رکنا: زهرا داوودنژاد، بازیگر فیلم سینمایی "شماره 17 سهیلا" در آستانه اکران این فیلم گفت‌وگویی با الناز حبیبی انجام داده است.

حجم ویدیو: 9.91M | مدت زمان ویدیو: 00:00:49

به گزارش رکنا، الناز حبیبی در این گفت‌وگو درباره شوهر و دغدغه‌های جنسی صحبت کرده است.

بخش‌هایی از صحبت‌های الناز حبیبی را در فیلم بالا ببینید.

 

منبع: رکنا

خبر بعدی:

رحیم‌پور ازغدی: غرب‌زده‌ها می‌گویند رابطه جنسی دختر دبستانی ایرادی ندارد، فقط به او لوازم بهداشتی بدهید که ایدز نگیرد!

ساعت24-عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: غرب و غرب زده‌ها با مواردی مانند ۲۰۳۰ می‌گویند دختر ۱۷ ساله و نیم کودک است و نباید ازدواج کند بعد می‌گویند اگر دختر دبستانی رابطه جنسی داشته باشد ایرادی ندارد فقط به او لوازم بهداشتی بدهید که ایدز نگیرد!

حسن رحیم‌پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی طی سخنانی در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق گفت: اگر با تحریم هم درست مواجهه شویم می تواند موجب قدرت ما شود و ملت را به یکی از ملت های قدرتمند و تمدن ساز تبدیل می کند. همه کشورهایی که امروز تمدن ساز شده اند درگیر جنگ و تحریم بوده اند، البته بعدا از طریق ظلم بر دیگران مسلط شده اند. همه کشورهایی که امروز گفته می شود وضعیت خوبی دارند، یک زمان وضعیت شان از ما خیلی بدتر بوده است. البته جایی مانند اروپا از نظر تجهیزات شاید پیشرفته باشد ولی اروپا خونین‌ترین قاره جهان است.

وی در بخش دیگری از سخنانش ادامه داد: کشورهایی که عضو اصلی شورای عالی امنیت در دنیا هستند مسئول اصلی ناامنی‌اند، یعنی هیچ جنگی در جهان نشده مگر اینکه یکی از این کشورها پشت آن باشند. همین الان هم همین اینها پشت جنگ ها هستند. مقصود این است که نظام بین الملل شیرتوشیر است و اگر ضعیف باشیم ما را له می کنند.برخی می گویند تا چه وقت قرار است از تهدیدها صحبت کنید؟ ولی آیا یک انسان می تواند حیات خودش را بدون توجه به تهدیدها حفظ کند؟ مسلما ما برای حفظ بدن خود باید هزینه بدهیم برای یک ملت هم همینطور است. البته یک ملت می تواند تو سری خور کشورهای دیگر شود و سواری بدهد و به دشمن شیر بدهد تا به علوفه بگیرد، آن موقع ممکن است تهدیدها نباشد.

 اهم اظهارات رحیم پور به شرح زیر است:

*اینکه برخی فکر می کنند اینکه ما درگیر چالش هستیم هزینه دارد و سازش هزینه ندارد، غلط است. هم چالش هزینه دارد و هم سازش. در این دنیا بی هزینه اصلا امکان زندگی وجود ندارد، مخصوصا برای کسانی که با نظام ظلم درگیر شده است. من از شما سوال می کنم، الان خداوکیلی هزینه سازش بیشتر بود یا چالش؟ همه چیز را دادیم ولی بدتر کردند. الان تازه می گویند کم دادید و باید امتیاز بیشتری بدهید و فلان چیزها را هم امضا کنید. یعنی باید کل نظام مدیریتی، پولی و بانکی و همه را دست صهیونیست ها و آمریکا بدهیم تا دیگر تحریم ها را هم نتوانیم دور بزنیم. حالا هم عده ای می گویند چون شما انتقاد کردید اینگونه شد! اینها هر چقدر هم ما امتیاز بدهیم راضی نمی شوند مگر اینکه ما را نابود کنند. عقب نشینی دستاوردی نخواهد داشت.

*سنت الهی این است که مقاومت کنیم تا به ما خدا به ما جایزه بدهد. مردم علیرغم همه مشکلات در راهپیمایی شرکت می کنند. اینها غیر عادی است و هیچ کشوری نمی تواند چنین جمعیتی را به خیابان بیاورد. بعد از چهل سال مردم گوشت کیلویی ۱۰۰ هزار تومان، و پراید ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان را هم دیدند ولی باز به میدان آمدند، علت اصلی این است که ملت فرصت ها و تهدیدها را می فهمد و می داند مشکلات مربوط به ساختارها و مدیریت است نه اصل سیستم. و این را درست از هم تفکیک می کنند. این همه تبلیغ کردند که ملت خسته شده و مشکلات زیاد است و دیگر کسی به راهپیمایی نمی آید، ولی دیدیم مردم از سال های گذشته بیشتر آمدند. این اتفاق الهی است.

* ۴۰ سال پیش وقتی خانم های با حجاب ما برای مسابقات ورزشی جهانی رفتند خیلی ها می خندند ولی الان می بینیم ورزشکاران خانم ۲۵ کشور با حجاب در میادین ورزشی حاضر می شوند، حتی کسی هم که برای آمریکا مدال می آورد یک خانم محجبه بود.

