به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ با اشاره غیر مستقیم به حاشیه هاى بازیگر سریال پدر از تعجب مخاطبان از رفتار مجازی ریحانه پارسا گفت و از سالاری پرسید که آیا شما هم قرار است عکس های صفحه شخصى تان را بعد از پایان سریال پاک کنید که سالاری بیان کرد قرار نیست همچینین اتفاقی برایش بیفتد. 

این دو بازیگر همچنین با رد هرگونه پارتی برای حضور در سریال «دلدادگان» اشاره کردند که صرفا به خاطر توانایی های خودشان برای اثباتی در این سریال انتخاب شدند.

  

اما مهمان بخش اصلی «من و شما» در قسمت سوم از فصل سوم حمید گودرزی بود. 

وی در ابتدای گفتگو درباره جایگزینی اش به جای اشکان خطیبی عنوان کرد که از اشکان خطیبی نپرسیده که چرا از ادامه اجرای «پنج ستاره» کنار کشیده و اضافه کرد: من از تهیه کننده این مسابقه بی نظمی در مالی یا تولید ندیدم و‌ نمیدانم چرا اشکان خطیبی از این مسابقه رفته است.

پیام محبت آمیز حمید گودرزی به گلزار

او درباره اظهارنظرش پیرامون درست کپی کردن برنامه های خارجی که اغلب آن را در واکنش به محمدرضا گلزار قلمداد کرده بودند بیان کرد: من اصلا منظورم رضا نبود بلکه این همه برنامه ای را میگویم که فقط کپی کاری میکنند و منظورم شخص خاصی نبود. او همچنین در بخش جسارت- حقیقت برای رد هرگونه شائبه با درخواست مجری برای محمدرضا گلزار یک پیام محبت آمیز ارسال کرد و به او برای اجرای برنامه «برنده باش» خسته نباشید گفت. 

جایزه «پنج ستاره» از فصل بعد بیشتر می شود 

حمید گودرزی از عنوان دستمزدش در این مسابقه طفره رفت و‌اعلام کرد که این مسابقه هنوز اسپانسر ندارد و قرار است در فصل بعدی یک حامی مالی به آنها اضافه شود و میزان جایزه اهدایی هم افزایش پیدا کند. 

او درباره شرکت کننده مشکوکی که عنوان شد از دوستان کارگردان است اینطور توضیح داد: این شخص هیچ جایزه ای نبرد و فقط شرکت کننده بود و از طریق سامانه برنامه پیامک داد و شرکت کرد. همه میتوانند شرکت کنند جایزه بردن مهم است که برای هرکسی شدنی نیست و هیچ پارتی بازی وجود ندارد. 

ازدواج مجدد حمید گودرزی 

حمید گودرزى در بخشى از گفتگو حرف قبلى خود در همین برنامه را پس گرفت و با اعلام ازدواج مجددش گفت: گفته بودم عاشق نمیشوم و ازدواج نمیکنم اما به این نتیجه رسیدم که تنهایى فقط برازنده خداست. 

از انصراف از «ستایش۳» پشیمانم

وى با رد اختلافش با نرگس محمدى تاکید کرد که دلیل عدم حضورش در سریال پنچرى مسائل مالى و قبول نکردن دستمزد درخواستى اش بود و درباره انصراف از بازى در سریال «ستایش۳» گفت: آن زمان فشار زیادی روی من بود و انصراف دادم اما حالا پشیمان شدم.

خبرنگار: فاطمه زاهد

منبع: خبرگزاری برنا

خبر بعدی:

4 دانشگاه پیشتاز ثبت پایان نامه و رساله در ایرانداک شدند

تهران - ایرنا - بر اساس تازه ترین آمارهای سامانه ایرانداک (پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران) بیشترین پایان نامه ثبت شده مربوط به گروه علوم انسانی است و چهار دانشگاه کشور بیشترین رکورد را در ثبت پایان نامه، رساله و پروپوزال به خود اختصاص داده اند.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا، بر اساس تبصره 9 «قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی» که شهریور ماه سال گذشته از سوی وزیر علوم به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور ابلاغ شد همچنین طبق آیین‌نامه «ثبت و اشاعه پیشنهادها، پایان‌نامه‌ها، رساله‌های تحصیلات تکمیلی و صیانت از حقوق پدیدآوران در آنها» که سال 95 ابلاغ شد، تمام دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، مراکز آموزش ‌عالی، پژوهشی و فناوری باید ‌متن پیشنهاده‌ها (پروپوزال‌ها)، پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی خود را که بدون طبقه‌بندی است در سامانه‌های اطلاعاتی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) ثبت کنند.
برای آسان‌سازی این فرایند، ایرانداک( سامانه ملی ثبت پایان‌نامه‌، رساله و پیشنهاد(پروپوزال)‌ را در اختیار دانشجویان قرار داده است.

**آمار ثبت نام پایان نامه در ایرانداک
سال 1396 در این سامانه 52 هزار و 363 رکورد ثبت شد که در مقایسه با سال پیش 16 درصد رشد داشته است.
داده‌های سامانه ثبت نشان می‌دهد 65 درصد معادل 34 هزار و 121 رکورد از این آثار را مؤسسه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات، و فناوری در سامانه وارد کرده‌اند.
در سال 96 تعداد 325 دانشگاه، موسسه و مرکز آموزش‌عالی کشور با ایرانداک برای فراهم‌آوری محتوای سامانه ثبت همکاری دارند.

