حاج منصور ارضی، مداح مشهور، در حاشیه برگزاری دعای روز عرفه در تهران، رئیس جمهور را به مرگ تهدید کرد.

به گزارش برنا، منصور ارضی که پیشتر نیز سابقه حملات لفظی تند به شخصیت‌های سیاسی مانند هاشمی رفسنجانی و محمد باقر قالیباف را در کارنامه خود دارد، اینبار به تهدید مستقیم رئیس جمهور، حسن روحانی، اقدام کرد.

وی در سخنان خود که در حسینیه صنف لباس‌فروشان ایراد شد، با اشاره به واقعه درگذشت آیت الله رفسنجانی در استخر، اظهار کرد چنانچه صبر کنید این اتفاق برای این دیگر هم تکرار خواهد شد.

گفتنی است پس از ماجرای پلاکارد "استخر فرح" در قم و در حالی‌که انتظار از دستگاه‌های امنیتی برای برخورد با تهدیدکنندگان رئیس جمهور بالا بود، اما هیچ برخوردی با عاملان و آمران آن اقدام صورت نگرفت. اکنون این تهدید در قلب تهران و از سوی یک مداح تکرار شده است.

منبع: بیتوته

خبر بعدی:

پرسپولیسی‌ها باشگاه را تهدید کردند: فقط تا دوشنبه منتظر پول می‌مانیم

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز و به نوشته ایران ورزشی، پرسپولیسی‌ها هم تمرین کردند و هم تهدید. باشگاه قول داده بود که تا پیش از شروع نیم‌فصل دوم دریافتی بازیکنان را به 60 تا 70 درصد برساند اما خوش‌قول نبود. بازیکنان هم نخواستند که پیش از بازی حساس با پدیده پرسپولیس را به تعطیلی بکشانند اما تهدید کردند که اگر تا بعد از آن بازی پول نگیرند، دیگر تمرین نخواهند کرد. آنها مدعی هستند که طی ماه‌ها اخیر با احترام به مشکلات باشگاه در قبال بدهی‌های گذشته و عدم دریافتی از اسپانسر سکوت کرده و با حضور در تمرینات و عملکرد موفق در بازی‌ها در تلاش برای کسب نتیجه بوده‌اند اما مشکلات مالی زندگی شخصی‌شان را تحت تاثیر قرار داده است و به همین دلیل تهدید به اعتصاب کرده‌اند که البته این اعتصاب برای رادوشویچ از همین امروز آغاز شد.

 

گذشته از همه‌ی اشتباهات داوری و برخی کارشکنی‌ها، پرسپولیس مشکل بزرگ‌تری دارد به نام بی‌پولی. مشکلی که تیم برانکو از همان ابتدای فصل با آن دست به یقه بوده و عجیب اینکه سرپرست باشگاه همیشه انکارش کرده است. ایرج عرب بر خلاف گفته‌های گرشاسبی در مورد بی‌پولی باشگاه پرسپولیس و طلبکار بودن بازیکنان و مربیان، در تمام مصاحبه‌هایش تاکید کرده که نه مشکل مالی وجود دارد و نه مانعی برای پرداخت پول به اعضای تیم.

 

حال آنکه پرسپولیسی‌ها تا اینجای کار که سه هفته از نیم‌فصل دوم گذشته، فقط 30 درصد از پول قراردادهایشان را دریافت کرده‌اند. البته مدیران باشگاه قول داده بودند که تا پیش از شروع نیم‌فصل دوم دریافتی بازیکنان را به 60 تا 70 درصد برسانند اما خوش‌قول نبودند.

 

اتفاق بدتر این است که دریافتی مربیان و بازیکنان خارجی پرسپولیس کمتر از بقیه‌ی اعضای تیم بوده و همین هفته پیش وقتی باشگاه وعده داد که اسپانسر به زودی دست به جیب می‌شود، برانکو ایوانکوویچ خواست که این پول بین بازیکنان و همین‌طور دستیارانش تقسیم شود و مطالبات او را بعد از پرداخت قسط بعدی اسپانسر بپردازند.

