در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )

وبسایت رسمی برنامه نود - در انتخاب تیم منتخب تاریخ لیگ برتر شرکت کنید.

به گزارش سایت نود، در آستانه آغاز هجدهمین دوره لیگ برتر، سایت نود ، اقدام به انتخاب تیم منتخب ادوار این مسابقات نموده است. البته این کار با توجه به رای مردم خواهد بود. از همین رو بهترین‌های هر پست با توجه به عملکردشان در دوره های گذشته لیگ، با توجه به نظر کارشناسان سایت نود معرفی شده اند.

انتخاب نهایی بازیکنان حاضر در تیم منتخب با توجه به رای کاربران سایت نود انجام خواهد شد. این نظرسنجی در صفحه اصلی سایت موجود است.

 بخشهای قبلی  این نظرسنجی از کاربران سایت مربوط به انتخاب بهترین دروازه بان، مدافعین و هافبک دفاعی تاریخ لیگ برتر انجام شد. در این بخش نظرسنجی در خصوص بهترین هافبک هجومی برگزار می‌شود.بازیکنانی به عنوان گزینه انتخاب شده‌اند که حداقل ۵۰ بازی در تاریخ لیگ برتر انجام داده‌اند.

لازم به توضیح است که دو بازیکن برتر این نظرسنجی در تیم منتخب فصل قرار خواهند گرفت و این نظرسنجی ۴۸ ساعت به طول خواهد انجامید.

فابیو جان واریو

ادوار حضور: لیگ ششم تا دوازدهم

تیمها: فولاد،سپاهان، استقلال

افتخارات: ۴ دوره قهرمانی در لیگ هشتم، دهم و یازدهم و دوازدهم

فابیو جان واریو پرافتخارترین بازیکن خارجی تاریخ لیگ برتر است.به یاد ماندنی‌ترین قاب از این بازیکن به ثمر رساندن گل قهرمانی استقلال در لیگ هشتم بود. در لیگ ششم توسط مربی پرتغالی وقت فولاد به منظور جلوگیری از سقوط این تیم، چند بازیکن خارجی جذب کرد که یکی از این بازیکنان فابیو جان واریو بود. هرچند فولاد در آن فصل در بقا ناکام ماند ولی جان واریو به عنوان یک چهره شاخص به فوتبال ایران معرفی شد و با استقلال و سپاهان عناوین قهرمانی را درو کرد.

مجتبی جباری

ادوار حضور: لیگ دوم تا هفدهم

تیمها: ابومسلم، استقلال،سپاهان

افتخارات: ۳ دوره قهرمانی در لیگهای پنجم، هشتم، دوازدهم

محتبی جباری فوتبالش را در سنین پایه استقلال آغاز کرد و پس از آن به ابومسلم مشهد پیوست درخشش در این تیم زمینه‌ساز بازگشت جباری به تیم محبوبش شد و این تیم را در هر ۳ قهرمانی‌اش در تاریخ لیگ برتر همراهی کرد.جباری پس از حضوری کوتاه در سپاهان به فوتبال قطر رفت و در آغاز لیگ هفدهم به استقلال بازگشت که بازگشت موفقیت‌آمیزی نبود.

قاسم حدادی‌فر

ادوار حضور: لیگ سوم تاکنون

تیمها: ذوب‌آهن،تراکتورسازی

از قاسم حدادی‌فر باید به عنوان مرد نایب قهرمانی‌ها یاد شود.این بازیکن ۴ بار با ذوب‌آهن و تراکتورسازی در مسیر قهرمانی قرار داشت ولی نهایتا به نایب قهرمانی رسید.این بازیکن به جز مقطعی که برای خدمت سربازی در تراکتورسازی گذراند بقیه دوران بازیگری خود در لیگ برتر را ذوب‌آهن سپری کرد.حدادی‌فر در لیگ چهاردهم از طرف سازمان لیگ به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شد

جواد کاظمیان

ادوار حضور:‌لیگ اول تا چهاردهم

تیمها:سایپا،پرسپولیس،سپاهان،تراکتورسازی،صبا

افتخارات: ۱دوره قهرمانی لیگ برتر در لیگ دهم

جواد کاظمیان با ۳۰ گل زده دومین گلزن برتر پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر است.این بازیکن دوران بازیگری‌اش را در سایپا آغاز کرد و در این تیم چهره شد تا به پرسپولیس پیوست.کاظمیان بعد از بازگشت از لیگ امارات در سپاهان،پرسپولیس و صبا و تراکتورسازی توپ زد و زردپوشان اصفهانی را در قهرمانی لیگ دهم همراهی کرد

