خبرگزاري آريا - اهواز- ايرنا – جانشين سپاه وليعصر(عج)خوزستان گفت: سرنگوني دولت قانوني ايران با کودتاي 28 مرداد در سال 1332 نتيجه اعتماد و مذاکره با آمريکايي ها است.

به گزارش ايرنا، سردار محمود معين پور يکشنبه در آيين تکريم و معارفه فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه هنديجان افزود: آمريکايي ها در طول تاريخ نشان داده اند که بدعهدند و با کشورها سر سازگاري ندارند و همواره تلاش دارند کشورهايي را که غلام حلقه به گوش آنها نيستند به اسارت گرفته، در دام خود انداخته و از آنها بهره کشي کنند.
وي گفت: تاريخ آمريکا سراسر جنايت و سرافکندگي است و حوادثي که امروزه براي مردم مظلوم و بي پناه يمن توسط آل سعود جنايتکار صورت مي گيرد با بمب هاي اهدايي آمريکا انجام مي شود.
وي افزود: آمريکايي ها کساني هستند که اعتقادشان بر اين است که مردم يا بايد برده آنها باشند و يا از صحنه روزگار محو شوند. جرم ما اين است که نمي خواهيم غلام حلقه به گوش آنها باشيم؛ آنها در اين 40 سال انواع توطئه ها را ضد اين نظام برنامه ريزي کردند.
سردار معين پور ادامه داد: جنايت هايي مانند ساقط کردن هواپيماي مسافربري، برنامه ريزي کودتاي نوژه و... نشان داد که آمريکا سر سازگاري ندارد و محال است که روزي بيايد که ما و آمريکايي ها سر يک ميز بنشينيم و در يک مسير حرکت کنيم مگر اينکه ما از دين خود دست برداريم يا آمريکايي ها از اصول خود عقب نشيني کنند و البته هر دو محال است. اين در واقع جنگ حق و باطل است، از ابتدا بوده و ادامه خواهد داشت و هر دو طرف هم جدي هستند.
** حضور مردم اثر گذار و قدرت برتر است
جانشين سپاه وليعصر(عج)خوزستان با بيان اينکه قدرت ما مردمي و عمق استراتژيک ما اين مردم عزيز و قهرمان هستند بيان کرد: شما فکر مي کنيد توپ، تانک و موشک کارساز است؟، اگر اينها کارساز بودند در جنگ هاي 33 و 22 روزه لبنان و غزه دشمن مي توانست موفق شود. مگر نه اينکه بيش از 6 سال با موشک زدن، هواپيما فرستادن و... آمريکايي ها، انگليسي ها و اروپايي ها جمع شدند که رييس جمهور قانوني سوريه را سرنگون کنند ولي موفق نشدند و نتوانستند اقدامي انجام دهند و نتيجه اي جز شرمندگي براي خودشان نداشت.
سردار معين پور افزود: حضور مقتدرانه مردم پشت سر نظام و رهبري دشمن را مجبور مي کند سر تعظيم فرود آورد و اين مردم در ادوار مختلف نشان داده اند که مردمي هستند که با وجود مشکلاتي که از سوي دشمنان يا بي تدبيري مسئولان ايجاد شده است با ولايت بوده و نظام خود را دوست دارند و اين قدرت ماست.
وي ادامه داد: مسئولان نظام از کشوري تا لشکري بايد قدر اين مردم را بدانند و به آنها خدمت کنند و نبايد اجازه داد بيش از اين به مردم فشار آيد؛ بايد با تدبير مديريت کرد و فشار را از روي دوش مردم برداشت. کار جهادي و انقلابي مي خواهد، با پشت ميز نشستن و تنها در ساعت اداري و برگزاري همايش مشکلات حل نمي شود، بايد در عرصه و صحنه بود و مسئولان مومن و انقلابي در تلاش هستند تا کار را پيش ببرند و مشکلات مردم را حل کنند.
وي با اشاره به اينکه خوزستان بيش از 70 شهيد مدافع حرم تقديم کرده است افزود: اين عزيزان جان بر کف کيلومترها آن طرف تر رفتند تا دفاع کنند و مردم ما در آرامش باشند و گزندي به آنها نرسد و خدا را شکر مردم و مسئولان قدر آنها را مي دانند.
** شرايط حضور بسيجيان براي مقابله با جنگ اقتصاي فراهم شود
جانشين سپاه وليعصر(عج)خوزستان گفت: همه نيروهاي مسلح خادمان مردم هستند و براي ما بزرگترين اجر رفاه و امنيت مردم و خانواده هاي آنهاست. در بسيج برنامه ريزي براي کمک به دولت جمهوري اسلامي انجام مي دهيم، ظرفيتي که سپاه و بسيج دارد را در طبق اخلاص گذاشته ايم و آماده کمک و هرگونه جانفشاني مي باشيم. ما زير بار دين مردم هستيم و در حوزه هاي اقتصاد مقاومتي، بهداشت و درمان برنامه ريزي، خدمات خود را صادقانه به مردم تقديم مي کنيم.
وي افزود: هم اکنون جنگ تمام عيار اقتصادي است و بايد شرايط حضور بسيجيان را به عنوان پيش قراولان فراهم کرد.
سردار معين پور گفت: در آستانه جشن 40 سالگي اين انقلاب هستيم و زيبنده نيست گرد و غبار اينقدر بر سر و روي برخي مناطق ما به ويژه خوزستان باشد و مي توان با برنامه ريزي و هماهنگي در حوزه کشوري اين محروميت ها را برطرف کرد.
وي با اشاره به احداث پالايشگاه ستاره خليج فارس توسط قرارگاه سازندگي خاتم الانبيا افزود: اين پالايشگاه به همت فرزندان شما احداث و به بهره برداري رسيد. دشمنان اين انقلاب وقتي که قرارگاه سازندگي سپاه وارد شد چه سر و صدايي براي جدا کردن نيروهاي انقلابي از مردم به راه انداختند و مي خواستند اين فرصت خدمت را سد کنند. آنها مي خواهند مانند آنچه بر سر رژيم شاهنشاهي آوردند ما نيز براي انجام کوچکترين کاري محتاج خارجيان باشيم.
وي گفت: امروزه افرادي که در اين قرارگاه سازندگي مشغول فعاليتند جوانان مردمي هستند که عضويت نظامي و پاسداري هم ندارند. امروزه ظرفيتي که در ايران و جوانان ما چه زن و چه مرد وجود دارد بي نظير است و بايد شرايط را براي خدمت رساني آنها فراهم کرد.
در اين آيين از سرهنگ مرتضي عجم دشتي نژاد فرمانده پيشين ناحيه مقاومت بسيج هنديجان تقدير و سرهنگ عبدالحسن بعنوني نژاد به عنوان فرمانده جديد اين ناحيه معرفي شد.
شهرستان هنديجان در جنوب خوزستان قرار گرفته و يکي از بنادر مهم تجاري و صيادي اين استان است.
7163/ 6037
انتهاي پيام /*

