سلبریتی هایی که در فیلمهای مستهجن نبوده اند (عکس)

 

همراه ایران ناز باشید با فهرستی از سرشناس‌ترین چهره‌های روز سینما و تلویزیون اشاره می‌کنیم که همیشه حد اعتدال را در پوشش خود در فیلم‌ها رعایت کرده‌اند و در صحنه‌های غیراخلاقی و فیلم های مستهجن حاضر نشدند.

 

جسیکا سیمپسون

 

 

جسیکا سیمپسون که به چهارمین دهه زندگی خود نزدیک می‌شود چیزی بیشتر از بیست سال سابقه درخشان خوانندگی و بازیگری را در کارنامه‌اش دارد اما در هیچ کدام از این فیلم‌ها دست از پا خطا نکرده و حاضر نشده است در صحنه‌‌های غیراخلاقی ظاهر شود.

 

جسیکای دوست‌داشتنی در مصاحبه‌ای که با مجله Allure بیشتر از ۱۰ سال پیش انجام داده بود گفت حتی به قیمت دریافت جایزه اسکار نیز حاضر نیست پرده عفت را بدرد و برهنه در فیلمی حاضر شود. این چهره‌سرشناس مدعی شد حریم خصوصی وی متعلق به شخص خودش و همسرش است و نیازی نیست که این زندگی را در ملاعام قرار دهد.

 

سارا جسیکا پارکر

 

 

این چهره سرشناس دنیای سینما و تلویزیون هرگز حاضر نشده است در فیلم‌ها نقشی غیر اخلاقی بازی کند، جسیکا پارکر که در دهه ۵۰ زندگی خود هنوز هم دوست‌داشتنی است از سن ۱۱ سالگی حضوری فعال در صحنه‌های تئاتر و سینما داشته و جایزه‌های مختلفی را نیز از آن خود کرده است.

 

جسیکا پارکر در خصوص حضور در صحنه‌های غیراخلاقی بسیار سخت‌گیر است و در مصاحبه‌ای با هالیوود ریپورتر مطرح کرد که در قراردادهای وی همیشه بندی را ذکر می‌کند که بنا به این بند هرگز برهنه در فیلم حاضر نمی‌شود.

 

آنا کندریک

 

 

این هنرپیشه زیبارو که افتخار نامزدی جایزه اسکار را دارد در سال ۲۰۱۰ و زمانی که در اوج موفقیت و شهرت بود رسما اعلام کرد که برنامه‌ای برای حضور در صحنه‌های غیراخلاقی فیلم‌ها ندارد و به هر قیمتی که شده حاضر به شرکت در چنین فیلم‌هایی نخواهد بود.

 

جالب است بدانید شش سال بعد کندریک در فیلمی بازی کرد که صحنه‌‌ای غیراخلاقی داشت، آنا کندریک که همچنان سرحرف خودش بود در این صحنه‌ غیراخلاقی حضور پیدا نکرد و یک بازیگر بدلکار نقش وی را بر عهده گرفت.

 

ربل ویلسون

 

 

این بازیگر همیشه خندان استرالیایی که به پایان دهه چهارم زندگی خود نزدیک می‌شود در تمامی قراردادهای کاری خود بندی را اضافه می‌‌کند که از عدم تمایل حضور وی در صحنه‌‌های غیراخلاقی حکایت دارد.

 

ریل ویلسون سر حرفش در تمامی فیلم‌ها مانده است و در فیلمی که صحنه‌ای غیر اخلاقی داشت به جای وی از یک هنرپیشه بدل استفاده شد تا ویسلون دوست‌داشتنی همچنان حیا و عفت خود را حفظ کرده باشد.

