جنجال تیپ لاکچری و عروسی گران خانم مدلینگ عروس سفیر ایران

 

به گزارش ایران ناز ماجرای خانم مدل محجبه و لباسهای گران قیمت و لاکچریش و ازدواج پرهزینه ای که با پسر سفیر ایران در دانمارک داشته است جنجال ساز شده است. آناشيد حسيني يک مدل محجبه اي است که درسال 1370 متولد شده است او در عرصه مدلينگ فعاليت ميکند و آناشيد حسيني با محسن مراديان فرزند مرتضي مراديان سفير ايران در کشور دانمارک ازدواج کرده است و چندي پيش مراسم عروسي خودرا برگزار کرده اند .

انتشار عکسهايي از مراسم عروسي لاکچري پسر سفير و خانم آناشيد حسيني مدل 27 ساله محجبه با واکنش هاي زيادي همراه شده است.

 

 

اين روز‌ها عکسهاي يک عروسي پر زرق و برق در شبکه‌هاي اينستاگرامي دست به دست ميشود ، اما ماجراي اين عروسي وقتي جنجالي ميشود که همه ي متوجه مي شوند اين عکس‌ها متعلق به عروسي لاکچري پسر سفير کشورمان در دانمارک است.

 

اعتراضات اينستاگرامي کاربران اين فضاي مجازي باعث به وجود آمدن حاشيه‌هاي زيادي براي عروسي فرزند سفير دانمارک شده است. حاشيه‌هايي که البته از سوي او و همسرش بي جواب نمانده است.

 

سيده آناشيد حسيني يکي از افرادي است که از طريق اينستاگرام بعنوان يک مدل محجبه معرفي شده است و طرفداران زيادي دارد. او يک طراح لباس 25 ساله است که حجاب و پوشش شيک و مدرن بسياري از افرادي راکه حتي به حجاب علاقه و تمايل چنداني نداشته اند رابه خودش جذب کرده است.

 

 

سيده آناشيد حسيني، همسر امير محسن مراديان، يکي از طراحان جوان لباس‌هاي اسلامي است. امير محسن مراديان فرزند مرتضي مراديان سفير کشورمان در دانمارک است، اما انچه اين روز‌ها باعث شده است که اسم اين زوج بيشتر سرزبان‌ها بيفتد، عکس‌هايي است که از مراسم ازدواج آن‌ها در گران‌ترين تالار عروسي شهرک غرب تهران منتشر شده است.

 

اين عکس‌ها حاشيه و جنجال زيادي را براي سفير ايران در دانمارک به همراه داشته است و جالب‌تر اين‌که عده اي از رسانه‌ ها ميگويند که پدر او از هزينه‌هاي هنگفت اين مراسم اظهار بي اطلاعي کرده است. حضور چهره‌هاي سياسي دراين مراسم لاکچري که يکي از گرانقيمت‌ترين مراسم‌هاي عروسي لقب گرفته است، موجي از ناراحتي را براي مردم ايجاد کرده است.

 

 

پسر سفير که قصد مصون داشتن پدرش از اين واقعه و حواشي عروسي لاکچري را داشته است در ابتدا ادعا کرده است که پدرش از جزئيات مراسم مطلع نبوده ودر عمل انجام شده قرار گرفته است.

 

موج اعتراضات اينستاگرامي به اين عروسي پر سر و صدا به خصوص در صفحه اينستاگرام «سيدمحمدمهدي صدرالساداتي» طلبه حوزه علميه قم، باعث شد تا آناشيد حسيني در صفحه اينستاگرامش واکنش نشان دهد.

