تم تولد اسب تک شاخ یک تم رنگارنگ و رویایی دخترانه است که جشن تولدی دوست داشتنی برایتان به ارمغان می‌آورد. اسب تک شاخ اسبی زیبا با بال‌های بلند است که یک شاخ مارپیچی روی سرش دارد. اگر دختر شما هم به شخصیت اسب تک شاخ علاقه دارد و می خواهید تولد او را با این تم برگزار کنید در ادامه ایده‌های خوبی برایتان داریم که می توانند کمک کننده باشند.


میز تولد با تم اسب تک شاخ باید پر از خوردنی و شیرینی‌هایی با تم اسب تک شاخ باشد همچنین با ایده‌های رنگارنگ تزیین شود. تم پونی یا همان اسب تک شاخ جزو شادترین تم‌های تولد است که بسیار پرطرفدار است.

لباس تولد دخترانه با تم اسب تک شاخ مدل‌های فوق العاده زیبایی دارد، پیراهن‌های دامن پفی و پرنسسی که یک تل به شکل اسب تک شاخ دارند.روش تزیین خانه برای جشن تولد با تم اسب تک شاخ را در تصویر زیر مشاهده می کنید و می توانید از آن ایده بگیرید. از رنگ‌های شاد و متنوع برای تزیینات تولد استفاده کنید و اسب تک شاخ همه جا باید به چشم بخورد.       منبع: نمناک

منبع: پارسینه

خبر بعدی:

روح استارتاپی در کالبد شهر دمیده شده است/استارتاپ‌ها نباید به سراغ ایده‌های تکراری بروند

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: با گسترش کارآفرینی و نوآوری رونق استارتاپ‌ها و کسب و کارهای دانش بنیان اکنون روح تازه‌ای در کالبد شهر دمیده شده است که بارور شدن نهال یک شهر هوشمند و فناور را نوید می دهد.

به گزارش ایسنا، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در رویداد معرفی ناحیه نوآوری «شریف» که دانشگاه صنعتی شریف میزبان آن بود، گفت: روزهای نخست در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یک پرسش کلیدی مطرح بود؛ اینکه چرا «سیلیکون ولی» در آمریکا شکل گرفته اما در دیگر مناطق دنیا همچون کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس علی رغم سرمایه‌گذاری‌های کلان این موضوع محقق نشده است. تحقیقی در امریکا انجام دادند و پاسخ آن پرسش در ضرورت وجود یک زیست بوم مساعد برای کارآفرینی و نوآوری خلاصه می‌شود.

زیست بوم مساعد کارآفرینی و نوآوری

ستاری با بیان اینکه آنچه موجب می شود یک اقتصاد مبتنی بر دانش پا بگیرد، زیست بوم مساعد کارآفرینی و نوآوری است، اظهار کرد: دانش به تنهایی نمی‌تواند زمینه ساز شکل‌گیری اقتصاد دانش بنیان باشد بلکه هر یک از حلقه‌های این زنجیره باید در کنار هم کار کند تا یک زیست بوم سازگار با ایده های نوآورانه، کارآفرینی و پژوهش کارآمد محقق شود.

به گفته معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، پژوهش متکی به سرمایه گذاری دولتی، نمی‌تواند نیازی از نیازهای جامعه را حل کند؛ زیرا ساختار و مفهوم دولت نه تنها در ایران بلکه در تمامی کشورها شناخت ساز و کارهای لازم برای این دست پژوهش‌ها را در اختیار ندارد.

رئیس بنیاد ملی نخبگان ادامه داد: پژوهش نیازی به صدقه ندارد و در صورتی که با به میدان آمدن بخش خصوصی به این عرصه، به درستی حمایت‌های لازم صورت گیرد، ثروت آفرین و حل کننده اساسی‌ترین مشکلات جامعه خواهد بود.

بستر اصلی کارهای دانش‌بنیان و استارتاپی

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور شهرهای هوشمند فناور را بستر اصلی کارهای دانش‌بنیان و استارتاپی دانست و گفت: بسیاری از مفاهیمی که امروز مرسوم است در آینده نه چندان دور دستخوش تحولات جدی خواهد شد؛ اما آموزش در آینده به یک برهه زمانی خاص از زندگی معطوف نمی‌شود و آموزش تا لحظه مرگ معنا می یابد.

ستاری ادامه داد: در آموزش کارآفرینی و استارتاپی، شهرها به عنوان بستر و خاستگاه اصلی نوآوری نقش مهمی ایفا می کنند و بزرگترین نقش شهرها فراهم کردن زمینه ای است که شهروندان هر روز در معرض یادگیری مفاهیم تازه قرار می گیرند.

فرصتی ویژه برای کسب و کارهای فناورانه

به گفته ستاری، ایران به عنوان شانزدهمین کشور دنیا از حیث جمعیت نیمی از ترافیک اینترنت خاور میانه را به خود اختصاص داده است. زبان فارسی نهمین زبان غالب اینترنت است در حالی که جمعیت فارسی زبان حتی از کشورهای عربی کمتر است. حجم قابل توجهی از صفحات وب فارسی زبان بر بستر اینترنت وجود دارد که فرصتی ویژه برای توسعه کسب و کارهای فناورانه و خلاق برای ما ایرانیان به حساب می‌آید.

