رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان اصفهان گفت: تمامی وسایل رشته دراگون بوت به غیر از یک قایق تحویل هیئت قایقرانی شده است و عدم راه‌اندازی این رشته به دلیل تحویل ندادن وسایل این رشته از سوی ما کذب است و از بی عرضگی آن‌ها است.

حمیدرضا غزنوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، درباره آخرین وضعیت قایق گم شده دراگون بوت اظهار کرد: ما رشته دراگون بوت را تحویل هیئت قایقرانی دادیم.

18 کمیته در هیئت انجمن‌های های ورزشی فعال هستند که هرکدام یک مسئول دارند. مسئول وقت کمیته دراگون بوت در جلسه‌ای که در اداره ورزش و جوانان به همراه دبیر هیئت قایقرانی بود این رشته را تحویل گرفت.

وی ادامه داد: در این جلسه قرار شد ما از طریق قانون این موضوع را اقدام کنیم و شکایتی در این‌باره انجام دهیم که این قایق تحویل این کمیته بوده وگم شده است تا تکلیف آن مشخص شود که این شکایت نیز انجام شد.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان اصفهان با بیان اینکه این رشته به طور کامل تحویل هیئت قایقرانی شده است، گفت: تمامی وسایل این رشته نیز به غیر از این قایق تحویل داده شده است. البته این قایق حاشیه‌های زیادی داشته است، از جمله اینکه اصطحلاک آن بسیار بالا رفته بود و به کار نمی‌آمد و دلیل استفاده آن در جشنواره هم همین موضوع بوده است.

وی ادامه داد: این قایق چند سال به دلیل بی آبی در خشکی بود و آفتاب خورده بود بنابراین دچار فرسودگی شده بود و آخرین باری که زاینده‌رود در آن آب رها شد، این قایق به آب انداخته شده که در نهایت مفقود شد.

غزنوی پیرامون ارزش ریالی این قایق گفت: قایق دراگون بوت گم شده ارزش ریالی بالایی نداشت و اینکه گفته می‌شود این قایق 200 میلیون قیمت داشته است، صحیح نیست. این قایق‌ها 8 میلیون بیشتر قیمت ندارد چه برسد به قایقی که چندسال استفاده شده بوده و مصطحلک بوده است.

وی ادامه داد: متاسفانه این حاشیه‌ها را دبیر هیئت قایقرانی آقای قاضی‌عسگر به راه انداخت که اخلاق‌مدارانه نبود.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان اصفهان درباره ادعای رئیس هیئت قایقرانی مبنی بر اینکه باتوجه به عدم تحویل کامل وسایل این رشته نتوانستند این رشته را راه‌اندازی کنند گفت: همانطور که گفتم تمام وسایل این رشته تحویل داده شده و این از بی عرضگی آقایان است که هنوز نتوانستند این رشته را راه‌اندازی کنند.

وی درباره عمر قایق دراگون بوت گفت: این قایق زمانی که تحویل ما بود مستعمل بود و پوسیده بود حتی یکی دیگر از قایق‌هایی که اکنون تحویل هیئت قایقرانی داده‌ایم آن هم فرسوده است و نیاز به تعمیر دارد.

غزنوی ادامه داد: این قایق‌ها جز چهار تیکه چوب و یک روکش چیزی ندارد. مگر موتور دارد که 200 میلیون ارزش داشته است؟ اکنون شما یک جت اسکی هم بخواهید بخرید 200 میلیون نمی‌شود. با این پول می‌توان 50 عدد قایق دراگون بوت خرید.

وی ادامه داد: گاهی یک سری حرف‌های غیرکارشناسی زده می‌شود که آدم در هضم آن می‌ماند. من هم می‌گویم این قایق 100 هزارتومان بیشتر قیمت نداشته است. چه کسی می‌خواهد حرف من را تائید کند؟ بنابراین حرف غیرکارشناسی نباید زد.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان اصفهان در ادامه واکنش‌اش نسبت به مصاحبه‌های مسئولان هیئت قایقرانی گفت: برای ما گفته‌های آن‌ها اهمیتی ندارد. این موضوع در جلساتی که در اداره ورزش وجوانان گرفتیم مشخص شد. بنده هیچ مسئولیتی در موضوع نداشتم و رئیس کمیته مسئول این قایق دراگون بوت داشته است.

وی ادامه داد: البته بازهم بنده پاسخگوی این موضوع بودم و حتی وسایلی که خود هیئت انجمن‌های ورزشی تهیه کرده بود، پس از تحویل این رشته به هیئت قایقرانی تحویل داده شد. ما می‌توانستیم، بگوییم هزینه‌های آن را پرداخت کنید تا به شما تحویل دهیم اما این کار را نکردیم و کاملاً اخلاق‌مدارانه پیش رفتیم و سعی کردیم اخلاق ورزشی را حفظ کنیم.

وی درباره نتیجه شکایت این انجمن برای قایق گمشده گفت: این قایق در آب ضربه خورده بود و غرق شد. پس از بیرون کشیدن آن کنار آب گذاشته شد تا فردا آن را به جایی دیگر منتقل کنیم که صبح سرجایش نبود! حدس زده شد که مجدداً در آب فرو رفته که با بررسی غریق‌نجاتان پیدا نشد.

