اعزام جودوکاران نوجوان کرمانی به مسابقات قهرمانی کشور
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ | کد خبر: ۲۰۰۷۳۵۴۳
محمد اکبری، رییس هیئت جودوی استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان گفت: سی و هشتمین دوره مسابقات جودوی قهرمانی کشور در رده ی نوجوانان و در بخش پسران، 21 تا 23 مرداد جاری به میزبانی کردستان، شهر سنندج برگزار می شود.
وی افزود: از استان کرمان یک تیم در قالب 6 ورزشکار به مربیگری سلمان سلطانی و سرپرستی مرتضی محمودآبادی حضور دارد.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
اکبری تصریح کرد: صادق انجم شعاع نیز به عنوان داور در این رقابت ها حاضر می شود.
وی یادآور شد: داوران دعوت شده برای قضاوت در این رقابت ها، باید رأس ساعت 17 مورخ 20 مرداد جاری برای حضور در جلسه و سمینار هماهنگی داوران در شهر سنندج، خیابان شهدای بیست و هشت دی ماه، خوابگاه ملک نیا حضور داشته باشند.
سی و هشتمین دوره مسابقات جودوی قهرمانی نوجوانان پسر کشور 21 تا 23 مرداد جاری به میزبانی کردستان، شهر سنندج برگزار می شود.
انتهای پیام/ب
تیم نوجوانان کرمان راهی مسابقات جودوی قهرمانی کشور شدمنبع: باشگاه خبرنگاران
کلیدواژه: اخبار ورزشی جودو
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۰۰۷۳۵۴۳ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
فیلیپین، نخستین حریف نوجوانان دختر ایران در قهرمانی آسیا
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما؛ پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی کمتر از ۱۸ سال دختر آسیا از ۲۷ خرداد تا سوم تیر در ناخون پاتوم تایلند برگزار میشود و تیم نوجوانان دختر ایران در این رقابتها شرکت میکند.
۱۳ تیم در این رقابتها شرکت میکنند که شاگردان فاطمه شعبان خمسه، سرمربی تیم ایران در گروه دوم با تیمهای ژاپن و فیلیپین همگروه هستند.
گروهبندی مرحله مقدماتی رقابتهای قهرمانی نوجوانان دختر آسیا به قرار زیر است:
گروه یک: تایلند، ازبکستان و ماکائو
گروه دو: ژاپن، ایران و فیلیپین
گروه سه: چین، قزاقستان و هنگکنگ
گروه چهار کرهجنوبی، چینتایپه، هند و استرالیا
شاگردان شعبان خمسه در روز نخست مسابقات (۲۷ خرداد) به مصاف فیلیپین میروند که پیروزی در این دیدار برای صعود به جمع هشت تیم برتر اهمیت زیادی دارد. ملیپوشان نوجوان دختر در روز دوم (۲۸ خرداد) و آخرین دیدار مرحله گروهی مقابل ژاپن صفآرایی خواهند کرد. تیم ایران ۲۹ خرداد استراحت دارد.
برنامه کامل مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر به وقت محلی به قرار زیر است:
یکشنبه ۲۷ خرداد
ساعت ۱۲:۳۰ هند – چینتایپه
ساعت ۱۵ کرهجنوبی – استرالیا و قزاقستان – هنگکنگ
ساعت ۱۶:۳۰ ازبکستان – ماکائو و ایران – فیلیپین
دوشنبه ۲۸ خرداد
ساعت ۱۲:۳۰ هند – استرالیا
ساعت ۱۵ کرهجنوبی – چین تایپه و چین – قزاقستان
ساعت ۱۶:۳۰ تایلند – ماکائو و ایران – ژاپن
سهشنبه ۲۹ خرداد
ساعت ۱۲:۳۰ استرالیا – چینتایپه
ساعت ۱۵ کره جنوبی – هند و چین – هنگکنگ
ساعت ۱۶:۳۰ ازبکستان – تایلند و ژاپن – فیلیپین
تیمهای شرکت کننده در این رقابتها روز چهارشنبه ۳۰ خرداد استراحت دارند و مراحل بعدی مسابقات از ۳۱ خرداد آغاز میشود و به مدت چهار روز پیگیری خواهد شد.
بر این اساس در پایان مرحله مقدماتی تیمهای اول و دوم چهار گروه در ادامه مسابقات برای مقامهای اول تا هشتم به میدان میروند و پنج تیم دیگر برای جایگاههای نهم تا سیزدهم تلاش خواهند کرد.
تیمهای گروه یک و گروه سه (گروه ایران) در مرحله دوم مسابقات به مصاف یکدیگر میروند و دو گروه دیگر (دو و چهار) نیز در مرحله دوم حریف هم خواهند شد.
پنجمین مرحله تمرینات تیم نوجوانان دختر از ۲۵ فروردین تا چهارم اردیبهشت در کمپ تیمهای ملی والیبال بانوان (چمران) در مجموعه ورزشی آزادی تهران پیگیری شد.