حوادث رکنا: امیر حسین جان / تاره فارس مدل مشهور عراقی بعد از مرگ مرموز 2 زن زیبا که شغل آنها به زیبایی و مد ربط داشت به قتل رسید. تاره فارس سومین زن معروفی است که در 2 ماه گذشته جان باخته است. حالا بعد از مرگ مدلینگ مشهور اذهان عمومی مرگ این زنان را به هم ربط می دهند تا جایی که اسم گروه ها تندرو مذهبی و داعش به زبان ها افتاده است.

حجم ویدیو: 2.13M | مدت زمان ویدیو: 00:00:21

رشا الحسن

به گزارش رکنا، در ماه های اخیر سه زن زیبا در عراق هرکدام به نوع مرموزی تسلیم مرگ شده اند و تحقیقات پلیس عراق در 2 پرونده تا به این لحظه به جایی نرسیده است. تاره فارس مدل مشهور عراقی و دختر شایسته این کشور چند روز قبل به دست 2 موتور سوار به قتل رسید. با قتل تاره فارس تعداد قتل های زن های زیبا در عراق به عدد 3 رسید. چندی پیش رشا الحسن صاحب یک مرکز زیبایی به طور مرموزی فوت کرد. علت مرگ این زن زیبا ایست قلبی اعلام شد اما از همان اول فرضیه زیادی در مورد به قتل رسیدن رشا الحسن مطرح شد. قویترین فرضیه ای که  در مورد قتل این زن مطرح می شود به یک زن ایرانی ربط دارد. رسانه های عراقی اعلام کردند یک زن ایرانی رقیب رشا الحسن در وارد کردن لوازم آرایشی بوده است، به هین خاطر برخی اعتقاد دارند قتل رشا الحسن می تواند کار این زن ایرانی باشد.

مرگ کارشناس زیبایی عراق در حاله ای از ابهام

رفیف الیاسری

قبل از رشا الحسن یک زن زیبا دیگر به طور مروزی جان خود را از دست داده است.

خبر فوت کارشناس زیبایی عراقی دکتر «رفیف الیاسری» پس از انتقال او به بیمارستان منتشر شد. سخنگوی وزارت بهداشت و درمان عراق گفت: یاسری در حالیکه از دنیا رفته بود به بیمارستان "شیخ زاید" انتقال داده شد.

بنا به گزارش منابع محلی در عراق ، این کارشناس و جراح زیبایی معروف به دلایل نامعلومی فوت کرده است. رفیف الیاسری متولد سال 1985 میلادی و 33 ساله دکتر زیبایی معروف در سطح محلی و جهانی بود و درباره ی امور مربوط به زنان در شبکه های عراقی از جمله ماهواره "سومریه" برنامه اجرا می کرد.

 به گزارش رکنا، جسد رفیف را به پزشکی قانونی ارجاع داده اند تا ظرف هشت تا ده روز تحقیقات روی او صورت بگیرد.

رفیف الیاسری به تازگی (در ماه مارس) از سوی مؤسسه ی فرانسوی به عنوان سفیر حسن نیت در حقوق بشر و صلح انتخاب شده بود.

تاکنون دو نفر از نزدیکان او از سوی پلیس دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفته اند. خبرگزاری ها به نقل از برادر این جراح معروف عراقی می گویند : رفیف ساعت 2 شب در حالیکه گریه می کرد از محل کار به خانه برگشت و از شرایط روحی بدی رنج می برد ، سپس هوشیاری اش را از دست داد و ما او را فوراً به بیمارستان رساندیم. پزشک می گوید او یک ربع قبل از رسیدن به بیمارستان بر اثر سکته مغزی جان سپرده است.

بسیاری از عراقی ها با هشتگ رفیف الیاسری در توییتر با بازماندگان همدردی کردند. البته شایعات زیادی درباره ی مرگ این چهره ی سرشناس عراقی وجود دارد؛ برخی می گویند در غذای او ماده ی سمی آرسنیک وجود داشته و برخی دیگر حادثه ی تصادف  را علت مرگ او می دانند. عده ای هم می گویند که جسد او را در خانه اش و در حالیکه خون استفراغ کرده بود پیدا کردند.

