حوادث رکنا: فرمانده یگان‌های حفاظت فیزیکی اماکن پلیس پیشگیری پایتخت توضیحاتی را درباره چگونگی مجروح شدن یکی از پزشکان بیمارستان مدرس ارائه کرد.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرهنگ عباس کرمی، فرمانده یگان های حفاظت فیزیکی اماکن پلیس پیشگیری پایتخت در تشریح جزئیات حادثه Incident حمله به یکی از پزشکان بیمارستان مدرس اظهار کرد: ساعات 19:15 روز دوشنبه یکی از منشی‌های کلینیک این بیمارستان به مامور نیروی انتظامی مستقر در طبقه ابتدایی مراجعه و اعلام می‌کند که یکی از پزشکان را با چاقو مصدوم کرده‌اند.

وی ادامه داد: مامور بلافاصله به طبقه اعلام شده مراجعه کرده و با پزشک Doctor و متهم که هر دو به وسیله چاقو مصدوم شده بودند مواجه می‌شود.

فرمانده یگان‌های حفاظت فیزیکی اماکن پلیس Police پیشگیری پایتخت با بیان اینکه در محل حادثه دو چاقو با ابعاد مختلف از متهم کشف می‌شود، گفت: متهم 30 ساله همانند دیگر بیماران نوبت گرفته و به عنوان آخرین بیمار به اتاق پزشک مراجعه می‌کند، وی پس از ورود به اتاق پزشک و پس از دقایقی به چشم وی اسپری زده و سپس او را با چاقو از ناحیه گردن، پشت و زیر بغل مجروح می‌کند. البته در این بین متهم در حین استفاده از چاقو برای مجروح کردن پزشک دست خود را مجروح می‌کند.

انگیزه متهم برای این اقدام اختلافات خانوادگی بوده است.

کرمی با بیان اینکه متهم و پزشک سریعا برای درمان به اتاق عمل منتقل می‌شوند، اضافه کرد: تحقیقات اولیه نشان می‌دهد انگیزه متهم برای این اقدام اختلافات خانوادگی بوده و در همان محل از وی مقادیری ماده مخدر گل کشف شده است.

وی با بیان اینکه متهم تحت حفاظت ماموران کلانتری 134 شهرک قدس قرار می‌گیرد، گفت: در نهایت پس از پایدار شدن شرایط متهم قرار بازداشت موقت وی از سوی مقام قضایی صادر و به ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تحویل داده می‌شود.

کرمی با تاکید بر این نکته که بیمارستان‌ها خود در صورت نیاز باید برای استقرار ماموران در کنار عوامل حراست در مراکز درمانی‌شان درخواست دهند، گفت: پس از بررسی درخواست آنها، ماموران پلیس به صورت 24 ساعته در بیمارستان‌ها حاضر می‌شوند و در شرایطی که به حضور آنها در هر قسمتی نیاز شود بلافاصله وارد عمل می‌شوند.

فرمانده یگان‌های حفاظت فیزیکی اماکن پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه به هنگام بروز جرم Crime مشهود ماموران وارد عمل می‌شوند، تصریح کرد: این افراد در کنار ماموران حراست وظیفه برقراری نظم و امنیت بیمارستان‌ها را بر عهده دارند.

 

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

لیلای 60 هزار تومانی ! +عکس

دختر 15 ساله به اجبار عروس شد / وقتی با پسر خاله اش دیدم خشکم زد

فوری / انفجار بمب در مقابل بیمارستان سراوان

صاحب یک هتل در حمام اتاق 34 زن جوان دوربین مخفی جاسازی کرده بود / او فیلم ها را در سایت های مستهجن گذاشت!

ارتباط جنسی یک زن و مرد در پارکینگ دادگاه آنها را به دردسر انداخت +عکس

2 پیرزن 90 ساله همجنسگرا با هم ازدواج کردند! +عکس

پسر سخنگوی دولت با شکایت شوم زن جوان به دردسر افتاد! + عکس

دوست صمیمی زنم فقط با نگاه من تسلیم شد !