 

مندی مور

 

 

جالب است بدانید پدر مندی مور از تبار سرخپوستان آمریکایی است و جاری بودن خون سرخپوستی باعث شده تا این چهره سرشناس حیای خاصی داشته باشد. مندی مور زیبارو که فیلم‌های جذابی را از او دیده‌ایم تاکنون پیشنهاد حضور در فیلم‌های بزرگی را به دلیل صحنه‌های غیراخلاقی رد کرده است.مندی مور معتقد است بازیگران زن به جای استفاده از بدن خود باید از استعدادهای بازیگری برای جذب مخاطب کمک بگیرند.

 

جولیا رابرتز

 

 

طرفداران جولیا رابرتز، بازی درخشان وی را در فیلم عاشقانه «زن زیبا» فراموش نخواهند کرد. این هنرپیشه برنده جایزه اسکار همیشه وسواس زیادی در لباس و پوشش برای حضور در فیلم‌های هالیوودی داشته و در طول سه دهه حضور فعال در سینما هرگز در فیلم غیراخلاقی حضور پیدا نکرده است.جالب است بدانید حتی در «زن زیبا» نیز یک بدل قسمت‌هایی از نقش‌های نه چندان مناسب این فیلم را به جای جولیا رابرتز بازی کرده است.

 

اشلی بنسون

 

 

این چهره جوان و خوش‌آتیه، ۵ بار برنده جایزه امی شده است و طرفداران سریال آشنایی با مادر بدون شک بازی این هنرمند زیباچهره را به خاطر دارند. اشلی بنسون در سال ۲۰۱۴ در مصاحبه‌ای که با مجله معروف کازموپولیتن انجام داد مدعی شد مذاکره برای بستن قرارداد فیلم در هالیوود بسیار مشکل است

 

چرا که کارگردان‌ها و تهیه‌کنندگان هالیوودی همیشه اصرار دارند وی در صحنه‌های غیراخلاقی حضور پیدا کند.بنسون در این مصاحبه متذکر شد که وی خط‌قرمزهای خاص خودش را دارد به اصولی معتقد است که در این اصول جایی برای صحنه‌های غیراخلاقی نیست.

 

کریستن بل

 

 

این هنرمند ۳۸ ساله در سریال‌های مختلفی حضور پیدا کرده و در فیلم‌های سینمایی، سریال‌ها، برنامه‌های تلویزیونی، بازی‌های رایانه‌ای و حتی دنیای موسیقی دستی دارد. کریستن بل در مصاحبه‌ای با مجله وومن هلث مدعی شد پا را فراتر از نقش نسبتاً غیر اخلاقی که در خانه پوشالی ایفا کرد نخواهد گذاشت.

 

کریستن بل نیز همانند بسیاری دیگر از زیبارویان هالیوودی درخواست‌های زیادی برای حضور در فیلم‌های غیر اخلاقی داشته است اما این بازیگر خوش‌آتیه تأکید دارد که تهیه‌کنندگان خوابِ بستن قرارداد با وی برای حضور در فیلم‌های غیراخلاقی را هم نخواهند دید.

 

ریچل بیلسون

 

 

ریچل بیلسون مانند بسیاری دیگر از چهره‌های سرشناس راه درازی را برای موفقیت طی کرده است و زیبایی نهفته‌ این بازیگر هالیوودی باعث شده است تا در فهرست‌های مختلف به عنوان یکی از یک‌صد زن زیباروی دنیا قرار بگیرد.

 

ریچل بیلسون استانداردهای خاصی برای حضور در فیلم‌ها دارد و مدعی است بدن انسان مقدس است و لزومی ندارد که تمام مردم دنیا حریم خصوصی وی را ببینند. بیسلون به دلیل همین اعتقاد نزدیک بود از حضور در فیلم آخرین بوسه کنار گذاشته شود. ریچل بیلسون در جایی گفته است فیلم‌های هالیوودی بدون صحنه‌های غیر اخلاقی نیز می‌تواننند به موفقیت برسند.