 

پسر سفير دانمارک هم در يکي از استوري‌هاي اينستاگرامش در پاسخ به همه ي اعتراضات و ناراحتي‌ها در پي عروسي لاکچري اش، مدعي شده است که براي اين عروسي فقط 50 ميليون تومان خرج کرده اند و اين مبلغ زيادي محسوب نميشود. سيد محمد مهدي صدراساداتي هم بلافاصله بعد از واکنش‌هاي اين زوج، با انتشار پست ديگري با اشاره به قيمت بالاي کيف و ساعت گران بهاي خانم حسيني در يکي از عکس هايش، نوشته است:

 

 

ساعت گران بهاي خانم حسيني

 

نمي‌خواستم اين پست را بگذارم، اما آقاي مراديان «پسر سفير» حقير را متهم به دروغگويي کرد سپس استوري منتشر کرد که 50 ميليون خرج، مجلل محسوب نميشود … بعد خانم حسيني تعداد زيادي روايت درمورد تهمت زدن در پيجش گذاشت و تا آمدم جواب دهم، کامنت‌ها را بست. دوستان زيادي از من خواسته شد توضيح دهم … بنده عرض ميکنم، من فقط يک سؤال پرسيدم که آيا چنين عروسي دراين وضعيت حرکت به سمت کاخ نشيني هست يا نه؟

 

 

همين … «شايد اصلا مجاني بوده باشد، کاري به آن ندارم». حتي مي تواند تمام برند‌هايي که خانم حسيني آن‌ها را ميپوشد ودر صفحه پابليک خود تبليغ حجاب ميکند و اصرار دارد فيک نيستند نيز هديه باشد … درمورد پنجاه ميليون خرج هم نظري ندارم دوستان خودشان مي توانند به پيج تالارمجلل دانيال رجوع کنن د و بپرسند آيا قيمت اين است يا شايد هم سقف کارت کشيدن دريک تراکنش باشد …نمي‌دانم، مهم هم نيست

 

مدل محجبه

 

خانوم آناشيد حسيني و پسر آقاي سفير امير محسن مراديان در اسفند سال 1396 بعنوان مهمان در برنامه وقتشه با اجراي کامران تفتي دعوت شدند، اما اين برنامه هيچوقت پخش نشد.

 

 

منبع: ایران ناز

خبر بعدی:

یک نماینده لبنانی به جنجال رسانه‌ای درباره سلاح‌های مفقود شده سوئیس پایان داد

یک نماینده پارلمان لبنان که قبلاً وزیر کشاورزی بوده، اعلام کرد سلاحی که سوئیس به لبنان فروخته بود اما معلوم نشده بود که به دست چه طرفی رسیده است، در اختیار وی قرار دارد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه رأی الیوم، وزارت امور اقتصادی سوئیس پنجشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرده بود که تمامی مجوزهای صادرات تجهیزات جنگی به لبنان را لغو کرده است به این دلیل که ۳۱ قطعه سلاح که این کشور در سال ۲۰۱۶ به لبنان فروخته بود گم شده و معلوم نیست به دست چه کسی رسیده است.

بعد از این سفارت سوئیس در لبنان نیز بیانیه‌ای را صادر و اعلام کرد: وزارت امور اقتصادی به این دلیل این تصمیم را گرفته که هیئت "شفاف‌سازی" این کشور در مارس ۲۰۱۸ نتوانستند بفهمند سلاح‌ها به دست چه کسی رسیده است. گارد ریاست‌جمهوری یا نیروهای مسلح لبنان هیچ ارتباطی با این شفاف سازی ندارند.

مقامات سوئیس اعلام کرده بودند: در سال ۲۰۱۶، ۱۰ تفنگ و ۳۰ قطعه سلاح دیگر به لبنان فروخته شد و طی تحقیقاتی که مارس ۲۰۱۸ صورت گرفت تنها به ۹ قطعه سلاح دست یافتیم.

روز جمعه غازی زعیتر، نماینده پارلمان لبنان که قبلاً وزیر کشاورزی بوده اعلام کرد که سلاح‌های مفقود شده در اختیار وی است.

زعیتر گفت که ۴۰ قطعه سلاح را برای حمایت شخصی خودش خریداری کرده است.

