پرونده پاری سن ژرمن در یوفا بسته شد و این باشگاه با جریمه ای مواجه نشد


پرونده پاری سن ژرمن در یوفا بسته شد و این باشگاه با جریمه ای مواجه نشد.

طرفداری- ظاهرا یوفا تصمیمش را در قبال پاری سن ژرمن گرفته است و این باشگاه از نظر این سازمان، کاملا قانونی پیش می رود!

طی روزهای اخیر، شایعاتی مبنی بر احتمال جریمه سنگین پاریسی ها توسط یوفا نوشته می شد، اما یوفا پس از بررسی دقیق حساب ها و قراردادهای مالی این باشگاه، نظرش را اعلام کرد.

طبق این حکم، پاری سن ژرمن باید تا پایان ماه ژوئن 60 میلیون یورو فروش داشته باشد. بدین ترتیب ناصرالخلیفی می تواند با فروش برخی بازیکنان، همچنان به پروژه کهکشانی های خود ادامه دهد.

منبع: طرفداری

خبر بعدی:

عجیب اما واقعی / این راننده تاکسی آباده ای 40 سال است که جریمه نشده!

حوادث رکنا: علی‌اکبر نعمت‌الهی راننده ۶۹ ساله آباده‌ای است که ۴۰ سال رانندگی بدون دریافت یک برگ جریمه یکی از افتخارات زندگی‌اش است.

