فال روزانه چهارشنبه 23 خرداد1397

 

فال روزانه شما، فال روز بر اساس ماه تولد شما تهیه شده است .فال روز چهارشنبه 23 خرداد – 13 ژوئن برای امروز شما

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

 

رویکردی که نسبت به زندگی در پیش گرفته اید باعث شده امروز به همه چیز با دید مثبت نگاه کنید، اما هنوز این قابلیت را دارید که واقعیت های پیرامون تان را هم درک کنید. ممکن است شرایط طوری رقم بخورد که نتوانید به راحتی به ایده آل های تان دست پیدا کنید. همه چیز پیچیده تر از آن چه باید به نظر می رسد، حتی اگر برای رسیدن به مقصد مور نظرتان برنامه ریزی کرده باشید به این سادگی ها نمی توانید آن را اجرایی کنید. این را بدانید که ممکن است خواسته های تان تا چند روز آینده تغییر کنند. به کسی اجازه ندهید که مانع راه تان شود. آن چه اکنون اهمیت دارد مداومت و پشتکار است.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

 

نمی دانید دقیقاً چه کار کنید و بین دو راهی گیر کرده اید: از طرفی دل تان می خواهد اوقات خوشی را بگذرانید و از طرف دیگر تمایل دارید در عمق احساسات و عواطف تان غرق کنکاش شوید. به شما توصیه می شود که از خوشی های پیرامون تان لذت ببرید و از این که احساسات تان را با دیگران در میان بگذارید به خود ترس راه ندهید. آن چه اکنون باعث ناراحتی شما شده این است که در همه چیز به دنبال سادگی هستید. گاهی برای رسیدن به سادگی باید یک مرحله ی فوق پیچیده را پشت سر بگذارید. احساسات تان را نادیده نگیرید و مطمئن باشید که در پایان این مرحله به ثبات مورد نظر خواهید رسید.

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه

 

به چیزهای زیادی علاقه دارید و معمولاً از این فکر به آن فکر می پرید. به نظر می رسد که احساسات اطرافیان تان شدت گرفته است، اما شما در برابر این موج شدید احساسات مقاومت می کنید و حتی ممکن است به تمایلات تان شک کنید. به دنبال جمع آوری اطلاعات نباشید و بر اساس همان چیزهایی که اکنون در دسترس دارید وارد عمل شوید. به شما توصیه می شود که به ندای درون تان گوش دهید و این قدر سخت گیرانه پیرو عقل نباشید.

 

فال روزانه متولدین تیر ماه

 

معمولاً تمایلی ندارید که خواسته های تان را به دیگران بگویید، حتی آنان که دوست شان دارید و مورد اعتماد شما هستند. متأسفانه این رفتار محتاطانه ی شما باعث می شود که نتوانید در یک رابطه به رضایت مطلوب دست پیدا کنید. اکنون به شما توصیه می شود که از حصاری که به دور خود کشیده اید خارج شوید. اگر احساسات و عواطف تان را بروز دهید می توانید به رضایت و خشنودی دست پیدا کنید. روابط تان را بر پایه ی صداقت بسازید تا در آینده محرک پیشرفت تان شوند.

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

 

به نظر می رسد که دل تان کمی روابط عاشقانه می خواهد، اما یادتان باشد برای این که از زندگی لذت ببرید اول از همه باید به تعهدات تان عمل کنید. به شما توصیه می شود که احساسات را بیان کنید و اجازه دهید دیگران در قلب تان جا باز کنند. فقط این که حواس تان باشد دارید خودتان را درگیر چه مسایلی می کنید و قبل از بررسی همه جانبه وارد عمل نشوید. فهرستی از خطرات احتمالی تهیه کنید و البته موفقیت های احتمالی را هم در نظر بگیرید، به این ترتیب می توانید درباره ی این موضوع عشقی هوشمندانه تر تصمیم بگیرید.

 

فال روزانه متولدین شهریور ماه

 

امروز ممکن است احساس اضطراب و نگرانی کنید و حتی درگیر یک سری مسایل تنش زا شوید. از وضعیتی که در آن قرار گرفته اید راضی نیستید، اما تمایل دارید که در روابط کاری و شخصی خود به یقین برسید. امروز ممکن است از این که ترس ها و نا امنی های گذشته دوباره به سراغتان بیایند احساس وحشت کنید، اما بدانید که این ها همه در حد فکر و خیال اند و اکنون نمی توانند در واقعیت چندان قدرتمند ظاهر شوند. اکنون این قابلیت را دارید که فقط برای یک بار و همیشه این نیروهای بد ذات و منفی را به انرژی های مثبت تبدیل کنید.