عشقبازی شنیع دختر و پسر در واگن اتوبوسی قطار جنجال به پا کرد +عکس

تجاوز به زن جوان در اتاق زایمان بیمارستان توسط پزشک شیطان صفت + عکس

اقدام شوم فروشنده بی حیا با دختر بد لباس!

تجاوز وحشیانه راننده اتوبوس به دختر 12 ساله در اردوی تابستانی + عکس

مرگ تلخ عروس پس از پایان شب حجله در کنار داماد مهربان + تصاویر

منبع: رکنا

خبر بعدی:

اعتراف تازه‌ عروس شب رو / داماد جوان همه جیز را می دانست + عکس

حوادث رکنا: تازه‌عروس به جای خانه بخت پا در دنیای سرقت‌های شبانه داماد گذاشت و با گلوله پلیس روانه بیمارستان شد.

به گزارش راختصاصی رکنا، این زوج جوان سوار خودرو در کوچه ‌پس‌کوچه‌ها پرسه می‌زدند تا دزدی کنند.
از چندی پیش، پلیس در جریان سرقت‌های مشابهی قرار گرفت که در آن شب‌ها دزدان به لوازم داخل خودروها دستبرد می‌زدند و هیچ ردپایی نیز از خود بر جا نمی‌گذاشتند.
با توجه به افزایش این سرقت‌ها که در همگی آنها لوازم صوتی و وسایل داخل داشبورد خودروها دزدیده می‌شد، ماموران گشت کلانتری‌ها با دقت بیشتری به سرکشی در خیابان‌ها و کوچه‌های تاریک پرداختند تا ردپایی از دزدان به دست آورند.
ماموران در تحقیقات خود پی بردند این سرقت‌ها بین ساعات 4 تا 7 صبح رخ می‌دهد و برخی مالباخته‌ها ادعا کردند تنها بین این ساعات بوده که خودرویشان را در محله‌ای پارک کرده و از آن دور شده‌اند.
بدین‌ ترتیب رفتارهای مرموز رهگذران و سرنشینان خودروها در این ساعات مدنظر گرفته شدند تا اینکه ساعت 6 صبح 21 اسفند ماه سال گذشته، ماموران کلانتری در خیابان مخابرات در حال گشتزنی بودند که به رفتارهای مرموز سرنشینان پراید سفیدرنگی برخوردند.
زن و مرد جوانی در حالی که با پراید به آرامی در خیابان و کوچه‌های خلوت حرکت می‌کردند، مرتب به خودروهای پارک شده خیره می‌شدند و گاهی راننده پا روی ترمز گذاشته و پس از لحظاتی مکث به حرکت ادامه می‌داد.
بی‌هدف بودن این زن و مرد در مسیر حرکت کافی بود تا ماموران به آنان مظنون شوند و با وسواس بیشتری چراغ خاموش به تعقیب سایه به سایه بپردازند و منتظر بمانند تا سرنشینان پراید برای سرقت وارد عمل شوند.
هنوز دقایق زیادی طول نکشیده بود که پراید مظنونان در کنار خودروی پژو 206 سفیدرنگی توقف کرد و زن جوان در حالی که با دقت اطراف را زیر نظر داشت، پیاده شد و به سمت در جلویی خودروی پژو رفت و در حالی که انگشتانش را روی شیار آن انداخته بود و پایش را روی بدنه در فشار می‌داد، سعی کرد آن را خم کند و با این شگرد بتواند وسایل داخل خودرو را به سرقت ببرد.
دیگر هیچ شکی نبود که دزدان سریالی شب‌ها که شگردشان خم کردن در خودروها بود، همین زن و مرد جوان هستند.
دستور ایست
