حوادث رکنا: امیر حسین جان / تاره فارس مدل مشهور عراقی بعد از مرگ مرموز 2 زن زیبا که شغل آنها به زیبایی و مد ربط داشت به قتل رسید. تاره فارس سومین زن معروفی است که در 2 ماه گذشته جان باخته است. حالا بعد از مرگ مدلینگ مشهور اذهان عمومی مرگ این زنان را به هم ربط می دهند تا جایی که اسم گروه ها تندرو مذهبی و داعش به زبان ها افتاده است.

حجم ویدیو: 2.13M | مدت زمان ویدیو: 00:00:21

image

رشا الحسن

به گزارش رکنا، در ماه های اخیر سه زن زیبا در عراق هرکدام به نوع مرموزی تسلیم مرگ شده اند و تحقیقات پلیس عراق در 2 پرونده تا به این لحظه به جایی نرسیده است. تاره فارس مدل مشهور عراقی و دختر شایسته این کشور چند روز قبل به دست 2 موتور سوار به قتل رسید. با قتل تاره فارس تعداد قتل های زن های زیبا در عراق به عدد 3 رسید. چندی پیش رشا الحسن صاحب یک مرکز زیبایی به طور مرموزی فوت کرد. علت مرگ این زن زیبا ایست قلبی اعلام شد اما از همان اول فرضیه زیادی در مورد به قتل رسیدن رشا الحسن مطرح شد. قویترین فرضیه ای که  در مورد قتل این زن مطرح می شود به یک زن ایرانی ربط دارد. رسانه های عراقی اعلام کردند یک زن ایرانی رقیب رشا الحسن در وارد کردن لوازم آرایشی بوده است، به هین خاطر برخی اعتقاد دارند قتل رشا الحسن می تواند کار این زن ایرانی باشد.

مرگ کارشناس زیبایی عراق در حاله ای از ابهام

image

رفیف الیاسری

قبل از رشا الحسن یک زن زیبا دیگر به طور مروزی جان خود را از دست داده است.

خبر فوت کارشناس زیبایی عراقی دکتر «رفیف الیاسری» پس از انتقال او به بیمارستان منتشر شد. سخنگوی وزارت بهداشت و درمان عراق گفت: یاسری در حالیکه از دنیا رفته بود به بیمارستان "شیخ زاید" انتقال داده شد.

بنا به گزارش منابع محلی در عراق ، این کارشناس و جراح زیبایی معروف به دلایل نامعلومی فوت کرده است. رفیف الیاسری متولد سال 1985 میلادی و 33 ساله دکتر زیبایی معروف در سطح محلی و جهانی بود و درباره ی امور مربوط به زنان در شبکه های عراقی از جمله ماهواره "سومریه" برنامه اجرا می کرد.

 به گزارش رکنا، جسد رفیف را به پزشکی قانونی ارجاع داده اند تا ظرف هشت تا ده روز تحقیقات روی او صورت بگیرد.

رفیف الیاسری به تازگی (در ماه مارس) از سوی مؤسسه ی فرانسوی به عنوان سفیر حسن نیت در حقوق بشر و صلح انتخاب شده بود.

image

تاکنون دو نفر از نزدیکان او از سوی پلیس دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفته اند. خبرگزاری ها به نقل از برادر این جراح معروف عراقی می گویند : رفیف ساعت 2 شب در حالیکه گریه می کرد از محل کار به خانه برگشت و از شرایط روحی بدی رنج می برد ، سپس هوشیاری اش را از دست داد و ما او را فوراً به بیمارستان رساندیم. پزشک می گوید او یک ربع قبل از رسیدن به بیمارستان بر اثر سکته مغزی جان سپرده است.

بسیاری از عراقی ها با هشتگ رفیف الیاسری در توییتر با بازماندگان همدردی کردند. البته شایعات زیادی درباره ی مرگ این چهره ی سرشناس عراقی وجود دارد؛ برخی می گویند در غذای او ماده ی سمی آرسنیک وجود داشته و برخی دیگر حادثه ی تصادف  را علت مرگ او می دانند. عده ای هم می گویند که جسد او را در خانه اش و در حالیکه خون استفراغ کرده بود پیدا کردند.

