حوادث رکنا: شهلا، زنی که در سرقت هایش از شگردهای عجیبی استفاده می کرد در حالی دستگیر شد که در خانه او 70 عینک آفتابی پیدا شد.

حجم ویدیو: 39.09M | مدت زمان ویدیو: 00:05:42

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، زن ۳۰ ساله‌ای به نام شهلا که با خودروی ریو محتویات خودروها را در شمال تهران به سرقت Stealing می‌برد، دستگیر و به ۳۵ فقره سرقت دیگر اعتراف کرد.

با اعلام چندین شکایت در هفته‌های گذشته به معاونت عملیات کلانتری ۱۲۴ قلهک مبنی بر این که افرادی که خودروهای خود را در خیابان‌های محدوده قلهک پارک کرده بودند، هنگام مراجعه متوجه به سرقت رفتن محتویات آن شدند، موضوع در دستور کار پلیس Police قرار گرفت.

در بررسی یکی از این پرونده‌ها ماموران متوجه می‌شوند یک زن ساعت ۱۲ ظهر دوشنبه هفته گذشته از خودروی ریو پیاده و به سمت خودروی ۲۰۶ می‌رود که در خیابان شریعتی نرسیده به پارک‌وی پارک بوده و پس از بازکردن خودرو وسایل آن را به سرقت می‌برد و با خودرویش متواری شد.

پس از انجام اقدامات پلیسی و شناسایی، متهم در خانه خودش در دیباجی جنوبی دستگیر شد. در خانه شهلا تعداد ۷۰ عینک آفتابی اوریجینال، ۴۰ برگ مدارک‌های خودرو شامل بیمه‌نامه و کارت خودرو، ۲۵ عدد عابر بانک و مقادیری طلاجات به ارزش تقریبی ۱۰ میلیون تومان و بدلیجات و دسته کلید‌های بسیاری کشف شد.

متهم در کلانتری بیان کرد که مجرد و دارای مدرک کارشناسی‌ ارشد است و قبل تر در بیمارستانی در شمال تهران کار می‌کرده و به صورت تنها در خانه ای که پدرش برای او تهیه کرده، زندگی می‌کند. ۵ ماهی است با خودروی ریو خود هنگام ظهر از خودروهای پارک شده سرقت می‌کرده است و زمانی که داخل خودرو می‌رفت وسایلی که در آن بود اعم از وجوه نقد، مدارک شخصی و زینتی را به سرقت می‌برد.

در یکی از سرقت‌ها متهم در خودروی سمندی را باز می‌کند و وقتی بیمه نامه خودرو را می‌بیند متوجه می شود مالک، خودروی خود را جلوی آپارتمان Apartment محل سکونتش پارک کرده و کلید خانه‌اش را نیز در خودرو جا گذاشته است. برای اطمینان از عدم حضور مالک در خانه اش زنگ واحد را می‌زند و پس از آنکه کسی جوابگو نبود با بازکردن در ساختمان به طبقه سوم می‌رود و با اندختن کلید وارد خانه می‌شود و یک کیف مردانه که که داخل آن مدارک شخصی، مقادیری دلار و یورو بود را از جلوی آینه ورودی واحد بر می‌دارد و فرار Escape می کند.

همچنین متهم در شگردی دیگر پس از سرقت مدارک خودرو، ساعاتی بعد با مالکان تماس می‌گرفت و بیان می کرد که مدارکتان را در خیابان پیدا کرده‌ام و می‌خواهم به شما تحویل بدهم. مال‌باختگان نیز با توجه به وضعیت ظاهری متهم و نحوه صحبت کردنش به او شک نمی‌کردند و بنا به درخواستش برای پیدا شدن مدارک به او مبلغی به عنوان شیرینی می‌دادند.