 

جنیفر گارنر

 

 

این هنرپیشه هالیوودی که نقش اول سریال موفق آلیاس را بر عهده داشت در سال ۲۰۰۵ با بن افلک بازیگر و کارگردان معروف ازدواج کرد و در سال ۲۰۱۵ از یکدیگر جدا شدند. جنیفر گارنر در مصاحبه‌ای به ام‌.‌تی‌.‌وی نیوز گفته است هرگز حاضر نیست در صحنه‌های غیر اخلاقی حضور پیدا کند.گارنر در ادامه صحبت‌های خود متذکر شده است تماشاچیان شایسته دیدن بهترین چیزها هستند که بدون شک در میان این چیزها جایی برای صحنه‌های غیر اخلاقی وجود ندارد.

 

جسیکا آلبا

 

 

جسیکا آلبا از سیزده سالگی در پرده نقره‌ای ایفای نقش می‌کند و این روزها به دهه چهل زندگی خود نزدیک می‌شود اما تاکنون حضوری در صحنه‌های غیراخلاقی نداشته است. جسیکا آلبا که در سال ۲۰۰۷ توسط مجله اف‌.‌اچ‌.ام به عنوان زیباترین زن دنیا لقب گرفت خط‌قرمز مشخصی برای عدم حضور در صحنه‌های غیراخلاقی دارد.

 

این بازیگر ۳۷ ساله مدعی است از حضور در صحنه‌های غیراخلاقی به دلیل اینکه بعداً احتمال دارد این صحنه‌ها را اعضای خانواده وی مشاهده کنند امتناع می‌کند. وی حتی به شوخی گفت از اینکه مادربزرگش او را در صحنه‌ای غیر اخلاقی در یک فیلم تماشا کند خجالت می‌کشد.

 

در این قسمت به پایان فهرست ستاره‌هایی رسیدیم که حاضر نشده‌اند حجب و حیا را به چند مشت دلار بفروشند. پیشنهاد می‌کنیم اگر شما هم هنرمندانی را سراغ دارید که به هر قیمتی حاضر نشده‌اند در صحنه‌های غیراخلاقی ایفای نقش کنند، نام این ستاره‌ها را در قسمت نظرات با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

 

منبع: ایران ناز

خبر بعدی:

الگو شدن "سلبریتی‌ها" با کمک صداوسیما آسیب‌های جبران‌ناپذیری خواهد داشت

رویداد۲۴ به گزارش اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه، آیت الله آملی لاریجانی در جلسه مسئولان عالی قضایی با تسلیت شهادت دخت گرامی پیامبر (ص) حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (س)، تصریح کرد: شخصیت حضرت زهرا (س) از جهات مختلفی برای ما شیعیان و همه مسلمین، شخصیت فوق العاده و برجسته‌ای است. از سوی دیگر، نسبت آن حضرت با پیامبر اکرم (ص)، امیرالمومنین علی (ع) و ائمه نجبا (ع)، هم در میان جوامع شیعی و اسلامی بازتاب‌های مهمی دارد و هم در عالم علوی دارای تجلیات عظیمی است که باید به آن توجه کرد.

توسعه فرهنگ غربی، الگوبرداری از ائمه (ع) را کمرنگ کرده است

رئیس قوه قضاییه افزود: بحث الگو بودن ائمه معصومین (ع) و حضرت صدیقه طاهره (س)، یک بحث مهم اخلاقی، دینی و ارزشی است که متاسفانه بر اثر تبلیغات گسترده و توسعه فرهنگ غربی در جهان، نقش الگو‌ها و انسان‌های متعالی، در زندگی انسانها، در روزگار ما کمرنگ شده است.

آملی لاریجانی در ادامه به طرح و تبیین بحرانی جهانی به نام «بحران ارزشها» پرداخت و اظهار کرد: در ورای این بحران، یک سابقه تمدنی طولانی به نام مدرنیته وجود دارد که ساخت ارزش‌ها و «اختیار انسان‌ها در انتخاب ارزش‌های خود» از بارزترین آموزه‌های آن است و لازمه آن نیز نوعی نسبی گرایی ارزش هاست که باعث «نفی الگو‌های متعالی» می‌شود.

