صراط:

 مرتضی میرباقری معاون سیما در حاشیه بازدید از پشت صحنه برنامه تلویزیونی «2018»، در خصوص روند پیش تولید و نگارش سریال جدید مهران مدیری، گفت: در آخرین جلسه‌ با مهران مدیری، درباره کارهای آینده صحبت کردیم و پیش از این نیز او علاقه مند بود که به جز برنامه «دورهمی»، یک دوره ای هم وارد کار نمایشی شود.

به گزاش باشگاه خبرنگاران وی ادامه داد: پیشنهادهایی ارائه داد و در مقابل شبکه‌هایی برای پخش سریال او کاندید هستند و برای آن مذاکراتی انجام شده است. در واقع این هنرمند عزیز پایگاه و جایگاه رسانه‌ای قوی در بین مردم دارد و همچنان کار خود را در صدا و سیما و در بخش نمایش ادامه می‌دهد.

میرباقری در خصوص نگارش فیلمنامه این سریال بیان کرد: متن این مجموعه تلویزیونی در مرحله طرح است و اگر طرح آن کامل شود درباره آن اظهار نظر خواهیم کرد.

معاون سیما در خصوص پخش برنامه تلویزیونی «هفت» عنوان کرد: علی فروغی مدیر شبکه سه سیما هفته گذشته جلسه‌ای با بنده داشت و درباره این برنامه اعلام آمادگی کردند تا یک ماه دیگر روی آنتن برود.

وی در ادامه در خصوص تغییرات مدیریتی در شبکه‌های سیما و حضور احمد مداحی به عنوان مدیر شبکه افق، تصریح کرد: بخشی از این تغییرات مدیریتی مورد تایید است و قسمتی دیگر نه. هم اکنون رمضان نژاد با حفظ سمت، مدیریت شبکه پنج را برعهده گرفته و سرپرستی شبکه افق را دارد. درباره مدیریت جدید شبکه افق لیستی از مدیران برای انتصاب شبکه معرفی شده که نام احمد مداحی در آن اسامی وجود ندارد.

میرباقری در خصوص سرمایه گذاری رسانه ملی عنوان کرد: رسانه ملی سرمایه‌گذاری بسیاری انجام داده است و به دستور شخص علی عسکری برنامه‌های خوبی از نظر اعتباری، فنی و امکاناتی تدارک دیده شد. استودیو 11 یکی از مجهزترین استودیوی سازمان صدا و سیما است و در انتخابات ریاست جمهوری برنامه ها را در این استودیو پخش می‌شد و تمام استودیو با تمام تجهیزات به مدت یک ماه در اختیار برنامه‌ 2018 قرار گرفته است.

معاون سیما اظهار داشت: بررسی و مطالعات ما حاکی از آن است که حدود 50 میلیون نفر مستمر برنامه را پیگیری می‌کردند و عملکرد مدیر شبکه سه و عادل فردوسی‌پور به عنوان تهیه کننده برنامه فوق ممتاز بود. در مقایسه با کارهای مختلفی که انجام شده برنامه بیش از 50 میلیون مخاطب داشته و استثنایی‌ترین برنامه‌ای است که در طول‌ این سال‌ها مخاطبان از آن رضایت بالا داشتند.

میرباقری در خصوص 400 میلیون پیامک ارسالی به برنامه بیان کرد: زمانی که بیش از 50 میلیون با برنامه ارتباط برقرار کردند، با 400 میلیون پیامک مواجه خواهیم بود.

وی در خصوص ارتقای بیشتر برنامه‌ها عنوان کرد: بخشی از آن به تمهیدات در نظر گرفته شده برمی‌گردد. ورزش به عنوان یگ صنعت هنرهای مختلف را به استخدام گرفته و با ارتقای برنامه‌های فنی، نیروی انسانی و برنامه‌های هنری می‌توانیم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم؛ البته تا نقطه ایده‌آل فاصله بالایی داریم. اگرما موانع را برطرف کنیم عوامل می‌توانند تنوع جدی‌تری در برنامه‌ها داشته باشند.

معاون سیما در خصوص عادل فردوسی‌پور عنوان کرد: عادل فردوسی‌پور یکی از چهره‌های ممتاز ماست؛ او در عرصه ارائه گزارش و عرصه تهیه‌کنندگی سنگ تمام گذاشتند و حمایت و تعاملی که با آقای فروغی داشتند، بی‌نظیر بود. امیدوارم چهار سال دیگر درباره برنامه 2022 صحبت کنیم.

منبع: صراط نیوز

خبر بعدی:

نماینده مجلس: امروز جلوی مدیری اگر عدس پلو بگذاری قهر می‌کند

نماینده مردم اصفهان در مجلس اعتقاد دارد دولت باید پاسخ دهد جایگاه کلاه نمدی ها و فقرا در بودجه کجا قرار دارد و چه معیشتی برایشان تنظیم شده است؟ واردات بدون ارز در بودجه پولشویی است و باید از آن جلوگیری کرد.به گزارش بلاغ،نماینده مردم اصفهان در مجلس اعتقاد دارد دولت باید پاسخ دهد جایگاه کلاه نمدی ها و فقرا در بودجه کجا قرار دارد و چه معیشتی برایشان تنظیم شده است؟ واردات بدون ارز در بودجه پولشویی است و باید از آن جلوگیری کرد.