به گزارش گروه حوادث رکنا، علی‌اکبر نعمت‌الهی راننده ۶۹ ساله آباده‌ای است که ۴۰ سال رانندگی بدون دریافت یک برگ جریمه یکی از افتخارات زندگی‌اش است. متولد ۱۳۲۸ است و در آستانه ۷۰ سالگی اعتقاد دارد که هنوز توان رانندگی طولانی در جاده و راندن ماشین سنگین را دارد. با تاسف می‌گوید: «هنوز هم گواهی‌نامه پایه یکم چند سال اعتبار داره، اما حدود ۵ یا ۶ سال پیش که بازنشسته شدم کارت هوشمند کامیون رو ازم گرفتن و گفتن دیگه اجازه رانندگی با گواهی‌نامه پایه یک ندارم».
از سن ۱۸ سالگی گواهی‌نامه پایه دو داشته، از ۲۵ سالگی رانندگی کرده و تا زمان بازنشستگی از طریق رانندگی امرار معاش کرده و با افتخار می‌گوید: «حتی یک روز هم به عنوان کمک راننده کار نکردم از همون اول کارم را به عنوان راننده شروع کردم و همیشه روی ماشین سنگین کار کردم».
چند سال قبل از انقلاب به عنوان راننده به استخدام شرکت ذوب‌آهن اصفهان درمی‌آید. ابتدا با اتوبوس کارمندان ذوب‌آهن را جابه‌جا می‌کرده و بعد از مدتی در همان شرکت ذوب‌آهن راننده کامیون می‌شود، اما در شرکت ذوب‌آهن ماندنی نمی‌شود و استعفا می‌دهد. دلیل استعفایش را «حقوق کم» عنوان می‌کند و می‌گوید: «با وجود داشتن زن و چند فرزند حقوق شرکت کفاف زندگیم را نمی‌داد به همین دلیل تصمیم گرفتم استعفا دهم».
بعد از استعفا از شرکت ذوب‌آهن یک "بنز تک" می‌خرد و برای امرار معاش دل به جاده می‌زند. در طول سال‌هایی که رانندگی می‌کرده ۵-۴ تایی ماشین عوض کرده است. برای یادآوری ترتیب ماشین‌هایی که خرید و فروش کرده کمی فکر می‌کند و می‌گوید: «قبل از سال ۶۴ یک "بنز تک" داشتم. سال ۶۴ "مایلر دو کابین" خریدم، بعد یک "اف" خریدم و بعد از آن نیز "اف اچ" خریدم».
برای نشان دادن دست فرمان و رانندگی حرفه‌ای خودش خاطره‌ای از زمانی که با "اف اچ" رانندگی می‌کرده تعریف می‌کند: «۹۵۰ هزار کیلومتر با لنت فابریکی که تو کمپانی رو ماشین گذاشته بودند رانندگی کردم و با همون لنت فابریک فروختم». روی عدد ۹۵۰ هزار کیلومتر تاکید می‌کند و با افتخار می‌گوید: "خیلیه ها، حالا ببین طرز رانندگی چطور بوده. بقیه هر دو ماه لنت‌کوبی می‌کنند، اما من در ۸ سال اصلا لنت‌کوبی نکردم».
خاطره‌ای دیگر از رانندگی در گردنه ۲۵ کیلومتر فیروزکوه دارد، خاطره‌ای که در آن دو مامور راهنمایی و رانندگی که ظاهرا خارج از وقت اداری با ماشین و لباس شخصی پشت سر او رانندگی می‌کردند از او به دلیل رانندگی خوب و بدون نقص‌اش تمجید کرده‌اند. «یک سرویس با بار ترافیکی در گردنه فیروزکوه می‌رفتم. سر گردنه یک سواری افتاد پشت سر من، هر چی براش راهنما زدم که از من سبقت بگیره و رد بشه اهمیتی نداد. بعد از ۲۵ کیلومتر رانندگی اونم توی گردنه، خسته شدم. ماشین رو کنار زدم تا یه چایی بخورم. همان ماشین سواری هم آمد کنارم وایساد. نمیدونستم کی هستند، اما با هم چایی خوردیم. کارتشان را نشان دادند. مامور راهنمایی رانندگی بودند. گفتن از سر گردنه فیروزکوه تا اینجا از شما فیلم گرفتیم. اگه همه راننده‌ها مثل شما رانندگی کنند هیچ زمانی تصادف پیش نمی‌یاد».
در تمام سال‌هایی که رانندگی کرده با صبر و حوصله بوده و همین داشتن صبر و حوصله را دلیل جریمه نشدنش در طول ۴۰ سال رانندگی می‌داند و می‌گوید: «البته یک بار سمت کردستان، یک بار اندیمشک و یک بار هم گردنه شهید‌آباد جریمه شدم، اما به پلیس ثابت کردم که مقصر نیستم و پلیس هم قبول کرد و جریمه‌ای برای من نوشته نشد».
«علاقه به کارم داشتم و کارم رو قشنگ به پایان رسوندم» نعمت‌الهی این جمله را محکم و با تأکید می‌گوید و در ادامه از علاقه‌ای که به ماشین‌هایش داشته می‌گوید. «ماشین‌هایم را مثل بچه خودم می‌دانستم. به آن‌ها عشق و محبت می‌کردم».
علاقه‌اش به ماشین‌هایش آنقدر زیاد بوده که بعد از بازنشستگی حاضر نمی‌شود ماشینش را برای کسب درآمد دست کسی بسپارد. می‌گوید: «بعد از بازنشستگی ماشینم را فروختم. با خودم گفتم منی که عمری احتیاط کار بودم حالا چطوری ماشینم رو بدم دست کس دیگه که احتیاط نکنه، ماشین رو تو دره بندازه یا موتور بسوزونه». 
در ۱۹ سالگی ازدواج می‌کند و حاصل زندگیشان سه فرزند پسر و دو فرزند دختر است. تنها یکی از پسرانش مثل خودش راننده است و دو پسر دیگر تراش‌کار هستند. می‌گوید: «من خودم به پسرانم گفتم که، چون کار در جاده و رانندگی جاده سخت است سراغ کار رانندگی نیایید».
نعمت‌الهی معتقد است که کسانی که در جاده‌های اتوبانی و دو طرفه امروز، تصادف می‌کنند «اصلا از رانندگی سر در نمی‌آورند» و می‌گوید: «آن زمانی که ما رانندگی می‌کردیم همه جاده‌ها یک طرفه بود و ما رخ به رخ رانندگی می‌کردیم جاده‌های اتوبانی و دو طرفه امروز جای تصادف نیست».
دولت هر ساله درآمدی در بودجه سالانه کشور از بابت جرائم رانندگی در نظر می‌گیرد و تمام وجوه حاصل از جرائم رانندگی مستقیم به حساب دولت واریز می‌شود.
بر این اساس، ۶۰ درصد از درآمد‌های ناشی از تخلفات رانندگی برای ایمن‌سازی معابر به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، شهرداری و دهیاری‌ها تعلق می‌گیرد. ۱۵ درصد به پلیس راهنمایی و رانندگی و ۲۰ درصد برای تأمین اعتبار به صندوق تأمین خسارت‌های بدنی اختصاص می‌یابد و ۵ درصد باقی مانده نیز برای تبلیغ در راستای ارتقای فرهنگ رانندگی در اختیار پلیس راهنمایی رانندگی قرار می‌گیرد. 
دولت در سال ۹۷ درآمد حاصل از جرائم رانندگی را ۳۰ میلیارد ریال در نظر گرفته بود و امسال با ۱۰ هزار میلیارد ریال افزایش درآمد حاصل از جرائم رانندگی را ۴۰ هزار میلیارد ریال پیش‌بینی کرده است.
براساس گفته سردار مهری رئیس پلیس راهور کشور، در سال ۹۷ حدود ۳۳ میلیون وسیله نقلیه پلاک‌گذاری شده اعم از خودرو و موتور سیکلت در جاده‌های کشور در حال تردد هستند. با یک حساب سر انگشتی دولت برای هر وسیله نقلیه حدود ۱۲۲ هزار تومان جریمه نقدی در نظر گرفته است تا درآمد پیش‌بینی شده از جرائم رانندگی در سال ۹۸ تأمین شود.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

قتل وحشیانه دختر 21 ساله در پارکینگ یک مجتمع / او را بدون لباس پیدا کردند + عکس ابراهیم تاتلیس عزادار شد + جزئیات و عکس شیطان دوچرخه سوار ! / او تمام لباس 21 زن و دختر جوان را در محله های خلوت از تنشان در می آورد / + عکس بدون پوشش راننده تاکسی اینترنتی تبریز جنجال برانگیز شد / او برای مسافر زن چه کاری انجام داد؟ + عکس تجاوز راننده تاکسی به زن مسافر / این زن شرایط خاصی داشت+عکس اولین گفتگو با تنها بازمانده سقوط هواپیمای 707 در کرج + فیلم نقشه عجیب پسر همسایه برای تجاوز به تینا 26 ساله اعضای باند شیطان پسر 17 ساله را برده بی عفتی های خود کرده بودند+ عکس نخستین دیدار نجات دهنده مهندس پرواز هواپیمای مرگ با همسر وی!+ عکس مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا معمای کشف جسد 3 کودک در فریزر صندوقی+عکس و فیلم لحظه‌ی سقوط شاخه‌ی بزرگ درخت پارک روی سر یک مرد + فیلم راز تلخ جسد یخ زده یک دختر 2 ساله در حیاط پشتی خانه شان + عکس لیلا رییس باند دزدان میلیاردی تهران بود / 3 پسر نوچه هایش بودند +عکس بعد دستگیری فیلم لحظه هولناک فرو ریختن ساختمان هفت طبقه بر سر یک مرد + فیلم

یکه‎تازی خودروسازان در فشار به مردم| سایپا شبانه قیمت خودروها را دوباره افزایش داد!+لیست قیمت‌های جدید

واشنگتن‌پست: ایرانیان از خودنمایی بچه‌پولدارها‌ و نوکیسه‌ها در شرایط‌ فشار اقتصادی عصبانی‌اند

مدارس کدام استان ها فردا ۲۹ دی ماه تعطیل است؟

منبع این خبر، وبسایت www.tarafdari.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۹۱۶۴۳۳۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • مورینیو و اعلام تسلیت به مالک عزادار پی اس جی
 • بوفون: یوونتوس مدعی فتح لیگ قهرمانان است
 • ملاقات دوباره بارسلونا با فرنکی دی یونگ؛ هافبک هلندی هنوز هم پاری سن ژرمن را ترجیح می‌دهد
 • از انتقال رونالدو به یوونتوس متعجب نشدم
 • بوفون: از انتقال رونالدو به یوونتوس متعجب نشدم
 • بوفون: یوونتوس مدعی فتح لیگ قهرمانان است؛ تاریخ پاری سن ژرمن؟ حال و آینده مهم تر است
 • ادعای RMC: پاری سن ژرمن با پاردس به توافق شخصی رسیده است؛ وایگل هنوز در رادار PSG قرار دارد
 • پیشنهاد 35 میلیون یورویی پاری سن ژرمن برای جذب پاردس؛ چلسی هنوز پیشنهادی رسمی نداده است
 • بارسلونا تنها 3 قسط 800 هزار یورویی به منچسترسیتی بابت استفاده از دنیس سوارز پرداخت کرده است
 • ملاقات بکام با پدیده فوتبال جهان
 • فوتبال جهان| الکساندر چفرین: هرگز در فوتبال شاهد برابری نخواهیم بود
 • نیمی از درآمد فوتبال اروپا در دست 30 باشگاه بزرگ
 • جریمه سیاستمدار سوئدی به دلیل توهین به اسلام
 • شاید باورتان نشود اما «نیمار» قهرمان شترسواری شد! /عکس
 • عکس/ ملاقات گرانقیمت‌ترین بازیکنان دنیا و آشپز معروف
 • دانلود؛ مسابقه شتر دوانی ستارگان پاری سن ژرمن در کشور قطر!
 • لحظه به لحظه با نقل و انتقالات زمستانی اروپا
 • جریمه نقدی غبیشاوی و احدپور/ توبیخ کتبی مربی اکسین و هایپر شهر شاهین شهر
 • نیمار در رقابت شترسواری اول شد!