رئیس قوه قضاییه با ابراز تأسف از اینکه در جهان امروز بر اثر سلطه تمدنی غرب و توسعه و ترویج آموزه‌های مدرنیته، دیگر صحبت از الگو‌های معنوی و متعالی آنچنان رنگی ندارد، اظهار کرد: در اندیشه دینی، الگو‌ها بسیار اهمیت دارند، زیرا در واقع به مثابه حقایقی برانگیزاننده و جهت دهنده به افعال انسان‌ها به شمار می‌روند. در چنین فضایی است که مشاهده می‌کنیم درک محضر رسول الله (ص) یا امیرالمومنین (ع) چه تاثیری در رفتار انسان‌هایی دارد که این توفیق را داشته اند و به این ترتیب اعمال، رویکرد و سرنوشتشان متفاوت از سایر انسان‌ها بوده است.

حمایت حضرت زهرا (س) از امیرالمومنین، بهترین الگوی دفاع از ولایت است

آملی لاریجانی با بیان اینکه حضرت زهرا (س) هم به دلیل پرورش یافتن در دامان پیامبر اکرم (ص) و هم به دلیل معیت حضرت امیرالمومنین علی (ع) از جهات گوناگون یک الگوی متعالی و عظیم برای زنان و حتی مردان در جامعه امروز است، خاطرنشان کرد: حمایت حضرت فاطمه (س) از امیرالمومنین علی (ع) با آن عفاف و حیای الهی، نه به عنوان همسر ایشان بلکه به عنوان، ولی خدا، بهترین الگو برای دفاع از اصل ولایت و حق امامت است که باید همواره در مقابل چشمان ما باشد.

رئیس قوه قضاییه با اشاره به خطبه آتشین حضرت زهراء (س) در دفاع از جایگاه ولایت و تلاش در جهت افشای غصب حق امامت، این عملکرد را بهترین الگو برای جامعه ایمانی خواند و آن را نتیجه «قرب الهی» دانست.

آملی لاریجانی در ادامه با اشاره به تعبیر پیامبر اکرم (ص) درباره حضرت فاطمه (س) که فرمودند: «فاطمهُ بضعهٌ منی یریبنی ما اراب‌ها و یوذینی ما آذاها»، تصریح کرد: واضح است که مقصود پیامبر اکرم (ص) این نبوده که حضرت زهرا (س) پاره‌ای از تن و بدن ایشان بوده است بلکه در اینجا پیامبر به عنوان یک حقیقت علوی مدنظر است و وقتی می‌فرمایند «فاطمه بضعه منی» یعنی فاطمه (س) بخشی از حقیقت وجودی ایشان است که هر که او را بیازارد یا پریشان سازد، گویی پیامبر (ص) را آزرده است.

رئیس قوه قضاییه چنین تعبیری را دال بر اتحاد نفسانی پیامبر (ص) و حضرت صدیقه کبری (س) دانست و افزود: در روایات دیگری آمده است که حتی خداوند به غضب فاطمه (س) غضب می‌کند. چنین قرب عظیمی به ساحت ربوبی حق تعالی برای هر کسی فراهم نمی‌شود و این امر از ویژگی‌های برجسته حضرت زهرا (س) است.

الگوسازی از سلبریتی ها، فاصله جامعه را با الگو‌های متعالی زیاد کرده است

آملی لاریجانی با اشاره به غفلت انسان امروزی از خود بر اثر کثرت‌های متعدد پیرامونی، اظهار کرد: متاسفانه در فضایی که همین صداوسیمای جمهوری اسلامی موجب الگو شدن برخی افراد سطحی و کم مایه تحت عنوان «سلبریتی» می‌شود، فاصله جامعه با الگو‌هایی که عوالم باطن را سیر کرده اند و فعل و گفتارشان ظهور کلام و عمل حق تعالی است، زیاد می‌شود و این امر آسیب‌های جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.

