پلیس بوشهر با کشف جسد دختر 10 ساله دشتستانی معمای ناپدید شدن او را حل کرد و از راز سیاه یک جنایت خانوادگی پرده برداشت.

به گزارش مشرق، سردار خلیل واعظی، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: چندی قبل زنی با مراجعه به کلانتری آبپخش از توابع شهرستان دشتستان گزارش ناپدید شدن این دختر 10 ساله را اعلام کرد.

بیشتر بخوانید:

دو روایت از مرگ یک کودک دو ماهه

با تشکیل پرونده و بررسی‌های مقدماتی پلیس مستنداتی به‌دست آمد و پرونده به بخش جنایی دشتستان ارسال شد و کارآگاهان پس‌ از تحقیقات تخصصی، مادر و ناپدری دخترک را دستگیر کردند.

متهمان در بازجویی‌ها به‌ضرب و شتم منجر به مرگ کودک اعتراف کرده و مشخص شد جسد او را در بیابان‌های اطراف آبپخش دفن کرده‌اند.

به این ترتیب جسد کشف و برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت.

منبع: روزنامه ایران

منبع: مشرق

خبر بعدی:

ماجرای چهار قتل در یک شب

به گزارش صدای ایران از خراسان، در یک شب پرماجرا، در حالی چهار پرونده جنایی مقابل قاضی ویژه قتل عمد مشهد گشوده شد که دو مورد از پرونده های جنایی به دلیل اختلافات و کینه های قبلی با ضربات قمه و چاقو رخ داد.

قتل نوجوان 17 ساله
ماجرای اولین پرونده جنایی در ساعت 19:20 شب جمعه گذشته در روستای کلاته برفی مشهد هنگامی رخ داد که فردی با برادرزاده اش در حالی روبه رو شد که هر دو سوار موتورسیکلت بودند. آن ها اختلاف کهنه ای داشتند و از یکدیگر دلخور بودند، بنابراین با موتورسیکلت به سمت یکدیگر حرکت کردند که گویی قصد تصادف دارند. در همین حال عمو سیلی به گوش برادرزاده اش نواخت که این ماجرا جرقه یک نزاع مرگبار شد. برادرزاده به منزل رفت و موضوع درگیری اش را برای پدر و برادرش بازگو کرد. آن ها که از این رفتار به شدت عصبانی شده بودند با چماق و چاقو به سوی منزل «عمو» رفتند. گزارش خراسان حاکی است، دقایقی بعد «عمو» با دیدن برادر و برادرزاده هایش که خشمگین بودند بلافاصله به همراه پسر 17 ساله اش (محمد) از منزل بیرون آمد و بدین ترتیب نزاعی خونین بین آن ها شروع شد. در این میان به گفته شاهدان در حالی «حمید» ضربه چاقو را به قفسه سینه محمد (نوجوان 17 ساله) فرود آورد که «احمد» (یکی دیگر از عاملان نزاع) او را از پشت سر گرفته بود!
بنابر گزارش خراسان، با مرگ نوجوان 17 ساله که به مرکز درمانی شهید طالقانی مشهد منتقل شده بود، مراتب به قاضی ویژه قتل عمد اعلام شد و بدین ترتیب با حضور قاضی علی اکبر احمدی نژاد در بیمارستان، بررسی ها در این باره ادامه یافت. با دستور مقام قضایی، کارآگاهان، منزل عاملان نزاع را مورد بازرسی قرار دادند اما همه آن ها به همراه حمید 18 ساله و احمد از محل گریخته بودند. تحقیقات بیشتر با سرنخ های موجود برای دستگیری متهمان فراری ادامه دارد.

