مهاجم تیم سپاهان می‌گوید بازی درگیرانه‌ای با نساجی داشته اند.

طرفداری- کی روش استنلی، مهاجم سپاهان شرایط این تیم و پیروزی بر نساجی قائم شهر اظهار داشت بازی با نساجی سخت بود و درگیرانه بازی کردیم و وقتی قلعه نویی سرمربی شما باشد تیم خوبی خواهید داشت.

کی‌روش استنلی در خصوص شرایط این روزهای سپاهان اظهار داشت:

شرایط خیلی خوبی داریم و رفته رفته در حال تبدیل شدن به سپاهانی‌ هستیم که هم کادرفنی و هم هواداران انتظار دارند و این روند مثبت و رو به رشد در تیم در هر بازی دیده می‌شود و امیدوارم به این روند مثبت ادامه دهیم و نتایج خوبی هم کسب کنیم.

به نقل از ایلنا، وی در مورد بازی مقابل نساجی عنوان کرد:

بازی با نساجی بازی سختی بود که در اصطلاح ما به آن بازی بُکُش بُکُش گفته می‌شود و درگیری در زمین و برای کسب نتیجه زیاد است و دو تیم تلاش زیادی دارند تا نتیجه بگیرند و با توجه به حذفی بودن بازی باید کمی احتیاط هم چاشنی آن می‌شد به هر صورت اگرچه کمی دیر و پس از 120 دقیقه بازی و در ضربات پنالتی پیروز شدیم ولی در نهایت به چیزی که استحقاقش را داشتیم رسیدیم.

استنلی با اشاره به رویارویی با ولسیانی در بازی با نساجی گفت:

ولسیانی دوست خوب و صمیمی من است و ارتباط خوبی با هم داریم ولی همانطور که دیدید این رفاقت ما خارج از زمین بود و درون زمین هر کدام برای پیراهن تیم خودمان جنگیدیم. ولسیانی بازیکن خوبی است و یکی از بهترین خارجی‌های شاغل در لیگ ایران است و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

مهاجم سپاهان در مورد مقایسه وضعیت کنونی سپاهان با ذوب آهنِ فصل قبل اظهار داشت:

هر تیم شرایط خودش را دارد و ما فصل گذشته در ذوب آهن و این فصل در سپاهان با درایت مربی خوب و فهیمی مثل قلعه‌نویی برای پیروزی و عملکرد رو به جلو تلاش می‌کردیم و طبیعتاً وقتی تیمی سرمربی‌اش قلعه‌نویی باشد هم تیم خوبی خواهد شد و هم بازیکنانش عملکرد خوبی به نمایش می‌گذراند.

استنلی با اشاره به اینکه بعد از 6 هفته ناکامی در گلزنی در 4 بازی اخیر 5 گل زده است عنوان کرد:

من همیشه تلاشم را برای موفقیت تیم به کار می‌گیرم و هر بازی شرایط خودش را دارد. بعضی وقت‌ها روز خوب شماست و بعضی وقت‌ها روز شما نیست و بازیکن دیگری موفق به گلزنی می‌شود و مهم نتیجه گرفتن تیم است و خوشحال می‌شوم بتوانم چه با گلزنی چه به شیوه‌های دیگر برای تیمم مفید باشم.

وی در مورد اینکه آیا خودش را مدعی آقای گلی می‌داند یا نه گفت:

نمی‌توانم قولی در مورد آقای گلی بدهم. هر بازی تلاش خودم را به کار می‌گیرم تا برای تیم مفید باشم و اگر شرایطش بود گل بزنم و کتمان نمی‌کنم که دوست دارم آقای گل شوم و شاید این اتفاق بیافتد ولی نمی‌توانم قولی در این مورد بدهم.

مهاجم سپاهان در مورد انتظار قهرمان شدن از تیمش هم اظهار داشت:

هنوز برای صحبت در مورد قهرمانی خیلی زود است ولی ما همه تلاشمان را به کار می‌گیریم. در لیگ تیم‌های دیگری هم هستند که برای قهرمانی تلاش می‌کنند و به خوبی برای این مقام تجهیز شده‌اند و ما هم در کنار آنها تلاش می‌کنیم و امیدوارم به آن برسیم. ما در دو جام می‌جنگیم و امیدوارم یکی از آنها را تصاحب کنیم.

