از آن دارد که عمده واردات به وزن ۳۱۱ هزار و ۸۴۱ کیلوگرم از کشور امارات و چین بوده که ارزشی در حدود ۳۱۱ هزار و ۸۴۱ دلار و ۳ میلیارد و ۱۴۳ میلیون و ۸۲۶ هزار و ۴۷۸ تومان به خود اختصاص داده است.

مخالفت عضو مجمع با پیوستن به FATF: بگذاریم اگر قرار است خفه شویم دیگران این کار را انجام دهند| پیشنهاد حذف ریاست‌جمهوری از ساختار سیاسی کشور

مردم چرا به خود اجازه می‌دهند در کار مسئولان مملکت دخالت کنند؟!

پیش بینی هواشناسی در نوروز 98

منبع این خبر، وبسایت saten.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۸۰۹۱۳۲۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • آیا فروش فوری خودرو در کاهش قیمت چهارچرخ‌ها تأثیرگذار بوده است؟
 • فروش فوری در قیمت خودرو در بازار بی تأثیر است
 • فرصت‌ها و بحران‌های صنعت خودروسازی در سال ۹۷
 • مصاحبه جنجالی روزنامه آرمان با دکتر احمدی نژاد در آخرین روز سال 1397
 • احمدی نژاد: من طلبکارم!
 • فروش سهام بانک‌ها از 18 فروردین
 • من طلبکارم
 • آیا نخریدن خودرو قیمت‌ها را کاهش داد؟ +جدول
 • برانکو: من اصلاً با کی‌روش مشکلی نداشتم او با من مشکل داشت
 • نتیجه نخریدن خودرو؛ قیمت ماشین به یک ماه پیش برگشت؟!
 • آغاز فروش فوری ۴ محصول ایران خودرو +قیمت‌ها
 • آغاز فروش فوری ۴ محصول ایران خودرو + جدول
 • فروش فوری ۸ محصول سایپا با محدودیت کد ملی
 • برانکو: من با کی‌روش مشکلی نداشتم، او مشکل داشت
 • برانکو: کی روش همیشه علیه من بود
 • فروش فوری برخی از محصولات سایپا آغاز شد
 • عیدی همراه اول به مشترکان دائمی و اعتباری
 • فروش فوری 4 محصول ایران خودرو با مدل 98 / خانواده 206 امروز به فروش می رسد (+جدول و جزئیات)
 • کیفی سازی محصولات زراعی و باغداری مستلزم تامین پیش نیاز‌ها و الزامات است