رکنا: بازیگر مشهور ایتالیایی که سال گذشته درباره تجاوز جنسی «هاروی واینستین» افشاگری کرده و به همراه چند نفر دیگر هشتگ «Me Too#» را به راه انداخته بود اکنون متهم به تعرض جنسی به یک نوجوان ۱۷ ساله شده است.

بازیگر مشهور ایتالیایی که سال گذشته درباره تجاوز Rape جنسی «هاروی واینستین» افشاگری کرده و به همراه چند زن دیگر موجب به راه افتادن هشتگ «Me Too#» شده بود اکنون متهم به تعرض جنسی به یک نوجوان ۱۷ ساله شده است.

گفته می‌شود این بازیگر Actor ایتالیایی یک بازیگر نوجوان را مورد تعرض جنسی قرار داده و برای مخفی نگه‌داشتن موضوع، مبلغی را به عنوان حق‌السکوت به وی پرداخت کرده است.

اسناد دادگاه که به رؤیت «نیویورک تایمز» رسیده، اتهاماتی که از سوی «جیمی بنت»، بازیگر و موسیقی‌دان را نشان می‌دهد.

جیمی بنت می‌گوید زمانی که ۱۷ ساله بوده از سوی آزیا آرجنتو که در آن زمان ۳۹ سال داشته در کالیفرنیا مورد آزار جنسی قرار گرفته است.

بر اساس گزارش رسانه‌ها این تعرض جنسی در سال ۲۰۱۳ صورت گرفته، اما حق‌السکوت در ماه‌های اخیر از سوی بنت درخواست و آزیا جنتو آن را پرداخت کرده است.

اطلاعات به دست آمده از ایمیل‌های تبادل شده میان وکلا و مشتریان نشان می‌دهد که ظاهرا ۳۸۰ هزار دلار حق‌السکوت که «کمک به جیمی بنت» توصیف شده به این بازیگر که می‌گوید پس از این تعرض جنسی در کار خود و همچنین از نظر روانی با مشکلاتی مواجه شده، پرداخت شده است.

گفته می‌شود درآمد جیمی بنت از ۲.۷ میلیون دلار در طول ۵ سال پیش از تعرض جنسی به ۶۰ هزار دلار در طول یک سال پس از آن کاهش یافته است.

هیچ‌کدام از افراد درگیر در این موضوع تاکنون درباره آن اظهار نظر نکرده‌اند.

آرجنتو به همراه چند زن دیگر سال گذشته اتهامات جنسی زیادی علیه هاروی واینستین، کارگردان سرشناس آمریکایی مطرح کردند.

اکتبر ۲۰۱۷ بود که خبر تجاوز جنسی «هاروی واینستین» به چند بازیگر زن، محافل هنری و رسانه‌ای در غرب را در شوک فرو برد. بازیگران زنی که در میان آن‌ها اسامی سرشناس نیز کم به چشم نمی‌خورد، یکی پس از دیگری طی افشاگری‌های بی‌سابقه‌ای اعلام کردند که از سوی این تهیه کننده آمریکایی مورد تعرض جنسی قرار گرفته‌اند. این بازیگران زن حتی کارزاری تحت عنوان MeeToo را نیز در شبکه‌های اجتماعی راه انداختند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

آرزو با بچه ای در شکم بله را به داماد گفت!

برادر شیطان صفت به خواهرش رحم نکرد ! / عروس شاهد آزار خواهر شوهرش بود!+عکس

این مرد لباس زنانه پوشید و به مدرسه بچه هایش رفت + تصاویر

ازدواج همزمان پسر عاشق پیشه با دخترعمو و دختر عمه + عکس

مهسا وقتی داخل خانه همایون شد راه فراری از خلوتگاه شیطانی نداشت! + عکس

فیلم لحظه اقدامی بی شرمانه در مسجد + جزییات

تجاوز کریم به دختر جوان در راهروی خلوت +عکس

پرنیا شیروانی در کرج جنجال به پا کرد؟ / او را می شناسید! + عکس

عکس / کثافتکاری پری بلنده خانم رئیس معروف شهرنوتهران

شهادت سرباز نیروی انتظامی در یک درگیری مسلحانه

بلایی که زیر لحاف بر سر مهران آمد !

