"ماه عسل" و "خندوانه" دو برنامه اصلی و پر مخاطب ماه رمضان امسال از اواخر هفته جاری پخش خود را از شبکه های سه و نسیم آغاز خواهند کرد


"ماه عسل" و "خندوانه" دو برنامه اصلی و پر مخاطب ماه رمضان امسال از اواخر هفته جاری پخش خود را از شبکه های سه و نسیم آغاز خواهند کرد. ناطقان: شروع ماه مبارک رمضان امسال با دو برنامه پر مخاطب تلویزیون مواجه شده است "ماه عسل" که طبق معمول هر سال با اجرای احسان علیخانی مهمان خانه های مخاطبان می شود و از طرفی "خندوانه" با اجرای رامبد جوان و جناب خان که مدتی از رسانه ملی دور بود، این بار پخش فصل جدید آن با شروع ماه مبارک رمضان مواجه شده تا شب‌های رمضانی دلنشینی را برای مخاطبان رسانه ملی رقم بزند.


همواره با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان همه چشم ها معطوف به پخش برنامه "ماه عسل" ساخته "احسان علیخانی" می شود. این برنامه که تنها یک ماه میزبان خانه های مردم است در همان یک ماه به یکی از پرمخاطب ترین برنامه های سال مبدل می شود.


"ماه عسل" با پرداختن به مسائل و سوژه های روز جامعه و به چالش کشیدن برخی اتفاقات و زندگی افراد خاص طی سالهای اخیر به برنامه ای چالشی، متاثر کننده و همچنین تاثیرگذار در جامعه مبدل شده و همین عاملی شده تا کار گروه سازنده این برنامه هر سال سخت تر از سال پیش شود.
این برنامه ماه رمضان امسال نیز با ساخت و اجرای "احسان علیخانی" از شبکه سوم سیما روی آنتن خواهد رفت. اولین قسمت از برنامه تلویزیونی "ماه عسل" روز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه و مقارن با روز نخست ماه مبارک رمضان به روی آنتن خواهد رفت.
به گفته محمد پیوندی سرپرست تیم سوژه یابی ماه عسل سازندگان این برنامه طی سال گذشته هر روز مشغول یافتن سوژه های ناب برای ساخت این مجموعه بوده اند.

محمد پیوندی سرپرست تیم سوژه یابی ماه عسل، درخصوص برنامه ریزی‌ها گروه برای ماه رمضان امسال گفت: ماه عسل برای گروه سازنده از همان عید فطر سال گذشته آغاز می شود. به عنوان مثال شروع برنامه امسال دقیقاً از همان لحظه عید فطر سال پیش آغاز شروع شد.
وی در همین راستا ادامه داد: واقعیت این است که تولید کنندگان ماه عسل همه جوره با کار درگیر هستند. به خصوص تیم سوژه یابی نمی تواند به صورت مدت دار برای ماه عسل برنامه ریزی کند زیرا خواه یا ناخواه برای سوژه های سال بعد در کل زمان یکسال درگیر می شوید.

سرپرست تیم سوژه یابی ماه عسل از سختگیری بیشتر گروه سازنده طی سال جاری خبر داد و افزود: امسال سعی کردیم در تولید ماه عسل و پیدا کردن سوژه ها دقت، وسواس و حساسیت بیشتری را به خرج دهیم زیرا با مخاطبی روبرو هستیم که سال به سال ذائقه و سلیقه اش رشد کرده و توقعش از مجموعه بالا می رود. تمام سعی ما این است که تمام افراد و حتی آنهایی که با وسواس بسیار ماه عسل را می ببیند هم راضی کنیم.
وی درباره تفاوت های ماه عسل امسال نسبت به سالهای قبل اضافه کرد: اینکه بگوییم ماه عسل امسال متفاوت است برای مخاطب توقع ایجاد خواهد کرد اما مطمئن باشید سعی ما در این است که مخاطبی که سال گذشته ما را نگاه نکرده و دوست نداشته را هم جذب کنیم. همواره سعی تیم ماه عسل بر آن است که تمام سلیقه ها را در نظر بگیرد.

این هنرمند عرصه تلویزیون تغییر صد در صدی در ماه عسل را ناممکن خواند و تاکید کرد: ماهیت ماه عسل کاملاً طی این پانزده سال مشخص شده و نمی توان چارچوب آن را به طور کلی عوض کرد اما می توان تلاش کرد تا این اثر ذائقه های متفاوت را به خود جلب کند.
از سوی دیگر "رامبد جوان" نیز امسال با دست پر به استقبال ماه مبارک رمضان رفته است. وی بعد از ماه ها استراحت و همچنین ساخت فیلم سینمایی جدید خود بار دیگر با پر مخاطب ترین برنامه سال یعنی "خنداونه" میهمان شبکه نسیم خواهد شد.

