پرستو قربانی یکی از مدل های لباس است در اینستاگرام است که به دنبال معروف شدن و کسب درآمد است.

در مراسمات مختلف هم حضور دارد و برای جلب توجه بیشتر ، لباس های عجیب و غریب می پوشد.

البته برای ساخت کلیپ های تبلیغاتی حوزه مد و زیبایی نیز همکاری هایی با شرکت های تبلیغاتی داشته است.

ماجرای رابطه پرستو قربانی و سعید عزت اللهی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران

اخیرا یکی از رسانه های فوتبالی که به افشاگری و شایعه سازی از زندگی بازیکنان فوتبال دست میزند ، با انتشار چندین پست مدعی شده است سعید عزت اللهی با خانم پرستو قربانی رابطه ی دوستی دارد.

رابطه سعید عزت الهی با پرستو قربانی چیست

اخیرا اخباری مبنی بر ارتباط دوستی وی با سعید عزت اللهی در فضای مجازی بازنشر شده که اولین بار یکی از رسانه های فوتبالی پست هایی را مبنی بر این موضوع منتشر کرده است.

فالو کردن یکدیگر در اینستاگرام، انتشار عکس های تالاب انزلی در استوری پرستو قربانی و نیز عکس های منتشر شده از سعید عزت اللهی در همان تالاب دلایل این رسانه برای ارتباط این دو چهره مشهور است این درحالی ست که هیچ یک از این دو سلبریتی به شایعه یا واقعیت داشتن این موضوع واکنش نشان نداده اند.

البته این کار یکی از روش های جدید زنان و دختران اینستاگرام برای جذب فالوور بیشتر است.

منبع: ساتین

خبر بعدی:

علم‌الهدی: مرزها در دست کیست؟/ مگر چشم ندارید که قاچاق می‌شود؟

به گزارش جماران؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه دوم نماز جمعه این هفته مشهد گفت: مرحله دوم انقلاب به عنوان گام دوم انقلاب آغاز شده است و رهبر انقلاب در بیانیه‌ای فرمودند که در این مرحله با تکیه بر تجربه ۴۰ سال گذشته، مردم باید گام دوم را انقلاب بردارند. ما در چهل سال اول انقلاب، تجربه‌ای که داریم این است که مردم خصوصیتی داشتند و دشمنان نیز برخوردهایی داشته‌اند. 

حضور مردم در صحنه‌های انقلاب موجب استیصال دشمن شده است

وی با بیان اینکه پایه و اساس و بنیان انقلاب اسلامی، ایثارگری و فداکاری‌های انسان‌های انقلابی بود، اظهار داشت: شهادت و ایثارگری‌ها بنیه اصلی انقلاب است. اگر انقلاب را درخت فرض کنیم، ۴۰ سال عمر، عمر کمی نیست و در این ۴۰ ساله، خون پای این درخت در جریان بود و این انقلاب و درخت را تناور نگه داشته است. 

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه بار اصلی این انقلاب روی دوش مردم بوده است، تصریح کرد: مردم در همه عرصه‌ها حضور داشته‌اند و پذیرش ایثارگری‌ها و شهادت‌ها را به عنوان فرهنگ در درون خود به وجود آورده‌اند و هر کجا خطری احساس شد، مردم مردانه پای انقلاب آمدند. آنچه موجب مستاصل شدن دشمن در این ۴۰ شده، حضور مردم در صحنه‌های انقلاب و از خود دانستن انقلاب از سوی مردم بوده است و حتی نسل سوم بهتر از نسل اول، بار انقلاب را بر دوش گرفتند و این وابستنگی به انقلاب، به توان صد در صد کامل انقلاب شده است. 

