به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دغدغه گواهینامه گرفتن  از جمله مسائلی به شمار می رود  که اکثر مردم برای رانندگی با آن سر و کار دارند. این آزمون در بخش ها و با داشتن برخی مدارک لازم  صورت می گیرد.  ما نیز در این مقاله از باشگاه خبرنگاران جوان بر آن شدیم تا شما را با تمامی نبایدها و بایدهای گواهینامه رانندگی و هم چنین  جدیدترین و پر تکرار ترین "نمونه سوالات گواهینامه رانندگی" آشنا کنیم، با ما همراه باشید.

 

 

دانلود نمونه سوالات گواهینامه رانندگی چه  تاثیری در نتیجه آزمون دارد؟

افرادی که می خواهند در آزمون راهنمایی و رانندگی  قبول شوند، بایستی علاوه بر مطالعه کتاب و مباحث لازم با نمونه سوالات آن نیز آشنایی داشته باشند. بی شک شناخت و مطالعه این نمونه سوال ها در نحوه مطالعه و نتیجه آزمون شما تاثیر گذار خواهد بود.

 تفاوت دو آزمون  تئوری آیین نامه آزمون آيین نامه مقدماتی: فاقد سوالات فنی است. آزمون آیین نامه اصلی: دارای سوالات فنی است.

با توجه به نظر شرکت کنندگان آزمون آیین نامه اصلی از مقدماتی سخت تر است. 

برای موفقیت در آزمون ها می توانید  نمونه سوالات گواهینامه  رانندگی  را از سایت باشگاه خبرنگاران جوان دانلود نمایید.

مدارک و مراحل لازم جهت دریافت گواهینامه رانندگی در سال 97

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ؛ با توجه به نرخ جدید خدمات آموزشگاه های راهنمایی و رانندگی ، شهریه شانزده ساعت تئوری هفتاد الی هشتاد هزار تومان و شهریه بیست و چهار ساعت عملی چهارصد وسی دو هزار تومان است. در  مجموع نیز متقاضی بایستی  پانصد و دو هزار تومان و هشتاد هزار تومان برای سپری کردن این دوره بپردازد.

مدارک و شرایط  مورد نیاز برای  ثبت نام و دریافت  گواهینامه رانندگی 18  سال کامل ارائه مدارک شناسایی( کارت ملی و اصل شناسنامه ) ارائه هشت قطعه عکس سه در چهار  پرسنلی درج کد پستی 10 رقمی به همراه آدرس محل زندگی شرایط گواهینامه رانندگی برای آقایان بر اساس مشخص بودن موقعیت فعلی ارائه کارت پایان خدمت سربازی ارائه گواهی اشتغال به تحصیل ارائه برگه اعزام به خدمت مراحل مورد نیاز جهت دریافت گواهینامه رانندگی کامل نمودن تمامی مدارک و دریافت  پرونده از آموزشگاه رانندگی مورد نظر مراجعه کردن به پزشک  طرف قرارداد برای معاینه های پزشکی مراجعه مجدد به  آموزشگاه بعد از انجام معاینات پزشکی پرداخت هزینه ثبت نام برای  اخذ گواهینامه رانندگی حضور در ۸ دوره کلاس آموزشی و آخرین جلسه شرکت در آزمون مقدماتی آیین نامه حضور و شرکت در دوازده جلسه آموزش رانندگی ، اتمام  دوره ها با نظر مربی اعلام می شود. کامل نمودن کاردکس و تحویل آن به آموزشگاه برای شرکت در آزمون اصلی مدارک مهم و ضروری برای صدور و دریافت کاردکس و آزمون ارائه برگه قبولی در آزمون آئین نامه کلاسی ارائه برگه قبولی در آزمون رانندگی ارائه برگه خونی و اطلاع دادن بیماری های خاص خود به آموزشگاه رانندگی کارت ملی و شناسنامه و برای آقایان کارت پایان خدمت واریز فیش های بانکی مورد نیاز  به اسم متقاضی و  بدون قلم خوردگی  نکات مهم برای افراد متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی اگر در جلسه اول  حضور  نداشته باشید از  بقیه كلاس ها  نیز محروم خواهید شد. جهت شركت در كلاس هاي رانندگي  سپری کردن 5 جلسه كلاس تئوري ضروری است. حداقل تعداد جلسات کلاس رانندگی از سوی موسسه 10 جلسه است. همیشه جهت حضور در کلاس های رانندگی پوشه خود را به همراه داشته باشید. برای خانم هایی که مربی شان آقا می باشد داشتن همراه بالای 15 سال مجاز است. مدت زمان لازم برای آموزش رانندگی ده دقیقه است. زمانی که نمی خواهید به کلاس شهری بروید 24 ساعت قبل آن را به  دفتر موسسه خود اطلاع دهید. چنان چه این کار را انجام ندهید، عدم حضور شما غیبت حساب خواهد شد و بایستی هزینه کلاس را مجدد بپردازید. برای شرکت در آزمون و روز مورد نظر کارت شناسایی و پایان خدمت را همراه خود داشته باشید. اگر در آزمونی مردود شدید بایستی 1000 تومان به شماره حساب نیروی انتظامی در بانک ملی واریز نمایید. دانلود نمونه سوالات گواهینامه رانندگی جدیدترین و پرتکرار ترین نمونه سوالات گواهینامه رانندگی (پایه2) نمونه سوالات پر تکرار گواهینامه رانندگی pdf دانلود نمونه سوالات گواهینامه رانندگی دانلود تازه ترین نمونه سوالات گواهینامه رانندگی به صورت عکس تازه ترین نمونه سوالات گواهینامه رانندگی

