ملی پوشان والیبال ایران از امشب رقابت خود را در دور دوم مسابقات قهرمانی جهان آغاز می کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، تیم ملی والیبال ایران که 4 پیروزی، یک شکست و 11 امتیاز به عنوان تیم دوم گروه D پس از لهستان، راهی مرحله دوم مسابقات قهرمانی مردان جهان شده است در این مرحله به ترتیب با بلغارستان، کانادا و آمریکا روبرو می شود.

والیبالیست های کشورمان امروز و از ساعت 20:30 به وقت محلی به مصاف  بلغارستان می رود.
دانلود  در دیگر بازی گروه جی، امریکا به مصاف کانادا می رود.  در سایر گروهها نیز، صربستان با فرانسه، لهستان با آرژانتین، برزیل با استرالیا، بلژیک با اسلوونی، هلند با روسیه و ایتالیا با فنلاند مسابقه می دهند.

منبع: شبکه خبر

خبر بعدی:

قهرمانی ایران در کشتی فرنگی امید‌ های آسیا

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت‌های کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال قهرمانی آسیا روز‌های اول و دوم فروردین ماه در شهر اولان باتور مغولستان برگزار شد که تیم ایران با ۴ مدال طلای میثم دلخانی، امین کاویانی نژاد، مهدی ابراهیمی و محمدهادی ساروی در اوزان ۶۳، ۷۲، ۸۲ و ۸۷ کیلوگرم، ۳ مدال نقره پویا دادمرز، محمدرضا گرایی و علی اکبر یوسیفی در اوزان ۵۵، ۷۷ و ۱۳۰ کیلوگرم و ۲ مدال برنز مهدی محسن نژاد و حسن آریانژاد در اوزان ۶۰ و ۹۷ کیلوگرم و عنوان چهارمی محمد الیاسی در وزن ۶۷ کیلوگرم و کسب ۲۰۲ امتیاز با اقتدار قهرمان شد. پس از تیم ایران تیم‌های قرقیزستان، قزاقستان، هند و مغولستان به ترتیب با ۱۸۲، ۱۶۷، ۱۲۸ و ۱۲۰ امتیاز در جایگاه‌های دوم تا پنجم قرار گرفتند.

بنا بر این گزارش نتایج نمایندگان در این مسابقات، به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که با حضور ۵ نفر به صورت دوره‌ای برگزار شد، پویا دادمرز در کشتی نخست با نتیجه ۹ بر صفر بایورجان سادووکاسوف از قزاقستان را مغلوب کرد وی در مبارزه بعد مقابل داواباندی مونخ اردن از مغولستان با نتیجه ۸ بر ۳ به برتری رسید، اما در کشتی سوم با نتیجه ۷ بر صفر مقابل سرداربک کونوشبایف از قرقیزستان شکست خورد وی در کشتی چهارم خود مقابل راوین از هند با نتیجه ۷ بر ۳ به پیروزی رسید و صاحب مدال نقره شد.

در وزن ٦٠ کیلوگرم که ۵ نفر حضور داشتند، مسابقات به صورت دوره‌ای برگزار شد و مهدی محسن نژاد در دیدار نخست مقابل مانیش از هند با نتیجه ۵ بر ۳ پیروز شد وی در دور بعد با نتیجه ۹ بر صفر بیامبادورج بات اردن از مغولستان را مغلوب کرد، اما در کشتی سوم در مصاف با ژولمان شارشنبکوف از قرقیزستان با نتیجه ۴ بر صفر شکست خورد و دیدار چهارم خود را نیز با نتیجه ۸ بر صفر به داستان ژارلیخانوف از قزاقستان واگذار کرد و صاحب مدال برنز شد.

در وزن ۶۳ کیلوگرم که با حضور ۵ کشتی گیر برگزار شد، میثم دلخانی در کشتی نخست با نتیجه ۱۱ بر یک مقابل ویجای از هند به پیروزی دست یافت وی در مبارزه دوم خود با توجه به حاضر نشدن یرنار فیداخمتوف از قزاقستان پیروز شد و در کشتی سوم نیز مقابل المار تالانتبک اولو از قرقیزستان با نتیجه ۵ بر ۴ به پیروزی رسید. دلخانی در کشتی چهارم خود نیز مقابل تلمان باتومار از مغولستان با نتیجه ۹ بر صفر به برتری دست یافت و صاحب مدال طلا شد.

در وزن ٦٧ کیلوگرم که با حضور ۵ کشتی گیر مسابقات به صورت دوره‌ای برگزار شد محمد الیاسی در دور نخست مقابل نوربک کایزیروف از قزاقستان با نتیجه ۵ بر صفر به پیروزی دست یافت وی در کشتی دوم با نتیجه ۱۵ بر ۱۰ و ضربه فنی مغلوب آنیوج داهیا از هند شد و در دور سوم نیز ۶ بر ۲ از سد خانبورگد گانخویاک از مغولستان گذشت. الیاسی در دیدار چهارم خود نیز با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب آمانتور اسماعیل اف از قرقیزستان شد و در جایگاه چهارم ایستاد.