سرهنگ کیوان ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در توضیحات تکمیلی این خبر بیان کرد: متهم یک فقره سابقه سرقت محتویات خودرو دارد که به زندان Prison نیز رفته بود. در تحقیقات اولیه به ۳۵ فقره سرقت اعتراف و تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد. ضمن آن که با توجه به اظهارت سارق مبنی بر اینکه بیشتر سرقت‌ها را از خودروهایی می‌کرده که در آن باز بوده و رانندگان به هنگام خروج فراموش می‌کردند آن را قفل کنند از این رو لازم است شهروندان محترم توجه لازم را داشته باشند تا خودرویشان طعمه سارقان قرار نگیرد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

صحنه وحشتناک قتل یکی ازشرورهای تهران + فیلم

ماجرای عکس‌های بی حجاب دختر یک مسئول ایرانی چیست؟ + عکس

دردسر سگ های مزاحم همسایه برای زن تنها در شمال تهران

دامادی که شب حجله کنار مادرش خوابید / عروس شکایت کرد

تجاوز حیوانات به دختر جوان / وحشی ترین قاچاقچی چه بلایی سر دختر جوان آورد؟! + عکس

اقدام احمقانه / دزدان از لحظه سرقت بی ام و عروس و داماد فیلم گرفتند!+ فیلم گفتگو

تجاوز به سمیرا در خانه دوست خواستگارش / حامد اجازه همخوابی را به دوستش داد + عکس

زوج روسی 30 زن را خوردند! + عکس

پسر بی رحم خواهرش را دار زد / در کازرون رخ داد

زن جوان حواسش به پسر همسایه دوستش بود / پرنده خشمگین جوان تبهکار را دستگیر کرد ! + عکس

زندگی زن شوهرداری که مثل فیلم های ترکیه ای کثیف بود ! / او مرد غریبه را برای همخوابی به خانه اش برد

شکارچی وحشی خون و اندام خاص ببر را می خورد!

بازیگر زن فیلم های مستهجن در دادگاه تهران محاکمه شد

همخوابی ساناز با پزشک زیبایی اش دور از چشم شوهرش

ناپدری شیطان صفت سحر را به انباری تاریک برد

تجاوز وحشیانه به دختر14 ساله در پارک / او را برهنه پیدا کردند + عکس

زن همسایه برای همخوابی با پسر قوی هیکل همسایه پول هم می داد + عکس

نیمه شب شوهر عمه ام به من تجاوز کرد / ناگفته های تلخ شیرین 15 ساله

منبع: رکنا

خبر بعدی:

شلیک پلیس پایان تعقیب و گریز سارق حرفه‌ای لوازم خودرو

رئیس کلانتری یوسف آباد از دستگیری یک سارق حرفه‌ای لوازم خودرو با ۸۵ فقره سرقت خبر داد و گفت: متهم در روز دستگیری مرتکب ۱۰ فقره سرقت ایربک خودروی ۲۰۶ شده بود.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سرهنگ "احمد ناصری " گفت: ساعت 5 صبح یکم اسفندماه سال جاری ماموران انتظامی کلانتری 125 یوسف آباد هنگام گشت زنی در محدوده خیابان فکوری، متوجه تردد یک دستگاه موتورسیکلت با پلاک پوشیده می شوند و متهم را تحت مراقبت قرار می دهند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم 2 کوله پشتی نیز همراه داشت، بیان داشت: ماموران برای بررسی موضوع وارد عمل می شوند و طرح دستگیر و مهار متهم را اجرا می کنند؛ ولی متهم به محض مشاهده ماموران با سرعت بالایی از محل متواری می شود.

سرهنگ ناصری توضیح داد: متهم که توجهی به فرمان ایست پلیس نمی کردند ماموران مدتی به تعقیب و گریز وی پرداخته و در نهایت ماموران برای متوقف کردن موتورسیکلت وی یک تیر هوایی شلیک و متهم که چاره ای جز توقف نداشت به ناچار خود را تسلیم پلیس می کند.