همزمان با این اقدام تبهکارانه صدای آژیر خودروهای پلیس به صدا درآمد و چراغ‌ گردان‌های قرمز رنگ هم روشن شدند. زن جوان که هنوز نقشه‌اش را انجام نداده بود، در حالی که شوکه شده و وحشتزده بود، بلافاصله به سمت پراید خودشان دوید و راننده به محض سوار شدن این زن پا روی پدال گاز گذاشت و با سرعت به حرکت درآمد.ماموران با بلندگوی خودرویشان چندین‌ بار دستور ایست دادند، اما زن و مرد تبهکار با ویراژهای خطرناک سعی در فرار داشتند تا اینکه پلیس چاره‌ای جز شلیک ندید.
شلیک‌های مستقیم پلیس
ماموران ابتدا چندین گلوله‌ هوایی شلیک کردند، اما دزدان دست از فرار نکشیدند تا اینکه خودروی پراید سیبل قرار گرفت و دو گلوله مستقیم از تپانچه کمری ماموران شلیک شد.
زن و مرد فراری با بی‌اعتنایی به همه این شلیک‌ها و با سرعت زیاد توانستند از تاریکی صبحگاهی استفاده کرده و پا به فرار بگذارند و ماموران تنها توانستند شماره پلاک پراید تبهکاران و مشخصات آن را به دست آورند.
خودروی رها شده!
مشخصات خودروی دزدان شب‌روی در سیستم جامع پلیس ثبت شد تا اگر ماموران گشت پلیس آن را دیدند، دستور توقف داده و سرنشینانش را به دام اندازند. ساعت 11 صبح همان روز بود که ماموران گشت با دیدن خودروی پراید بدون سرنشین که غیرعادی در گوشه‌ای پارک شده بود، به بررسی پلاک آن پرداختند و پی بردند دستور توقیف و دستگیری سرنشینان پراید در سیستم ثبت است.
در بررسی این خودرو، مشخص شد آثاری از اصابت گلوله به بدنه آن وجود دارد و صندلی جلوی پراید نیز خون‌آلود بوده که نشان می‌داد سرنشینانش هدف گلوله قرار گرفته‌اند.
زنی در بیمارستان
هنوز سرنوشت زن و مرد فراری در هاله‌ای از ابهام بود که ساعت 11:30 همان روز ماموران حراست بیمارستان با پلیس 110 تماس گرفتند و ادعا کردند زن جوانی که هدف گلوله قرار گرفته، به بیمارستان انتقال یافته و تحت عمل جراحی قرار گرفته است.
خیلی زود ماجرای این تیرخوردگی به همه کلانتری‌ها مخابره شد و ماموران مشخصات زن زخمی با همان دزدان شبانه مطابقت دارد، خود را به بیمارستان رساندند و دیدند گلوله به پهلوی این زن تبهکار اصابت کرده است.
بررسی‌های پلیسی نشان داد دختر زخمی همان دزد پژو 206 سفیدرنگ بوده که پس از فرار به خاطر اصابت گلوله چاره‌ای جز انتقال به بیمارستان ندیده است.
تازه‌عروس و داماد
«سمانه» که پس از بهبود نسبی تحت بازجویی گرفته شده بود، گفت: به تازگی با شوهرم که «مهران» نام دارد، ازدواج کرده‌ام و از آنجایی که زندگی‌مان شیشه‌ای است و شوهرم بیکار بود، تصمیم گرفتیم با هم دست به سرقت بزنیم.

وی افزود: مهران به من آموزش داد که چگونه در خودروها را خم کرده و ضبط و وسایل داخل داشبورد را به سرقت ببرم. او باید پشت فرمان پراید منتظر می‌‌ماند تا من را فراری دهد. من و شوهرم در خیابان‌ها می‌چرخیدم و اگر خودرویی دزدگیر نداشت، من با خونسردی از پراید پیاده شده و سرقت را انجام می‌دادم.