 

پولی که وعده داده بودند اما نرسید و بازیکنان دوباره شاکی شدند. آنها پیش از تمرین امروز از سیدجلال حسینی خواستند که به نمایندگی از همه‌ی بازیکنان تیم به دیدار ایرج عرب برود و اعتراض‌شان به مشکلات مالی را به گوش او برساند. البته از اعتصاب خبری نبود و پرسپولیسی‌ها طبق برنامه، تمرین کردند اما پیغام تهدید‌آمیزشان را هم به گوش سرپرست باشگاه رساندند.

 

پیغام آنها این بود که به خاطر شرایط حساس تیم، تا دوشنبه و بعد از بازی حذفی برابر پدیده تحمل خواهند کرد اما اگر تا آن موقع پول نگیرند، دیگر تمرین نخواهند کرد. در واقع بازیکنان پرسپولیس برای پرداخت مطالبات معوقه‌شان تا پایان روز دوشنبه به باشگاه مهلت دادند و تهدید کردند که بعد از آن تمرین را تحریم خواهند کرد. آنها مدعی هستند که طی ماه‌ها اخیر با احترام به مشکلات باشگاه در قبال بدهی‌های گذشته و عدم دریافتی از اسپانسر سکوت کرده و با حضور در تمرینات و عملکرد موفق در بازی‌ها در تلاش برای کسب نتیجه بوده‌اند اما مشکلات مالی زندگی شخصی‌شان را تحت تاثیر قرار داده است.

 

هر چند رادوشویچ به اندازه‌ی هم‌تیمی‌هایش صبور نبود و اعتصاب را از همین امروز آغاز کرد. دروازه‌بان کروات پرسپولیس به محل تمرین نرفت و در پیغامی که برای باشگاه فرستاد، خواهان بررسی مشکلات مالی و پرداخت مطالباتش شد. رادوشویچ و دیگر بازیکنان خارجی پرسپولیس که از دو پرداختی آخر باشگاه بی‌نصیب مانده بودند، پیش از پایان نیم‌فصل اول مبلغی دریافت کردند و قول گرفتند که پیش از شروع نیم‌فصل دوم دریافتی‌شان بیشتر شود اما باشگاه باز هم بدقولی کرد و غیبت رادو در تمرین روز شنبه هم به نظر می‌رسد پاسخی بوده به این بدقولی.

 

البته سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در گزارشی مدعی شده که رادوشویچ در ورزشگاه شهید کاظمی حضور داشته اما بجای حضور در زمین چمن، به همراه ماهینی، انصاری و همتی در سالن بدنسازی اختصاصی تمرین کرده اما این ادعا را حتی مدیر روابط عمومی باشگاه هم نتوانست تایید کند. پندار خمارلو درباره‌ی غیبت بوژیدار رادوشویچ گفته: «بوژیدار امروز در تمرین حاضر نشد اما از اینکه غیبتش به دلیل مشکلات مالی بوده، اطلاعی ندارم. هر چند مطمئنا او غیبت خود را با باشگاه در میان گذاشته است.»

 

خودِ این دروازه‌بان اما تمایلی به صحبت درباره‌ی غیبتش نشان نداد. او یکی از بازیکنانی است که کمترین دریافتی را از باشگاه داشته و وقتی تمرین نکردنش را به این موضوع ربط دادند، گفته: «درباره‌ی شرایط من بهتر است باشگاه توضیح بدهد. من حرفی ندارم.» و بعد سعی کرده غیبت خود در تمرین شنبه را این‌طور توجیه کند: «از ناحیه کمر کمی مصدوم هستم و به همین دلیل تمریناتم را جدا از تیم و زیر نظر مارکو انجام می‌دهم تا بتوانم به بازی با پدیده که روز دوشنبه برگزار می‌شود، برسم.»

