حوادث رکنا: امیر حسین جان / تاره فارس مدل مشهور عراقی بعد از مرگ مرموز 2 زن زیبا که شغل آنها به زیبایی و مد ربط داشت به قتل رسید. حالا تعداد مرگ زنان معروف خوش چهره در عراق به عدد 3 رسید. حالا بعد از این مرگ و میرها اذهان عمومی مرگ این زنان را به هم ربط می دهند تا جایی که اسم گروه ها تندرو مذهبی و داعش به زبان ها افتاده است.

حجم ویدیو: 2.13M | مدت زمان ویدیو: 00:00:21

image

رشا الحسن

به گزارش رکنا، در ماه های اخیر سه زن زیبا در عراق هرکدام به نوع مرموزی تسلیم رگ شده اند و تحقیقات پلیس عراق در 2 پرونده تا به این لحظه به جایی نرسیده است. تاره فارس مدل مشهور عراقی و دختر شایسته عراق چند روز قبل به دست 2 موتور سوار به قتل رسید. با قتل تاره فارس تعداد قتل های زن های زیبا در عراق به عدد 3 رسید. چندی پیش رشا الحسن صاحب یک مرکز زیبایی به طور مرموزی فوت کرد. علت مرگ این زن زیبا ایست قلبی اعلام شد اما از همان اول فرضیه زیادی در مورد به قتل رسیدن رشا الحسن مطرح شد. فرضیه قوی که در مورد قتل این زن مطرح می شود به یک زن ایرانی ربط دارد. رسانه های عراقی اعلام کردند یک زن ایرانی رقیب رشا الحسن در وارد کردن لوازم آرایشی بوده است، به هین خاطر برخی اعتقاد دارند قتل رشا الحسن می تواند کار این زن ایرانی باشد.

مرگ کارشناس زیبایی عراق در حاله ای از ابهام

image

رفیف الیاسری

قبل از رشا الحسن یک زن زیبا دیگر به طور مروزی جان خود را از دست داده است.

خبر فوت کارشناس زیبایی عراقی دکتر «رفیف الیاسری» پس از انتقال او به بیمارستان منتشر شد. سخنگوی وزارت بهداشت و درمان عراق گفت: یاسری در حالیکه از دنیا رفته بود به بیمارستان "شیخ زاید" انتقال داده شد.

بنا به گزارش منابع محلی در عراق ، این کارشناس و جراح زیبایی معروف به دلایل نامعلومی فوت کرده است. رفیف الیاسری متولد سال 1985 میلادی و 33 ساله دکتر زیبایی معروف در سطح محلی و جهانی بود و درباره ی امور مربوط به زنان در شبکه های عراقی از جمله ماهواره "سومریه" برنامه اجرا می کرد.

 به گزارش رکنا، جسد رفیف را به پزشکی قانونی ارجاع داده اند تا ظرف هشت تا ده روز تحقیقات روی او صورت بگیرد.

رفیف الیاسری به تازگی (در ماه مارس) از سوی مؤسسه ی فرانسوی به عنوان سفیر حسن نیت در حقوق بشر و صلح انتخاب شده بود.

image

تاکنون دو نفر از نزدیکان او از سوی پلیس دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفته اند. خبرگزاری ها به نقل از برادر این جراح معروف عراقی می گویند : رفیف ساعت 2 شب در حالیکه گریه می کرد از محل کار به خانه برگشت و از شرایط روحی بدی رنج می برد ، سپس هوشیاری اش را از دست داد و ما او را فوراً به بیمارستان رساندیم. پزشک می گوید او یک ربع قبل از رسیدن به بیمارستان بر اثر سکته مغزی جان سپرده است.

بسیاری از عراقی ها با هشتگ رفیف الیاسری در توییتر با بازماندگان همدردی کردند. البته شایعات زیادی درباره ی مرگ این چهره ی سرشناس عراقی وجود دارد؛ برخی می گویند در غذای او ماده ی سمی آرسنیک وجود داشته و برخی دیگر حادثه ی تصادف  را علت مرگ او می دانند. عده ای هم می گویند که جسد او را در خانه اش و در حالیکه خون استفراغ کرده بود پیدا کردند.