جنایت وحشتناک تبر به دستان
بنابراین گزارش، در حالی که شب به نیمه نزدیک می شد و قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در حال تکمیل تحقیقات در پرونده قتل نوجوان 17 ساله بود، ناگهان ماموران کلانتری آبکوه گزارش دادند که راننده 25 ساله یک دستگاه پژو پارس به طرز وحشتناکی در حد فاصل میدان معراج و شهید فهمیده به قتل رسیده است. با توجه به اهمیت موضوع، بلافاصله قاضی ویژه قتل عمد، عازم بیمارستان رضوی شد جایی که پیکر بی جان راننده جوان را به آن جا منتقل کرده بودند. بررسی های مقدماتی نشان می داد راننده 25 ساله با وارد آمدن بیش از 20ضربه قمه و تبر به نقاط مختلف بدنش کشته شده است. ادامه تحقیقات که به محل وقوع نزاع کشیده بود، نشان می داد که حدود 7-8 نفر که سوار بر دو دستگاه خودروی پژو 405 و سمند بودند، در مسیر حرکت راننده پژو پارس قرار گرفته اند و با متوقف کردن راننده، به طرز وحشتناکی خودروی وی را با چوب و چماق تخریب کرده اند. مهاجمان سپس درهای جلوی خودرو را گشوده و با تبر و چاقو به جان راننده افتاده اند به طوری که دستان راننده که به عنوان سپر جلوی تیغه های برنده تبر و قمه قرار گرفته بود، شکاف های عمیقی داشت. گزارش خراسان حاکی است، پس از بررسی های مقدماتی و شناسایی هویت مهاجمان که اهل صالح آباد بودند، شبانه دستور دستگیری آنان با هماهنگی قاضی قنبری راد (دادستان عمومی و انقلاب تربت جام) و قاضی عبدالسلامی (رئیس دادگاه بخش صالح آباد) از سوی قاضی ویژه قتل عمد مشهد صادر شد و بلافاصله نیروهای انتظامی صالح آباد، با دستور قضایی، شبانه وارد عملیات شدند. در این عملیات هماهنگ و گسترده که با تلاش بی دریغ نیروهای انتظامی صورت گرفت، چهار تن از متهمان وعوامل مرتبط با این پرونده جنایی دستگیر شدند.

مرگ مشکوک زن جوان
بنابراین گزارش، در حالی که هنوز تحقیقات قاضی احمدی نژاد درباره قتل وحشتناک راننده 25 ساله به پایان نرسیده بود، خبر مرگ مشکوک زن 31 ساله ای در بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد، قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب را به منطقه خواجه ربیع کشاند، جایی که خانواده زن جوان مدعی بودند او به دست شوهرش به قتل رسیده است! چرا که آن ها با یکدیگر اختلاف خانوادگی داشتند! این گزارش حاکی است، در همین حال بررسی های مقام قضایی نشان داد: زن جوان که مدتی با شوهرش قهر بود از چند روز قبل به منزلش بازگشته و آشتی کرده بودند همسر این زن که پسر هفت ساله ای نیز دارد در بازجویی ها مدعی شد: من گاهی قرص ترامادول (قرص مخدردار) مصرف می کنم! شب بود که همسرم نیز می خواست از آن قرص استفاده کند ولی به او گفتم از آن ها نخورد چرا که من وقتی مصرف می کنم دچار تشنج می شوم! با وجود این ما از صبح تا ساعت 3 بعدازظهر خوابیدیم! بعد از آن به همراه پسرم برای نصب پرده رفتیم چون نصاب پرده هستم! وقتی به خانه بازگشتم همسرم همچنان که در رختخواب بود، فوت کرده بود. من دست و پایم را گم کرده بودم تا این که موضوع را به دیگران اطلاع دادم!
بنابر گزارش خراسان، به دستور مقام قضایی، جسد این زن 31 ساله برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و پزشکان در حال بررسی موضوع مرگ مشکوک این زن هستند.