 اگرچه چندماه است از مرگ رفیف می گذرد اما مسئولان هنوز علت واقعی مرگ او را اعلا نکرده اند. به گزارش یک رسانه عراقی به نقل از یک منبع آگاه، با اینکه چندماهی از مرگ رشا الحسن و رفیف الیاسری می گذرد اما مسئولان مربوط نتایج تحقیقات خود را اعلام نمی کنند و بارها در اینباره سکوت کرده اند.

الیاسری در توضیح این عکس در اینستاگرامش نوشته بود: حسین... پسری که آتش صورتش را سوزاند اما قلب پاکش را نتوانست بسوزاند. تمام تلاشم را می کنم تا او را درمان کنم... کار آسانی نیست اما کودکی به پاکی و معصومیت او باید زندگی طبیعی داشته باشد.

گفته می شود رفیف الیاسری سرپرستی 130 خانواده ی فقیر عراقی را بر عهده داشت و افراد بی بضاعت را که چهره هایشان در حوادث آسیب دیده بود رایگان جراحی می کرد. او یک مرکز زیبایی به نام "باربی" هم دایر کرده بود که در اینستاگرام 300هزار فالوئر داشت.

قتل تاره فارس مدل مشهور عراقی به دست داعش یا گروهای تندرو؟

تاره فارس

چندی پیش خبر قتل مدل مشهور عراقی که بیش از 2 میلیون فالوور در اینستگرام داشت در سایت های خبری عرق منتشر شد این دختر 22 ساله توسط 2 موتور سوار با شلیک شش گلوله که 2 تای آن به سر وی برخورد کرده است از پای در آمد. تاره فارس به عنوان دختر شایسته عراق هم انتخاب شده بود. این دختر زیبا در حرفه مدلینگ مشغول به کار بود که در اوج موفقیت زندگی اش به پایان رسید.

بعد از قتل این ستاره مدلینگ خیلی ها عامل قتل او را گروه های تندرو مذهبی عنوان کردند. داعش هنگامی که در عراق حکومت داشت به آرایشگاه های حمله می کرد و دختران بی حجاب را مورد آزار و اذیت قرار می داد و حتی برخی از آنها را به قتل می رساند. به این خاطر است که انگشت اتهام برای قتل سه زن زیبا عراقی که هرکدامشان به نحوی با زیبایی و مد سر و کار داشتند به سوی داعش نشانه رفته است.

عبدالوهاب الطائی مشاور اطلاع‌رسانی وزیر کشور عراق دخات هرگونه جناح های سیاسی و مذهبی را تکذیب کرده و می گوید: تحقیقات نشان می دهد هیچ یک از گروهای مسلح، سیاسی و مذهبی در قتل تاره فارس دخالت نداشته اند.

در ادامه فرضیه ها ، همان روزهای نخست اسم شخصی به نام عبدالله الویسی به عنوان مظنون اصلی این پرونده مطرح شد. خیلی از پایگاه های خبری عراق الویسی را  قاتل ملکه زیبای عراق عنوان کردند. چند روزی از این حدس و گمان ها گذشت تا پلیس اعلام کرد یک مظنون که به احتمال زیاد عبدالله الویسی است را دستگیر کرده است اما بنا به دلایلی که هیچکس نمی داند پلیس جزییات بیشتری از این مظنون اعلام نکرد.

آیا پلیس به دلیل اینکه این متهم قتل ملکه عراق با گروهای تندروی در ارتباط است زوایای پنهان این پرونده را اعلام نکرده یا دلیل دیگری وجود دارد.

تاره فارس طی سال های اخیر به دلیل انتشار تصاویر بی حجاب و نامتعارف از خود در شبکه های اجتماعی مخالفان بسیاری داشته است و بارها تهدید به مرگ شده بود، یکی از این تهدید ها شب قبل از مرگش توسط عبدالله الویسی انجام شده بود که پلیس به همین دلیل وی را بازداشت کرده است.

 این مرد در حساب کاربری خود در فضای مجازی نوشت: فردا روز مرگ تاره فارس است

فیلم 15 ثانیه ای هم از لحظه به قتل رسیدن تاره فارس منتشر شده است که می توانید در این خبر ببینید. در ادامه فیلم، مردی ناشناسی از سمت راننده نزدیک می شود و از فاصله نزدیک به فارس تیراندازی می کند و پس از آن خودرو منحرف می شود و قاتل سوار موتور سیکلتی که راننده منتظر اوست شده و فرار می کند.