حسن کامران در نشست علنی امروز (سه شنبه 2 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، گفت: روز گذشته نمایندگان سه استان در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بر آمایش سرزمین و اجرای قانون تاکید کردند لذا وزات نیرو باید این موضوع را پیگیری کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نمایندگان دخالتی در پروژه ها نمی کنند، اظهار کرد: بارها اعلام کرده ایم که حق آبه حق الناس است و پیشینه آن به شاه تهماسب است که سند ان موجود است. پس از این موضوع شیخ بهایی بر اساس دعوای استان حق آبه را کاملا آمایشی تنظیم کرد.

وی ادامه داد: در بهمن گندم یخ می زند لذا نیاز به باز کردن آب نیست و حق الناس را احدی نمی تواند بگیرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه توزیع عادلانه آب قانون است، تصریح کرد: نرخ آب را باید قیمت گذاری کرد؛ پیشنهاد می شود کمیته حقیقت یاب با حضور نمایندگان تشکیل شود تا این موضوع را بررسی کنند.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه صنایع درآمد ایجاد می کند اما آب را گرفته و پول آن را پرداخت نمی کند و حتی ترکیب جمعیتی اشتغال استان بر هم خورده است، افزود: این مهم در حالیست که آلودگی ها در اصفهان افزایش یافته است.

کامران دستجردی با اشاره به اینکه در آستانه دهه فجر هستیم، گفت: امام خمینی (ره) ساده زیست بود لذا دولت باید پاسخ دهد جایگاه کلاه نمدی ها و فقرا در بودجه کجا قرار دارد و چه معیشتی برایشان تنظیم شده است؟.

وی ادامه داد: افزایش اعتبار کمیته امداد، بهزیستی قابل قبول نیست و دولت باید برای این موضوع متمم ارائه می کرد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: متاسفانه وقتی پستی را از مدیری بی عرضه می گیریم دستمال به کله می بندد زیرا نتوانسته ایم وی را درست توجیه کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه در بودجه نتواسته ایم به رشد 8 درصد برسیم، تصریح کرد: این در حالیست که بودجه جاری 85 ردصد افزایش یافته اما 15 درصد سهم حوزه عمرانی است.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کسری 70 میلیارد تومان وجود دارد، افزود: این امر به دلیل این است که برخی می خواهند شرکت های صوری را سودده نشان دهند و پاداش بگیرند که چنین موضوعی با فرهنگ امام (ره) فاصله دارد.

کامران دستجردی گفت: امروزه اگر جلوی فردی که رییس است عدس پلو بگذاری قهر می کند در حالی که مگر افراد منتصب می شوند که مشکلاتشان را برطرف کنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نباید دم از امام (ره) و رهبر انقلاب بزنیم و اربابی برخورد کنیم.

وی ادامه داد: بارها کارگران اعلام کردند که مووضع دریافتی حق بازنشتگیشان چه سرانجامی داشته است؛ متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری چه شده است؟ و این در حالیست که شرکت های ضررده را منحل نمی کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: یادآور می شود واردات بدون ارز در بودجه پولشویی است و باید از آن جلوگیری کرد.

طعنۀ سیاسی و زشت به علیرضا بیرانوند + عکس

قیمت خودرو باز هم گران شد| فهرست جدید قیمت‌ محصولات ایران‌خودرو اعلام شد+جدول

استخدام ورودی‌‌های ۹۷ دانشگاه فرهنگیان و رجایی پیمانی شد

کلیدواژه: معاون سیما سریال مدیری شبکه افق برنامه هفت مجموعه تلویزیونی میر باقری

منبع این خبر، وبسایت www.seratnews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۹۶۹۲۳۸۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • هنوز حضور "مسعود فراستی" در هفت صحت دارد؟
 • مستند «همسفر» از شبکه مستند سیما پخش می شود
 • هنوز حضور مسعود فراستی در هفت قطعی نیست
 • اولین هفته بهمن و فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی شبکه‌های سیما/ پخش «شیار ۱۴۳» از شبکه یک
 • محمدرضا غفاری به «دلدار» پیوست/ پخش از شبکه دو سیما
 • فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی آخر هفته شبکه های سیما
 • مهران مدیری؛ در تدارک «هیولا» برای طرفداران متوقع
 • رهبر ارکستر سازهای ملی ایران در تلویزیون
 • رهبر ارکستر سازهای ملی ایران در «چهل شاهد»
 • فرمول تازه برای پرکردن آنتن سیما/تکراری‌ها با تغییرنام نو می‌شود؟
 • همه چیز درباره ارکستر صدا و سیما / کاشف: اجراهای مهمی در پیش داریم
 • همزمان با تولد پیمان قاسم‌خانی لوگوی «هیولا» رونمایی شد +فیلم
 • همزمان با تولد پیمان قاسم‌خانی لوگوی «هیولا» رونمایی شد / ببینید
 • مروری بر پربیننده‌ترین برنامه‌های ترکیبی سیما
 • مرور خاطرات «مردان آنجلس» در شبکه سه
 • «هفت» از چه زمانی پخش می‌شود؟
 • برنامه «هفت» از چه زمانی پخش می‌شود؟
 • برنامه سینمایی «هفت» از چه زمانی پخش می‌شود؟
 • ۹۱/۵ درصد مردم بیننده برنامه‌های سیما