رکنا: بازیگر مشهور ایتالیایی که سال گذشته درباره تجاوز جنسی «هاروی واینستین» افشاگری کرده و به همراه چند نفر دیگر هشتگ «Me Too#» را به راه انداخته بود اکنون متهم به تعرض جنسی به یک نوجوان ۱۷ ساله شده است.

بازیگر مشهور ایتالیایی که سال گذشته درباره تجاوز Rape جنسی «هاروی واینستین» افشاگری کرده و به همراه چند زن دیگر موجب به راه افتادن هشتگ «Me Too#» شده بود اکنون متهم به تعرض جنسی به یک نوجوان ۱۷ ساله شده است.

گفته می‌شود این بازیگر Actor ایتالیایی یک بازیگر نوجوان را مورد تعرض جنسی قرار داده و برای مخفی نگه‌داشتن موضوع، مبلغی را به عنوان حق‌السکوت به وی پرداخت کرده است.

اسناد دادگاه که به رؤیت «نیویورک تایمز» رسیده، اتهاماتی که از سوی «جیمی بنت»، بازیگر و موسیقی‌دان را نشان می‌دهد.

جیمی بنت می‌گوید زمانی که ۱۷ ساله بوده از سوی آزیا آرجنتو که در آن زمان ۳۹ سال داشته در کالیفرنیا مورد آزار جنسی قرار گرفته است.

بر اساس گزارش رسانه‌ها این تعرض جنسی در سال ۲۰۱۳ صورت گرفته، اما حق‌السکوت در ماه‌های اخیر از سوی بنت درخواست و آزیا جنتو آن را پرداخت کرده است.

اطلاعات به دست آمده از ایمیل‌های تبادل شده میان وکلا و مشتریان نشان می‌دهد که ظاهرا ۳۸۰ هزار دلار حق‌السکوت که «کمک به جیمی بنت» توصیف شده به این بازیگر که می‌گوید پس از این تعرض جنسی در کار خود و همچنین از نظر روانی با مشکلاتی مواجه شده، پرداخت شده است.

گفته می‌شود درآمد جیمی بنت از ۲.۷ میلیون دلار در طول ۵ سال پیش از تعرض جنسی به ۶۰ هزار دلار در طول یک سال پس از آن کاهش یافته است.

هیچ‌کدام از افراد درگیر در این موضوع تاکنون درباره آن اظهار نظر نکرده‌اند.

آرجنتو به همراه چند زن دیگر سال گذشته اتهامات جنسی زیادی علیه هاروی واینستین، کارگردان سرشناس آمریکایی مطرح کردند.

اکتبر ۲۰۱۷ بود که خبر تجاوز جنسی «هاروی واینستین» به چند بازیگر زن، محافل هنری و رسانه‌ای در غرب را در شوک فرو برد. بازیگران زنی که در میان آن‌ها اسامی سرشناس نیز کم به چشم نمی‌خورد، یکی پس از دیگری طی افشاگری‌های بی‌سابقه‌ای اعلام کردند که از سوی این تهیه کننده آمریکایی مورد تعرض جنسی قرار گرفته‌اند. این بازیگران زن حتی کارزاری تحت عنوان MeeToo را نیز در شبکه‌های اجتماعی راه انداختند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

آرزو با بچه ای در شکم بله را به داماد گفت!

برادر شیطان صفت به خواهرش رحم نکرد ! / عروس شاهد آزار خواهر شوهرش بود!+عکس

این مرد لباس زنانه پوشید و به مدرسه بچه هایش رفت + تصاویر

ازدواج همزمان پسر عاشق پیشه با دخترعمو و دختر عمه + عکس

مهسا وقتی داخل خانه همایون شد راه فراری از خلوتگاه شیطانی نداشت! + عکس

فیلم لحظه اقدامی بی شرمانه در مسجد + جزییات

تجاوز کریم به دختر جوان در راهروی خلوت +عکس

پرنیا شیروانی در کرج جنجال به پا کرد؟ / او را می شناسید! + عکس

عکس / کثافتکاری پری بلنده خانم رئیس معروف شهرنوتهران

شهادت سرباز نیروی انتظامی در یک درگیری مسلحانه

بلایی که زیر لحاف بر سر مهران آمد !

تجاوز زندانی 15 ساله به خانم روانشناس در اتاق مددکاری ! + عکس

سوسن خون به پا کرد / او شفاهی عقد موقت را پذیرفته بود

دستگیری عروس جوان در حجله یک گاو + عکس

انتقام عجیب مبینا از زنی که با 200 هزار تومان به زن موقتی شوهرش شده بود

اقدام شوم مرد شیطان صفت با زن زیبا در خیابان خلوت و تاریک + عکس

سنگ مزار حججی زنانه مردانه شد! + عکس

تجاوز دکتر شیطان صفت به بیمار زن در اتاق خصوصی بیمارستان + عکس

این 2 زن شیک پوش در مرکز تهران شیطنت می کردند!