تجاوز زندانی 15 ساله به خانم روانشناس در اتاق مددکاری ! + عکس

سوسن خون به پا کرد / او شفاهی عقد موقت را پذیرفته بود

دستگیری عروس جوان در حجله یک گاو + عکس

انتقام عجیب مبینا از زنی که با 200 هزار تومان به زن موقتی شوهرش شده بود

اقدام شوم مرد شیطان صفت با زن زیبا در خیابان خلوت و تاریک + عکس

سنگ مزار حججی زنانه مردانه شد! + عکس

تجاوز دکتر شیطان صفت به بیمار زن در اتاق خصوصی بیمارستان + عکس

این 2 زن شیک پوش در مرکز تهران شیطنت می کردند!

ماجرای دختر کوچولوهای ایرانی که به حجله می روند!

 

منبع: رکنا

خبر بعدی:

کاهش مهارت‌های اخلاقی و تربیتی دانشجو معلمان پس از تأسیس دانشگاه فرهنگیان

محمد بنیادی، کارشناس حوزه آموزش و پرورش در گفت‌وگو با ایکنا؛ در ارزیابی عملکرد دانشگاه فرهنگیان به منظور تربیت معلمی که بتواند خود الگوی تربیتی برای دانش آموزان باشد، گفت: برای بررسی این موضوع باید قبل و بعد از سال ۹۰ را مورد توجه قرارد داد؛ چرا که در این سال مراکز تربیت معلم تجمیع و دانشگاه فرهنگیان با اهداف علمی و تربیتی خاصی تأسیس شد.

وی نحوه تربیت معلم را پیش از سال ۹۰ بسیار کارآمدتر از هفت سال گذشته ارزیابی و بیان کرد: در گذشته مؤلفه‌های تربیت عملی و اخلاقی معلم بیشتر مورد توجه قرار می‌گرفت به طوری که می‌توان گفت پیش از سال ۹۰ در مراکز تربیت معلم افرادی گزینش می‌شدند که درصدد ارتقای سطح بینش دانش آموزان باشند و در این بین ملاک‌های مهم‌تر اخلاقی و تربیتی مدنظر قرار داشت. همچنین معلمان بعد از ارائه آموزش‌های دو یا چهار ساله، مجددا مورد بررسی قرار می‌گرفتند و بنا به روحیات و اقتضائاتشان در مدارس مربوطه مشغول به کار می‌شدند.

بنیادی تجمیع مراکز تربیت معلم و تأسیس دانشگاه فرهنگیان را در سال ۹۰ امر مبارکی دانست و گفت: اگرچه این تجمیع از جهاتی ارزشمند بود، اما گویی با تقویت مبانی علمی معلمان نسبت به مبانی تربیت اخلاقی آنان کم توجهی صورت گرفت.

تغییرات مدیریتی توان تربیت دانشجو را کاهش داد
بنیادی تعدد تغییرات در مدیریت دانشگاه فرهنگیان را طی هفت سال گذشته یک معضل جدی در عملیاتی نشدن اهداف تربیتی این دانشگاه برشمرد و تصریح کرد: رئیسی که کمتر از دو سال مسئولیت مدیریتی عهده‌دار باشد، نمی‌تواند سیاست‌های خاصی را دنبال و به مرحله عملیاتی شدن برساند. این تجمیع، جایگاه تربیت معلم را به لحاظ مهارت‌های تربیتی اخلاقی به شدت تنزل بخشید.

این کارشناس حوزه تعلیم و تربیت با اشاره به اینکه جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان از سال ۹۰ تا کنون هر ساله با کاهش روبرو بوده است، گفت: قرار نبود با تجمیع مراکز تربیت معلم میزان جذب نیز کاهش یابد، اما گویی با حذف مراکز تربیت معلم در عنوان و نام و تبدیل آن به دانشگاه فرهنگیان، هم بار تربیتی این روند کاهش یافت و هم هر ساله از میزان جذب با وجود نیاز بالایی که به نیروی انسانی در آموزش و پرورش وجود دارد، کاسته شد.