منبع: خبرگزاری آریا

خبر بعدی:

ادعای رسانه آمریکایی درباره جاسوسی چین از رژیم صهیونیستی

یک رسانه آمریکایی مدعی شد سرویس‌های اطلاعاتی چین در حال جاسوسی از رژیم صهیونیستی هستند تا از این طریق به برخی اطلاعات سرّی آمریکا نیز دست پیدا کنند. ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲ بین الملل آسیا-اقیانوسیه آسیای غربی نظرات - اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، نشریه آمریکایی «فارین پالیسی» در گزارشی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی اکنون جزو بزرگترین شرکای تجاری چین در آسیا و جهان محسوب می‌شود ادعا کرده که یکی از اهداف چین از گسترش روابط تجاری خود با رژیم صهیونیستی طی سال‌های اخیر این بوده است که با جاسوسی از این رژیم به اطلاعات مهمی در مورد پروژه‌های سرّی شرکت‌های نظامی آمریکا -که با صهیونیست‌ها همکاری نزدیکی دارند- دست یابد.

این نشریه آمریکایی در ادامه به رشد 1700 درصدی سرمایه‌گذاری چینی‌ها در خاورمیانه از جمله سرزمین‌های اشغالی در فاصله سال‌های 2012 تا 2017 پرداخته و افزوده است: «تحقیقات سرویس‌های ضدجاوسی اسرائیل نشان می‌دهد که هکرهای چینی توجه خاصی به ارتباطات شرکت‌های اسرائیلی با پیمانکاران دفاعی آمریکایی دارند. شرکت‌های اسرائیلی با همتایان آمریکایی خود نظیر ریتیون، بوئینگ و لاکهید مارتین در پروژه‌هایی از قبیل جنگنده‌های اف-16 و اف-35 و سامانه دفاع موشکی آرو همکاری نزدیکی دارند. مشخصاً چین، اسرائیل ر کانالی تصور می‌کند که می تواند از طریق آن به پروژه‌های سرّی آمریکا نفوذ کند.»