دفتر زعیتر در بیانیه‌ای اعلام کرد: با توجه به تهدیدات امنیتی که وطنمان با آن مواجه است به ویژه تجاوزات تروریستی که علیه مرزهای شرقی در مجاورت با استان بعلبک-الهرمل صورت گرفته ما با طرف‌های ذیربط در سوئیس برای خرید ۴۰ قطعه سلاح جهت تأمین حفاظت شخصی از زعیتر در اماکنی که در آنجا اقامت دارد تماس گرفتیم و این طرف‌ها بر اساس عرف بین المللی با تحویل سلاح موافقت کردند.

در این بیانیه آمده است: زعیتر تمامی هزینه این سلاح‌ها را از پول خودش پرداخت کرد. ما از این جنجال رسانه‌ای که درباره ناپدید شدن سلاح‌های مذکور به وجود آمده تعجب می‌کنیم. ما با سفارت سوئیس نیز تماس گرفتیم تا مکان این سلاح‌ها را به اطلاع آن‌ها برسانیم اما این سفارتخانه هنوز اقدامی انجام نداده است. لازم است برای دستیابی به اطلاعات مربوط به مکان این سلاح‌ها با ما تماس برقرار شود. ما از این جنجال رسانه‌ای و کشاندن ارتش لبنان یا دیگر نهادهای رسمی به این پرونده بسیار متأسفیم.

انتهای پیام

احمدی‌نژاد: دو تا خدا در دنیا باشد، فساد می‌شود| ما زورمان به بقیه نرسید| اختیارات در قوه قضائیه و مقننه متمرکز است اما پاسخگویی در قوه مجریه است| مردم هر سیستم حکومتی خواستند، حقشان است| بخش‌هایی از قانون اساسی و ساختارها باید تغییر کند| رهبری هرچقدر اخت

در پی محبوبیت از دست رفته| چرا احمدی‌نژاد دیگر پدیده‌ای غیر‌ضروری و بی‌معنی محسوب می‌شود؟

قسمت سوم مستند «روایت رهبری»

منبع این خبر، وبسایت www.irannaz.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۱۹۸۸۴۹۳۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • جنجال میان لبنانی‌ها بر سر روابط با سوریه و سرنوشت آوارگان
 • تیپ «شهره سلطانی» در جشن تولد خانم بازیگر/ عکس
 • اعتراض جنجال برانگیز زن روس به گرانی دفن جنازه شوهرش
 • سفر حج، مهریه سنگین خانم دکتر روح افزا!/
 • حواله‌ های جنجالی استقلال نقد شد،جنجال بزرگ خوابید
 • روش عجیب تخلیه فاضلاب یک خانه در آبادان
 • تفریح لاکچری «بهرام رادان» در خارج از کشور/ عکس
 • توضیحات معاون بهزیستی تهران در خصوص مراسم‌های لاکچری در مهدکودک‌ها/ خیابان ولیعصر (عج) ثبت جهانی می‌شود
 • کشف مشروبات الکلی لاکچری با قطعات و روکش طلا +عکس
 • فرمانده کل ارتش از تیپ ۴۵ نیرو مخصوص نزاجا بازدید کرد
 • خیران حوزه ام حبیبه یک سری جهیزیه به نو عروسی اهدا کردند
 • سرلشکر موسوی از تیپ ۴۵ نیرو مخصوص نیروی زمینی بازدید کرد
 • فرمانده کل ارتش از تیپ ۴۵ نیرو مخصوص نیروی زمینی بازدید کرد
 • کتک کاری شدید 2 دختر جوان در جشن عروسی / عروس دعوا راه انداخت ! + عکس
 • پشت پرده مراسم‌ های لاکچری در مهدکودک‌ ها کشور
 • تیپ دهه شصتی نیکی کریمی+عکس
 • تماشای زندگی لاکچری سلبریتی ها یا شکنجه روانی؟
 • از ماشین لاکچری آقای شهردار تا صحبت های جنجالی یک بازیگر در مورد برخی سلبریتی ها + فیلم
 • نظر رهبر معظم انقلاب درباره «تجسس در تلفن همراه همسر» و «استفاده از کراوات در عروسی» و «وضو و غسل بعد از تتو»