 

تازه ترین نمونه سوالات گواهینامه رانندگی

امیدواریم  با دانلود و مطالعه این نمونه سوالات گواهینامه رانندگی در آزمون رانندگی خود موفق شوید.

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران

خبر بعدی:

مرکزی| کم‌کاری یکی از نمونه‌های بارز حق‌الناس است

امام جمعه ساوه گفت: حق‌الناس ظلم آشکار به خدا و مردم است و کم‌کاری یکی از نمونه‌های بارز حق‌الناس به شمار می رود. ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۲ استانها مرکزی نظرات - اخبار استانها -

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از ساوه، حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی  عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان ساوه با اشاره به احداث سایت پسماند در ساوه اظهار داشت: احداث این سایت به ضرر مردم بوده و به عنوان امام جمعه این شهرستان در این زمینه سکوت نمی‌کنم.

وی افزود: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ محکمی به تهدیدات دشمنان بود و مردم در این راهپیمایی اهمیت ایستادگی بر روی آرمان‌های خود را به دشمنان یادآور شدند که حادثه تروریستی روز گذشته زاهدان که منجر به شهادت جمعی از پاسداران کشور شد نتیجه عصبانیت دشمن از این حضور پرشور و حماسی بود.

امام جمعه ساوه تصریح کرد: حق‌الناس ظلم آشکار به خدا و مردم است که کم‌کاری یکی از نمونه‌های بارز حق‌الناس است، کم‌فروشی و جا به جایی حق هم ظلم بزرگی در حق مردم است که هیچگاه بنده در این مورد سکوت نمی‌کنم و مخالفت خود را از انجام این مورد اعلام می‌کنم.

حق الناس در جامعه باید جدی گرفته شودکم‌کاری در ادارات حق الناس و مشمول جبران استحقوقهای نجومی مصداق حق الناس است

تدوین نقشه راه برای مدیران شهرستان ساوه

فرماندار ساوه هم در این جلسه با اشاره به اهمیت رعایت انضباط اداری و سلامت کاری بین مدیران گفت: مدیران باید خود را موظف به حضور به موقع در جلسات بدانن، مدیران دستگاه‌های اجرایی باید نقشه راه و برنامه عملیاتی خود را برای سال آینده ارائه دهند.

علی میرزایی افزود: مدیران باید در برنامه عملیاتی و نقشه راه همه چالش‌ها، ظرفیت‌ها، فرصت‌ها و محدودیت‌ها را بر اساس اصول لحاظ کرده و هر سه ماه یکبار، به تشریح نقشه راه و ارزیابی فعالیت‌های انجام شده بپردازند، این برنامه باید طوری تدوین شود که بتوان آن را ارزیابی کرد.

وی  تصریح کرد: هرگونه نقص و اشکال در سیستم اداری مجموعه شهرستان را با چالش رو به رو می‌کند زیرا سیستم اداری دارای اجزای به هم پیوسته است.

میرزایی ادامه داد: نظام اسلامی در شرایطی قرار دارد که به کارآمدی و تلاش مضاعف نیاز دارد، کم کاری مسئولان با هر دلیل و توجیهی پذیرفتنی نیست زیرا این مدیران با کم‌کاری‌های خود سبب آزار و اذیت مردم و بروز نارضایتی در کل سیستم اداری می‌شوند و در نتیجه مجموعه شهرستان آسیب می‌بیند.

فرماندار ساوه اضافه کرد: نیاز امروز کشور، مدیرانی است که روزانه 18 ساعت را با جدیت کار کنند، مدیران باید حضور پررنگی در مناسبت‌های ملی و مذهبی داشته و مردم هم این حضور را به چشم خود ببینند.

میرزایی بیان کرد: رسانه‌ها واسطه بین مردم و مدیران هستند در این راستا رسالت رسانه‌ها مطالبه‌گری است و مدیران هم باید با رسانه‌ها و خبرنگاران ارتباط گسترده‌تری داشته باشند، زیرا انتشار اخبار امید‌آفرین نیاز روز جامعه بوده و سبب نشاط اجتماعی می‌شود.

میرزایی عنوان کرد: مردم حضور پرشور و حماسه‌ای در راهپیمایی 22 بهمن داشتند، دشمنان نظام هم به این مهم پی بردند که هیچ خللی در آرمان‌های نظام و رهبری وارد نمی‌شود.