 

فال روزانه متولدین مهر ماه

 

به نظر می رسد از آن روابط آرمانی که آرزو دارید خیلی فاصله گرفته اید، اما به خاطر چیزی که اکنون در دسترس شما نیست غصه نخورید. به شما توصیه می شود که خواسته هایی را که در یک رابطه دارید بیان کنید. اکنون به شدت احساس آشفتگی می کنید، اما سعی نکنید این آشفتگی ها را یک باره کنار بزنید، زیرا این شتاب می تواند فرصت های آینده را از شما سلب کند. در عوض به فکر راهکاری باشید تا آن چه را درباره ی آینده در سر دارید عملی کنید. سعی کنید آهسته و گام به گام پیش بروید و بدانید که جهش های ناگهانی اصلاً به نفع تان نیستند.

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

 

با ترس های تان مقابله کنید تا دریچه ای تازه به سوی باورهای تان باز شود. اگر خودتان را دوست نداشته باشید چگونه می توانید از دیگران انتظار داشته باشید که دوست تان بدارند، حتی خودتان هم نمی توانید به آن ها عشق بورزید. پس بهتر است رویکردتان را عوض کنید و خودتان را طور دیگری ببینید. از همین حالا شروع کنید و با آهنگ زندگی همنوا شوید. فعل و انفعالات کهکشانی اکنون به نفع شما عمل می کنند، فقط کافی است حال و هوای زندگی تان را تغییر دهید.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه

 

هر لحظه ممکن است به دیگران خشم بگیرید، به همین خاطر اطرافیان تان جانب احتیاط را گرفته اند تا مبادا خشم تان را شعله ور کنند. دل تان می خواهد دوستان و آشنایان تان حرف تان را بفهمند و درک تان کنند. به خاطر داشته باشید که همه مثل شما فکر نمی کنند و ممکن است اختلاف نظر داشته باشید. شاید چیزی که برای شما خیلی مهم است برای دیگران آن قدرها هم قابل توجه جلوه نکند. برای این که از زندگی لذت ببرید فقط کافی است خشم تان را کنترل کنید و با دیگران به ملایمت رفتار کنید.

 

فال روزانه متولدین دی ماه

 

تا همین اواخر از انجام وظایف روزمره لذت می بردید، اما امروز به نظر می رسد از مسیری که در زندگی انتخاب کرده اید راضی نیستید. اشکالی ندارد اگر اکنون به تردیدهای تان کمی عمیق تر فکر کنید، اما بدانید که این یک مرحله ی موقتی است. سعی کنید همه چیز را با واقع نگری بررسی کنید و اگر متوجه شدید که کسی مانع راه تان شده او را کنار بزنید.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

 

می دانید که اگر کاری را به صورت گروهی انجام دهید موفق تر خواهید بود، پس امروز می توانید از این نکته نهایت استفاده را ببرید. اکنون به درستی می توانید نیازهای گروه را تشخیص دهید. سعی کنید انرژی های پیرامون تان را بیش از حد پیچیده نکنید و اجازه دهید همه چیز روال خودش را طی کند، به ویژه اگر مشکلی وجود ندارد و همه چیز بر وفق مرادتان است.

 

فال روزانه متولدین اسفند ماه

 

نمی دانید که آیا دوست دارید در کانون توجه باشید یا این که در دیدرس نباشید. البته اکنون این قابلیت را دارید که به راحتی در برابر جمع ظاهر شوید، اما به نظر می رسد که در برابر خانواده کمی محتاط تر عمل می کنید. شاید در حال انجام کارهایی هستید که مخفی و پشت پرده هستند، نه این که کار بدی باشند، فقط می خواهید مدتی کسی از آن ها خبردار نشود. اما حالا که قدرت ظاهر شدن در برابر جمع را به دست آورده اید از این فرصت استفاده کنید.

 

 

منبع: ایران ناز

خبر بعدی:

توزیع روزانه 25 تن مرغ گرم در البرز/ کاهش قیمت ها از نیمه دوم فروردین

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز با اشاره به جوجه‌ ریزی مرغ در کشور، تأمین نهاده‌ های مورد نیاز مرغداران و کاهش قیمت جوجه یک روزه، پیش‌ بینی کرد قیمت مرغ پس از نیمه اول فروردین به تدریج کاهش پیدا کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  تیتریک، سید مجید موسوی روز چهارشنبه گفت: در جهت رفاه حال شهروندان محترم استان البرز، با هماهنگی انجام شده با تعاونی مرغداران، روزانه 25 تن مرغ گرم به قیمت مصوب 11 هزار و 500 تومان در سطح میادین میوه و تره بار و همچنین شهرستان‌های استان توزیع می‌شود.
 
وی افزود: توزیع مرغ منجمد با قیمت مصوب 10 هزار و 500 تومان هم در سطح میادین و همچنین گروه‌ های هدف و کارکنان دولت در حال اجراست.
 