 اگرچه چندماه است از مرگ رفیف می گذرد اما مسئولان هنوز علت واقعی مرگ او را اعلا نکرده اند. به گزارش یک رسانه عراقی به نقل از یک منبع آگاه، با اینکه چندماهی از مرگ رشا الحسن و رفیف الیاسری می گذرد اما مسئولان مربوط نتایج تحقیقات خود را اعلام نمی کنند و بارها در اینباره سکوت کرده اند.

image

الیاسری در توضیح این عکس در اینستاگرامش نوشته بود: حسین... پسری که آتش صورتش را سوزاند اما قلب پاکش را نتوانست بسوزاند. تمام تلاشم را می کنم تا او را درمان کنم... کار آسانی نیست اما کودکی به پاکی و معصومیت او باید زندگی طبیعی داشته باشد.

image

گفته می شود رفیف الیاسری سرپرستی 130 خانواده ی فقیر عراقی را بر عهده داشت و افراد بی بضاعت را که چهره هایشان در حوادث آسیب دیده بود رایگان جراحی می کرد. او یک مرکز زیبایی به نام "باربی" هم دایر کرده بود که در اینستاگرام 300هزار فالوئر داشت.

قتل تاره فارس مدل مشهور عراقی به دست داعش یا گروهای تندرو؟

image

تاره فارس

چندی پیش خبر قتل مدل مشهور عراقی که بیش از 2 میلیون فالوور در اینستگرام داشت در سایت های خبری عرق منتشر شد این دختر 22 ساله توسط 2 موتور سوار با شلیک شش گلوله که 2 تای آن به سر وی برخورد کرده است از پای در آمد. تاره فارس به عنوان دختر شایسته عراق هم انتخاب شده بود. این دختر زیبا در حرفه مدلینگ مشغول به کار بود که در اوج موفقیت زندگی اش به پایان رسید.

بعد از قتل این ستاره مدلینگ خیلی ها عامل قتل او را گروه های تندرو مذهبی عنوان کردند. داعش هنگامی که در عراق حکومت داشت به آرایشگاه های حمله می کرد و دختران بی حجاب را مورد آزار و اذیت قرار می داد و حتی برخی از آنها را به قتل می رساند. به این خاطر است که انگشت اتهام برای قتل سه زن زیبا عراقی که هرکدامشان به نحوی با زیبایی و مد سر و کار داشتند به سوی داعش نشانه رفته است.

عبدالوهاب الطائی مشاور اطلاع‌رسانی وزیر کشور عراق دخات هرگونه جناح های سیاسی و مذهبی را تکذیب کرده و می گوید: تحقیقات نشان می دهد هیچ یک از گروهای مسلح، سیاسی و مذهبی در قتل تاره فارس دخالت نداشته اند.

در ادامه فرضیه ها ، همان روزهای نخست اسم شخصی به نام عبدالله الویسی به عنوان مظنون اصلی این پرونده مطرح شد. خیلی از پایگاه های خبری عراق الویسی را  قاتل ملکه زیبای عراق عنوان کردند. چند روزی از این حدس و گمان ها گذشت تا پلیس اعلام کرد یک مظنون که به احتمال زیاد عبدالله الویسی است را دستگیر کرده است اما بنا به دلایلی که هیچکس نمی داند پلیس جزییات بیشتری از این مظنون اعلام نکرد.

آیا پلیس به دلیل اینکه این متهم قتل ملکه عراق با گروهای تندروی در ارتباط است زوایای پنهان این پرونده را اعلام نکرده یا دلیل دیگری وجود دارد.

تاره فارس طی سال های اخیر به دلیل انتشار تصاویر بی حجاب و نامتعارف از خود در شبکه های اجتماعی مخالفان بسیاری داشته است و بارها تهدید به مرگ شده بود، یکی از این تهدید ها شب قبل از مرگش توسط عبدالله الویسی انجام شده بود که پلیس به همین دلیل وی را بازداشت کرده است.

image

 این مرد در حساب کاربری خود در فضای مجازی نوشت: فردا روز مرگ تاره فارس است

فیلم 15 ثانیه ای هم از لحظه به قتل رسیدن تاره فارس منتشر شده است که می توانید در این خبر ببینید. در ادامه فیلم، مردی ناشناسی از سمت راننده نزدیک می شود و از فاصله نزدیک به فارس تیراندازی می کند و پس از آن خودرو منحرف می شود و قاتل سوار موتور سیکلتی که راننده منتظر اوست شده و فرار می کند.