کلانتر محله یوسف آباد، عنوان کرد: با توقف موتورسیکلت و دستگیری متهم، کوله پشتی وی تحت بازرسی قرار می گیرد و ماموران 10 فقره ایربک خودروی 206 از کوله پشتی متهم کشف و متهم که چاره ای جز به اعتراف نداشت به 10 فقره سرقت ایربک 206 اعتراف کرد.

وی بیان داشت: با انتقال متهم به کلانتری مشخص شد که متهم از جمله سارقان حرفه ای جنوب تهران می باشد و ایربک های مذکور را در فاصله زمانی یک تا 5 صبح از خودروهای پارک شده در خیابان فاطمی در همان صبح دستگیری، سرقت کرده است.

رئیس کلانتری 125 یوسف آباد افزود: با شناسایی تعدادی از مالباختگان و تحویل اموال کشف شده به آنان ، متهم با اعتراف به 85 فقره جرم مشابه برای تحقیقات بیشتر تحویل پلیس آگاهی پایتخت شد.

احمدی‌نژاد: دو تا خدا در دنیا باشد، فساد می‌شود| ما زورمان به بقیه نرسید| اختیارات در قوه قضائیه و مقننه متمرکز است اما پاسخگویی در قوه مجریه است| مردم هر سیستم حکومتی خواستند، حقشان است| بخش‌هایی از قانون اساسی و ساختارها باید تغییر کند| رهبری هرچقدر اخت

در پی محبوبیت از دست رفته| چرا احمدی‌نژاد دیگر پدیده‌ای غیر‌ضروری و بی‌معنی محسوب می‌شود؟

رونمایی از داروی تمام ایرانی روفانیب 5

کلیدواژه: خودرو سلامت مسکن بازنشسته ها مهم ترین های 24 ساعت ارز و سکه حوادث Accidents سرقت Stealing پلیس Police بیمه آپارتمان Apartment فرار Escape زندان Prison اخبار حوادث تبهکاری عکس تهران فیلم حوادث تهران دستگیر شد اخبار تهران عکس زندگی ایران حوادث فیلم پلیس خانواده عجیب طلاق عشق

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۱۳۲۷۹۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • ۱۵۰ فقره سرقت در پرونده سارقان سحرخیز
 • تریلی هجده چرخ خودروی پلیس را له کرد+ فیلم
 • خودروی لادای روسیه به ایران می آید+ عکس
 • ديدار معاون فرستاده سازمان ملل با «فيصل المقداد»؛ تسهيل گفتگو ميان سوري‌ها
 • پرسه آزادانه سگ‌های ولگرد در خیابان‌های رباط کریم + فیلم
 • سرقت از خانه فوتبالیست معروف
 • سارقان خشن دستگیر شدند
 • دستگیری دو قاچاقچی مواد مخدر سنتی در جاده قم_تهران
 • دستگیری باند سارقان خشن در گوهردشت+عکس
 • تبیین لایحه قانون جدید احزاب در هم اندیشی معاونت سیاسی وزارت کشور با خانه احزاب/ عرف: راهی که کشور را به مقصد می‌رساند تعامل و گفتگو است
 • اعتراف به بیش از ۳۵۰ فقره سرقت لوازم خودرو
 • فیصل المقداد: بلندی‌های جولان جزء جدایی ناپذیر سوریه است
 • بلندی های جولان جزء جدایی ناپذیر سوریه است
 • اعتراف به بیش از ۳۵۰ فقره سرقت لوازم و محتویات داخلی خودرو
 • المقداد: بازپس گیری جولان حق سوریه است
 • مالک خودروی انتحاری زاهدان یک زن بود / دستگیری 2 متهم دیگر درارتباط با حادثه تروریستی
 • سرقت از خانه سادیو مانه همزمان با بازی لیورپول- بایرن
 • گفتگو اختصاصی با 2 شیطان / جزئیات شکار 2 دختر مشهور اینستاگرامی در تهران +فیلم و عکس
 • فيصل المقداد: بازپس گيري جولان حق قانوني دولت و ملت سوريه است.