نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان از ۱۸ شهریور تا ۸ مهرماه ۱۳۹۷ با حضور ۲۴ تیم به میزبانی دو کشور ایتالیا و بلغارستان برگزار می‌شود.

۲۰۱۸ FIVB Volleyball Men’s World Championship

سه شهر روسه، وارنا و صوفیه در بلغارستان و شش شهر باری، بولونیا، فلورانس، میلان، رم، و تورین در ایتالیا میزبانی تمامی مراحل رقابت های قهرمانی جهان را بر عهده دارند.

مرحله مقدماتی این رقابت ها در چهار شهر ایتالیا و بلغارستان با ۶۰ دیدار پیگیری می‌شود که شهرهای فلورانس و باری ایتالیا میزبان گروه های اول و سوم هستند و دو گروه دوم و چهارم نیز مسابقات دور مقدماتی خود را در شهرهای روسه و وارنای بلغارستان انجام می‌دهند.

imageimage

برنامه کامل دور مقدماتی در چهار گروه این رقابت ها به شرح زیر است:

گروه چهارم (گروه ایران):

تیم ملی والیبال ایران در این گروه قرار دارد و مسابقات دور مقدماتی خود را در شهر «وارنا» بلغارستان با تیم های لهستان، کوبا، فنلاند، بلغارستان و پورتوریکو برگزار خواهد کرد. ملی پوشان کشورمان در دور مقدماتی این رقابت ها به ترتیب به مصاف پورتوریکو، بلغارستان، کوبا، لهستان و فنلاند می‌رود.

یکشنبه ۱۸ شهریور:
ساعت (۲۱ تهران) : بلغارستان – فنلاند (دیدار افتتاحیه در بلغارستان)

چهارشنبه ۲۱ شهریور:
ساعت (۱۸:۳۰ تهران) : ایران – پورتوریکو
ساعت (۲۲ تهران) : کوبا – لهستان

پنج شنبه ۲۲ شهریور:
ساعت (۱۸:۳۰ تهران) : پورتوریکو – لهستان
ساعت (۲۲ تهران) : ایران – بلغارستان

جمعه ۲۳ شهریور:
ساعت (۱۸:۳۰ تهران): فنلاند – کوبا
ساعت (۲۲ تهران): بلغارستان – پورتوریکو

شنبه ۲۴ شهریور:
ساعت (۱۸:۳۰ تهران): کوبا – ایران
ساعت (۲۲ تهران): لهستان – فنلاند

یکشنبه ۲۵ شهریور:
ساعت (۱۸:۳۰ تهران): پورتوریکو – فنلاند
ساعت (۲۲ تهران): کوبا – بلغارستان

دوشنبه ۲۶ شهریور:
ساعت (۱۸:۳۰ تهران): کوبا – پورتوریکو
ساعت (۲۲ تهران): ایران – لهستان

سه شنبه ۲۷ شهریور:
ساعت (۱۸:۳۰ تهران): فنلاند – ایران
ساعت (۲۲ تهران): بلغارستان – لهستان

گروه اول:
دیدارهای مرحله مقدماتی در شهر «فلورانس» ایتالیا و با حضور تیم های آرژانتین، ژاپن، بلژیک، اسلوونی، جمهوری دومینیکن و ایتالیا برگزار می شود. دیدار افتتاحیه این گروه بین تیم‌های ایتالیا و ژاپن در شهر «رم» برگزار می‌شود.

یکشنبه ۱۸ شهریور:
ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه (۲۲ به وقت تهران): ایتالیا – ژاپن (دیدار افتتاحیه در کشور ایتالیا)

چهارشنبه ۲۱ شهریور:
ساعت ۱۷ (۱۹:۳۰ تهران): جمهوری دومینیکن – اسلوونی
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۳ تهران): بلژیک – آرژانتین

پنج شنبه ۲۲ شهریور:
ساعت ۱۷ (۱۹:۳۰ تهران): جمهوری دومینیکن – ژاپن
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۳ تهران): ایتالیا – بلژیک

جمعه ۲۳ شهریور:
ساعت ۱۷ (۱۹:۳۰ تهران): آرژانتین – جمهوری دومینیکن
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۳ تهران): ژاپن – اسلوونی

شنبه ۲۴ شهریور:
ساعت ۱۷ (۱۹:۳۰ تهران): بلژیک – اسلوونی
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۳ تهران): ایتالیا – آرژانتین

یکشنبه ۲۵ شهریور:
ساعت ۱۷ (۱۹:۳۰ تهران): ژاپن – بلژیک
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۳ تهران): ایتالیا – اسلوونی

دوشنبه ۲۶ شهریور:
ساعت ۱۷ (۱۹:۳۰ تهران): بلژیک – جمهوری دومینیکن
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۳ تهران): آرژانتین – اسلوونی

سه شنبه ۲۷ شهریور:
ساعت ۱۷ (۱۹:۳۰ تهران): ژاپن – آرژانتین
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۳ تهران): جمهوری دومینیکن – ایتالیا

گروه دوم:
مسابقات دور مقدماتی این گروه در شهر «روسه» بلغارستان و با حضور تیم های برزیل، کانادا، فرانسه، مصر، چین و هلند برگزار می شود.