سپاه، یک جریان موفق و پیروز در همه عرصه‌ها بوده است

علم‌الهدی با بیان اینکه دشمن در این چهل سال هرچه توانسته علیه ما دشمنی کرده است، خاطرنشان کرد: دشمن با شکست‌های پیاپی به دشمنی خود ادامه می‌دهد و از کوچکترین تا بزرگترین وسلیه علیه ما استفاده می‌کند. دشمن در همه دشمنی‌هایش شکست خورده است. در این چهل ساله، سیاستمداری به ما نشان دهد که امریکا کدام توطئه، فتنه و تهاجمی شروع کرده که پیروز شده‌ باشد؟ 

وی ادامه داد: در این چهل سال، نهادهای انقلابی و در راس آن، سپاه، یک جریان موفق و پیروز در همه عرصه‌ها بوده‌اند. موردی نبوده است که نهادهای انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی که وارد شده باشند اما شکست خورده باشند. 

مردم در یک هفته گذشته نشان دادند که پای انقلاب هستند

امام جمعه مشهد با بیان اینکه عنایت خاصه پروردگار به گونه‌ای بوده است که مردم در یک هفته گذشته، به گونه‌ای رفتار کرده‌اند و نشان دادند که در چهل سال دوم، همانند چهل سال اول پای انقلاب هستند، ابراز داشت: قلب نازنین مقام معظم رهبری شاد که در هفته اول چهل سال دوم، این مردم نشان دادند که پای انقلاب هستند. در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان، آن شهادت و ایثارگری از سوی آن ۲۷ شهید و جانبازی ۱۲ تن نشان داده شد. این افراد عمدتا جزو نسل سوم و چهارم انقلاب بودند. 

علم‌الهدی به حضور مردم در صحنه اشاره و بیان کرد: حضور مردم در مراسم تشیع شهدای سیستان و بلوچستان نشان دادند که همچنان با همان حرارت و داغی در صحنه حضور دارند. 

گزینه نظامی گفتن امریکا همانند پارس کردن یک سگ است

وی با بیان اینکه دشمن نشان داده است که خیلی بی‌عرضه و زبون و پست است، یادآور شد: از طرفی می‌گوید گزینه نظامی روی میز است و از طرفی به یک مشت تروریست کافر، بدبخت و... تکیه می‌کند و آنها را به سمت ما می‌فرستاد. امریکا بر ارتش امریکا حساب نمی‌کند و گزینه نظامی گفتنش نیز همانند پارس کردن یک سگ است و به جای آن، به تروریست‌ها تکیه می‌کند.

این عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: این اتفاق هم زمانی رخ می‌دهد که در لهستان جمع شدند و می‌گویند می‌خواهند صلح در خاورمیانه ایجاد کنیم ولی همزمان تعدادی تروریست استخدام کردند تا در عملی زبونانه جوانان ما را ترور کنند. نشستی را در لهستان برگزار کردند اما کشورهای آبرومند در این نشست حضور نیافتند و تنها کشورهای مزدور امریکا و صیهونیست‌ها حاضر شدند ولی به تصمیمی هم نرسیدند. نهایتش اعزام تعدادی تروریستی به داخل کشور بود. 

ایران مرکز فراوان استعداد، قدرت، فکر و اندیشه روی زمین است

علم‌الهدی با بیان اینکه نهادهای انقلابی مخصوصا سپاه در هر حرکتی پیروزمندانه حرکت کرده است، عنوان کرد: جنازه ۲۷ شهید روی دوش مردم بود و مردم شعار انتقام سردادند ولی سه روز نگذشته، عاملان این حادثه شناسایی شدند و توانست ثابت کند قدرت ایثارگری عزیزان ما در یک نهاد انقلابی عظیم است.

وی خطاب به مسئولان هم گفت: بیش از دو، سه ماه است که مردم گرفتار گرانی شده‌‌اند و درگیر اولیات زندگی‌شان هستند. گوشت ندارند که بخورند. شما چه کار می‌کنید؟ یک تکانی به خود می‌دهید و بعد رئیس بانک مرکزی می‌گوید اگر این مصوبه نبود، ارز گران نمی‌شد. این مملکت صاحب استعداد زیاد دارد و مرکز فراوان استعداد، قدرت، فکر و اندیشه روی زمین است. اگر شما نمی‌توانید کاری بکنید از دیگران کمک بگیرید. 

