به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه بیرون کشیدن جسد یک زن میانسال را از شکم مار پیتون غول پیکر در منطقه " سولاوسی" اندونزی  به تصویر می‌کشد. " وا تیبا " 54 ساله توسط این مار پیتون 8 متری به صورت زنده بلعیده شده بود. این زن که مادر دو فرزند است آخرین بار در ساعت 6.

45 بعدظهر روز سه شنبه دیده شده بود. فرزندان قربانی پس از آنکه مادر شان به خانه بازنگشت نگران شدند و با گروهی از افراد محلی جستجو برای یافتن مادر خود را آغاز کردند. سرانجام دمپایی‌های این زن در نزدیکی بوته‌ای پیدا شد و این شک را تقویت بخشید که او ربوده شده است.

در ادامه پسر قربانی مار پیتون غول‌پیکر را که به دلیل بلعیدن این زن قادر به حرکت نبود در نزدیکی محل کشف دمپایی مادرش پیدا کرد. یکی از ساکنان محلی در این خصوص گفت : "همه گریه می‌کردند. همه شوکه شده بودند. زن بیچاره. این صحنه مانند یک فیلم ترسناک بود. همه ترسیده بودند. همه از رفتن بیرون وحشت دارند. "

در ادامه ویدئوی لحظه شکار مار و بیرون کشیدن جسد زن از داخل شکم آن را می توانید مشاهده کنید.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

بیشتر بخوانید

پیرزنی که ده انگشتی تایپ می‌کند +فیلم

انتهای پیام/

مار غول پیکر، زن میانسال را زنده زنده بلعید

منبع: باشگاه خبرنگاران

خبر بعدی:

تلاش‌ پلیس برای کشف بقایای جسد گم شده در جاده تهران-قم

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از ادامه تلاش‌های پلیسی برای کشف بقایای جسد فردی که حدود یک ماه پیش در بیابان‌های اطراف جاده قدیم تهران-قم به قتل رسیده است، خبر داد.

به گزارش ایسنا سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی در این باره اظهار کرد: روز ۳۰آذر ماه سال جاری پرونده‌ای با موضوع "فقدان افراد" از کلانتری ۱۳۰ نازی آباد به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد. شاکی پرونده در اظهارات اولیه به کارآگاهان عنوان کرد که پدرش به نام سعید . ی با ۵۴ سال سن، چند روزی است که از منزل خارج شده و پس از آن بازنگشته است، همچنین تلفن همراهش نیز خاموش شده است.

وی ادامه داد: در پی تشکیل این پرونده رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی در همان تحقیقات اولیه اطلاعات پیدا کردند که فرد مفقود شده متارکه کرده و پس از آن حدود ۵ سال پیش با همسر کنونی خود به نام سمیرا که ۳۲سال سن دارد، ازدواج کرده است. در ادامه، تحقیقات از سمیرا نیز در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت، اما او از غیبت همسرش اظهار بی اطلاعی کرد و مدعی شد که هیچ اطلاعی از علت غیبت وی ندارد.

سرهنگ ولیپور گورزی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات ویژه پلیسی اطلاع پیدا کردند که سمیرا به واسطه اختلافات شدیدی که با همسرش داشته، موضوع را با یکی از دوستان همسرش به نام فرزاد . ش که ۴۹ساله، مطرح و در چندین نوبت از وی درخواست کمک کرده است. همزمان با شناسایی فرزاد، سمیرا در خصوص نحوه آشنایی خود با فرزاد به کارآگاهان گفت که حدود چهار ماه پیش، به همراه همسرش برای پیدا کردن یک خانه استیجاری به بنگاه املاک متعلق به یکی از دوستانش در منطقه نازی آباد مراجعه کرده و در آنجا با فرزاد آشنا شده است.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در خصوص اعتراف فرزاد به ارتکاب جنایت گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی اطمینان پیدا کردند که فرزاد آخرین شخصی بوده که همراه مقتول مشاهده شده، بنابراین تحقیقات ویژه پلیسی از وی در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و سرانجام روز پنجشنبه ۲۷دی ماه فرزاد با اعتراف صریح به ارتکاب جنایت عنوان کرد که پیشنهاد ارتکاب جنایت از سوی سمیرا مطرح شده و قرار بوده تا آن دو پس از ارتکاب جنایت با یکدیگر ازدواج کنند.

وی افزود: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، رسیدگی به پرونده با موضوع قتل عمد ادامه پیدا کرد و فرزاد با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. فرزاد که از حدود ۱۰ سال پیش از همسر سابق خود متارکه کرده بود، در اعترافاتش به کارآگاهان گفت که سعید همیشه همسرش را اذیت می‌کرده و رابطه خوبی با او نداشته است. همچنین بارها او را تحقیر کرده و همین موضوع باعث شده تا سمیرا پس از گذشت مدت کوتاهی از وی درخواست کمک و پیشنهاد قتل را مطرح کند.