چهارشنبه ۲۱ شهریور:
ساعت ۱۴ (۱۵:۳۰ تهران): هلند – کانادا
ساعت ۱۷ (۱۸:۳۰ تهران): برزیل – مصر
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۲ تهران): فرانسه – چین

پنج شنبه ۲۲ شهریور:
ساعت ۱۷ (۱۸:۳۰ تهران): مصر – کانادا
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۲ تهران): برزیل – فرانسه

جمعه ۲۳ شهریور:
ساعت ۱۷ (۱۸:۳۰ تهران): چین – هلند
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۲ تهران): فرانسه – مصر

شنبه ۲۴ شهریور:
ساعت ۱۷ (۱۸:۳۰ تهران):  کانادا – چین
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۲ تهران): هلند – برزیل

یکشنبه ۲۵ شهریور:
ساعت ۱۷ (۱۸:۳۰ تهران):  چین – مصر
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۲ تهران): هلند – فرانسه

دوشنبه ۲۶ شهریور:
ساعت ۱۷ (۱۸:۳۰ تهران):   مصر – هلند
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۲ تهران):  برزیل – کانادا

سه شنبه ۲۷ شهریور:
ساعت ۱۷ (۱۸:۳۰ تهران):  کانادا – فرانسه
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۲ تهران): چین – برزیل

گروه سوم:
دور مقدماتی این گروه در شهر «باری» ایتالیا و با حضور تیم های آمریکا،‌ روسیه، صربستان، استرالیا، تونس و کامرون برگزار می شود.

چهارشنبه ۲۱ شهریور:
ساعت ۱۴ (۱۶:۳۰ تهران): کامرون – تونس
ساعت ۱۷ (۱۹:۳۰ تهران): استرالیا – روسیه
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۳ تهران): آمریکا – صربستان

پنج شنبه ۲۲ شهریور:
ساعت ۱۷ (۱۹:۳۰ تهران): استرالیا – آمریکا
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۳ تهران): کامرون – صربستان

جمعه ۲۳ شهریور:
ساعت ۱۷ (۱۹:۳۰ تهران): استرالیا – کامرون
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۳ تهران): روسیه – تونس

شنبه ۲۴ شهریور:
ساعت ۱۷ (۱۹:۳۰ تهران): صربستان – تونس
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۳ تهران): آمریکا – روسیه

یکشنبه ۲۵ شهریور:
ساعت ۱۷ (۱۹:۳۰ تهران): کامرون – آمریکا
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۳ تهران): صربستان – استرالیا

دوشنبه ۲۶ شهریور:
ساعت ۱۷ (۱۹:۳۰ تهران):  روسیه – کامرون
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۳ تهران): استرالیا – تونس

سه شنبه ۲۷ شهریور:
ساعت ۱۷ (۱۹:۳۰ تهران):  آمریکا – تونس
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه (۲۳ تهران): روسیه – استرالیا

پس از پایان دور مقدماتی این رقابت ها از هر گروه چهار تیم به مرحله دوم صعود می‌کنند که رقابت‌های مرحله دوم در چهار گروه چهار تیمی پیگیری خواهد شد.

منبع: فدراسیون والیبال

حمله تروریست‎ها به مرزبانان ایرانی در میرجاوه| ربوده‌شدن بیش از ۱۰ نیروی هنگ مرزی و بسیج| اطلاعیه سپاه: با خیانت و تبانی عوامل نفوذی ربوده شدند

حمله تروریست‎ها به مرزبانان ایرانی در میرجاوه| ربوده‌شدن بیش از ۱۰ نیروی هنگ مرزی و بسیج+اطلاعیه سپاه

درگیری مرزبانان با اشرار و گروه تروریستی در میرجاوه/ربوده شدن تعدادی نیروی بسیجی

کلیدواژه: اخبار والیبال برنامه جام جهانی والیبال ساعت بازی والیبال ایران مسابقات جهانی والیبال مسابقات والیبال انتخابی قهرمانی جهان والیبال قهرمانی جهان

منبع: ساتین

منبع این خبر، وبسایت saten.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۵۲۸۶۹۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

  • مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران در مازندران
  • آغاز دور جدید تمرینات تیم ملی کاراته بزرگسالان از شنبه
  • تیم های والیبال ارومیه به مصاف حریفان لیگ برتری می روند
  • آغاز مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر ایران
  • شهرداری گنبد با قدرت مسابقات لیگ برتر والیبال را آغاز می کند
  • اعلام برنامه های تور جهانی والیبال منطقه آزاد انزلی
  • کشتي قهرماني جهان- مجارستان؛ برنامه مسابقات اعلام شد
  • شاهميري داور اول ديدار حساس واليبال قهرماني جهان
  • لاگربک: بلغارستان استاد وقت‌کشی است
  • اعلام اسامی داوران و ناظران هفته اول لیگ برتر والیبال مردان
  • اسامی داوران و ناظران هفته اول لیگ برتر والیبال مردان اعلام شد
  • درخششی از کرمان تا جاکارتا
  • وضعیت راه‌ها/ 23 مهر
  • آشنایی با لژیونرهای اروپایی والیبال ایران
  • نایب رئیس زنان فدراسیون والیبال: اجازه بی نظمی نمی دهیم
  • کاهش ۴۶درصدی تولید خودرو در شهریور
  • قضاوت مهدوی در مرحله چهارم مسابقات گرندپری 2018
  • فول مچ لهستان - ایتالیا (لیگ ملت های اروپا 2018)
  • ایتالیا در دقیقه 92 پیروز شد
  • فوتبال جهان| ایتالیا با برتری دیرهنگام باعث سقوط لهستان شد