در وزن ٧٢ کیلوگرم، که ٦ کشتی گیر حضور داشتند و نفرات در دو گروه سه نفری قرعه کشی شدند. امین کاویانی نژاد در دور نخست مقابل بک کونوربایف از قرقیزستان با نتیجه ۹ بر یک به پیروزی رسید وی در کشتی دوم نیز با نتیجه ۸ بر صفر جوهر گوچیگوف از قزاقستان را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. کاویانی نژاد در دیدار نیمه نهایی مقابل آشو از هند با نتیجه ۹ بر صفر به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار در مصاف با دالر رضا زاده از تاجیکستان با نتیجه ۱۱ بر صفر به پیروزی دست یافت و صاحب مدال طلا شد.

در وزن ٧٧ کیلوگرم مسابقات با حضور ۵ حریف به صورت دوره‌ای برگزار شد و محمدرضا گرایی در دور نخست مقابل با دامدینسورن تسند از مغولستان با نتیجه ۱۰ بر یک پیروز شد وی در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر ساجان از هند را مغلوب کرد، اما در کشتی سوم با نتیجه ۴ بر ۲ مقابل رنات الیاز اولوو از قرقیزستان شکست خورد. گرایی در دیدار چهارم خود مقابل کاهارمان کیسیمتویف از قزاقستان با نتیجه ۸ بر صفر پیروز و صاحب مدال نقره شد.

در وزن ٨٢ کیلوگرم مسابقات به صورت دوره‌ای در یک گروه ۵ تیمی برگزار شد که مهدی ابراهیمی در مبارزه نخست با نتیجه ۹ بر صفر دیانبیلگ گان اوچیر از مغولستان را مغلوب کرد وی در کشتی دوم با نتیجه ۱۰ بر یک از سد سانجیت از هند گذشت و در کشتی سوم نیز با نتیجه ۵ بر صفر ایلگیز بیلیموف از قرقیزستان را از پیش رو برداشت. ابراهیمی در دیدار پایانی خود نیز با نتیجه ۹ بر صفر از سد کانیشبک دوسجانوف از قزاقستان گذشت و به مدال طلا دست یافت.

در وزن ۸۷ کیلوگرم نیز ۵ نفر حضور داشتند که محمد هادی ساروی در کشتی نخست با نتیجه ۶ بر ۳ کومار سونیل از هند را مغلوب کرد وی در مبارزه بعدی مقابل کالیدین آسیکیف از قرقیزستان با نتیجه ۲ بر ۱ پیروز شد و در کشتی سوم نیز با نتیجه ۱۱ بر صفر بیلگون بایارسایخان از مغولستان را شکست داد و در مبارزه چهارم نیز با نتیجه ۸ بر صفر از سد میربک کوردبای از قزاقستان گذشت و به مدال طلا دست یافت.

در وزن ٩٧ کیلوگرم ۴ کشتی گیر حضور داشتند و حسن آریا نژاد در دیدار نخست با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب اولجاس سیرلیبای از قزاقستان شد وی در دور دوم مقابل راوی از هند با نتیجه ۱۱ بر ۵ و سه اخطاره شکست خورد. وی در کشتی سوم خود اودبایار لخاوگاسورن از مغولستان را با نتیجه ۵ بر یک مغلوب کرد و به مدال برنز رسید.

در وزن ١٣٠ کیلوگرم که ۵ نفر شرکت کرده بودند علی اکبر یوسفی در کشتی اول مقابل رومان کیم از قرقیزستان با نتیجه ۶ بر ۵ و ضربه فنی شکست خورد. وی در دور بعد مقابل آریان پانوار از هند با نتیجه ۵ بر یک و ضربه فنی پیروز شد و در کشتی سوم نیز با نتیجه ۹ بر صفر اردن تولگا داوادورج از مغولستان را مغلوب کرد. یوسفی در کشتی چهارم و پایانی خود در مصاف با سارکیس پشینچینکوف از قزاقستان با نتیجه ۱۳ بر ۵ به برتری دست یافت و صاحب مدال نقره شد.