ستاری با اشاره به رشد و رونق فناوری های نوین توسط کسب و کارهای دانش بنیان و استارتاپی ایرانی گفت: گام خوبی در جهت ورود فناوری‌های زیستی به حوزه مهندسی برداشته شده است و شرکت های خوبی در این حوزه داریم؛ فعالیت‌هایی از این دست اما به جهت گیری شهرها بستگی دارد.

پاسخ به یک دغدغه جدی

رئیس بنیاد ملی نخبگان همچنین اظهار کرد: همواره یکی از دغدغه های جدی‌ام این بوده که چگونه یک نخبه دارای اختراع، به نحوی حمایت شود که بتواند راه خود را ادامه دهد و به یک کسب و کار دانش بنیان برسد؛ پاسخ این پرسش در بخش خصوصی و شتاب دهنده های ایجاد شده به دست این بخش است چرا که بخش خصوصی با توجه به حمایت و سرمایه گذاری روی ایده ها، ضمن کمک به حل مشکلات جامعه، ارزش افزوده و بازگشت سرمایه را ایجاد می‌کند.

ستاری در ادامه با اشاره به فعالیت‌های دانشگاه صنعتی شریف در حوزه کسب و کارهای دانش بنیان ابراز کرد: جهت‌گیری‌های دانشگاه صنعتی شریف به سوی کسب و کارهای دانش بنیان و پهن کردن فرش زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری زیرپای دانشگاهیان و جوانان خلاق بسیار خوب بوده و به یک الگوی مثال زدنی تبدیل شده است؛ نگاه استارتاپی به موضوعات می‌تواند ضمن حل مشکلات شهری زمینه ساز خلق ارزش افزوده و اشتغال شود.

بارور شدن نهال شهر هوشمند

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، ناحیه نوآوری شریف را بخش مهمی از پیکره زیست بوم کارآفرین و نوآوری دانست و ادامه داد: با گسترش زیست بوم کارآفرینی و نوآوری که به رونق استارتاپ‌ها و کسب و کارهای دانش بنیان منجر شده، اکنون روح تازه‌ای در کالبد شهر دمیده است؛ این روح جدید، بارور شدن نهال یک شهر هوشمند و فناور را نوید می دهد.

ستاری با اشاره به اینکه در شهر خلاق و فناور هر مشکل، می‌تواند زمینه ساز ظهور یک کسب و کار جدید و ثروت آفرین باشد، تأکید کرد: در حال حاضر هزاران ایده را که تجربه‌هایی در حل مشکلات اجتماعی و مسائل شهری و کلان بوده است، در قالب کتاب منتشر کرده ایم که می تواند دستمایه خوبی برای افراد دارای انگیزه و خلاق برای راه اندازی استارتاپ ها باشد؛ استارتاپ‌ها نباید به سراغ ایده‌های تکراری بروند و سرمایه گذاران بخش خصوصی نیز باید بر روی ایده‌های نو که می‌تواند به حل مشکلات جامعه منجر شود، تمرکز کنند.

انتهای پیام

رئیس بنیاد مستضعفان: ماهیانه ۱۸ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنم| در بنیاد مستضعفان کمتر از ۳ میلیون حقوق دریافت نمی‌کنند| مراکز تفریحی خود را همچنان توسعه می‌دهیم، هم فایده اقتصادی دارد و هم برای مردم مفید است+فیلم

وزیر ارتباطات: ماهواره «پیام» در مدار قرار نگرفت| ماهواره "دوستی" در انتظار حضور در مدار+فیلم

محمد جواد شمس صدام ایران صبح امروز اعدام شد + فیلم اعدام

کلیدواژه: پارسینه مد و دکوراسیون تزیینات

منبع این خبر، وبسایت www.parsine.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۳۴۷۷۲۵ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • کاهش آمار تولد در فرانسه برای چهارمین سال متوالی
 • درخشش ایده پردازان نوجوان در استارت آپ ویکند شهر هوشمند
 • با ایده های نو بخشی باید واحدهای صنعتی تعطیل شده را احیا کنیم
 • جشنواره های ایده پردازی دانش آموزی مورد توجه قرار گیرد
 • جشن تولد پرحاشیه مدافع ذوب آهن(عکس)
 • ایده پردازی برای شناسایی موانع اشتغال فرهنگی
 • «شب ارکستر ایرانی و زهی» در جشن صد سالگی هنرستان موسیقی
 • دومین شب اجراهای صدسالگی هنرستان موسیقی برگزار شد
 • نوجوانان موسیقی آثار بزرگان را نواختند
 • دومين شب اجراهاي جشن صدسالگي هنرستان موسيقي تهران برگزار شد
 • جشن تولد یوسف تیموری با حضور چهره های مشهور در یک مکان خاص +تصاویر
 • تزیین گلدان با کاشی شکسته
 • «تولد قرآنی» در مهد و پیش‌دبستانی فرهنگسرای قرآن برگزار شد + عکس
 • تمسخر روحانی توسط کانال رائفی پور: ابر میفهمد، پِهن اسب هم میفهمد!
 • جشن تولد گندم دختر فقیهه سلطانی و جلال امیدیان +تصاویر
 • تبریک سارا منجزی پور به خودش برای تولدش با یک کیک تولد لاکچری +تصاویر
 • مسابقات پرش با اسب هیئت سوارکاری خراسان رضوی برگزار شد
 • ماجرای تولد نوزادان نارس در خوزستان چیست ؟ + جزییات
 • تزیین غذای کودک فوق العاده زیبا – چرا و چگونه؟