جسد نوجوان 16 ساله در دامنه تپه
چهارمین پرونده جنایی که شب جمعه گذشته مقابل قاضی ویژه قتل عمد گشوده شد مربوط به نوجوان 16 ساله ای بود که جسد وی در دامنه تپه ای در اطراف روستای سالارآباد شهرک رضویه کشف شد. آن شب موتورسواری که از جاده فرعی در دامنه تپه عبور می کرد با دیدن جسد یک نوجوان، مراتب را به نیروهای انتظامی اطلاع داده بود. با حضور قاضی احمدی نژاد در محل وقوع جنایت تحقیقات در این باره آغاز و مشخص شد که کاپشن ، لنگه کفش و تلفن همراه او در فواصل مختلف از یکدیگر افتاده اند و کمربند او نیز از بندهای نگه دارنده شلوار خارج شده است، اما هیچ آثار ظاهری ناشی از جنایت ، روی پیکر متوفی دیده نمی شد! در همین حال با بررسی پیامک های تلفن همراه متوفی، مشخص شد که وی با خوردن قرص، وضعیت جسمی وخیمی پیدا کرده و جان خود را از دست داده است اما در عین حال و با دستور مقام قضایی، جسد این نوجوان 16 ساله نیز برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی خراسان رضوی انتقال یافت و بدین ترتیب در حالی سپیده دم روز جمعه فرا رسید که قاضی ویژه قتل عمد با چهار پرونده جنایی روبه رو بود!


یکه‎تازی خودروسازان در فشار به مردم| سایپا شبانه قیمت خودروها را دوباره افزایش داد!+لیست قیمت‌های جدید

واشنگتن‌پست: ایرانیان از خودنمایی بچه‌پولدارها‌ و نوکیسه‌ها در شرایط‌ فشار اقتصادی عصبانی‌اند

تعطیلی مدارس یکشنبه ۳۰ دی ۹۷

کلیدواژه: جام جهانی روسیه برجام حمایت از کالای ایرانی کره شمالی اخبار حوادث ضرب و شتم کشف جسد ناپدری

منبع این خبر، وبسایت www.mashreghnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۹۷۶۶۶۶۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ازدواج بهانه‌ای برای کشتن مرد جوان /کشف جسد مقتول دوماه پس از جنایت
 • بوشهر| ۳.۵ میلیارد ریال لوازم یدکی خودرو قاچاق در شهرستان دشتستان کشف شد
 • کشف لوازم یدکی قاچاق در دشتستان
 • تلاش برای کشف بقایای جسد گم شده در جاده تهران-قم
 • تلاش‌ پلیس برای کشف بقایای جسد گم شده در جاده تهران-قم
 • تلاش‌های پلیس برای کشف بقایای یک جسد در بیابان‌های اطراف تهران
 • راز وحشتناک 4 جسد که در یک روز مشهد را به هم ریختند + جزییات
 • بوشهر|طرح نظارتی ویژه نوروز در دشتستان از بهمن ماه اجراء می‌شود
 • جسد نوجوان 16 ساله به طرز وحشتناکی در تپه های شهرک رضویه پیدا شد
 • جسد پیرزن الیگودرزی پس از ۴ روز مفقودی پیدا شد
 • پرونده چهار فقره قتل و کشف جسد در مشهد تشکیل شد
 • جسد پیرزن الیگودرزی مفقود شده در برف پیدا شد
 • سگها و دختر بچه ده ساله
 • مرگ پسر۶ ساله در مرز ماکو در اثر سرمای هوا/تلاش مرزبانان برای پیدا کردن جسد کودک
 • جنایت وحشتناک تبر به دستان
 • ماجرای‌ 4‌پرونده‌ جنایی‌ در یک‌ شب
 • نکات آموزشی را با تئاتر می توانیم به بچه ها یاد بدهیم
 • انتشار تصویر کودک آزاری وحشیانه دختر 5 ساله پلیس را وارد عمل کرد+ فیلم
 • یک کودک، قربانی خروج غیرقانونی از مرز ماکو شد