ماجرای دختر کوچولوهای ایرانی که به حجله می روند!

 

منبع: رکنا

مطالب پیشنهادی:
خبر بعدی:

زکریایی مداح: نوچه‌های مسیح علینژاد پاچه می‌گیرند و اعتقاد دارم که حیوانند/ باید به آنها گفت "چخه"

بحث حجاب و شل‌حجابی هر سال در تابستان‌های داغ تهران، داغ‌تر می‌شود و عموماً حاشیه‌هایی هم به‌وجود می‌آورد. در ارزشمندی حجاب و حیا و عفاف شکی نیست، اما گاهی نحوه تبلیغ و نوع مواجهه با این موضوع حاشیه‌هایی درست می‌کند و آثار منفی آن بیش از آثار مثبت است.

ایرنا نوشت: حرف‌های یک طنزپرداز در اجتماع «دختران انقلاب» که توسط گروهی به نام «آمرین صراط» و همزمان با روز گرامیداشت عفاف و حجاب برگزار شد، حاشیه‌هایی به‌وجود آورد.

در این مراسم که از بخش‌های مختلفی مانند سخنرانی حجت‌الاسلام احمد پناهیان، مداحی امیر عباسی و اجرای حامد زمانی و… تشکیل می‌شد، برخی عبارات گفته شده توسط یک طنزپرداز باعث برداشت‌های جنسی و اهانت‌آمیز به دختران شد و برخی شبکه‌ها تلاش کردند کل این برنامه سه‌ساعته را زیر سؤال ببرند.

دو قطعه از اجرای علی زکریایی که سابقه اجرای برنامه در صداوسیما و محافل مذهبی و انقلابی را نیز دارد در شبکه‌های مجازی به‌سرعت تکثیر شد و مورد اعتراض بسیاری از مردم از طیف‌های مختلف قرار گرفت.

علی زکریایی که قبلاً مداحی هم می‌کرده است، درباره سابقه فعالیت‌هایش به خبرنگار ایرناپلاس گفته که علاوه بر نوشتن برای نشریات، اولین کار طنزش را به‌طور رسمی در سال ۷۹ برای رادیو قم ساخته و از سال ۹۲ به طنز سیاسی روی آورده است.

زکریایی: همسر و خواهرم برداشت جنسی نداشتند

وی در پاسخ این سؤال که در بخشی از حرف‌هایتان در جمع دختران و زنان، ماجرایی را با لحن خاصی تعریف کردید که از آن برداشت جنسی شده و برای آن جمع زنانه مناسب نبوده است، توضیح داد: کپشن اشتباهی زیر ۳۰ ثانیه از ۱۵ دقیقه حرف‌های من زدند. گفتند شوخی رکیک جنسی است. اما در همان جمع همسر و خواهرم و خواهرزاده‌هایم هم بودند که اتفاقاً یک نفرشان هم چادری نیست، ولی هیچ‌کدام چنین برداشتی نداشتند.

۱۲ هزار نفر خانم‌هایی که در مراسم بودند چنین برداشتی نکردند و اکثر کسانی که چنین برداشتی کردند، در آن جلسه نبوده‌اند. آنهایی که این برداشت را داشتند، شوخی جنسی ندیده‌اند که می‌گویند این شوخی رکیک جنسی است.

از قسمت دیگری از اجرایتان این‌طور برداشت شده که شما به عده‌ای از دختران بدحجاب توهین کرده‌اید.آنجایی که می‌گویید پاچه می‌گیرند و بعد حرکات نمایش‌گونه‌ای داشتید که سگ بودن طرف مقابل القا می‌شد.

گفتم کسی که حمله می‌کند این‌طور است. مگر آن دختر که دوربین گذاشت در مانتو و انگشت مأمور نیروی انتظامی را شکست، انسان است؟ خدا هم در قرآن گفته: اولئک کالانعام بل هم اضل، یا در سوره جمعه گفته: مثلهم کمثل الحمار … پس خدا هم به یک انسان توهین کرده است؟

گفتم فقط نوچه‌های مسیح علینژاد پاچه می‌گیرند

البته این آیات قبل و بعد دارد و شأن نزول دارد و نباید مورد سوءاستفاده قرار بگیرد. اما شما به عده‌ای که ولو بدحجاب هستند گفته‌اید سگ هستید، به هر حال، این توهین است و در مسیر نهی از منکر و موعظه نباید به افراد توهین کرد، چون نتیجه برعکس می‌دهد.