رده بندی تیمی و انفرادی مسابقات:

۵۵ کیلوگرم: ۱- سرداربک کونوشبایف (قرقیزستان) ۲- پویا دادمرز (ایران) ۳- داواباندی مونخ اردن (مغولستان)

۶۰ کیلوگرم: ۱- ژولامان شارشنبکوف (قرقیزستان) ۲- داستان زارلیخانوف (قزاقستان) ۳- مهدی محسن ژاد (ایران)

۶۳ کیلوگرم: ۱- میثم دلخانی (ایران) ۲- المان تالانتبک اولو (قرقیزستان) ۳- ویجای (هند)

۶۷ کیلوگرم: ۱- نوربک کیزیروف (قزاقستان) ۲- خانبورگد گانخویاگ (مغولستان) ۳- آمانتور اسماعیل اف (قرقیزستان) ۴- محمد الیاسی (ایران)

۷۲ کیلوگرم: ۱- امین کاویانی نژاد (ایران) ۲- دالار رضازاده (تاجیکستان) ۳- بک کونوربایف (قرقیزستان)

۷۷ کیلوگرم: ۱- رانات ایلیاز اولو (قرقیزستان) ۲- محمدرضا گرایی (ایران) ۳- کاهارمان کیسیمتوف (قزاقستان)

۸۲ کیلوگرم: ۱- مهدی ابراهیمی (ایران) ۲- کانیشبک دوسچانوف (قزاقستان) ۳- سانجیت (هند)

۸۷ کیلوگرم: ۱- محمدهادی ساروی (ایران) ۲- کالیدین آسیکیف (قرقیزستان) ۳- میربک کوردبای (قزاقستان)

۹۷ کیلوگرم: ۱- اولجاس سیرلیبای (قزاقستان) ۲- راوی (هند) ۳- حسن آریانژاد (ایران)

۱۳۰ کیلوگرم: ۱- رومان کیم (قرقیزستان) ۲- علی اکبر یوسفی (ایران) ۳- سارکیس پشنیچنیکوف (قزاقستان)

رده بندی تیمی:

۱- ایران ۲۰۲ امتیاز ۲- قرقیزستان ۱۸۲ امتیاز ۳- قزاقستان ۱۶۷ امتیاز ۴- هند ۱۲۸ امتیاز ۵- مغولستان ۱۲۰ امتیاز ۶- تاجیکستان ۲۰ امتیاز

بیشتر بخوانید:میزبانی خوزستان برای جام جهانی کشتی فرنگی سال ۲۰۱۹

انتهای پیام/

تیم ایران با کسب ۹ مدال رنگارنگ قهرمان کشتی فرنگی امید‌های آسیا شد

ظریف: به هیچ‌کس اعتماد نداریم اما می‌توانیم با همه مذاکره کنیم| مردم مبنای قدرت کشور هستند

فردوسی‌پور: اجازه پخش برنامه 90 را ندادند| فرزندم را با پست و مقام معاوضه نمی‌کنم

مرگ تلخ 3 قهرمان کشتی در تصادف شدید جاده فومن / شامگاه دوم عید رخ داد + عکس

کلیدواژه: والیبال ایران قهرمانی جهان

منبع این خبر، وبسایت www.irinn.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۷۰۵۰۶۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

  • دعوت از ۲۲ والیبالیست/ اصفهان نماینده ندارد!
  • ناتو درصدد ایجاد انبارهای تجهیزات نظامی آمریکایی در لهستان است
  • 5 والیبالیست ارومیه ای به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند
  • فوتبال جهان| اشتباه فاخش داور فرانسوی در انتخابی یورو ۲۰۲۰ + عکس
  • جدال سگ های زن جوان را با پیکر خونین راهی بیمارستان کرد +فیلم
  • قهرمانی تیم امید کشتی فرنگی ایران در مغولستان
  • کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال آسیا|قهرمانی ایران با کسب ۹ مدال رنگارنگ
  • قهرمانی تیم ایران با کسب ۴ مدال طلا، ۳ نقره و ۲ برنز
  • حریفان رحمانی، یزدانی، زنگنه و مرادی مشخص شدند
  • جدال کی روش مقابل ژاپن با کلمبیا؛ ادامه مرحله مقدماتی یورو 2020
  • کشتی آزاد زیر ۲۳ سال آسیا| رحمانی، یزدانی، زنگنه و مرادی حریفان خود را شناختند
  • رحمانی، یزدانی، زنگنه و مرادی حریفان خود را شناختند
  • راه یابی تکواندوکار گیلانی به رقابت‌های قهرمانی جهان
  • نخست وزیر کانادا نوروز را تبریک گفت
  • فراز و نشیب ورزش زنجان در سال 97
  • نخستین مصاف تیم فوتبال امید ایران برای ورود به المپیک
  • نخست وزیر کانادا فرارسیدن نوروز را تبریک گفت
  • نتایج مسابقات روز پنج‌شنبه مقدماتی یورو 2020؛ شگفتی سازی بزرگ قزاقستان و برد لهستان با تک گل پیونتک
  • صعود تنها یک ایرانی به مرحله یک هشتم/ بقیه حذف شدند