فیلم جسد غرق در خون تاره فارس بر روی دست مردم

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

حکم اعدام پزشک تبریزی در دیوان عالی کشور تایید نشد + عکس

اولین بازیگر سینمای ایران به خاطر تخلف مجازی به 6 سال زندان محکوم شد+ عکس

این چهره ها را بشناسید / دلار در چهار راه استانبول 4 هزارتومان پایین کشید + اسامی و عکس بدون پوشش

رفتار نامناسب گشت ارشاد هندی ها با دختر جوان! + عکس

حکم مربی منحرف ورزش های رزمی در شیراز صادر شد +عکس

مردی همسر بیمار خود را به دلیل مشکلات مالی به آتش کشید +عکس

آزاده نامداری بدون حجاب در جشن تولد خودش + عکس

تجاوز نگهبان بیمارستان به اجساد در سردخانه +عکس

قتل ملکه زیبایی عراق با 2 زن معروف و زیبای دیگر گره خورد / جزئیات 3 قتل سریالی + فیلم و عکس

آخرین اعتراف مرد ساواکی به بریدن سر عروس و پسر جوانش در تهران + فیلم و عکس

پدری دختر 8 ساله اش را مثل مرغ تکه تکه کرد+عکس

فرار ورزشکار تیم ملی از کشور پس از قتل خونین

حرکت خنده دار مرد مطلقه برای پنهان کردن تنهایی اش+عکس

منبع: رکنا

خبر بعدی:

مهم‌ترین علل مرگ و میر در استان فارس از سوی دانشگاه علوم پزشکی مطرح شد

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به مهم‌ترین علت مرگ‌ و میر در استان فارس گفت: مهم‌ترین عامل مرگ و میر در بین مردم استان فارس بیماری‌های قلبی عروقی، سرطان، دیابت، بیماری‌های تنفسی و سوانح رانندگی گزارش شده است. ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۱ استانها فارس نظرات - اخبار استانها -

عبدالرسول همتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز،  با اشاره به مهم‌ترین علت مرگ‌ومیر در استان فارس اظهارداشت: براساس آمار 87 درصد از مرگ‌ها در سنین 30 تا 70 سالگی رخ می‌دهد که پزشکان معتقدند افراد با انجام اقدامات پیشگیرانه می‌توانند طول عمر و کیفیت زندگی خود را افزایش دهند.

وی گفت: مهم‌ترین عامل مرگ و میر در بین مردم استان فارس بیماری‌های قلبی عروقی، سرطان، دیابت، بیماری‌های تنفسی و سوانح رانندگی گزارش شده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز تاکید کرد: دانشگاه علوم پزشکی شیراز به دنبال اجرای برنامه طرح تحول نظام سلامت، بستری را فراهم کرده که افراد بالای 30 سال با مراجعه به پزشک خانواده، مراکز خدمات جامع سلامت، پایگاه‌های سلامت و خانه بهداشت اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند.

همتی انجام آزمایش‌های فشارخون، سنجش کلسترول و دیابت را مهم‌ترین امر درباره اقدامات پیشگیرانه دانست و گفت: خطرسنجی در واقع راهکار سازمان جهانی بهداشت، برای تعیین و احتمال خطر سکته قلبی یا مغزی برای هر فرد در 10 سال آینده پیش‌بینی شده است.

معاون بهداشت دانشگاه افزود: پیشگیری‌های به موقع و غربالگری‌هایی که در پایگاه‌های سلامت و مراکز خدمات جامع سلامت فارس به صورت رایگان انجام می‌شود که یکی از برنامه‌های مهم کنترل سرطان است. 

گیلان| تصادفات جاده‌ای سومین عامل مرگ و میر در کشور استهمدان| بیماری‌های قلبی و عروقی بیشترین عامل مرگ و میر در نهاوند استازبکستان پیشرو در رتبه‌بندی مرگ و میر ناشی از تغذیه نامناسب

همتی افزود: عواملی مانند ارثی بودن، تغییر سبک زندگی، چاقی، کم تحرکی و تغذیه نامناسب از مهم‌ترین عوامل بروز بیماری سرطان به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه آمار ابتلا به سرطان در فارس نسبت به دیگر مناطق کشور نگران کننده نیست، شناسایی زودهنگام این بیماری را موجب افزایش شانس درمان بیماری عنوان کرد.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به برنامه‌ریزی‌های دانشگاه برای تشخیص زودهنگام درمان سرطان‌ها، این امر را تلاشی در راستای مهار این بیماری و افزایش امکان درمان مبتلایان برشمرد و اظهار داشت: سالانه در فارس 6 هزار و پانصد بیمار مبتلا به سرطان شناسایی و ثبت می‌شود که این آمار در مقایسه با دیگر استان‌های کشور بالا نیست.