این تازه‌عروس تبهکار ادامه داد: چون زن و شوهر بودیم، تصور می‌کردیم پلیس به ما شک نمی‌کند، اما در آخرین سرقت با دیدن خودروی پلیس پا به فرار گذاشتیم که گلوله‌ها شلیک شدند و من زخمی شدم. شوهرم ابتدا مرا به بیمارستان رساند و سپس با خودرویش فرار کرد.
دستگیری تازه‌داماد
با راهنمایی‌های سمانه، شوهر وی نیز تحت تعقیب گرفته شد و ماموران خیلی زود مهران را به دام انداختند.
این تازه‌داماد گفت: وقتی ازدواج کردم با مشکلات مالی زیادی که داشتیم و اعتیادم به شیشه تصمیم به این سرقت‌ها گرفتیم. سمانه به من علاقه‌مند بود و پذیرفت همکاری کند. می‌خواستیم بعد از مدتی دست از این سرقت‌ها بکشیم و شیشه را نیز ترک کنیم. وقتی دیدم همسرم گلوله خورده، خیلی شرمسار شدم و با وجود اینکه می‌دانستم در بیمارستان لو خواهیم رفت، برای نجات جان سمانه او را به بیمارستان رساندم و امیدوار بودم گرفتار نشویم.
بنابر این گزارش، زوج تبهکار تحت تحقیق هستند تا پرده از جزئیات اقدامات مجرمانه‌شان برداشته شود.

فردوسی‌پور: اجازه پخش برنامه 90 را ندادند| فرزندم را با پست و مقام معاوضه نمی‌کنم

رئیس بانک مرکزی: نرخ ارز به آرامی در حال کاهش است| چه کسانی می‎خواهند دلار گران شود؟

فروشگاه رفاه کرمان در آتش سوخت

کلیدواژه: خودرو سلامت مسکن بازنشسته ها مهم ترین های 24 ساعت ارز و سکه حوادث Accidents حادثه Incident پزشک Doctor پلیس Police جرم Crime اخبار حوادث بیمارستان پزشک پلیس عکس حوادث تهران مجروح شدن اخبار تهران عکس دختر حوادث ایران زن زندگی فیلم پسر قتل ازدواج

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۰۷۶۹۸۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • نقشه پزشک مرموز برای کابوس‌های یک زن / او مرا به اتاق تاریک برد + عکس
 • جدال سگ های زن جوان را با پیکر خونین راهی بیمارستان کرد +فیلم
 • امیرحسین مدرس: حافظ و سعدی ما را ندیدند و توئیت انتقادی می‌کنند
 • اولین قتل سال 98 در تهران/ کشف جسد خونین مرد جوان داخل سطل زباله
 • تهران| کشف جسد خونین مرد جوان داخل سطل زباله
 • سال پیچ‌های خطرناک در جاده دانشگاه۹۷
 • سال پیچ‌های خطرناک در جاده دانشگاه/ وداع با درگذشتگان دانشگاهی۹۷
 • سال پیچهای خطرناک در جاده دانشگاه/ وداع با درگذشتگان دانشگاهی۹۷
 • «تئاتر ۹۷» در پنج پرده/ سالی که لاکچری‌ها و دستفروش‌ها سوژه شدند
 • فعالیت ۴۱۱ فروشگاه صنایع دستی در استان زنجان
 • درگیری شجاعانه یک مغازه دار با سارق مسلح +فیلم
 • پشت پرده اصرار بر عدم گرانی نرخ هتلها در نوروز چیست؟ / گزارشی از یک پروپاگاندا در حوزه گردشگری
 • شناسایی عوامل پشت پرده ناآرامی در دزفول و اندیمشک آغاز شد
 • آغاز شناسایی عوامل پشت پرده ناآرامی در دزفول و اندیمشک
 • حمله با چاقو به مساجد در انگلستان
 • اساسنامه 4 فدراسیون‌ را من نوشته‌ام/ اگر بله‌قربان‌گو بودم ادینیو را جذب می‌کردیم
 • پشت پرده اصرار بر عدم گرانی نرخ هتلها در نوروز چیست؟
 • رفتار احمقانه شرور چاقو کش در برابر دوربین پلیس + عکس
 • ناگفته‌های بازپرس جنایی از پشت پرده قتل‌های ناموسی