 

خلاصه اینکه بوژیدار رادوشویچ تنها غایب تمرین امروز بود که باشگاه ادعا کرده در محل تمرین حضور داشته و فقط در زمین چمن حاضر نشده است. سیدجلال حسینی و محسن ربیع‌خواه اما با حضورشان در تمرینات گروهی برانکو را امیدوار کردند. تمرین از ساعت 11 در در سالن بدنسازی ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد و بازیکنان پس از گرم کردن بدن‌هایشان، در حالی که نم‌نم باران و باد تندی جریان داشت، وارد زمین چمن شدند.

 

حال آنکه برانکو قبل از حضور بازیکنان در زمین حضور پیدا کرده بود و روی نصب موانع و آدمک‌ها برای بخش‌های مختلف تمرین نظارت داشت. تمرین در زمین چمن با حرکات تکنیکی و کار با توپ آغاز شد و در همین زمان، علیرضا بیرانوند و ابوالفضل درویش‌وند تمرینات اختصاصی را زیر نظر پانادیچ انجام دادند. سانتر از جناحین و ضربه به دروازه از بخش‎های بعدی تمرین بود و بخش پایانی، فوتبال در نیمی از زمین که با تذکرهای مکرر برانکو همراه شد. اتفاق مهم اما حضور سیدجلال حسینی و محسن ربیع‌خواه در تمرینات گروهی بود اما شجاع خلیل‌زاده به دلیل آسیب‌دیدگی جزئی و کسالتی که داشت، از تمرین معاف شد.

 

451

بازی تندروهای ایران در زمین ترامپ و پیامک‌باران مصلحت نظام| اگر برجام نبود و اگر FATF نباشد

قیمت جدید محصولات سایپا اعلام شد| آغاز مرحله جدید پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو+جدول

مدارس کدام استان‌ها فردا شنبه ۲۷ بهمن ماه تعطیل است؟

منبع این خبر، وبسایت beytoote.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۲۹۴۵۸۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • علیرضا معزی: گویا از نظر جناب زاکانی پیامک‌های مردم به مسئولان تشویقی متعارف است به پلاکاردهای قم و استخر فرح
 • استخر، کودک ۴ ساله را بلعید
 • نشست مقتدرانه سوچی در مقابل نمایش ضعیف ورشو
 • مرگ کودک شیرازی در سقوط در استخر + عکس
 • گزارش تسنیم|بیانیه سوچی، ترکیه و کردهای سوریه
 • استقلالی ها دوباره اجازه تمرین پیدا نکردند
 • داور خوش یمن چینی برای سایپا/ استرالیایی ضعیف به علی منصور رسید
 • توافق سران برای سوریه واحد
 • تکرار ادعاهای بی‌اساس وزیر خارجه بحرین علیه ایران
 • هدف ما مبارزه با تروريسم و بازگشت ثبات به سوريه
 • بیانیه اجلاس سوچی؛ تاکید سران ایران، روسیه و ترکیه بر حفظ تمامیت ارضی سوریه
 • متانت، بزرگی و سعه صدر خانواده های شهدا قابل ستایش است
 • بيانيه مشترک ايران، روسيه و ترکيه
 • تاکید بر پایبندی مستحکم و مستمر به حاکمیت ملی، استقلال، وحدت و تمامیت ارضی سوریه
 • در نشست سوچي چه گذشت؟/ بيانيه مشترک ايران، روسيه و ترکيه درباره سوريه
 • تاکید بر پایبندی مستمر به حاکمیت ملی، استقلال، وحدت و تمامیت ارضی سوریه
 • لیگ شیرجه کیفیت خوب و قابل قبولی داشت/ نگاه گلخانه‌ای باعث می‌شود تا استعدادهای دیگر شکوفا نشوند
 • دکتر روحانی: جلسه روسای جمهوری ایران ، ترکیه و روسیه جلسه ای بسیار مفید و صریح بود
 • روحانی در پایان اجلاس سه جانبه سوچی چه گفت؟