رئیس قوه قضاییه هشدار داد: همه باید مراقب باشیم که دچار «غفلت» نشویم، زیرا این امر سرمنشأ همه آسیبهاست و تا زمانی که غافل هستیم نمیتوانیم ابعاد وجودی الگو‌های متعالی را به درستی درک کنیم و به ضرورت بهره مندی از آن‌ها پی ببریم.

آملی لاریجانی گفت: اگر تمام دنیای مادّی جمع شوند که فقط یک نقص معنوی انسان را برطرف کنند، تا زمانی که عنایتی از باطن، روی ندهد، امکان ندارد که نقص باطنی مان برطرف شود. شناخت نفس کلید یافتن این معارف است. این که اهل الله تاکید کرده اند باید خود را شناخت و مقصودشان شناخت شهودی است، همین است.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه با چنین معرفتی می‌توان فهمید که «نورالسموات و الارض» چه معنایی دارد، به تشریح روایتی از کتاب معانی الاخبار و علل الشرایع شیخ صدوق درباره مقام حضرت فاطمه (س) پرداخت و اظهار کرد: در این روایت، راوی از امام صادق (ع) سوال می‌کند که چرا حضرت فاطمه (س) را «زهرا» نامیده اند؟ امام در پاسخ می‌فرمایند «لأنّها کانت إذا قامت فی محراب‌ها زَهَرَ نورُها لأهل السماء کما تَزهَر نور الکواکب لأهل الأرض» یعنی دلیلش این است که وقتی حضرت فاطمه (س) در محراب به عبادت می‌ایستاد، نورش برای اهل سماء - که به نظر می‌رسد مقصود از سماء، باطن عالم باشد - چنان می‌تابید که نور ستارگان بر اهل زمین می‌تابد.

آملی لاریجانی با بیان اینکه چنین تعابیری را با معیار‌های مادی نمی‌توان سنجید، ابراز امیدواری کرد که جامعه امروز در مسیر بهره مندی از ائمه هدی (ع) به عنوان الگو‌هایی متعالی گام بردارد و برای قرب به ساحت آن‌ها که طریق الی الله هستند، نلاش کند.

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت توسل هر چه بیشتر به پیامبر (ص) و اهل بیت (ع) گفت: تنها در این صورت است که بی بها بودن زندگی دنیایی و معنای آیه شریفه «اعْلَمُوا أَنَّمَا الْحَیَاةُ الدُّنْیَا لَعِبٌ وَلَهْوٌ وَزِینَةٌ وَتَفَاخُرٌ بَیْنَکُمْ وَتَکَاثُرٌ فِی الْأَمْوَالِ وَالْأَوْلَادِ» را به خوبی درک خواهیم کرد.

استفاده ابزاری آمریکا و غرب از حقوق بشر کاملا آشکار است

آملی لاریجانی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد شدید از بازداشت غیرقانونی مرضیه هاشمی خبرنگار آمریکایی شبکه خبری Press TV از سوی آمریکا، نسبت به ترویج عادت تجاوز به حقوق انسان‌ها توسط آمریکا و غرب ابراز تاسف کرد و گفت: امروز استفاده ابزاری آمریکا و غرب از مقوله «حقوق بشر» به خوبی آشکار است. در حادثه اخیر، مدعی هستند که این خبرنگار به عنوان «شاهد» بازداشت شده است! اولین بار است که می‌شنویم یک کشوری تبعه خود را که بیم فرار او هم نمی‌رود، در وطن خودش به عنوان شاهد بازداشت کند.