آمریکا 2 چینی را به اتهام جاسوسی دستگیر کردادعای آمریکا درباره جاسوسی سایبری چین

به نوشته فارین پالیسی، قرار است شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی به‌زودی توصیه‌هایی را در خصوص جنبه‌های امنیتی سرمایه‌گذاری خارجی (به‌ ویژه سرمایه‌گذاری چینی‌ها در سرزمین‌های اشغالی) به کابینه این رژیم ارائه دهد.

رسانه‌ها و سیاستمداران آمریکایی پیش از این نیز بارها شرکت‌های چینی را به جاسوسی علیه کشورشان متهم کرده‌اند و به این بهانه برخوردهایی نیز با شرکت‌های چینی فعال در بازار آمریکا و نیز برخی اتباع چینی انجام شده است.

انتهای پیام/.

R1535/P/S8,87,90/CT10 واژه های کاربردی مرتبط اخبار "آمریکا" اسرائیل اخبار "چین"

سیل در شیراز؛ ١٩ کشته و ده‎ها نفر مصدوم شدند| بیش از ۱۰۰ خودرو‌ گرفتار در سیل+فیلم و عکس

سیل در شیراز؛ ١٩ کشته و ده‎ها نفر مصدوم شدند| ۱۰۰ خودرو‌ گرفتار در سیل+فیلم و عکس

هشدار سونامی در بوشهر + فیلم

منبع این خبر، وبسایت www.aryanews.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۲۲۵۸۵۷ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • فخر موسیقی ایران روی صحنه رفت / انتشار آلبوم محسن چاوشی پس از کش و قوس‌های فراوان
 • مرداد 97/ وقتی ده‌دار کیزور، بانک‌دار می‌شود!
 • نظر صریح رهبر انقلاب: هرگز با ترامپ مذاکره نمی‌کنیم/ هاشمی رفسنجانی کجا از دنیا رفت؟/ 31 مفسد اقتصادی مرتبط با مسئولان نظام دستگیر شدند/ ارسال قطعات موشکی از لندن به ایران تکذیب شد
 • افزایش ۴۷ درصدی ارزش معاملات
 • نیروهای آمریکایی یک مسجد و مدرسه دینی را تخریب و ۶ غیرنظامی افغان را به شهادت رساندند
 • کشتار کودکان و تخریب مسجد توسط نیروهای آمریکایی در جنوب شرق افغانستان
 • کشتار غیرنظامیان افغان توسط نیروهای آمریکایی برای تخریب روند صلح صورت می‌گیرد
 • مرداد تلخ!
 • بیانیه حزب اعتماد ملی درباره سیل اخیر در گلستان و مازندران
 • اولین انتخابات تایلند پس از کودتای 2014 برگزار شد
 • «برگزیت» و احتمال کودتای کابینه برای برکناری 'می'
 • هیل: سخنان ترامپ برانگیزاننده جرایم نژادی در آمریکاست
 • آغاز نخستین انتخابات عمومی تایلند از زمان کودتای نظامی سال ۲۰۱۴
 • اینستکس آب باریکه ای برای مقاومت در برابر آمریکاست/ باید این طرح در سال ۹۸ اجرایی شود
 • نخستین انتخابات پارلمانی تایلند بعد از کودتای ۲۰۱۴
 • برجام گام مهمی برای کاهش تنش‌های بین‌المللی بود/ اینستکس اولین مخالفت جدی اروپا با سیاست‌های آمریکاست
 • آغاز نخستین انتخابات تایلند از زمان کودتای نظامی 2014
 • صلح آمریکایی در "افغانستان" اهداف و چالش‌ها
 • رسانه‌های دانشگاهی باید اعتماد دانشجویان را جلب کنند/ فاصله گرفتن از فضای ژورنالیستی برای فعالیت رسانه‌ در دانشگاه‌ لازم است