خانمهای خوش اندام هالیوود و توصیه های ورزشی آنها (عکس)

 

هیکل مناسب و زیبا این روزها دغدغه ای برای همه شده با ایران ناز همراه باشید ستاره های هالیوود، به ظاهر خود اهمیت زیادی می دهند، از کلویی کارداشیان گرفته تا جنیفر گانر، برای این که اندامی جذاب و روی فرم داشته باشند، به طور مدام ورزش می کنند. آنها بهترین مربیان ورزشی را استخدام و طبق برنامه ورزشی خاصی پیش می روند. اگر دوست دارید بدانید که سلبریتی ها چه مقدار در هفته و هر بار چه ورزشی می کنند ….

 

کلویی کارداشیان

 

 

کلویی کارداشیان می گوید که برنامه ورزشی تنها در صورتی نتیجه می دهد که به طور منظم باشد. این ستاره 34 ساله در اپلیکیشن خود برای هوادارانش نوشت: «من هیچوقت ورزش را ترک نکرده ام. راز موفقیت من 5 تا 6 بار ورزش در هفته است. من حتی در دوران بارداری هم فعالیت بدنی خودم را رها نکردم.» مربی او نیز در این باره می گوید: «کلویی خستگی ناپذیر است. او چندین سال است که با من کار می کند. من بدون اغراق، هر روز او را در باشگاه می بینم.»

 

کیت هادسون

 

 

کیت هادسون عاشق ورزش پیلاتس، یوگا و رقص است. او سعی می کنید که ورزش های متفاوت را با هم انجام دهد. به عنوان مثال یوگا که ورزشی آرام و با تمرکز است را در کنار رقص که پر از هیجان و تحرک است، انجام می دهد. از نظر او همین موضوع توانسته تناسب اندام او را حفظ کند.

 

جنیفر گارنر

 

 

به قول جنیفر گارنر: «ورزش های من ترکیبی از کاردیو و حرکات کششی ست. من سعی می کنم که ورزشی کنم که مرا شاد و پرانرژی نگه می دارد. اگر از ورزشم لذت ببرم، هیچگاه رهایش نمی کنم. بنابراین ورزش را خیلی جدی نگیریم و به آن مثل یک سرگرمی نگاه کنیم، تا تاثیر خود را تا جای ممکن بگذارد.»

 

جنیفر لوپز

 

 

جنیفر لوپز حرکت پلانک را به دیگر حرکات ورزشی ترجیح می دهد. او می گوید: «من در ورزش خستگی ناپذیرم. ورزش به من انرژی می دهم. در واقع من با ورزش خودم را بیان می کنم. البته در این حین به خودم استراحت نیز می دهم اما در کل هیچوقت آن را رها نکرده ام. به نظر من پلانک پهلو یکی از بهترین و تاثیرگذارترین حرکاتی ست که در برنامه ورزشی من وجود دارد.»

 

هلی بری

 

 

با وجود این که هلی بری 51 سال سن دارد، ولی همچنان جوان و پر انرژی به نظر می آید. راز اندام متناسب و ورزشکاری او استفاده از کش های ورزشی ست. او می گوید که این کش ها نه تنها ارزان هستند بلکه می توان هر کجا از آنها استفاده کرد. به عنوان مثال من در مقابل تلویزیون، یا در زمان و مکان های دیگر، از کش های ورزشی استفاده می کنم. آنها قدرت بدنی مرا به میزان زیادی بالا می برند. من این کش ها را به شیوه های سنتی ورزش ترجیح می دهم.»

 

بریتنی اسپیرز

 

 

بریتنی اسپیرز اخیرا ویدیویی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و زیر آن نوشته: «من از کش های ورزشی برای فرم دادن به پاهایم استفاده می کنم. اسکوات نیز از حرکات محبوب من در بدنسازی ست. برای ورزش های هوازی هم از تردمیل کمک می گیرم. من واقعا از کلاس های ورزش ام لذت می برم و همین موضوع هر روز مرا به سمت باشگاه می کشاند.»

 

کری آندروود

 

 

کری آندروود سخت ورزش می کند. او سعی می کند که عضلات تمام اندام هایش را به کار گیرد. به گفته خودش: «من قبل ترها از وزنه های 5 کیلویی استفاده می کردم اما حال وزنه های 20 کیلویی به دست می گیرم.: من 6 روز در هفته و هر بار به مدت 90 دقیقه در روز ورزش می کنم.»

 

جولیان هاف

 

 

جولیان هاف درباره شیوه ورزش کردنش می گوید: «من از وزنه ها استفاده می کنم. به نظر من لازم نیست که وزنه های سنگین بزنیم، وزنه های 4 یا 5 کیلویی هم تاثیر زیادی روی فرم دهی اندام ما خواهند گذاشت. به جای استفاده از وزنه های سنگین، من تکرارهای ست هایم را بالا می برم. این کار نه تنها به لاغری، بلکه به عضله سازی نیز کمک خواهد کرد. البته انعطاف پذیری نیز گزینه دیگری ست که به آن اهمیت زیادی می دهم.»