من همان ابتدا بدحجاب‌ها و بی‌حجاب‌هایی که صرفاً بی‌حجابند را جدا کرده‌ام. گفتم فقط نوچه‌های مسیح علینژاد پاچه می‌گیرند و اعتقاد دارم که حیوانند. نوچه مسیح فقط بدحجاب نیست. اینها قانون‌شکن و هنجارشکن هستند که پول گرفته‌اند از مسیح و اعتراف هم کرده‌اند. از نظر من همه بدحجاب‌ها و بی‌حجاب‌ها نوچه مسیح نیستند. نوچه‌های مسیح جدا هستند. من به همه بدحجاب‌ها توهین نکرده‌ام و اگر کسی این حرف را بزند، منطقی نیست. من گفتم که حرفم درباره نوچه‌های مسیح است و این را تفکیک کردم.

ببینید یک مبحث معرفتی پشت حرف‌های من است. وقتی خدا می‌گوید آنها مثل حیوان هستند یا در آیه دیگری در قرآن می‌گوید: اخسئوا فیها؛ یعنی خدا به آنها می‌گوید «چخه» یعنی رسماً می‌گوید: سگ، شما سگ هستید. من حرفم با کسانی بود که به آدم حمله می‌کنند و باید کم‌کم به این‌ها بگوییم چخه؛ چون وقتی می‌گویی خانم حجابت را رعایت کن می‌زنند و حمله می‌کنند و هل می‌دهند.

الان در اخبار جمهوری اسلامی درباره داعشی‌ها می‌گویند: ده قلاده داعشی. اینها از دایره انسانیت خارج‌اند. نوچه‌های مسیح علینژاد هم از دایره انسانیت خارج‌اند. یک وقت طرف گول خورده، این‌ها نوچه نیستند و نوچه مسیح یعنی کسی که از او پول گرفته است. نوچه مسیح یعنی کسی که در روز چهارشنبه روسری سفید دستش می‌گیرد.

بهاره جنگروی: بهتر بود آقای زکریایی با لطافت بیشتری حرف می‌زد

چند روز قبل از این مراسم، بهاره جنگروی به‌عنوان مسئول گروه مردمی آمرین صراط، با خبرگزاری‌ها مصاحبه کرده بود. او دروس حوزوی را به‌طور پاره‌وقت خوانده و لیسانس صنایع دارد و در حال گذراندن مقطع کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی است. وی می‌گوید فعالیت‌های ما کاملاً مردمی است و از دو سال پیش به‌طور جدی شروع شده است و این هفته هم در اصفهان برنامه داریم.

وی درباره مراسم دختران انقلاب به خبرنگار ایرناپلاس گفت: جمعیتی که در همایش شیرودی در داخل سالن و زمین ورزش و خیابان مفتح جمع شدند را ۳۰ هزار نفر تخمین زده‌اند و ما تا به حال یک هزار تومانی هم از هیچ نهاد و ارگانی نگرفته‌ایم.

وی درباره نحوه تأمین منابع مالی فعالیت‌هایشان اعلام کرد: هزینه‌ها یا قسطی انجام شده یا خانم‌هایی طلاهایشان را بخشیدند یا برخی خانواده‌های شهدا از خودشان هزینه‌های این اجتماع را تأمین کردند.

بهاره جنگروی درباره حاشیه‌هایی که درباره حرف‌های زکریایی در این مراسم به‌وجود آمده گفت: جریانی جمعیت ۳۰ هزار نفره و سه‌ساعت برنامه را نادیده گرفته و حرفی را می‌زند که آمدنیوز و شبکه ایران اینترنشنال که معلوم است وابسته به کجا هستند، می‌زند. حالا آقای زکریایی چند ثانیه در قالب طنز چیزی گفتند. بقیه صحبت‌های ایشان را نگاه کنید. صحبت‌های ایشان را تقطیع کردند.


باید از تلاش‌های شما برای ترویج حجاب تقدیر کرد و نباید آن را نادیده نگرفت، اما سؤال اینجاست که انتخاب آقای زکریایی برای اجرا در این برنامه مهم و ارزشی چگونه انجام شد؟

مجموعه ما کاملاً مردمی است و با همفکری گروهی، ایشان را انتخاب کردیم.

این درست است که علی زکریایی ۱۵ دقیقه برنامه داشته و الان همان چند ثانیه حاشیه‌دار برجسته و دست به دست می‌شود. حتماً ایشان حرف‌های خوبی هم در این برنامه داشته‌اند ولی سؤال من این است که شما با همان چند ثانیه موافق هستید؟ یا فکر می‌کنید ای کاش آن حرف‌ها را نمی‌زد؟

ببینید اگر کسی منصف باشد این سه ساعت برنامه را که توسط یک عده خانم برگزار شد را تشویق و تحسین می‌کند و حتی صحبت‌های آقای زکریایی را تأیید می‌کند و بعد می‌گوید بهتر بود این ۵ ثانیه گفته نمی‌شد.