رئیس قوه قضاییه مسئولیت هرگونه آسیب احتمالی به خبرنگار Press TV را متوجه دستگاه قضایی ایالات متحده آمریکا دانست و با بیان اینکه شواهد نشان می‌دهد مشکل آمریکا با این خبرنگار به سبب دفاع او از انقلاب اسلامی ایران و انتقاد از جنایات آمریکا در نقاط مختلف جهان است، دادستان کل کشور را مامور کرد که تمام اقدامات لازم در چارچوب قانون آیین دادرسی کیفری را از باب دفاع از حقوق عامه برای آزادی این خبرنگار آمریکایی انجام دهد.

آملی لاریجانی در ادامه با اشاره به در پیش بودن ایام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تصریح کرد: به فضل الهی ۴۰ سال از حرکت انقلاب در مسیر پر فراز و نشیب خود می‌گذرد و همگان شاهد بوده اند که دشمنان ما ۴۰ سال است تمام تلاش خود را برای به زانو در آوردن مردم بصیر و مقاوم ایران به کار بسته اند. دشمنان هرگز احتمال نمی‌دادند که مردم کوچه و بازار در ایران بتوانند این چنین در مقابل استعمار و استبداد بایستند و دست نشاندگان آن‌ها را به رهبری مردی الهی همانند حضرت امام خمینی (قدس الله نفسه الزکیه) که سلاحی جز ایمان، اعتقاد و اتکا به حق تعالی نداشت، از کشور بیرون کنند.

پیشرفت‌ها و جایگاه ایران باعث حسد برخی کشور‌های منطقه شده است

رئیس قوه قضاییه ادامه داد: از آن روز، هر فریب، مکر و حیله‌ای را برای براندازی این نظام مردمی به کار بستند، اما مردم بصیر ما در مقابل همه توطئه‌ها و دشمنی‌های آنان ایستادند و امروز در نقطه‌ای هستند که کشورشان رکن ثبات و امنیت و محور مقاومت در منطقه است. همین جایگاه و از سوی دیگر انواع پیشرفت‌های ایران در عرصه‌های گوناگون علمی، فناوری، دفاعی و ... باعث برانگیخته شدن رشک و حسد برخی کشور‌های منطقه و تشدید دشمنی‌های بدخواهان ملت ایران و در راس آن‌ها آمریکا شده است.

آملی لاریجانی گفت: با اینکه جمهوری اسلامی بار‌ها تاکید کرده است که پیشرفت‌های نظامی ما صرفا جنبه دفاعی دارد، اما دشمنان ما خصوصا آمریکا از شرارت خود نکاسته اند و دائم در صدد به زانو درآوردن ملت ایران هستند. ضعف آن‌ها در مواجهه منطقی با مردم ایران، آنان را وادار به توهین کرده است؛ چنانکه فراموش نمی‌کنیم بوش پسر چگونه مردم ما را «بربر» و جمهوری اسلامی را محور شرارت خواند. امروز هم رئیس جمهور نادان و کوته فکر آمریکا، ملتی با یک سابقه تمدنی عظیم را «تروریست» می‌خواند و با کج فهمی هر چه تمامتر به مردم بزرگ ایران اهانت می‌کند.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه آمریکا و مغرب زمین، از معیار‌های دوگانه خود رنج می‌برند و صرفا با کشور‌هایی که نوکر و تبع محض آن‌ها باشند رابطه خوبی دارند، خاطرنشان کرد: اینکه به ایران بگویند «رعایت موازین حقوق بشر را از عربستان بیاموزید»! این سخن، عیار عقل و درک آن‌ها را نشان می‌دهد و جهان را با معیار‌های «بربریت» بیشتر آشنا می‌سازد.