غزنوی تصریح کرد: پس از آن دوربین‌ها منطقه را چک کردیم که در آن هم قایق دیده نشد و سرنوشت آن هنوز مشخص نشده است. بنابراین شکایت ما هم به جایی هنوز نرسیده چراکه مقصر آن مشخص نیست. ما هم نمی‌توانیم به کسی تهمت بزنیم.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

خبر بعدی:

چطور اولین کسی باشید که چمدانش را در فرودگاه تحویل می‌گیرد؟

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، قطعاً اینکه بتوانید دور دنیا را بگردید و مانند یک پرنده بزرگ هزاران کیلومتر در آسمان پرواز کنید تجربه‌ای هیجان‌انگیز خواهد بود؛ اما برای این کار باید نشستن طولانی در صندلی‌های ناخوشایند و غذایی بی‌مزه را هم تحمل کنید.

وقتی به مقصد رسیدید، می‌خواهید در سریع‌ترین حالت ممکن از فرودگاه فرار کنید اما تقریباً همیشه باید مدتی را منتظر چمدان خود باشید و کمی بیشتر سختی بکشید، حال فرق ندارد که در یک تور داخلی هستید یا تور اروپا!

خوشبختانه ما رازی را کشف کرده‌ایم که به کمک آن دیگر هرگز لازم نیست آخرین کسی باشید که چمدانش را تحویل می‌گیرد و البته این به معنی هواپیمای خصوصی و پرداختن هزینه‌های هنگفت برای خرید بلیط هواپیما نیست. اولین بار یک مسئول نقل و انتقال چمدان در یکی از فرودگاه‌های محلی آمریکا این راز برای دیگران فاش کرد.

وی نوشت: «بهترین گزینه شما این است که آخرین مسافری باشید که چمدانش را تحویل می‌دهد. چمدان‌ها همیشه از آخر به اول تحویل داده می‌شوند پس اگر آخرین چمدان ورودی به شما اختصاص داشته باشد، احتمالاً اولین کسی هستید که در فرودگاه مقصد بارش را تحویل می‌گیرد».

آیا نمی‌توانید آن کسی باشید که آخرین چمدان را تحویل می‌دهد؟ عیب ندارد راه دیگری هم برایتان در نظر گرفته‌ایم. «می‌توانید چمدانتان را با خود به قسمت سکیوریتی چک ببرید. البته ایراد این راه این است که نمی‌توانید هیچ نوع ماده مایعی در آن همراه داشته باشید و هر چیزی که نتواند در کیف دستی داخل کابین قرار بگیرد برای این چمدان هم صدق می‌کند زیرا باید آن را با خود از قسمت امنیتی عبور دهید».

قطعاً توصیه می‌کنیم با مأموران پیشخوان و گیت‌ها مهربان باشید. هر چقدر خوش‌برخوردتر باشید آن‌ها هم بیشتر با شما همکاری خواهند کرد که البته این توصیه را می‌توانید در تمام قسمت‌های زندگی خود به کار بگیرید! خوش برخوردی فقط به فرودگاه اختصاص ندارد.

آخرین پیشنهادی که برای‌تان داریم، درخواست برچسب «شکستنی» برای روی چمدانتان از کارکنان فرودگاه است. اقلامی که چنین برچسبی داشته باشند معمولاً با دقت بیشتری حمل می‌شوند که باعث می‌شود چمدانتان را در اعماق بارها دفن نکنند و روی بقیه قرار بگیرد! در جریان باشید که این موضوع هیچ ارتباطی با قیمت بلیط هواپیما شما ندارد.

منبع: ویرلن

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 4521184

چگونه ثروتمندترین کشور آمریکای لاتین دچار فقر و بحران سیاسی شد؟ اپوزیسیون و دولت ونزوئلا چه می‎گویند؟

طعنۀ سیاسی و زشت به علیرضا بیرانوند + عکس

قیمت خودرو باز هم گران شد| فهرست جدید قیمت‌ محصولات ایران‌خودرو اعلام شد+جدول

کلیدواژه: استخدام قايقراني منطقه اصفهان

منبع این خبر، وبسایت www.isna.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۰۲۷۶۲۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • داورزنی: قانون منع استفاده از افراد بازنشسته در هیئت‌های استان‌ها باید شفاف‌تر شود
 • تست انتخابی تیم ملی روئینگ مردان برگزار می‌شود
 • علت تعلل در روند صدور و تحویل کارت خودرو چه بود؟
 • رانندگی مرد ماهیگیر با کوسه غول پیکر در اتوبان خبرساز شد+عکس
 • نقض حریم هوایی و آبی لبنان توسط رژیم صهیونیستی
 • پراید دوباره خبرساز شد!
 • توضیح ناجا درباره تعلل در تحویل کارت خودرو
 • تحرکات گسترده رژیم صهیونیستی در مرز با لبنان
 • نقض حریم هوایی و آبی لبنان از سوی جنگنده ها و قایق‌های اسرائیلی
 • اولین قایق ساخته شده از پلاستیک بازیافتی در کنیا
 • توضیح سخنگوی ناجا درباره تعلل در روند صدور و تحویل کارت خودرو
 • احتمال زنده ماندن سالا در سقوط هواپیما
 • نزاع دسته جمعی دانش آموزان در خیابان خبرساز شد!
 • سوتی بزرگ عربستان خبرساز شد
 • فدراسیون قایقرانی جاده سلامت را تعطیل کرد
 • واژگونی قایق 8 کشته برجای گذاشت
 • آخرین خبر‌ها از جشنواره فیلم فجر/ اکبر عبدی باز هم خبرساز شد/ تصویری از جاسوس «ماجرای نیمروز» در «ردّ خون» / تمجید بی‌سابقه مقام معظم رهبری از آیت‌الله خسروشاهی
 • حمایت اسطوره از کی روش خبرساز شد
 • سومین جلسه کمیته فنی فدراسیون قایقرانی برگزار شد