فرزاد در خصوص نحوه ی ارتکاب جنایت به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی گفت : با طرح پیشنهاد جنایت ، طی چندین جلسه ملاقاتی که با سعید داشتم به دروغ موضوع در اختیار داشتن چند قطعه زیرخاکی را برای وی مطرح کرده و عنوان می کردم که قطعات زیرخاکی را در نزدیکی شهرستان قم ، در منطقه‌ای بیابانی زیر خاک مخفی کرده‌ام. به این ترفند سعید را شب جنایت همراه خود کردم و به محل جنایت کشاندم.

سرهنگ ولیپور گودرزی با اشاره به اینکه فرزاد در ادامه صحبت‌هایش نحوه ارتکاب جنایت را شرح داد، گفت: متهم در ادامه گفت که ساعت ۲۳ روز ۲۸ آذر ماه با خودرو سواری یکی از دوستانم به دنبال سعید و همسرش رفتم، پس از آن به سمت اتوبان تهران-قم حرکت کردیم تا نهایتا در یک منطقه بیابانی توقف کرده و در حالی که سمیرا نیز پشت سر من و فرزاد از ماشین پیاده شده بود مقداری حرکت کردیم، سپس با چاقو چندین ضربه به گردن، سینه و شکم سعید زدم و او را به قتل رساندم و بعد از ارتکاب جنایت نیز به همراه سمیرا به تهران بازگشتیم.

وی افزود: با اعتراف صریح فرزاد به ارتکاب جنایت و مشارکت همسر مقتول در جنایت، سمیرا، همسر فعلی مقتول نیز بلافاصله دستگیر شد و در تحقیقات اولیه ضمن تأیید اعترافات فرزاد در اظهاراتش به کارآگاهان گفت که با نقشه قبلی طرح قتل همسرم را کشیده بودیم، بنابراین به همراه فرزاد به سمت کیلومتر ۵۵ جاده قدیم تهران – قم حرکت کردیم و پس از رفتن به داخل یک جاده خاکی، فرزاد از ماشین پیاده شد و به بهانه نشان دادن زیرخاکی همسرم را به داخل بیابان کشاند. من هم پشت سر آن‌ها در حال حرکت بودم که فرزاد با چاقویی که از قبل تهیه کرده بود، چند ضربه به همسرم وارد کرد و در نهایت پس از رها کردن جنازه در بیابان به تهران بازگشتیم.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، افزود: با اعتراف صریح متهمان به رهاسازی جسد در منطقه‌ای بیابانی در کیلومتر ۵۵ جاده قدیم تهران – قم، تحقیقات جهت کشف جسد مقتول در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و در تاریخ ۲۹ دی ماه تیم بررسی صحنه جنایت اداره دهم به همراه متهمان پرونده به محل جنایت مراجعه کردند اما با وجود بررسی میدانی محل جنایت موفق به کشف جسد یا بقایای جسد نشده و تنها چند تکه لباس آغشته به خون متعلق به مقتول در محل جنایت کشف شد. در حال حاضر نیز هر دو متهم با قرار بازداشت موقت از سوی شعبه چهارم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند.

انتهای پیام

خبرنگار: پارمیس طهماسب‌زاده

یکه‎تازی خودروسازان در فشار به مردم| سایپا شبانه قیمت خودروها را دوباره افزایش داد!+لیست قیمت‌های جدید

واشنگتن‌پست: ایرانیان از خودنمایی بچه‌پولدارها‌ و نوکیسه‌ها در شرایط‌ فشار اقتصادی عصبانی‌اند

تعطیلی مدارس یکشنبه ۳۰ دی ۹۷

کلیدواژه: اندونزی وحشتناک ترین ها حوادث مار پیتون

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۹۲۰۹۵۳۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • جزغاله شدن زن جوان در تصادف آتشین!+فیلم بیرون کشیدن زن سوخته
 • ازدواج بهانه‌ای برای کشتن مرد جوان /کشف جسد مقتول دوماه پس از جنایت
 • کوچک کردن شکم با این خوراکی های خوشمزه
 • آب کردن چربی شکم با یک راه حل ساده
 • تلاش برای کشف بقایای جسد گم شده در جاده تهران-قم
 • راز وحشتناک 4 جسد که در یک روز مشهد را به هم ریختند + جزییات
 • بلعیده شدن مار پیتون توسط مار کبری!+فیلم باورنکردنی
 • کوچک کردن سایز شکم با گزینه های خوراکی سالم
 • چرا هنگام خواب آب دهان مان بیرون می‌ریزد؟
 • شکارچی شجاعی که با دستان خالی بلای جان مارهای پیتون شده است + فیلم
 • فیلم لحظه‌ی انفجار وحشتناک در محل تصفیه آب+فیلم
 • ماجرای وحشتناک در تهران/کیوان شب را بالای سر جنازه همسرش صبح کرد
 • درد شکم در مردان نشانه چه بیماری است؟
 • غول کوچولو، خواب‎هایش را برای کودکان ایرانی تعریف می‌کند
 • وقتی یک بقال همه‌کاره می‌شود، نتیجه‌اش بی‌احترامی به قهرمانان تکواندو است/ من را از خانه خودم بیرون کردند
 • جنایت وحشتناک تبر به دستان
 • تشییع پیکر مادر شهیدان انصاری در خمین
 • اعلام تفحص پیکر شهید هوشنگ مرتضوی پس از 32 سال + فیلم
 • جنایت وحشتناک تبر به دستان در مشهد