خطیب نماز جمعه مشهد با  بیان اینکه مردم طرح‌های زیادی دارند، اظهار داشت: مردم می‌خواهند گام دوم بردارند ولی باید گرفتار شده و نگران اولیات زندگی‌شان باشند؟ با حرکات جهادی مشکل حل می‌شود. می‌گویند گوسفند قاچاق می‌شود. مرزها در دست کیست؟ مگر چشم ندارید که قاچاق می‌شود؟ ستاد مبارزه با قاچاق چه می‌کنید؟ اظهار ضعف و زبونی تا کجا؟ مردم شعار انتقام می‌دهند و سپاه سه روزه عاملان جنایت را شناسایی می‌کند اما شما...

انتهای پیام

احمدی‌نژاد: دو تا خدا در دنیا باشد، فساد می‌شود| ما زورمان به بقیه نرسید| اختیارات در قوه قضائیه و مقننه متمرکز است اما پاسخگویی در قوه مجریه است| مردم هر سیستم حکومتی خواستند، حقشان است| بخش‌هایی از قانون اساسی و ساختارها باید تغییر کند| رهبری هرچقدر اخت

در پی محبوبیت از دست رفته| چرا احمدی‌نژاد دیگر پدیده‌ای غیر‌ضروری و بی‌معنی محسوب می‌شود؟

رونمایی از داروی تمام ایرانی روفانیب 5

کلیدواژه: افزایش لایک اینستاگرام دختر مدل ایرانی زن مدل ایرانی مدلینگ

منبع این خبر، وبسایت saten.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۹۶۷۲۴۸۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • سعید امامی پشت پرده مجله قند پارسی
 • عزت اللهی: در بازی ژاپن مسی و رونالدو نداشتیم
 • کنایه عجیب علی انصاریان به پرستو صالحی +تصاویر
 • رقیب جدید ترامپ کیست؟
 • امام جمعه بندرعباس کیست؟ +فیلم صحبت های جنجالی
 • بيوگرافي سعيد کريمي + عکس‌هاي سعيد کريمي
 • چگونه از iGTV اینستاگرام بهتر استفاده کنیم؟
 • مردم نشان دادند در گام دوم هم ایستاده‌اند/ حالا نوبت مسئولان است/ مردم گوشت ندارند بخورند و اولیات زندگی اداره نمی‌شود/ یک تکان به خودتان می‌دهید بیشتر مسئله را در گرداب فرو می‌برید/ اگر تشخیص ندارید از دیگران کمک بگیرید/ مرز مملکت دست کیست که گوسفند قاچا
 • احتمال جدایی انصاری فرد از ناتینگهام فارست/ کریم در بین بدترین‌های چمپیونشیپ
 • از قابلیت iGTV اینستاگرام بیشتر بدانیم
 • چند گام ساده برای عوض کردن پسورد اینستاگرام + تصاویر
 • جوگیر شدن بازیگر زن معروف ایرانی هنگام ورزش در یک باشگاه مختلط ! / این باشگاه در تهران است
 • کیست مویی تخمدان (درموئید) چیست؟
 • پرستو گلستانی در جزیره هرمز /عکس
 • رونمایی از سردیس شهید استاد کامران نجات اللهی در دانشگاه کردستان
 • یک ملی‌پوش، مشکل خدمتش را حل کرد
 • سردیس استاد شهید نجات اللهی در دانشگاه کردستان رونمایی شد
 • ۶۳ مسجد میزبان معتکفین استان قزوین بودند
 • کيست مويي تخمدان (درموئيد) چيست؟ | علائم، تشخيص و روش هاي درماني کيست درموئيد