 اگرچه چندماه است از مرگ رفیف می گذرد اما مسئولان هنوز علت واقعی مرگ او را اعلا نکرده اند. به گزارش یک رسانه عراقی به نقل از یک منبع آگاه، با اینکه چندماهی از مرگ رشا الحسن و رفیف الیاسری می گذرد اما مسئولان مربوط نتایج تحقیقات خود را اعلام نمی کنند و بارها در اینباره سکوت کرده اند.

image

الیاسری در توضیح این عکس در اینستاگرامش نوشته بود: حسین... پسری که آتش صورتش را سوزاند اما قلب پاکش را نتوانست بسوزاند. تمام تلاشم را می کنم تا او را درمان کنم... کار آسانی نیست اما کودکی به پاکی و معصومیت او باید زندگی طبیعی داشته باشد.

image

گفته می شود رفیف الیاسری سرپرستی 130 خانواده ی فقیر عراقی را بر عهده داشت و افراد بی بضاعت را که چهره هایشان در حوادث آسیب دیده بود رایگان جراحی می کرد. او یک مرکز زیبایی به نام "باربی" هم دایر کرده بود که در اینستاگرام 300هزار فالوئر داشت.

قتل تاره فارس مدل مشهور عراقی به دست داعش یا گروهای تندرو؟

image

تاره فارس

چندی پیش خبر قتل مدل مشهور عراقی که بیش از 2 میلیون فالوور در اینستگرام داشت در سایت های خبری عرق منتشر شد این دختر 22 ساله توسط 2 موتور سوار با شلیک شش گلوله که 2 تای آن به سر وی برخورد کرده است از پای در آمد. تاره فارس به عنوان دختر شایسته عراق هم انتخاب شده بود. این دختر زیبا در حرفه مدلینگ مشغول به کار بود که در اوج موفقیت زندگی اش به پایان رسید.

بعد از قتل این ستاره مدلینگ خیلی ها عامل قتل او را گروه های تندرو مذهبی عنوان کردند. داعش هنگامی که در عراق حکوت داشت به آرایشگاه های حمله می کرد و دختران بی حجاب را مورد آزار و اذیت قرار می داد و حتی برخی از آنها را به قتل می رساند. به این خاطر است که انگشت اتهام برای قتل سه زن زیبا عراقی که هرکدامشان به نحوی با زیبایی و مد سر و کار داشتند به سوی داعش نشانه رفته است.

عبدالوهاب الطائی مشاور اطلاع‌رسانی وزیر کشور عراق دخات هرگونه جناح های سیاسی و مذهبی را تکذیب کرد و گفت: تحقیقات نشان می دهد هیچ یک از گروهای مسلح، سیاسی و مذهبی در قتل تاره فارس دخالت نداشته اند.

در ادامه فرضیه ها ، همان روزهای نخست اسم شخصی به نام عبدالله الویسی به عنوان مظنون اصلی این پرونده مطرح شد. خیلی از پایگاه های خبری عراق الویسی را  قاتل ملکه زیبای عراق عنوان کردند. چند روزی از این حدس و گمان ها گذشت تا پلیس اعلام کرد یک مظنون که به احتمال زیاد عبدالله الویسی است را دستگیر کرده است اما بنا به دلایلی که هیچکس نمی داند پلیس جزییات بیشتری از این مظنون اعلام نکرد.

آیا پلیس به دلیل اینکه این متهم قتل ملکه عراق با گروهای تندروی در ارتباط است زوایای پنهان این پرونده را اعلام نکرده یا دلیل دیگری وجود دارد.

تاره فارس طی سال های اخیر به دلیل انتشار تصاویر بی حجاب و نامتعارف از خود در شبکه های اجتماعی مخالفان بسیاری داشته است و بارها تهدید به مرگ شده بود یکی از این تهدید ها شب قبل از مرگش توسط عبدالله الویسی انجام شده بود که پلیس به همین دلیل وی را بازداشت کرده است.

image

 این مرد در حساب کاربری خود در فضای مجازی نوشت: فردا روز مرگ تاره فارس است

فیلم 15 ثانیه ای هم از لحظه به قتل رسیدن تاره فارس منتشر شده است که می توانید در این خبر ببینید. در ادامه فیلم، مردی ناشناسی از سمت راننده نزدیک می شود و از فاصله نزدیک به فارس تیراندازی می کند و پس از آن خودرو منحرف می شود و قاتل سوار موتور سیکلتی که راننده منتظر اوست شده و فرار می کند.