برنامه خندوانه ماه رمضان امسال تفاوت عمده ای با دوره های قبل خود در سال گذشته خواهد داشت و علت این تفاوت را بدون شک می توان در بازگشت کاراکتر محبوب این برنامه یعنی "جناب خان" دانست. بالاخره پس از کش و قوس های فراوان جوان موفق شد این عروسک محبوب را به برنامه اش باز گرداند.
امیر عباس اشرف مدیر روابط عمومی شبکه نسیم درباره برنامه های ماه مبارک رمضان گفت: از 26 اردیبهشت ماه و همزمان با شروع ماه مبارک رمضان برنامه "خندوانه" سه روز در هفته در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت 23:00 روی آنتن می رود.
وی در همین راستا افزود: دکورهای برنامه "خندوانه" طراحی و نصب شده است و با اقداماتی که اداره حقوقی صدا و سیما انجام داد اختلافات و مشکلاتی که وجود داشت حل شد بنابراین رامبدجوان به همراه جناب خان برنامه خندوانه را اجرا خواهند کرد.
خندوانه پس از نزدیک به یکسال تعطیلی این بار همزمان با ماه مبارک رمضان شروعی دوباره خواهد داشت. این برنامه از چهارشنبه همین هفته 26 اردیبهشت ماه 1397 آغاز به کار خواهد کرد.

گفتنی است، ماه مبارک رمضان امسال بدون شک با روی آنتن رفتن دو برنامه محبوب و مردمی سیما یکی از به یادماندترین ماه های رمضان طی سالیان اخیر خواهد شد. این دو برنامه در کنار برنامه های دیگری که رسانه ملی برای این ماه پربرکت تدارک دیده می توانند مخاطبان را پس از لحظات افطار، جلوی تلویزیون نشانده و تاثیری متفاوت روی آنها بگذارند. برنامه هایی که دو جنبه کمدی و درام را به همراه داشته و تلویزیون را از تک بعدی بودن برنامه های رمضانی دور می کنند.
منبع: میزان برچسب ها: ماه عسل ، خندوانه ، ماه رمضان

منبع: ناطقان

خبر بعدی:

جدول پخش برنامه های رادیویی صدا و سیمای مرکز زنجان

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ؛ جدول پخش برنامه‌های رادیویی صدا و سیمای مرکز زنجان  شنبه ۳۰ دی  به شرح ذیل می‌باشد:  

نام برنامه :                                                    زمان پخش : 

دوزدان                                                                 ۰۹:۳۰
یاشایش                                                                 ۱۰:۰۰
خبراستان                                                              ۱۱:۰۰
چلچراغ                                                                 ۱۱:۱۵
شریعت یولی                                                       ۱۱:۵۰
فراسو                                                                   ۱۲:۳۵
گلگشت موسیقی                                                ۱۳:۰۰
دریا دلان                                                              ۱۳:۳۰
قول و غزل                                                            ۱۳:۵۰
خبر سراسری                                                         ۱۴:۰۰
باز پخش سلام کوچولو                                        ۱۵:۰۰
خبر استان                                                             ۱۶:۰۰
جوان زنجانی سلام                                               ۱۶:۱۵
باشگاه تندرستی                                                     ۱۷:۰۰
آیه‌ها و نکته‌ها                                                         ۱۷:۲۰
پخش و اذان                                                            ۱۷:۳۰
آخشاملار                                                                ۱۷:۵۵
اخبار استان                                                               ۱۹:۰۰
کندیمیز                                                                    ۱۹:۱۵
دوزدان                                                                        ۲۰:۰۰
گلگشت موسیقی                                                      ۲۰:۳۰
خبر سراسری                                                               ۲۱:۰۰
ایران۶۲۶،                                                                    ۲۱:۳۵
بیزیم ایوان                                                                   ۲۲:۰۰
قند و عسل                                                                    ۲۳:۰۰
آواونوا                                                                              ۲۳:۳۰

انتهای پیام /ک

زمان پخش برنامه‌های رادیویی رادیو زنجان

افشاگری کی‌روش علیه تاج و سلطانی‌فر: بعد از پیام رهبری، وزیر دیگر ما را نخواست| تاج اطلاعات را از من پنهان کرد| از این به بعد جام ملت‌های واقعی شروع می‌شود| حمله دوباره به برانکو

پیروانی خطاب به کی‌روش: حواست را جمع کن!

دختران ائل گلی تبریز گل باران شدند! / پرونده حمله باگلوله برفی به کجا رسید ؟+عکس

منبع این خبر، وبسایت nateghan.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۸۵۸۳۱۶۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • برنامه های شهرداری شاهین شهر در دهه مبارک فجر
 • تعیین دقیق زادروز فردوسی فاقد سندیت تاریخی است
 • سریال مناسبتی ماه رمضان شبکه 2 کلید خورد
 • خواص شگفت انگیز عسل و دارچین
 • بیرانوند و سیو پنالتی بازیکن عمانی با توصیه سردار آزمون: چطوری مبارک؟
 • سریال‌های پر مخاطب تلویزیون در سال ۹۷
 • با سریال‌های پر مخاطب تلویزیون در سال ۹۷ آشنا شوید
 • معرفی سریال‌های پر مخاطب تلویزیون در سال ۹۷
 • برادران محمودی «دلدار» را برای رمضان کلید زدند
 • برادران محمودی با سریالی، «دلدار» ماه رمضان شدند
 • مرورى بر دیگر سریال‌های پر مخاطب سال 97 / بخش دوم
 • کشف نزديک 10 تن عسل تقلبي در تبريز
 • برادران محمودی«دلدار» را برای ماه رمضان کلید زدند
 • از خواص شگفت انگیز عسل و دارچین چه می‌دانید؟
 • عسل اردبیل در مسیر ارزآوری
 • ۱۰ تن عسل تقلبی در تبریز کشف شد
 • بیش از 60 هزار کلنی زنبور عسل در اردبیل تحت پوشش بیمه هستند
 • ارزآوری 110 میلیارد تومانی عسل در اردبیل
 • کشف بیش از ۹ تن عسل تقلبی در تبریز