 

شکیرا

 

 

خواننده مشهور کلمبیایی عاشق ورزش های کاردیو و قدرتی ست. او 5 بار در هفته و هر بار روی یکی از عضلاتش کار می کند. به عنوان مثال یک روز روی دست ها و روز دیگر روی پاهایش تمرکز می کند. البته جدا از ورزش به برنامه های غذایی اش نیز اهمیت زیادی می دهد.

 

کیت بکینسیل

 

 

کیت بکینسیل هفته ای 5 تا 6 بار ورزش می کند. او معمولا برنامه های ثابت ورزش را دنبال نمی کند و سعی می کند که خودش آنچه فکر می کند برای بدن اش مناسب است را انجام دهد. از نظر او: «احتیاجی نیست که ساعت های زیادی را در باشگاه بگذرانیم، 1 ساعت ورزش هم می تواند تاثیرات خوب و بلند مدتی را روی بدن بگذارد.»

 

منبع: ایران ناز

خبر بعدی:

شرح حادثه ریزش کوه و تلاشهای انجام شده در مسیر خوش ییلاق

استان گلستان از یکشنبه شب هفته جاری با بارش شدید و بی سابقه باران مواجه شده و این بارشها باعث جاری شدن سیل در شهرهای این استان شده است. شهرستان آزادشهر علاوه بر مواجهه با بحران جاری شدن آبهای سطحی و احتمال طغیان رودخانه‌ها در شهرها و روستاها، با ریزش کوه و کولاک در مسیر خوش ییلاق و گرفتار شدن هموطنانمان در این مسیر نیز دست و پنجه نرم می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتر آزاد، مسیر خوش ییلاق که با ارتباط آزادشهر به شاهرود دو استان گلستان و سمنان را به یکدیگر متصل می کند، جزء مسیرهای ترانزیتی می باشد و در فصل زمستان همواره با مشکل برف و بوران و انسداد جاده مواجه می شود.

با این وجود راهداری و مدیریت بحران شهرستان آزادشهر که مسئولیت اکثر مسیر خوش ییلاق را بر عهده دارد، از امکانات کافی برخوردار نیست و در مواقع بحرانی دست به دامان شهرستانهای دیگر استان یا استانهای همجوار می شود.

بارشهای اخیر شدید باران در پایین دست مسیر خوش ییلاق ( نزدیکی نوده) و برف و بوران شدید مسیر بالا دست آن ( گردنه خوش ییلاق) وضعیتی متفاوت را در این مسیر ایجاد کرده که کار را به استفاده از تجهیزات لجستیکی سپاه و ارتش کشانده است.

 از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه هفته جاری به دلیل بارش شدید باران در نزدیکی معدن زمستان یورت آزادشهر کوه ریزش کرد و مسیر را از سمت پایین دست جاده خوش ییلاق مسدود کرد. این در حالی بود که بارشها از نزدیکیهای تیل آباد تا شاهرود بصورت برف و بوران می باشد.

پلیس راه تیل آباد که در وسط مسیر قرار دارد، با اطلاع یافتن از این ریزش بلافاصله جاده را بست و از ورود ماشینهای بیشتر به این مسیر جلوگیری کرد. پلیس راه شاهرود نیز بعد از مدتی از ورود ماشین‌ها به جاده شاهرود به آزادشهر جلوگیری کرد. 

نیروهای امداد رسان ( هلال احمر و بسیج) ، مدیریت بحران، راهداری، ارتش و سپاه بلافاصله وارد عمل شدند تا بتوانند مسیر را بازگشایی کرده و مسافران گیر افتاده در مسیر را نجات دهند.

در همین خصوص کار با دو دستور و در دو کارگروه شروع شد. در دستور اول گروه امداد رسان به جابجایی مسافران گیر افتاده در کولاک و انتقال آنها به مساجد و مکانهای اسکان مسافر مشغول شدند.

در همین حین در مسیر تیل آباد تا شاهرود بخاطر یخبندان و لغزندگی مسیر چند تریلی قیچی کردند و تعدادی ماشین در بین این تریلی‌ها گرفتار شدند. از ظهر روز گذشته که این تریلی‌ها قیچی کردند، شدت کولاک به قدری شد که شعاع دید به کمتر از یک متر رسید. این موضوع سختی کار را دو چندان کرد.

نیروهای امدادی از صبح دیروز تاکنون ۲۵۵ نفر را در این مسیر جابجا و ساماندهی کردند. اطلاعات رسیده حاکی از آن است که ۱۱۰ نفر در محدوده آزادشهر و ۱۴۵ نفر در محدوده راههای شاهرود نجات پیدا کرده‌اند.

بنا بر خبر منبع موثق در مدیریت بحران شهرستان آزادشهر، از پلیس راه تیل آباد تا معدن زمستان یورت تمام افراد گرفتار جابجا شده اند و از این بابت هیچ مشکلی نیست. همچنین تلاشهای دو شهرستان شاهرود و آزادشهر برای جابجایی باقی ماندگان در مسیر تیل آباد تا شاهرود نیز ادامه دارد.