**فردوسی مشهد دارای بیشترین رکورد
بر پایه داده‌های سامانه ثبت، دانشگاه فردوسی مشهد با ثبت 2 هزار و 404 پارسا (پایان‌نامه و رساله) بیشترین مشارکت را در ثبت دارد و دانشگاه های تبریز و تربیت مدرس در جایگاه‌های دوم و سوم نشسته اند.
بر این اساس، دانشگاه های فردوسی مشهد، تبریز، تربیت مدرس، پیام نور استان تهران، واحد مرودشت دانشگاه آزاد، علامه طباطبایی، واحد شاهرود دانشگاه آزاد، ارومیه، دانشگاه صنعتی شریف، گیلان، شهید باهنر کرمان، شهید چمران اهواز، سمنان، صنعتی اصفهان، خوارزمی، یزد، رازی کرمانشاه، الزهرا(س)، مازندران و واحد نراق دانشگاه آزاد اسلامی در لیست 20 دانشگاه نخست در ثبت پارسا (پایان‌نامه و رساله) قرار دارند.
کمترین آمار ثبت هم به موسسه‌های وابسته به دانشگاه جامع علمی کاربردی می رسد.

**تربیت مدرس پیشتاز در ثبت پروپوزال
در لیست 20 موسسه نخست با بیشترین شمار پیشنهاده (پروپوزال) نیز، دانشگاه تربیت مدرس با ثبت یکهزار و 648 رکورد در جایگاه نخست قرار دارد و دانشگاه‌های تبریز و ارومیه در رتبه‌های دوم و سوم جای گرفته‌اند.

**علوم انسانی دارای بیشترین پایان نامه
داده های سامانه ثبت نشان می دهد بیشترین پارسای ثبت شده از گروه علوم انسانی است. بر این اساس 24 هزار و 490 پارسا در حوزه علوم انسانی دسته‌بندی شده است که نزدیک به 42 درصد پارسای ثبت شده در ایرانداک را در بر می‌گیرد.

**دامپزشکی دارای کمترین پارسا
گروه فنی و مهندسی با ثبت 12 هزار و 610 پارسا در جایگاه دوم قرار دارد. کمترین فراوانی را گروه دامپزشکی با ثبت 471 پارسا به خود اختصاص داده است.

**کارشناسی ارشد دارای بیشترین ثبت
نزدیک به 90 درصد پارسا و پیشنهاده‌های ثبت شده اختصاص به کارشناسی‌ارشد دارد در حالیکه پارسا و پیشنهاده‌های ثبت شده در مقطع دکتری تنها 10 درصد سامانه ثبت را در بر دارد.
به شکل میانگین، روزانه 324 و در رفته 118 هزار و 233 دانشجو سال 96 در سامانه ثبت، نام‌نویسی کرده‌اند که این آمار نسبت به سال 95، 80 درصد رشد را نشان می‌دهد.
یادآور می شود: مأموریت بنیادین ایرانداک بر پایه اساس‌نامه و برنامه استراتژیک آن، پژوهش، مدیریت اطلاعات علم و فناوری، آموزش، همکاری‌های پژوهشی و اطلاع‌رسانی، و پشتیبانی از سیاست‌گذاری علم و فناوری است که در سازمانی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات، و فناوری و زیر نظر هیأت امنا فعالیت می کند.
**9492**1601**

ماجرای ازدواج مجدد همسر شهید حججی+عکس

رئیس بنیاد مستضعفان: ماهیانه ۱۸ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنم| در بنیاد مستضعفان کمتر از ۳ میلیون حقوق دریافت نمی‌کنند| مراکز تفریحی خود را همچنان توسعه می‌دهیم، هم فایده اقتصادی دارد و هم برای مردم مفید است+فیلم

ماجرای ازدواج مجدد همسر شهید حججی+عکس

کلیدواژه: حمید گودرزی ریحانه پارسا من وشما

منبع این خبر، وبسایت www.borna.news است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۵۲۳۴۸۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • نمایشگاه عکس های حمید جبلی برگزار می شود
 • عکس های حمید جبلی از ماسوله نمایشگاه شد/ خاطره ای از «ای ایران»
 • نمایشگاه عکس‌های حمید جبلی
 • حمید جبلی نمایشگاه عکس برگزار می‌کند
 • ماجرای ازدواج مجدد همسر شهید حججی+عکس
 • بی‌اخلاقی در ماجرای ازدواج مجدد همسر حججی
 • مهلت ارسال آثار به جشنواره ادبی ریحانه تمدید شد
 • واکنش‌ها به ازدواج همسر شهید حججی +عکس
 • واکنش‌ها به ازدواج مجدد همسر شهید حججی/رشوه ۲.۵ میلیاردی حسین هدایتی به عضو هیئت‌مدیره بانک سرمایه/انتقاد آیت‌الله شبیری زنجانی از سیستم آموزش حوزه/ضرغامی از دفتر کارش رونمایی کرد/انتقاد شاعرانه هاشمی طبا از موسوی‌خوئینی‌ها
 • تمدید مهلت ارسال آثار به سومین دوره جایزه ادبی «ریحانه»
 • ورود موج دوم سامانه بارشی به چهارمحال و بختیاری
 • واکنش ها به ازدواج مجدد همسر شهید حججی +عکس
 • حمید فرخ نژاد در کنار بازیگر زن خارجی /عکس
 • حمید استیلی میهمان ویژه تمرین پرسپولیس (عکس)
 • حضور حمید استیلی در تمرین امروز پرسپولیس
 • همسر شهید حججی ازدواج کرد
 • انتقاد مجری باسابقه تلویزیون از نبود افراد متخصص در تولید برنامه‌های کودک
 • رویای نیمه شب به چاپ هفتاد و پنجم رسید
 • انتقاد مجری محبوب برنامه کودک از برنامه های کنونی