* افرادی سعی می کنند در مقابل پیشرفت های انقلاب سنگ اندازی کنند و ارزش ها و پیشرفت ها را به تمسخر می گیرند، می گویند چرا وقتی ملت مشکل دارند ماهواره به فضا می فرستید یا وقتی زمان حج و اربعین می شود یک عده می گویند چرا پولهایتان را خرج چنین سفرهایی می کنید و به فقرا نمی دهید، همین ها وقتی ولنتاین می شود کادوهای میلیونی می دهند، خب شما چرا این پولها را به فقرا و کوکان یتیم نمی دهید؟ البته هدیه دادن به همسر و نامزد مستحب است و کار خوبی است ولی نباید بی ناموسی کرد. مثل اینکه زنی که شوهر دارد از یک مرد دیگر هدیه بگیرد یا برعکس.

* من بنابر دعوت های صورت گرفته به قاره های مختلف دنیا به جز استرالیا سفر کرده ام، البته هیچ وقت به عنوان مسئول دولتی و حکومتی جایی نرفته ام ولی هر جایی که رفته ام بحث تجلیل از ملت ایران بوده است و احترام به مقاومت مردم. حتی گاهی انتقاد بود که چرا برخی از ما دیگر حرفهای انقلابی نمی زنیم. فساد در حکومت و انحطاط در مردم و سقوط ملی دو خطر و تهدید اصلی انقلاب اسلامی است، همین مسئولین فاسد هستند که از مقابله با دشمن هراس دارند و با نفوذ در نهادهای حکومتی بعضا جهت گیری های انقلاب را تحت تاثیر قرار می دهند و برای انقلاب هزینه آفرینی می کنند.

*خطر دیگر گسترش ابتذال در جامعه، مصرف گرایی، آفیت طلبی و پیروی از سبک زندگی غربی است که باعث دوری توده مردم از آرمان‌های انقلاب و از دست دادن انگیزه مقاومت به عنوان اصلی‌ترین حامی عزت در مقابل ذلت است. انقلاب اسلامی الگوی ملت های آزادی خواه جهان است و هرگونه سازش و عقب نشینی از آرمان های انقلاب باعث تغییر رویکرد در تصمیم گیری این ملت ها می شود. صدور انقلاب اسلامی با کمک پول امکان پذیر نبوده و نیست، این مهم تنها خون آور فرزندان روح الله است  که با رشادت و شهادت تغییر دهنده گفتمان در جهان و تبدیل کننده ی تهدیدها به فرصت هستند. غرب و غرب زده ها با مواردی مانند ۲۰۳۰ می گویند دختر ۱۷ ساله و نیم کودک است و نباید ازدواج کند بعد می گویند اگر دختر دبستانی رابطه جنسی داشته باشد ایرادی ندارد فقط به او لوازم بهداشتی بدهید که ایدز نگیرد! 

منبع: فارس

احمدی‌نژاد: دو تا خدا در دنیا باشد، فساد می‌شود| ما زورمان به بقیه نرسید| اختیارات در قوه قضائیه و مقننه متمرکز است اما پاسخگویی در قوه مجریه است| مردم هر سیستم حکومتی خواستند، حقشان است| بخش‌هایی از قانون اساسی و ساختارها باید تغییر کند| رهبری هرچقدر اخت

در پی محبوبیت از دست رفته| چرا احمدی‌نژاد دیگر پدیده‌ای غیر‌ضروری و بی‌معنی محسوب می‌شود؟

رونمایی از داروی تمام ایرانی روفانیب 5

کلیدواژه: جام جهانی سلامت مهم ترین های 24 ساعت فیلم شوهر بازیگر فیلم الناز حبیبی جنسی عکس حوادث ایران فیلم شهروند مرد جوان دختر زندگی رونالدو

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۹۴۰۹۲۵۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • قربانیان همیشگی کودک آزاری
 • عمل زشتی که بعضی مردان متاهل انجام می دهند+ دلیل و درمان
 • غرب‌زده‌ها می‌گویند رابطه جنسی دختر دبستانی ایرادی ندارد، فقط به او لوازم بهداشتی بدهید که ایدز نگیرد
 • رحیم‌پور ازغدی: غرب‌زده‌ها می‌گویند ایرادی ندارد دختر دبستانی رابطه جنسی داشته باشد!
 • راز گمشدن زن و شوهر آملی در جنگل چه بود !؟
 • افزایش ۵۵ درصدی قتل در نیویورک طی سال ۲۰۱۹/تجاوز جنسی ۲۱ درصد افزایش داشته است
 • زن خیانتکار شوهرش را آتش زد + عکس
 • بازیگر مشهور سینما پلیس را فریب داد + عکس
 • این 3 مرد خشن کرجی را شناسایی کنید / آنها بلای وحشتناکی بر سر یک خانم آوردند+ عکس بدون پوشش
 • راز‌های سلامتی که هر خانم بالای ۵۰ سال باید بداند
 • نقشه پلید زن و شوهر تهرانی برای رییس کارخانه رنگ
 • علت سردرد شدید در خانم ها
 • نماز باید دغدغه جامعه امروز باشد
 • شکایت یک زن به دادگاه برای بچه دار شدن از شوهر مرده اش !+عکس
 • کار دشوار الناز حبیبی در «زهرماری»!
 • ازدواج، ضرورتی که مصلحت برنمی‌تابد
 • چه زمانی آزمایش ایدز لازم است؟
 • مرگ مشکوک خانم ۵۴ ساله در گنبدکاووس
 • بي محبتي همسر، ريشه يابي علل و حل آن