علی کریمی

ادوار حضور:لیگ هشتم تا سیزدهم

تیمها:پرسپولیس،استیل‌آذین،تراکتورسازی

علی کریمی در ادوار نخست لیگ برتر خارج از ایران حضور داشت و از لیگ هشتم به فوتبال ایران و تیم محبوبش پرسپولیس بازگشت.اولی بازی جادوگر در لیگ برتر با استقبال به‌یاد ماندنی هواداران همراه شد. این بازیکن با تکنیک منحصربه فردش در پرسپولیس، استیل آذین و تراکتورسازی مهره کلیدی تیم به شمار می‌رفت

ایمان مبعلی

ادوار حضور:‌لیگ اول تا هفدهم

تیمها:فولاد،استقلال،پیکان،استقلال خوزستان،نفت

افتخارات: ۱دوره قهرمانی لیگ برتر در لیگ چهارم

ایمان مبعلی در سنین پایه توانست در فولادخوزستان در فوتبال ایران مطرح شود و به همراه این تیم قهرمانی لیگ چهارم را به دست آورد.این بازیکن یکی از خلاق‌ترین بازیکنان تاریخ لیگ برتر است. مبعلی در لیگ چهاردهم اقای پاس گل شد و در لیگ شانزدهم نیز جایزه بهترین لیگ را از سازمان لیگ دریافت کرد.

محسن مسلمان

ادوار حضور:‌لیگ هفتم تاکنون

تیمها:ذوب‌آهن،ملوان،پرسپولیس،فولاد

افتخارات: ۲ دوره قهرمانی لیگ برتر در لیگ‌های شانزدهم و هفدهم

محسن مسلمان با درخشش عجیب در لیگ هفتم در ذوب‌آهن فوتبالش را آغاز کرد و با گلزنی در آن دوره عنوان جوانترین گلزن تاریخ لیگ برتر را به خود اختصاص داد.اما مسلمان نتوانست به روند خوب خود ادامه دهد و فوتبالش دچار افت شد تا اینکه این بازیکن در پرسپولیس احیا شد و با این تیم دو عنوان قهرمانی به دست آورد.مسلمان در فصل گذشته آقای پاس گل لیگ شد.

محمد نوری:

ادوار حضور:‌لیگ پنجم تاکنون

تیمها:سپاهان،صبا،پرسپولیس،تراکتورسازی،پارس‌جنوبی جم

محمدنوری یکی از خلاق‌ترین و موثرترین بازیکنان تاریخ لیگ برتر است و در تیمهایی که حضور داشته همیشه نقش تعیین‌کننده‌ای ایفا کرده است.

محرم نویدکیا:

ادوار حضور:لیگ اول تا پانزدهم

تیم:سپاهان

افتخارات: 5 دوره قهرمانی لیگ برتر در لیگ‌های دوم،نهم،دهم،یازدهم و چهاردهم

محرم نویدکیا پرافتخارترین هافبک و دومین بازیکن پرافتخار لیگ برتر پس از سید جلال حسینی است.تمام قهرمانی های سپاهان با این بازیکن به دست آمده است.

علی نیکبخت واحدی

ادوار حضور:لیگ اول تا سیزدهم

تیمها:استقلال،پرسپولیس،تراکتورسازی،استیل آذین،صبا،پیکان

افتخارات: 2 دوره قهرمانی لیگ برتر در لیگ‌های پنجم و هفتم

علی نیکبخت تنها بازیکنی است که هم با استقلال و هم با پرسپولیس به قهرمانی لیگ برتر رسیده است.این بازیکن در 5 دوره نخست لیگ، فوق ستاره استقلال بود و در لیگ پنجم با این تیم به قهرمانی رسید.پس از ان نیکبخت در یک انتقال جنجالی به پرسپولیس منتقل شد و 3 فصل خوب را با این تیم پشت سر گذاشت و در لیگ هفتم با پیراهن این تیم نیز قهرمانی را تجربه کرد. نیکبخت چند صباحی را نیز در استیل آذین پرستاره پشت سرگذاشت.مسایل حاشیه ای و محرومیت از عمر و کیفیت فوتبال این بازیکن کاست و نتوانست درخشش سال‌های نخست را تکرار کند.