این منبع اعلام کرد: نیروهای هلال احمر لوازم گرمایشی و بسته‌های ۷۲ ساعته غذایی را به افراد ساماندهی شده رسانده اند و از این بابت نیز مشکلی وجود ندارد.

وی گفت: از ۵ کیلومتری شهر نوده خاندوز به سمت تیل آباد تا مسافت حدود ۲۰ کیلومتر، کوه در چند نقطه ریزش کرده است و بارش شدید باران باعث شده در نقاط زیادی، سیلاب، چوب و سنگ را به جاده بیاورد.

منبع موثق در پایان تصریح کرد: نیروهای هلال احمر از سمت نوده تا ابتدای ریزش کوه، با ماشین، آذوقه ها را حمل کردند، مسافتی را با نفربر رفتند و سپس مقداری از مسیر، آذوقه‌ها را به دوش کشیدند و در آن سمت ریزش‌ها به دست نیروهای هلال احمر مستقر در تیل آباد رساندند.

 در دستور دیگر و در گروه بازگشایی جاده، نیروهای راهداری، بسیج و سپاه از ابتدای حادثه وارد عمل شدند و به بازگشایی مسیر پرداختند. برای این مهم تجهیزات لجستیکی سپاه به کمک مدیریت بحران آمدند.

بعد از گذشت مدتی، ریزش اول کوه پاک سازی شد و تجهیزات و نفربر از آن گذشتند و به سمت ریزش دوم رفتند، اما بعد از مدتی پشت سر آنها کوه دوباره ریزش کرد. شرایط کار بسیار سخت است، اما اراده نیروهای مشغول در محل حادثه قوی تر از آن است که در برابر سختی ها تسلیم شوند.

کار با سرعت و تلاش شبانه روزی و جهادی در حال انجام است و امید است که بزودی مسیر بازگشایی شود.

در سمت شاهرود تا تیل آباد نیز مدیریت بحران شاهرود دست بکار شده تا بتواند تریلی‌های قیچی شده را از جاده جمع ، جاده را برفروبی و مسیر را بازگشایی کنند.

امیدواریم با عنایت امام زمان و تلاش جهادی مسئولین، نیروهای امدادی هلال احمر، راهداری، سپاه، ارتش و بسیج این بحران به پایان برسد و هموطنان عزیزمان صحیح و سالم به آغوش گرم خانواد‌ها برگردند.

انتهای پیام/

 

مخالفت عضو مجمع با پیوستن به FATF: بگذاریم اگر قرار است خفه شویم دیگران این کار را انجام دهند| پیشنهاد حذف ریاست‌جمهوری از ساختار سیاسی کشور

مردم چرا به خود اجازه می‌دهند در کار مسئولان مملکت دخالت کنند؟!

امید جعفری، خواننده «بر طبل شادانه بکوب» درگذشت

منبع این خبر، وبسایت www.irannaz.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۰۵۷۴۶۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • بدل بروسلی در راه هالیوود +عکس
 • بسته بودن جاده خوش ییلاق و توسکستان
 • بدل بروسلی کشف شد / او عباس علیزاده است! + عکس باورنکردنی
 • حاشیه‌های کشتی تا درخشش ورزشکاران همدانی در آوردگاه‌های جهانی
 • ۹۰ درصد برنامه‌های فدراسیون بدنسازی اجرایی شد
 • ‌79 نفر در حوادث چهارشنبه سوری قزوین مصدوم شدند
 • جالبترین و دیدنی‌ترین قبرستان‌ها که از دیدنشان شگفت زده می‌شوید! + تصاویر
 • پورعلی فرد: 90 درصد برنامه های فدراسیون بدنسازی اجرایی شد
 • هر آنچه باید در مورد تصلب شرایین بدانید
 • پژوهشگران کمبریج موفق به رشد یک مغز کوچک شدند
 • فعالیت 200 باشگاه بدنسازی در سطح استان / کسب 35 مدال توسط ورزشکاران پرورش اندام لرستانی در سال 97
 • پروژه مرغ مگس خوار در راه هالیوود/ عکس
 • رشد یک مغز کوچک در دست دانشمندان
 • «پروژه مرغ مگس‌خوار» به سینمای هالیوود رسید
 • زنان بیش از مردان در معرض واریس
 • رونمایی از پوستر فیلم تازه تارانتینو/ قتلی که ۵۰ سال پیش رخ داد
 • پوستر روز و روزگاری در هالیوود رونمایی شد
 • رونمایی از پوستر رسمی «روز و روزگاری در هالیوود»
 • فضاهای ورزشی با رعایت عدالت‌محوری و به دور از تبعیض در اختیار مردم قرار می‌گیرد/ با هم‌افزایی به دنبال بهره‌وری مطلوب در ورزش همگانی هستیم