ساعت24 - زنی که دختر دوساله‌اش را کشته، از سوی پزشکی قانونی بیمار روانی تشخیص داده شد و اولیای دم مقتول نیز به همین دلیل از او گذشت کردند.

روزنامه شرق: زنی که دختر دوساله‌اش را کشته، از سوی پزشکی قانونی بیمار روانی تشخیص داده شد و اولیای دم مقتول نیز به همین دلیل از او گذشت کردند.

کارآگاهان جنایی استان فارس چند روز قبل باخبر شدند کودکی خردسال در خانه‌اش به قتل رسیده است.

به همین دلیل به محل حادثه رفتند. در آنجا یکی از اهالی محل که پلیس را باخبر کرده بود خلاصه‌ای از ماجرا را شرح داد و گفت: من با شنیدن صداهای عجیب و غیرمتعارف به موضوع حساس شدم و به خانه همسایه‌ام آمدم. ناگهان دیدم زن همسایه به نام نرگس خودکشی کرده است. به‌سرعت به سمتش دویدم و سعی کردم او را نجات بدهم. با اورژانس تماس گرفتم و وقتی امدادگران رسیدند او را به‌سرعت به بیمارستان بردند، اما من در جست‌وجوی خانه فهمیدم دختر دوساله این زن به نام مینو نیز جان باخته است.

مأموران بعد از ورود به خانه و بررسی شواهد اولیه مطمئن شدند هیچ غریبه‌ای به‌زور وارد محل حادثه نشده است. آنها در ادامه سراغ جسد رفتند و با توجه به کبودی‌های دور گردن مینو پی بردند این دختر دوساله خفه شده است. تمامی آثار و مدارک دلالت بر آن داشت که مینو به‌دست مادر خود خفه شده است به همین دلیل مأموران تصمیم گرفتند به بیمارستان بروند تا از این زن تحقیق کنند، اما پیش از آن همسایه‌ها مورد بازجویی قرار گرفتند تا شاید نکات تازه‌ای از این جنایت فاش شود.

یکی از همسایه‌ها که نرگس را به‌خوبی می‌شناخت، به پلیس گفت: این زن‌ و شوهرش رابطه خوبی با هم داشتند و تنها مشکل‌شان مسائل مالی بود. آنها فقط همین یک بچه را داشتند و من اصلا فکر نمی‌کردم ممکن است روزی نرگس دخترش را به قتل برساند چون هیچ موضوع غیرعادی درباره این زن ندیده بودم.

مأموران در ادامه به بیمارستان رفتند و وقتی از نرگس تحقیق کردند، او برخلاف اظهارات همسایگان گفت به دلیل اختلافات خانوادگی دخترش را به قتل رسانده و قصد داشته به زندگی خودش نیز پایان دهد.

این زن بعد از بهبودی تحت بازجویی قرار گرفت و گفت: مدتی قبل آب جوش روی دست دخترم ریخت و سوخت طوری که جای آن مانده بود. بعد از آن خانواده شوهرم مرتب به من سرکوفت می‌زدند و می‌گفتند بچه‌داری بلد نیستم و لیاقت مادربودن ندارم. حرف‌های آنها من را به‌شدت می‌رنجاند طوری که بعد از مدتی دچار افسردگی شدم و به همین دلیل نزد پزشک رفتم. در این مدت دارو مصرف می‌کردم اما هر بار که چشمم به دخترم می‌افتاد افسردگی سراغم می‌آمد تا اینکه بالاخره تصمیم گرفتم او را بکشم و خودکشی کنم تا از این مشکل نجات پیدا کنم.

این زن در گام بعدی به دستور بازپرس پرونده برای انجام معاینه‌های روانی به پزشکی قانونی فرستاده شد و متخصصان اعلام کردند او به جنون مبتلاست. سپس پدر مقتول به‌عنوان ولی دم از شکایت علیه همسرش صرف‌نظر کرد و گفت اطمینان دارد زنش به دلیل جنون دست به چنین کاری زده است.

بنا بر این گزارش، تحقیقات درباره این پرونده همچنان ادامه دارد و نظر قضائی درباره این زن به‌زودی اعلام خواهد شد.

منبع: ساعت24

خبر بعدی:

شیوه منحصربه‌فرد سارق حرفه‌ای برای دستبرد به خانه‌ها

مردي که با شيوه‌اي منحصر به فرد به سادگي به خانه‌ها دستبرد مي‌زد و اموال باارزش را مي‌ربود، در بازجويي‌ها اعتراف کرد با پول حاصل از سرقت زندگي مجللي براي خود درست کرده بود.

به گزارش شرق، در پي وقوع سرقت‌هاي مشابه منزل در مناطق شمال شرق تهران که در آنها سارق يا سارقان بدون هيچ‌گونه تخريب و با استفاده از کليد وارد منازل شده و اقدام به سرقت اموال باارزش کرده بودند، موضوع به‌صورت ويژه در دستور کار کارآگاهان پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان در تحقيقات پليسي به موضوعي مشترک در همه سرقت‌ها رسيدند و در تحقيق از مال‌باختگان مشخص شد تمامي آنها در سه ماه گذشته به محل جديد سکونت خود نقل‌مکان کرده‌اند و پيش از آنها فرد ديگري در آنجا سکونت داشت که در همه موارد در مدت کوتاهي با لغو قرارداد اجاره منزل از آنجا جابه‌جا شده بود.

کارآگاهان در ادامه رسيدگي به پرونده جواني 25ساله را شناسايي کردند که با اسامي مختلف خانه‌ها را با وديعه کم و کرايه ماهانه بالا اجاره کرده اما پس از گذشت مدتي کوتاه قرارداد خود را لغو کرده بود. در بررسي اطلاعات به‌دست‌آمده از صاحب حقوقي منازل محل سرقت، کارآگاهان اطلاع پيدا کردند که اين جوان هر بار از يک شماره تلفن همراه جديد استفاده کرده است.

مأموران با انجام اقدامات ويژه پليسي و جمع‌بندي شواهد، دلايل و قرائن به‌دست‌آمده اطمينان پيدا کردند همه سرقت‌ها به وسیله اين شخص انجام شده است و در حالي که عملا هيچ‌گونه اطلاعات دقيقي از هويت واقعي او وجود نداشت، سرانجام کارآگاهان موفق به شناسايي هويت واقعي اين مرد و دستگيري او شدند.

متهم در همان تحقيقات اوليه صراحتا به بيش از 30 فقره سرقت در مناطق شمال شرق تهران و سرقت لوازم و اشيای قيمتي و باارزش از قبيل ساعت، گوشي تلفن همراه، طلاجات، پول نقد و... اعتراف کرد. متهم علاوه بر اعتراف صريح به اين شيوه و شگرد سرقت، در اعترافاتش به ده‌ها فقره سرقت ديگر اين بار به شيوه توپي‌زني و تخريب درِ ورودي منازل در مناطق شمال و شمال غرب شهر تهران نيز اعتراف کرد.

متهم در اعترافاتش درباره شيوه و شگرد خود در انجام سرقت‌ها گفت: ابتدا در مناطق مرفه‌نشين اقدام به اجاره منزل مي‌کردم و پس از مدت کوتاهي محل زندگي خود را تغيير داده و به محل ديگر نقل مکان مي‌کردم. با توجه به شناختي که از مشخصات و مختصات خانه‌ها داشتم، در زماني مناسب به محل زندگي قبلي خود برمي‌گشتم و با استفاده از کليدي که در اختيار داشتم اقدام به سرقت مي‌کردم. در صورت تعويض قفل منزل از سوی مستأجر جديد، با زاغ‌زني و اطمينان از نبود آنها در خانه با روش تخريب و توپي‌زني وارد خانه مي‌شدم و سرقت خود را انجام مي‌دادم. متهم علاوه بر سرقت در مناطق شمال، شمال شرق و شمال غرب تهران به انجام سرقت منزل در مناطق نظام‌آباد، سبلان، مدني و همچنين شهرستان قدس و کرج نيز اعتراف کرده که تحقيقات براي شناسايي اين محل‌هاي سرقت نيز در دستور کار کارآگاهان قرار گرفته است.

متهم که عمده پول حاصل از سرقت‌هاي خود را صرف خوشگذراني کرده است، به خريد خانه ويلايي در شهرستان بومهن و همچنين يک دستگاه خودروی مدل‌بالا اعتراف کرد که دستور توقيف اين اموال از سوي مقام قضائي صادر شد. متهم همچنين توضيح داد با قسمتي از پول حاصل سرقت‌ها هزينه اعتياد برادرش را تأمين کرده است.

سرهنگ کارآگاه مرتضي نثاري، رئيس پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ، با تأييد اين خبر گفت: متهم با قرار قانوني بازپرس شعبه پنجم دادسراي ناحيه 34 تهران و براي انجام تحقيقات تکميلي در اختيار پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفته است و تحقيقات براي شناسايي ديگر جرائم ارتکابي و همچنين مال‌باختگان ادامه دارد.

طعنۀ سیاسی و زشت به علیرضا بیرانوند + عکس

قیمت خودرو باز هم گران شد| فهرست جدید قیمت‌ محصولات ایران‌خودرو اعلام شد+جدول

استخدام ورودی‌‌های ۹۷ دانشگاه فرهنگیان و رجایی پیمانی شد

کلیدواژه: حادثه قتل

منبع این خبر، وبسایت www.saat24.news است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۹۸۰۲۹۲۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • شکنجه های این دختر 17 ساله به دست داعش از وی یک بوکسور ساخت
 • قتل مادر با چاقو در شیروان
 • پسر شیروانی مادرش را به قتل رساند
 • گل نرگس بهترین بهانه نان آوری در زمستان/ مورد صادرات فراهم شد
 • مردان خبیث سر دختر 8 ساله را بیخ تا بیخ بریدند
 • تاجزاده: اعتراف گیری زیر شکنجه باید تمام شود/ زاکانی: حادثه کوی دانشگاه ساماندهی شده بود تا قتل‌های زنجیره‌ای به فراموشی سپرده شود
 • معمای قتل رقیب عشقی و سقوط مرگبار از خانه زن جوان
 • تاجزاده در مناظره با زاکانی: انقلاب کردیم که اعتراف‌گیری نباشد/ از بازجویان اوین تا کاخ سفید، طرفدار گفت‌وگو هستیم/ زمزمه تقلب در انتخابات با اطلاعیه حداد عادل شروع شد
 • قتل مرد 52 ساله توسط پسرش در بابل
 • انقلاب کردیم که اعتراف‌گیری نباشد/ از بازجویان اوین تا کاخ سفید، طرفدار گفت‌وگو هستیم/ زمزمه تقلب در انتخابات با اطلاعیه حداد عادل شروع شد
 • رضایت مادر مقتول به قاتل جوان
 • متهم به قتل زن جوان پس از چهار سال فرار در زاهدان دستگیر شد
 • قتل پدر به دست پسر در بابل/ قاتل متواری شد
 • وقتی شوهر فریبا رسید کامران از بالکن خانه سقوط کرد و کشته شد! + عکس
 • شگرد عجیب مرد جوان برای سرقت از خانه‌های بالای شهر/خوشگذرانی سارق با پول‌های سرقتی
 • تعرض چندین پسر به ۲ دختر جوان در تبریز+فیلم و عکس
 • هفتمین جشنواره ملی گل نرگس بهبهان+عکس
 • عکس/ پخش گل نرگس در صحن مجلس!
 • عروسک باربی راز قتل ۲۰ ساله را افشا کرد