60610

عضویت در کانال تلگرام خبربان

منبع: وبسایت برنامه ۹۰

کلیدواژه: اختصاصی نظرسنجی علی کریمی محرم نویدکیا محمد نوری قاسم حدادی فر مجتبی جباری ایمان مبعلی علیرضا نیکبخت واحدی جواد کاظمیان جام حذفی تیم ملی فوتبال ایران استقلال استقلال خوزستان تراکتورسازی ذوب آهن صنعت نفت آبادان سایپا سپاهان سیاه جامگان فولاد پیکان نفت تهران پدیده پرسپولیس گسترش فولاد سپیدرود رشت پارس جنوبی جم گل گهر خونه به خونه اکسین البرز نفت مسجد سلیمان ملوان انزلی آلومنیوم اراک بادران تهران راه آهن نساجی مازندران مس کرمان ایرانجوان بوشهر فجر سپاسی مس رفسنجان ماشین سازی تبریز صبای قم شهرداری تبریز شهرداری ماهشهر برق جدید فارس برنامه ۹۰ کارشناسی داوری تیم منتخب هفته از نود تا نود آنالیز ترین های هفته نود درجه سوال پیامکی کلیپ نود فوتسال مناظره و گفت و گو سایت 90 لژیونرها ویژه نود نوستالژی لیگ یک لالیگا تیم ملی اسپانیا لیگ جزیره جام اتحادیه انگلیس تیم ملی انگلیس کالچو تیم ملی ایتالیا بوندسلیگا جام حذفی آلمان تیم ملی آلمان لوشامپیونه تیم ملی فرانسه برزیل آرژانتین لیگ اروپا لیگ قهرمانان اروپا جام باشگاه های جهان اخبار ورزشی فوتبال ۱۲۰ جام ملتهای آسیا یورو کشتی والیبال بسکتبال

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت 90tv.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «وبسایت برنامه ۹۰» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۱۹۸۴۵۹۴۹ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

حمله کرونای دلتا به واکسینه شده‌ها

ارزش سهام عدالت من (۹ مردادماه)

شهادت سرباز ده هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس

رونمایی از قرعه گرایی و ساروی در روز دوم

جدول المپیک در روز نهم|ایران در رده چهلم /فرار بزرگ چین در صدر جدول

خبر بعدی:

کی‌روش عراقی‌ها را سرکار گذاشت/ ادوکات جایگزین کاتانتس شد

سایت عراقی از انتخاب ادوکات به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال این کشور خبر داد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، باوجود آنکه رسانه‌های عراقی روز گذشته از انتخاب کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال این کشور خبر دادند اما ظاهرا این انتخاب نهایی نشده است.

سایت فوتبال عراق لحظاتی قبل خبر داد که کی‌روش آنها را سرکار گذاشته و به همین خاطر فدراسیون فوتبال عراق با ادوکات به توافق نهایی رسید و این مربی هلندی رسما جایگزین کاتانتس شده است.

طبق اعلام این سایت عراقی، تا ساعاتی دیگر این انتخاب رسما از سوی فدراسیون فوتبال عراق اعلام می‌شود.

دیگر خبرها

 • صالحی فردا به کمیسیون اصل نود می‌رود/ گزارش رئیس سازمان انرژی اتمی درباره روند اجرایی «قانون لغو تحریم‌ها»
 • بهترین نایب‌قهرمان تاریخ لیگ برتر / جشنواره‌ای از رکورد‌ها و طلسم‌شکنی‌ها در تیم سلطان محرم
 • کی‌روش عراقی‌ها را سرکار گذاشت/ ادوکات رسما جایگزین کاتانچ شد
 • قتل با قمه وسط خیابان / کاشانی ها شوکه شدند
 • یحیی و پرسپولیسی‌ها حکم پسران برانکو را دارند/ تیم گل‌محمدی لایق‌ترین تیم برای قهرمانی در لیگ برتر بود
 • سرسره آبی ۸۰ متری وسط دریا + فیلم
 • سپاهان بهترین نایب قهرمان تاریخ لیگ برتر
 • حمله وحشیانه شیر به گوزن وسط جاده + فیلم
 • پرسپولیس حاکم مطلق لیگ برتر/ برترین گلزن و گلساز از سپاهان، "سوپرمن" بهترین بازیکن شد
 • براساس یک نظرسنجی؛ اماراتی‌ها خواهان توقف جنگ‌ها افروزی ابوظبی در دیگر کشورها هستند
 • علی اکبر صالحی به کمیسیون اصل ۹۰ فراخوانده شد
 • اتفاق فوق العاده برای پرسپولیس و یحیی گل محمدی
 • نماینده اصولگرای ادوار مجلس: طرح صیانت مانند قانون جمع آوری ماهواره است/ تندروها چرا طرح شفافیت آرا را تصویب نمی‌کنند؟!
 • نجابت: روحانی با مدل قدیمی «جهانی سازی» کشور را معطل کرد
 • کشور۸سال معطل لجبازی‌های روحانی بود/قانون هسته‌ای به دولت کمک کرد
 • حواشی قهرمانی پرسپولیس در صدر بازدیدترین‌های ورزشی
 • راز بزرگ گلات پرسپولیس
 • ناصر محمدخانی: مهم ترین دلیل قهرمانی پرسپولیس نداشتن نوسان بود
 • واکنش سایت AFC به پنجمین قهرمانی متوالی پرسپولیس با تمجید از ۲ ستاره
دیگران می‌خوانند: