خبرگزاری میزان- عاملان دو جنایت هولناک که در دو حادثه جداگانه صبح امروز  به دار مجازات آویخته شدند.

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، عاملان دو جنایت هولناک در دو حادثه جداگانه صبح امروز به دار مجازات آویخته شدند.

در یکی از جنایت‌ها که هفتم فروردین ماه در منطقه شهرک شهید رجایی مشهد رخ داد، متهم در کمتر از ۴۸ ساعت با دستور ویژه مقام قضایی به چنگ قانون افتاد.

 با صدور دستور از سوی قاضی احمدی نژاد (بازپرس ویژه قتل عمد مشهد) ۱۸ فروردین صحنه جنایت هولناک قتل ندا کودک 7 ساله با حضور متهم بازسازی شد. «علی اصغر اشرفی زاده » مرد ۴۱ ساله «ندا» دختر بچه 7 ساله افغانستانی که به قصد خرید نان از منزل خارج شده بود را ربوده و به لانه شیطانی خود کشید و پس از آزار و اذیت، او را به قتل رساند.

محمدحسین که توسط جوان ۲۷ ساله‌ای با نام سجاد رشیدی که خود را راننده تاکسی معرفی کرده و وی را ربوده و با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده بود نیز امروز به دار مجازات آویخته شد.

در همین زمینه: بازسازی صحنه جرم قتل کودک 7 ساله افغانستانی در مشهد

در همین زمینه: اجرای حکم قصاص نفس دو قاتل کودک آزار در مشهد

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری میزان

خبر بعدی:

نقشه زن پلید 30 ساله برای خلاص شدن از شوهر پیر 70 ساله تهرانی / پسر جوان اعظم را به شمال برد ! +عکس

حوادث رکنا: مرد راننده که بعد از شنیدن درد دل های یک زن جوان شوهر سالخورده وی را کشته بود بعد از 14سال توانست رضایت اولیای دم را جلب کند و دیروز از جنبه عمومی جرم محاکمه شد .

به گزارش گروه حوادث رکنا، رسیدگی به این پرونده از ۱۴ سال قبل به دنبال پیدا شدن جنازه یک مرد سالخورده در خانه اش در غرب تهران در دستور کار پلیس قرار گرفت. وقتی پسر محمود به خانه مراجعه کرده بود با جسد سوخته پدرش رو به رو شد و پلیس را در جریان قرار داد.شواهد نشان می‌داد جنایت از سوی یک آشنا رخ داده و عامل یا عاملان جنایت با آتش کشیدن خانه قصد گمراه کردن پلیس را داشته اند. پلیس به تحقیق پرداخت و دریافت همسر این مرد 70ساله به نام اعظم که 30سال داشت ، نیز همزمان با این جنایت ناپدید شده است. به این ترتیب فرضیه دست داشتن اعظم در جنایت خانوادگی قوت گرفت .یک هفته از این ماجرا گذشته بود که اعظم به پلیس آگاهی رفت و خودش را تسلیم قانون کرد.

وی گفت :من با همدستی یک مرد همسرم را کشتم و خانه را آتش زدم تا پلیس را گمراه کنم .ما به شمال رفته بودیم اما یک هفته بعد دچار عذاب وجدان شدم و به تهران برگشتم .

با اعتراف های این زن همدستش به نام فریبرز نیز ردیابی و بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد.

به این ترتیب فریبرز به اتهام قتل و اعظم به اتهام معاونت در شعبه ۷۱ دادگاه کیفری سابق استان تهران پای میز محاکمه ایستادند .در آن جلسه فرزندان قربانی برای عاملان جنایت حکم قصاص خواستند .

زن جوان گفت: 12ساله بودم که پدرم به زور مرا شوهر داد. همسرم مرد بد اخلاقی بود .او معتاد بود و بارها مرا کتک زده بود. با آنکه به تازگی بچه دار شده بودم مرا از خانه بیرون کرد و خواست تا به خانه پدرم برگردم .من هم به ناچار به خانه پدرم که در شمال کشور بود رفتم. اما پدرم وضع مالی خوبی نداشت .او می گفت نمی تواند مخارج زندگی ام را تامین کند. به همین خاطر چند سال بعد مرا به محمود که سنی بیشتر از پدرم داشت شوهر داد. او مرد بدی نبود اما صاحب چهار فرزند بود و من هیچ علاقه ای به او نداشتم.

وی درباره آشنایی اش با فرامرز گفت: آن روز همراه فرزندم به عنوان مسافر سوار ماشین او شدیم.من که از زندگی ام ناراحت بودم گریه کردم و فرامرز علت گریه هایم را از من پرسید. من هم با او درد دل کردم و تلفنم را به او دادم .بعد از مدتی از او خواستم تا در کشتن شوهرم به من کمک کند. او هم پذیرفت.ولی من در قتل دخالتی نداشتم.

با اظهارات این زن فرامرز نیز جنایت را گردن گرفت. در پایان جلسه قضات دادگاه فرامرز را به قصاص و زن جوان را به ۱۵ سال زندان محکوم کردند .حکم صادره در دیوان عالی کشور تایید شده بود که فرامرز توانست با پرداخت دیه رضایت اولیای دم را جلب کند. به این ترتیب دیروز از جنبه عمومی جرم در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی زالی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد .

وی گفت: من راننده بودم و با ماشین کار می کردم و یک پسر یک ساله داشتم .آن روز که اعظم و فرزندش را به عنوان مسافر سوار ماشین کردم او ناراحت بود و گریه می کرد. من که ناراحت شده بودم علت گریه اش را پرسیدم و او با من درددل کرد. او گفت شوهرش مرد سالخورده ای است که هیچ علاقه ای به او ندارد.او می گفت از زندگی اش ناراضی است .حرف های او باعث شد تا دلم برایش بسوزد.من چند بار با او تماس گرفتم و او با من درد دل کرد .آخرین بار گفت از زندگی اش خسته شده و می خواهد شوهرش را بکشد. او از من خواست تا در این کار به او کمک کنم. او در خانه را باز گذاشت و من نیمه شب وارد خانه آنها شدم و شوهرش را خفه کردم.سپس ما خانه را آتش زدیم تا همه فکر کنند پیرمرد در آتش سوزی خانه مرده است.ما بعد از قتل از ترس به شمال کشور فرار کردیم اما اعظم دچار عذاب وجدان شد و به تهران برگشت و ماجرا را به پلیس گفت .

وی ادامه داد: من در مدت ۱۴ سالی که در زندان بودم خیلی عذاب کشیدم حالا پسرم ۱۵ سال دارد و من شرمنده او هستم. من اشتباه بزرگی مرتکب شدم و حالا پشیمانم. با پرداخت دیه ۳۰۰ میلیونی توانستم رضایت فرزندان قربانی را جلب کنم و حالا از دادگاه تقاضا دارم در مجازات تخفیف قائل شوند. می خواهم به زندگی ام برگردم و گذشته سخت را برای پسر نوجوانم جبران کنم.

در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

شکنجه و تهیه فیلم سیاه از مردان عاشق زنان مطلقه در لانه سیاه مشهد دختر جوان در دام خفاش شب مشهد / سوار خودروی این شیطان نشوید راز کار های کثیف این 4 زن داخل دامن شان بود+ عکس فرید به خاطر ارتباط با زن شوهردار طناب دار را به جان خرید زن حسود " هوو " خود را به حراج گذاشت دختر 6 ساله بعد از بی عفتی به قتل رسید / عروسک باربی قاتل را لو داد ماجرای زندگی سیاه راضیه اشک همه را درآورد خودنمایی مادر عروس جشن را برای داماد تهرانی سیاه کرد+ عکس مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا این عکس از سقوط هواپیمای ارتش ایران جهانی شد! رهایی زن اعدامی از چوبه دار / راز جسد یک مرد داخل بشکه چیست؟ سرنوشت ترسناک برای عاملان دست درازی به دختران تبریزی + فیلم جنجالی دکترهای تهرانی از این مردان شوم وحشت داشتند! / بلایی که سر زن جوان در غیاب شوهرش آمد! ارتباط نامتعارف بازیگر زن مشهور با ستاره فوتبال رسوایی زیادی به بار آورد+ عکس جزغاله شدن زن جوان در تصادف آتشین!+فیلم بیرون کشیدن زن سوخته

ماجرای هاله نور احمدی‌نژاد چه بود؟ آیا محسن رضایی مالبرو وارد می‎کرد؟ سلطان قیر و شکر چه کسانی هستند؟ پرونده فساد 3 هزارمیلیاردی و بابک زنجانی چگونه افشا شد؟

تجمع مردم در اعتراض به خودروسازان+فیلم

اقدام تحسین برانگیز جوانان تبریزی پس از بی‌حرمتی به دو دختر در پارک ائل گلی +عکس

کلیدواژه: ندا قاضی احمدی نژاد بازسازی صحنه رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی

منبع این خبر، وبسایت www.mizanonline.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۹۷۸۹۲۵۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • واکنش معاون وزیر دادگستری به حمله دو سگ وحشی به یک کودک
 • واکنش معاون وزیر دادگستری به حمله سگ‌ها به یک دختر: نیازمند تجدیدنظر در قوانین هستیم
 • قتل مرد عتیقه فروش به دستور همسر سومش
 • ایتالیا خواستار مجازات فرانسه شد
 • طراحی نقشه قتل شوهر برای ازدواج با مردی دیگر/گفتگو با فرزاد
 • مجازات وحشتناک ۱۳ میلیونی برای این پدر و مادرها!
 • طراحی نقشه قتل شوهر برای ازدواج با مردی دیگر
 • قتل مرد عتیقه فروش به دستور همسر سوم
 • ارائه خدمات اجتماعی به کودکان خیابانی، مجازات متهم پرونده ضرب و جرح در شیراز
 • ازدواج بهانه‌ای برای کشتن مرد جوان /کشف جسد مقتول دوماه پس از جنایت
 • ازدواج با همسر مقتول ، انگیزه جنایت
 • قتل شوهر توسط زن دوم برای ازدواج با مرد مطلقه +عکس
 • مجازات قاچاق خاک مشخص شد
 • اعتراض دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان به ماجرای لواسان/ کمیسیون قضایی مجلس به موضوع حمله سگ‌ها به دختر ۱۰ ساله ورود کند
 • مجازات انتقال خاک به خارج از کشور؟
 • تعیین مجازات قاچاق خاک در مجلس + جزئیات
 • قتل فجیع یک راننده توسط ۸ شرور در خیابان‌های مشهد
 • بررسی حقوقی واقعه حمله سگ به دختر ده ساله در لواسان
 • پرونده چهار فقره قتل و کشف جسد در مشهد تشکیل شد