موسوی خاطرنشان کرد:  با توجه به میزان جوجه‌ریزی انجام شده در سطح کشور و همچنین تمهیدات لازم در جهت تأمین نهاده مورد نیاز مرغداران و کاهش قیمت جوجه یک روزه پیش بینی می شود که قیمت مرغ به تدریج از نیمه فروردین کاهش یابد.
 
موسوی بیان کرد: با توجه به افزایش قیمت شکر میزان 5800 تن شکر در حال توزیع است که 3000 تن آن برای مصارف صنایع با مصرف شکر نظیر شکلات و مربا و ... و 2800 تن جهت مصارف خانوار و صنوف شیرینی و... با قیمت 3400 تومان برای مصرف کننده فراهم گردیده است.
 
رئیس سازمان جهاد کشاورزی اظهار کرد: هیچگونه کمبود شکر در کشور وجود ندارد و تمام نیاز اصناف و شهروندان قابل تأمین است بنابراین هرگونه گرانفروشی توسط تعزیرات حکومتی و بازرسی اصناف و صنعت و معدن قابل برخورد است.
 
وی در خصوص تأمین میوه شب عید نیزگفت: در سال جاری1800 تن پرتقال از انواع تامسون و والنسیا و همچنین 900 تن سیب از جنس مرغوب تأمین گردیده که این میزان نسبت به سال گذشته 50 درصد افزایش داشته و امیدواریم که کمبودی وجود نداشته باشد.
 
موسوی افزود:  قیمت مصوب این اقلام برای مصرف کننده شامل  سیب 5800 تومان، پرتقال تامسون شمال 3800 تومان و والنسیای جنوب 4800 تومان تامین شده که در هر جعبه 600 گرم وزن جعبه باید کسر گردد، لذا خالص فروش مدنظر است و وزن جعبه محسوب نمی‌شود.
 
وی ادامه داد: توزیع از 25 اسفند شروع شده و 80 درصد آن قبل از نوروز توزیع می‌گردد و برای بعد از عید هم تا هر هنگام که ستاد تنظیم بازار تشخیص دهد توزیع ادامه خواهد داشت.
 
موسوی اظهار داشت: تعداد غرف عرضه حدود 90 غرفه در سطح شهرستان کرج و فردیس و 60 غرفه در سایر شهرستان‌ها پیش بینی شده که مجموعاً 150 غرفه عهده دار توزیع میوه شب عید خواهند بود.

     
انتهای پیام/

فردوسی‌پور: اجازه پخش برنامه 90 را ندادند| فرزندم را با پست و مقام معاوضه نمی‌کنم

رئیس بانک مرکزی: نرخ ارز به آرامی در حال کاهش است| چه کسانی می‎خواهند دلار گران شود؟

فیلم/ خوانندگی امین حیایی در برنامه تحویل سال

منبع این خبر، وبسایت www.irannaz.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۹۱۵۸۰۵۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • از موزه فرش ایران چقدر اطلاعات دارید؟ +تصاویر
 • خرید چراغ قوه چقدر هزینه دارد؟
 • بهترین گیاه دارویی برای پرورش در خانه
 • سرمربی تیم امید ترکمنستان: فوتبال ایران را می‌شناسم؛ تیم پرقدرتی دارید
 • شماره تلفن هایی که برای سفر لازم دارید + عکس
 • آداب سفر سالم از نگاه طب سنتی
 • برای امسال چه برنامه ای دارید؟
 • آیا شما ذهن خلاقی دارید؟
 • روزانه ۶ هزار نفر به سامرا مشرف می‌شوند/امیدی به افزایش سهمیه حج ۹۷ نداریم/ قیمت حج با دلار زمان ثبت نام حجاج محاسبه می‌شود
 • آغاز نوروز با چراغ گردسوز و سیزده بدری با هفت سنگ
 • سازمان ملل: روزانه ۸ کودک یمنی قربانی نقض آتش بس می‌شوند
 • چه مدل مویی به آقایان پیشانی بلند می‌آید؟
 • برای سفر چند روزه با ماشین شخصی چه وسایلی لازم است؟
 • اگر به سالم بودن دوربین‌های ثبت سرعت در جاده‌ها شک دارید این گزارش را ببینید (+فیلم)
 • شاهروی: شکست مقابل سوریه را به فال نیک می گیریم
 • محموداحمدی نژاد؛ طلبکار یا بدهکار؟!
 • یاحقی، اسطوره اکثر ویولنیست‌ها
 • تحقق آرزوی دیرینه خودکفایی در تولید بنزین/ ثبت رکورد تولید روزانه 105 میلیون لیتر بنزین
 • اگر قصد سفر دارید بخوانید!