فیلم جسد غرق در خون تاره فارس بر روی دست مردم

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

حکم اعدام پزشک تبریزی در دیوان عالی کشور تایید نشد + عکس

اولین بازیگر سینمای ایران به خاطر تخلف مجازی به 6 سال زندان محکوم شد+ عکس

این چهره ها را بشناسید / دلار در چهار راه استانبول 4 هزارتومان پایین کشید + اسامی و عکس بدون پوشش

رفتار نامناسب گشت ارشاد هندی ها با دختر جوان! + عکس

حکم مربی منحرف ورزش های رزمی در شیراز صادر شد +عکس

مردی همسر بیمار خود را به دلیل مشکلات مالی به آتش کشید +عکس

آزاده نامداری بدون حجاب در جشن تولد خودش + عکس

تجاوز نگهبان بیمارستان به اجساد در سردخانه +عکس

قتل ملکه زیبایی عراق با 2 زن معروف و زیبای دیگر گره خورد / جزئیات 3 قتل سریالی + فیلم و عکس

آخرین اعتراف مرد ساواکی به بریدن سر عروس و پسر جوانش در تهران + فیلم و عکس

پدری دختر 8 ساله اش را مثل مرغ تکه تکه کرد+عکس

فرار ورزشکار تیم ملی از کشور پس از قتل خونین

حرکت خنده دار مرد مطلقه برای پنهان کردن تنهایی اش+عکس

وحید مظلومین، معروف به سلطان سکه و همدستش اعدام شدند+فیلم و عکس

روایت ظریف از پشت‌پرده فضاسازی‌های تبلیغاتی علیه "FATF" و پولشویی‌های بزرگ در کشور+ویدئو

کلیدواژه: خودرو سلامت مسکن بازنشسته ها مهم ترین های 24 ساعت ارز و سکه حمله تروریستی اهواز زیبایی پزشکی پلیس پزشک حادثه ی تصادف قلب حوادث اینستاگرام فضای مجازی فیلم قاتل فرار زنان عراق عکس سریالی فیلم عکس فیلم قتل ایران پسر اهواز دستگیر شد دختر علاقه تصاویر

منبع: رکنا

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۸۷۲۸۶۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • چرا زنان مرتب جراحی زیبایی می‌کنند
 • توافق بغداد و اربیل برای سر آغاز صادرات نفت کرکوک
 • بغداد و اربیل بر سر آغاز صادرات نفت کرکوک توافق کردند
 • یک عضو پارلمان عراق: صادرات نفت کرکوک به ایران ادامه دارد
 • انتصاب دو سفیر آمریکا در عراق و عربستان با محوریت تقابل با ایران/ «سفیر جنگ» در بغداد؛ «عرب دیوانه» در ریاض
 • بلژیک 2-0 ایسلند؛ با درخشش باتشوایی، شیاطین سرخ به دور بعدی لیگ ملت ها نزدیک‌تر شدند
 • ادامه تلاش اربیل برای کاهش اختلافات با بغداد
 • سیاستمدار اهل سنت عراق خواستار حمایت همه‌جانبه بغداد از فلسطین شد
 • شکست آمریکا در همراه ساختن عراق با تحریم‌های ضد ایرانی
 • نقش کبد در زیبایی زنان
 • سفیر جدید آمریکا در عراق، سفیر جنگ با ایران است / ترامپ با اعزام «متیو تولر» به بغداد چه هدفی را دنبال می‌کند؟
 • العربی الجدید: سفیر جدید آمریکا در عراق، سفیر جنگ با ایران است
 • سفیر جدید آمریکا در عراق، سفیر جنگ با ایران است
 • عراق به دنبال مناسبات متوازن/بغداد دوران «نوری المالکی» را پشت سر گذاشته
 • سفیر جنگ در بغداد/ هدف ترامپ از اعزام متیو تولر به عراق چیست؟
 • معروف ترین ملکه های حال حاضر دنیا + عکس ها
 • استایل ملکه طور «الهام پاوه نژاد» /عکس
 • طلاق یک ملکه در ایران
 • روايت العربي الجديد از برکناري سفير آمريکا در عراق
 • تحلیل العربی الجدید از برکناری سفیر آمریکا در عراق