همتی با اعلام موارد ثبت شده افزود: سرطان پستان، تیروئید، سرطان خون، روده بزرگ، دهانه رحم و سرطان تخمدان در بین بانوان و سرطان‌های پروستات، مثانه، روده بزرگ، معده، دستگاه عصبی و سرطان ریه در بین مردان به ترتیب شایع‌ترین انواع سرطان‌ها در فارس هستند.

وی به آمارهای جهانی نیز اشاره کرد و گفت: سرطان پوست به عنوان شایع‌ترین نوع سرطان در دو جنس زنان و مردان در دنیا شناخته شده و ضرورت دارد افراد با هرگونه تغییر پوستی، برای پیشگیری به موقع به پزشک مراجعه کنند.

معاون بهداشت دانشگاه تاکید کرد: تشخیص زودهنگام سرطان سینه برای تمامی خانم‌های 30 تا 99 ساله جزء ارزیابی‌های اجباری به شمار می‌رود و تمامی زنان متأهل گروه سنی بین 30 تا 59 ساله نیز باید در هر پنج سال یک مرتبه برای پیشگیری از بیماری‌های دهانه رحم آزمایشات مربوطه را انجام دهند.

انتهای پیام/ح

R41382/P/S6,61/CT1

افشاگری کی‌روش علیه تاج و سلطانی‌فر: بعد از پیام رهبری، وزیر دیگر ما را نخواست| تاج اطلاعات را از من پنهان کرد| از این به بعد جام ملت‌های واقعی شروع می‌شود| حمله دوباره به برانکو

پیروانی خطاب به کی‌روش: حواست را جمع کن!

دختران ائل گلی تبریز گل باران شدند! / پرونده حمله باگلوله برفی به کجا رسید ؟+عکس

کلیدواژه: خودرو سلامت مسکن بازنشسته ها مهم ترین های 24 ساعت ارز و سکه حمله تروریستی اهواز زیبایی پزشکی پلیس پزشک حادثه ی تصادف قلب حوادث اینستاگرام فضای مجازی فیلم قاتل فرار زنان عراق عکس سریالی فیلم عکس فیلم قتل ایران پسر اهواز دستگیر شد دختر علاقه تصاویر

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۸۷۲۸۶۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • بغداد و اربیل تحریمهای ضد ایرانی را نادیده می گیرند
 • هیأتی از کردستان عراق برای پرونده کرکوک به بغداد می‌رود
 • با ملکه های دنیا آشنا شوید از ملکه جوان بوتان تا ملکه مسلمان برونئی
 • ظاهر زیبا به از سیرت زیبا؟!
 • دستگیری ۲ سرکرده داعش توسط نیروهای عراقی در کرکوک
 • «نه» ظریف عراق به آمریکا؛ تحریم‌های پسا برجامی و همراهی بغداد با تهران!
 • بازداشت ۲ سرکرده داعش توسط نیروهای عراقی در «کرکوک»
 • بررسی روش‌های جراحی زیبایی بینی
 • حمله داعش به يک مرکز امنيتي در "خانقين" عراق؛ 2 نظامي عراقي کشته شدند
 • کی‌روش: بازی زیبایی را تماشا کردیم
 • هشدار پلیس به همسر ملکه انگلیس
 • بیمارانی که نباید عمل زیبایی انجام دهند
 • سی و دومین بخشش متهم به قتل در استان فارس اعلام رضایت پس از 18 جلسه
 • ۱۰ گام ساده برای رسیدن به پوستی زیبا
 • چرا جراحی زیبایی برای این بیماران ممنوع و خطرناک است؟
 • باشگاه دیپلماتیک بغداد: تلاش «عبدالمهدی» برای احیای عراق
 • شهر غریب (قسمت هفتم)
 • سفر رئیس جمهوری به عراق به واشنگتن در مورد ایران
 • 10 گام برای پوست های زیبا/ویتامین درمانی کنید