سطح نیروی انسانی دانشگاه فرهنگیان را پایین نیاوریم
وی به برخی از چالش‌های پیش روی دانشگاه فرهنگیان که منجر به عدم تحقق هدف تربیت معلم با بهره مندی از مهارت‌های علمی و اخلاقی شده است، اشاره و بیان کرد: اولین عامل مربوط به نیروی انسانی و جذب صحیح اساتید است. اگر اساتیدی همچون شهید رجایی در دانشگاه فرهنگیان داشته باشیم، بسیاری از مشکلات رفع می‌شود، اما جذب هر استاد پشت هیئت علمی مانده‌ای نمی‌تواند به این دانشگاه برای رسیدن به اهداف والایش کمک کند. گزینش در تمام اجزای نیروی انسانی این دانشگاه باید به دقت صورت گیرد، چرا که این عوامل در کنار هم محیطی تربیتی و الگو دهنده را پیش روی فردی قرار می‌دهند که قرار است وظیفه معلمی دانش آموزان را بر عهده گیرد و خود به الگو تبدیل شود.

بنیادی دومین راهکار را مدیریت صحیح منابع علمی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان خواند و گفت: دور شدن از مطالعات علوم انسانی و اسلامی و محدود شدن به علوم غربی از جمله معضلات مطرح است. ارائه علم مجرد از خالق نگاه صرفا علمی برای دانشجویان ایجاد کرده است.

وی بر ضرورت دقت نظر بر روند فعالیت و آموزش دانشجویان دانشگاه فرهنگیان تأکید و تصریح کرد: اگر افزایش سطح علمی معلم محرز نشود، باید از ادامه فعالیت وی خودداری شود. استفاده از ظرف مکان و زمان، خانواده، فضای مجازی و ابزار نوین باید مدنظر معلم باشد و دانشگاه فرهنگیان بر این روند نظارت داشته باشد و صرفا به ارائه محفوظات نپردازد.

انتهای پیام  

ماجرای ازدواج مجدد همسر شهید حججی+عکس

رئیس بنیاد مستضعفان: ماهیانه ۱۸ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنم| در بنیاد مستضعفان کمتر از ۳ میلیون حقوق دریافت نمی‌کنند| مراکز تفریحی خود را همچنان توسعه می‌دهیم، هم فایده اقتصادی دارد و هم برای مردم مفید است+فیلم

ماجرای ازدواج مجدد همسر شهید حججی+عکس

کلیدواژه: خودرو سلامت مسکن بازنشسته ها مهم ترین های 24 ساعت ارز و سکه تجاوز Rape بازیگر Actor تجاوز جنسی اخبار حوادث متهم کارگردان تعرض جنسی جنسی رسوایی جنسی عکس زن زنان مرد یک زن شوم زندگی دختران زندان قتل

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۲۶۹۲۹۵ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • تجاوز ۲ مامور پلیس به زن جوان!
 • عربستان شهروندان قاتل و مجرم خود را از آمریکا فراری می‌دهد
 • رسوایی یک رستوران سنتی در قلب تهران / سه پرس کباب 744 هزار تومان! / تعزیرات فاش کرد
 • بزرگداشتفاطمه معتمد آریا و 4 چهره سرشناس سینما در جشنواره فیلم فجر+عکس
 • اعترافات دردناک پسر ۱۳ ساله درباره تجاوز به کودک ۵ ساله
 • بزرگداشت ویژه برای پنج چهره سرشناس سینما در جشنواره سی و هفتم
 • قتل پسر ۵ساله به دست پسر ۱۳ساله باهدف تجاوز
 • روش‌ها و قوانین مهم در رابطه جنسی برای خانم‌ها
 • قتل پسر 5 ساله به دست پسر 13 ساله با انگیزه تجاوز
 • جنجال صوت لو رفته از خانم جلسه ای / از پرستاری تا خلبانی خانم ها برای شوهرانشان!
 • لزوم توجیه ایرانی‌ها در مورد آموزش مسائل جنسی
 • تجاوز به زن جوان پس از شام 3 نفره با 2 مرد
 • نویسنده ضدترامپ جایزه ادبی(پن) را گرفت
 • عذرخواهی رسمی کمیته المپیک کره جنوبی بابت رسوایی های اخلاقی
 • پایان شوم 2 بازیگر طنز سرشناس + جزییات
 • آموزش جنسی زیرزمینی با لباس ملوانی و خلبانی
 • «آموزش جنسی زیرزمینی» با لباس ملوانی
 • تغییر شغل بازیگر زن سرشناس! +عکس
 • پلیس انگلیس اعضاء یک باند آزار جنسی کودکان را دستگیر کرد