کشور‌ها مراقب باشند آمریکا با «ایران هراسی» سرشان کلاه نگذارد

آملی لاریجانی با اشاره به مقاومت اصیل، ایمانی و صبورانه ملت ایران و دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های اسلام و انقلاب طی ۴۰ سال گذشته، تصریح کرد: یکی از اقداماتی که اخیرا نیز با تحرکات و رفت و آمد‌های وزیر خارجه آمریکا و مشاوران ترامپ به منطقه و سایر کشور‌ها تشدید شده است، مقوله «ایران هراسی» است که در این زمینه باید خود کشور‌ها مراقب باشند با این اقدامات آمریکا سرشان کلاه نرود.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه صلابت ملت ایران با این قبیل تحرکات موذیانه مخدوش نمی‌شود، تاکید کرد: چنین اقداماتی قطعا موجب انسجام هر چه بیشتر ملت ایران می‌شود و امیدواریم که مردم و مسئولان با برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم ایام الله دهه فجر و همچنین حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن به عنوان معیار مقابله با دشمنان، پیام دقیقی به آمریکا و اذنابش بدهند و فراموش نکنیم که امروز، وحدت مردم و مسئولان تحت رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، عامل در هم کوبیدن دشمن است و تاثیر فشار‌ها و تحریم‌ها را از بین خواهد برد.

براساس این گزارش، بحث و بررسی پیرامون لایحه «تامین امنیت زنان در برابر خشونت» در دستور کار امروز مسئولان عالی قضایی قرار داشت.

افشاگری کی‌روش علیه تاج و سلطانی‌فر: بعد از پیام رهبری، وزیر دیگر ما را نخواست| تاج اطلاعات را از من پنهان کرد| از این به بعد جام ملت‌های واقعی شروع می‌شود| حمله دوباره به برانکو

پیروانی خطاب به کی‌روش: حواست را جمع کن!

دختران ائل گلی تبریز گل باران شدند! / پرونده حمله باگلوله برفی به کجا رسید ؟+عکس

منبع این خبر، وبسایت www.irannaz.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۱۶۷۹۸۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • سارق قرص های مخدر دار در بازسازی صحنه قتل اعتراف هولناکی کرد+ عکس
 • آملی‌لاریجانی: صداوسیما موجب الگو شدن افراد سطحی و کم مایه تحت عنوان «سلبریتی» می‌شود
 • انتقاد آملی لاریجانی از "سلبریتی‌سازی" صداوسیما
 • رئیس قوه‌قضاییه: الگوشدن سلبریتی‌ها با کمک صداوسیما آسیب‌های جبران‌ناپذیری خواهد داشت
 • فیلمی که کمدی نباشد و سلبریتی ندارد را پخش نمی‌کنند
 • گفتگوی رهنما و هاشمی؛ نفوذ سلبریتی‌ها در دنیای روشنفکرها؟
 • متهم ردیف سوم پرونده بانک سرمایه به دلیل عارضه قلبی در دادگاه حاضر نشد
 • برگزاری مسابقات نمایش صحنه ای دانش آموزان در شاهرود
 • بازگشت کارگزدان مشهور به صحنه تئاتر
 • گفتگوی بهاره رهنما و هاشمی؛ نفوذ سلبریتی‌ها در دنیای روشنفکرها؟
 • زندگینامه شهید خوش لفظ بر صحنه تئاتر
 • پخش‌کننده‌ها فیلمی که کمدی نباشد و سلبریتی ندارد را پخش نمی‌کنند
 • والورده: گل سوارس صحیح بود/ حتی با VAR هم صحنه‌های بحث‌برانگیر تمامی ندارد
 • محمد رحمانیان «زندگینامه شهید خوش لفظ» را روی صحنه می‌برد
 • پنالتی ایران دیده نشد/ حسینی روی صحنه پنالتی نه، ولی در ادامه باید اخراج می‌شد
 • علی خسروی: در صحنه پنالتی عمان، مجید حسینی باید اخراج می شد؛ گل جهانبخش و پنالتی طارمی درست بود
 • ۷ وزنه‌بردار حاضر در جام فجر در پایان اردو معرفی خواهند شد/ غیبت غیرموجه علی‌حسینی
 • تئاتر تعزیه «فراق» در ارومیه به‌روی صحنه می‌رود
 • آذربایجان، مصر و چین با ترکیب کامل در جام تختی حاضر می شوند