فیلم جسد غرق در خون تاره فارس بر روی دست مردم

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

فیلم لحظه حمله موشکی سپاه به مقر الاحوازیه / انتقام اهواز گرفته شد+ تصاویر

قتل سریالی 3 زن زیبای عراق توسط مردان بدون نام و نشان + فیلم و عکس

آخرین اعتراف مرد ساواکی به بریدن سر عروس و پسر جوانش در تهران + فیلم و عکس

برای اولین بار / گوشمالی داعشی ها با موشک های بالستیک سپاه +عکس

پدری دختر 8 ساله اش را مثل مرغ تکه تکه کرد+عکس

حقایق تکان دهنده از زنانی که زنده زنده سوزانده شدند + تصاویر

قتل راننده تاکسی به خاطر نقشه شومش برای یک دختر +عکس

اقدام شنیع نگهبان موزه با یک جسد مومیایی + عکس

شوخی عجیب با عروس و داماد جوان

گفت وگو با 2 شوهر سابق خاتون که پرونده سنگینی در مشهد دارد / این 2 مرد ار می شناسید + عکس

قتل آنلاین زن جوان در مقابل دخترش + عکس

گره‌های کور زندگی استاد دانشگاه در تهران / او از مردم کمک خواست

در جست و جوی جسد دخترم بودم! / مادر بی نوا دختر گمشده اش را در کلانتری یافت !

تبرئه بیش از 70 درصد دانشجویان دستگیر شده در دادگاه تجدیدنظر

 

واکنش‌ها به اظهارات ضرغامی درباره حقوق 10میلیونی و جریمه 3 میلیونی‎اش: با ده میلیون کم میارید؟؟ پس 90درصد مردم با 1 میلیون چه می‌کننند؟؟ کارگران چه کنند؟ آقای ضرغامی ما ملت شرمنده‌ایم

ظریف: چرا کیهان و صداوسیما نمی‌خواهند غرور ملی ایرانیان حفظ شود؟ همه ما در یک کشتی نشسته‌ایم| بدون مردم، هیچ هستیم| سیاست خارجی حوزه درگیری‌ جناحی نیست

تجاوز دکتر 70 ساله به دختر 9 ساله در مطب +عکس

کلیدواژه: خودرو سلامت مسکن بازنشسته ها مهم ترین های 24 ساعت ارز و سکه حمله تروریستی اهواز زیبایی پزشکی پلیس پزشک حادثه ی تصادف قلب حوادث اینستاگرام فضای مجازی فیلم قاتل فرار اخبار حوادث زنان عراق عکس سریالی فیلم عکس فیلم اهواز ایران قتل دختر عراق ملکه علاقه یک زن

منبع: رکنا

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۸۵۸۲۳۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • اداي احترام سفير ايران به شهداي عراقي جنگ با داعش
 • فتوای مفتی سعودی درباره جراحی زیبایی خانم ها
 • لزوم نهادینه‌کردن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه
 • فتوای مفتی سعودی در مخالفت با جراحی زیبایی زنان
 • سفر وزیر خارجه آلمان به عراق/ به حمایت از شهروندان عراقی ادامه می دهیم
 • وزیر جنگ داعش در حمله هوایی عراق در سوریه کشته شد
 • زیبایی دستان تان را با 10 راهکار ساده حفظ کنید
 • زن برای عمل زیبایی نیاز به اجازه همسر دارد؟
 • فشار تحریم‌های ایران بر بخش انرژی عراق
 • این زن خطرناک ترین ملکه راهزنان دنیاست +عکس
 • هلاکت 29 داعشي در حملات هوایی جنگنده های عراقی به شرق سوریه
 • توضیح سفارت ایران در عراق در واکنش به ادعای بی احترامی سفیر به شهدای عراقی
 • تاج ملکه زیبایی آستانه به چه کسی رسید؟+تصاویر
 • توضیح سفارت ایران در عراق در واکنش به ادعای بی حترامی سفیر به شهدای عراقی
 • تندیس‌های زیبایی از حیوانات با استفاده از سوزن+عکس
 • طبیعت زیبای رشت در واپسین روزهای پاییز + تصاویر
 • (تصاویر) "هیولا" ملکه زیبایی فرانسه شد
 • جراحی زیبایی عبور از لبه تیغ
 • جاسم کرار: فعلا نمی‌توانم به عراق برگردم
 • عراقی‌ها بر سر دو راهی ایران و آمریکا