کاهش 70 میلیارد تومانی بودجه ناشی از تجمیع مالیات بر ارزش افزوده  شهرداری ساوه

شهردار ساوه هم در این جلسه با اشاره به میزان درآمدهای شهرداری ساوه گفت: به سبب تغییر ناگهانی در درآمد شهرداری در سالی که گذشت ‌ یک شوک پرخیر و برکت همراه با سختی فراوان ناشی از اجرای برنامه توسعه کشور به مجموعه مدیریت شهری، وارد شد.

سیدمهدی حسینی افزود: کاهش 70 میلیارد تومانی بودجه ناشی از تجمیع مالیات بر ارزش افزوده در اجرای قانون جدید، مدیریت شهر را با چالش مواجه کرد هرچند  با حمایت لازم و تدبیر مناسب توانستیم از این مقطع بحرانی با موفقیت عبور کنیم.

وی تصریح کرد: با مدیریت شرایط سخت، پروژه‌های کم نظیری در سطح شهر مثل احداث کمربندی به طول 16  کیلومتر ‌به ارزش 40  میلیارد تومان،  بهسازی معابر شهری و افزایش سرانه تفریحی و پارک‌ها انجام شده است.

حسینی ادامه داد: جمعیت شهر ساوه دو برابر شده و 22 منطقه حاشیه‌نشین در ساوه یک آسیب برای شهر است هرچند اقدامات گسترده‌ای برای ساماندهی این نقاط در نظر گرفته شد.

وی اضافه کرد: هم اکنون 45 کیلومتر از مسیر 102 کیلومتری نقاط ضعیف شهر زیرسازی و آسفالت شده و فضاهای تفریحی و ورزشی هم در حال احداث است، شهرداری در ایام نوروز با گل آرایی و زیباسازی شهر و تمهیدات لازم برای اسکان مسافرین به استقبال بهار می‌رود.

برگزاری طرح نوروزی در ساوه

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان ساوه هم در این جلسه با اشاه بهاقدامات انجام شده در حوزه تنظیم بازار این شهرستان گفت: مهم‌ترین فعالیت‌ها و اقدامات انجام‌شده در زمینه ستاد تنظیم بازار که در دست اجرا است جذب و توزیع کالاهای اساسی مانند برنج، مرغ منجمد و‌ گرم، گوشت قرمز منجمد و گرم، لاستیک و سایر موارد مشابه است.

جعفر گندمکار بیان کرد: طرح نوروزی از اوایل بهمن تا پایان تعطیلات نوروزی، به شکل کشیک شبانه روز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ ع

R41371/P1494/S6,73/CT7

لیاقت مردم خرگیری نیست/ همکاری نشود، اجازه خروج مرغ را نمی‌دهم

آیا FATF مانع فعالیت‌های سپاه و کمک ایران به حزب‌الله و نیروهای مقاومت سوریه می‌شود؟

خواهر جانسون به نشانه مخالفت با بریگزیت برهنه شد!

کلیدواژه: آموزشگاه های راهنمایی و رانندگی کارت ملی گواهینامه رانندگی نمونه سوالات رانندگی گواهینامه رانندگی

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۹۵۹۶۵۲۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در باره تاريخ‌ ثبت‌نام‌ و شرايط و ضوابط شركت در‌ آزمون‌ سراسري‌ ‌ سال‌ 1398
 • جاعل حرفه ای غرب استان تهران گرفتار شد
 • جشنواره ملی جهادگران با حضور فرمانده کل سپاه برگزار شد/ تقدیر از ۹۰ جهادگر نمونه
 • اسیدپاشی ۲ دانش آموز روی صورت خانم معلم/ سلاخی زن ۳۲ ساله‌ توسط همسرش + عکس/ جاعلان مدارک تحصیلی غرب پایتخت دستگیر شدند
 • این متهم در بهارستان بیسوادها را باسواد می کرد!
 • پاسخ ندادن نمایندگان عربستان و بحرین در کنفرانس ورشو به سوالات خبرنگاران درباره دیدار با نتانیاهو + فیلم
 • دستگیری جاعل مدارک تحصیلی
 • دستبند پلیس بر دستان جاعل مدارک تحصیلی
 • دستگیری جاعلان مدارک تحصیلی در غرب تهران
 • زمان ارائه مدارک متقاضیان جذب فنی و حرفه‌ای
 • زمان ارائه مدارک متقاضیان جذب دانشگاه فنی و حرفه ای اعلام شد
 • نقش مردم و مسئولان در خنثی سازی تحریم‌های اقتصادی
 • جاعل مدارک تحصیلی پایتخت دستگیر شد
 • دستبند پلیس بر دستان جاعل مدارک تحصیلی در غرب استان تهران
 • جاعل مدارک تحصیلی در غرب تهران دستگیر شد
 • شرایط جذب متقاضیان دکترای شهریور ماه ۹۷
 • شرایط جذب متقاضیان دکترای فراخوان شهریور ماه ۹۷
 • اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت نیرو
 • مصدومیت ۱۸ نفر براثر انفجار مخزن گاز پراید و تصادف رانندگی