نظر شخصی خود شما به‌عنوان یک خانم جوان درباره همان چند ثانیه که حاشیه درست کرده چیست؟

من صحبت‌های آقای زکریایی را مجدد و کامل گوش دادم و دیدم با دغدغه ما در زمینه حجاب یکسان است، ولی بهتر بود آن چند ثانیه گفته نمی‌شد یا با لطافت گفته می‌شد. ایشان اول خانم‌های بدحجاب که دلشان با نظام و انقلاب است را از آنهایی که همراه دشمن هستند جدا کرده است. مغرضین یا منتقدان از سه ساعت برنامه و ۲۰ دقیقه صحبت‌های آقای زکریایی، به ۵ ثانیه نگاه می‌کنند.

شما که در مراسم بودید وقتی آن حرف‌ها را از آقای زکریایی شنیدید حس بدی به شما به‌عنوان یک خانم دست نداد؟

من در حال انجام کارهای اجرایی بودم. اما عموم مردم آن را در قالب طنز دیدند.

متن برنامه آقای زکریایی را قبلاً چک کرده بودید؟

من باید در این‌باره با مسئولش که مهمان‌ها را دعوت می‌کند صحبت کنم.

۵۰۰ روز در بند و ۶۵۰ صفحه کیفرخواست| مطهری: نهاد تخصصی می‌گوید بازداشتی‌های محیط زیست، جاسوس نیستند| حاکمیت دوگانه باید روزی حل شود| نباید این‌طور باشد که وزارت اطلاعات به مجلس پاسخ‌گو باشد اما سازمان اطلاعات سپاه پاسخ‌گو نباشد

علی مطهری: اگر قرار بر عدم بررسی ادعای خاتمی بوده پس چرا دادگاه تشکیل دادند| صرف اظهارعقیده نباید موجب محاکمه شود| چرا قوه قضاییه و مقامات امنیتی هراس دارند؟

محکومیت جدید برای گلرخ ابراهیمی و آتنا دائمی/ مولود حاجی زاده بازداشت شد

کلیدواژه: خودرو سلامت مسکن بازنشسته ها مهم ترین های 24 ساعت ارز و سکه تجاوز Rape بازیگر Actor تجاوز جنسی اخبار حوادث متهم کارگردان تعرض جنسی جنسی رسوایی جنسی عکس زن زنان مرد یک زن شوم زندگی دختران زندان قتل

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۲۶۹۲۹۵ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • راهکارهای بر ای مقابله با آسیب های جنسی کودکان
 • توضیحات طنزپردازی که کم حجاب‌ها را حیوان خطاب کرد + فیلم
 • مائوریتزیو پسر مائوریسیو پوچتینو قراردادش را با تاتنهام تمدید کرد
 • نوچه‌های مسیح علینژاد پاچه می‌گیرند و حیوان‌اند/ باید به آن‌ها گفت: "چخه"
 • نویسنده آمریکایی علیه تجاوز جنسی ترامپ اقامه دعوی می‌کند
 • زکریایی: به همه بدحجاب‌ها توهین نکردم / همسر و خواهرم برداشت جنسی نداشتند
 • تداوم تعرض شهرک‌ نشین های صهیونیست به مسجد الاقصی
 • ظریف: اگر به ما تعرض شود در دفاع از خود تردید نمی‌کنیم/ بازار ایران به روی شرکت‌های آمریکا باز است
 • یکی از اراذل و اوباش سرشناس آبیک به دام افتاد/ رهایی‌گروگان 27 ساله و دستگیری فرد گروگانگیر
 • رسوایی اخلاقی مقام سعودی در یک رشته ورزشی
 • نگران سلامت مردم گیلان هستیم/ تجاوز مرحله‌ایی زمین‌خواران به منابع طبیعی استان
 • رسمی؛ انزو زیدان به آوس پرتغال پیوست؛ پسر زیدان، هم‌بازی مهرداد محمدی شد
 • آمریکا مشتری شماره یک قاچاق جنسی در جهان/ فعال مبارزه با قاچاق انسان: دولت آمریکا با قربانی کردن کودکان و مردمش این نوع از تقاضا را تامین می‌کند
 • کشف یک باند بزرگ سوءاستفاده جنسی از کودکان در سوئد
 • کنفرانس علمی تفسیر نوار قلب جنین و جنبه‌های اخلاقی آن برگزار می‌شود
 • قتل دوست با ادعای تعرض
 • کیوان را کُشتم چون به من تعرض کرده بود و عکس و فیلم داشت
 • خانم بازیگر و پسرش به عصر جدید آمدند/ ناکامی گروه نواندیشان در محاسبات ریاضی/ آوازخوانی پسر نوجوان اردبیلی دل داوران را برد+ فیلم
 • خانم بازیگر: فکر می‌کنند من ایران نیستم! +عکس