منبع: طرفداری

خبر بعدی:

بازی با فولاد برای ما چالش بزرگی است/ به حمایت هواداران نساجی مازندران نیاز داریم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران، امروز در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان اظهار کرد: ما از نظر تمرینی شرایط خوبی داریم و در زمانی می‌خواهیم با فولاد بازی کنیم که در بهترین شرایط خودش است. از ۴ بازی ۱۰ امتیاز گرفته است. این نشان می‌دهد این تیم در وضعیت خیلی خوبی است و این برای ما چالش خیلی قوی‌ای است و در هم‌چنین وضعیت‌هایی است که ما و بازیکنان‌مان باید ثابت کنیم توان مقابله با این چالش‌ها را داریم. من مطمئن هستم فردا در کنار هواداران پرشمارمان که حتی یک جای خالی هم نخواهد بود، ما از ابتدا یک تیم خیلی پرتوان و کوبنده‌ای خواهیم بود. با علم بر این که می‌دانیم چه بازی مهمی داریم و ان‌شاءالله از این بازی سربلند و با ۳ امتیاز بیرون بیاییم.

جلالی در پاسخ به این پرسش که آیا عباس‌زاده به آن سطح از آمادگی رسیده است که در بازی با فولاد وارد زمین شود؟ بیان کرد: نه او فقط یک جلسه و آن هم تا نیمه با تیم تمرین کرده است. او حدود ۳ ماه است که آسیب دیده است. مگر می‌شود که با یک جلسه تمرین به شرایط مسابقه برسد. باید از او مراقبت کنیم چون مصدومیتش سخت است و باید کاری کنیم که این مصدومیت برنگردد. من با پزشک و بدنساز تیم صحبت کرده‌ام. آن‌ها گفتند که باید به او زمان داد. بدنساز ما برای او برنامه‌ریزی کرده است تا هرچه زودتر او را به شرایط مسابقه برسانیم.

سرمربی نساجی درمورد خطاهای ساده و بچه‌گانه‌ای که باعث می‌شود تیم نساجی در مسابقه دچار مشکلاتی مثل ۱۰ نفره شدن بشود هم، گفت: این صحنه‌ها چیزی نیست که ما بتوانیم برایش تمهیداتی داشته باشیم. این‌ها اتفاقاتی است که در یک لحظه رخ می‌دهد. اگر بازی قبلی را ببینید در آن صحنه اخراج، عاشوری بازیکن حریف را نمی‌بیند و برای کنترل توپ می‌رود که بازیکن حریف سرش را جلو می‌آورد. به نظرم تصمیم داور یک تصمیم سخت‌گیرانه بود. حتی بعد از خطا تا زمانی که داور به او کارت می‌دهد بیش از یک دقیقه طول می‌کشد. اگر آن صحنه طوری بود که به طور مشخص کارت قرمز داشت، داور باید بلافاصله این کار را می‌کرد. این‌ها اتفاقاتی است که در یک لحظه می‌افتد. بعد از این اتفاق تیم ما واقعاً آسیب دید.

او درمورد شایعه جذب بازیکن ازبکستانی هم بیان کرد: از روزی که من به این‌جا آمدم به طور مکرر و با تاکید با باشگاه صحبت کردم. دیگر واقعاً نمی‌دانم. شما باید از باشگاه بپرسید. من خیلی پیگیر شدم اما ظاهراً نشده است.

جلالی خطاب به هواداران نساجی اظهار کرد: من به همه هواداران‌مان می‌خواهم بگویم که بازیکنان ما خوب هستند ولی به شدت نیازمند حمایت شما هستند. نیازمند حضور شما در ورزشگاه هستند. آن‌ها می‌توانند از بودن شما انرژی مضاعف بگیرند. این چیزی است که ما در بازی‌های خانگی به آن نیاز داریم. بازی‌هایی که در این نیم فصل بازی‌های سختی هستند و حتماً بودن شما می‌تواند به تیم و بازیکنان ما خیلی کمک کند و انرژی خوبی بدهد. ان‌شاءالله در کنار هم روزهای خوب و افتخارآمیزی در استادیوم داشته باشیم.

سرمربی نساجی درمورد رحمان جعفری و محمدمهدی نظری هم بیان کرد: اولاً زمانی که من آمدم نظری آسیب دیده بود و تمریناتش را با ما آرام آرام شروع کرد. او به مرور بهتر می‌شود. او در دو بازی اخیر که به زمین رفته است تأثیرگذار بوده است و ما هم روی او خیلی حساب می‌کنیم. ما روی بقیه بازیکنان هم حساب می‌کنیم. رحمان جعفری را دیدید که در این چند بازی چقدر پرتلاش و زحمتکش بازی می‌کند. همین‌طور بقیه بازیکنان‌مان. من هربار که بازی با پارس را دیدم افسوس می‌خوردم اما به این بازیکنان بیش‌تر دلگرم می‌شدم. من از همه هواداران و خبرنگاران می‌خواهم بین بازیکنانم فرقی قائل نشوند. بازیکنانم خوب هستند و باید آن‌ها را حمایت روحی کنیم چون نیازمند چنین چیزی هستند.

احمدی‌نژاد: دو تا خدا در دنیا باشد، فساد می‌شود| ما زورمان به بقیه نرسید| اختیارات در قوه قضائیه و مقننه متمرکز است اما پاسخگویی در قوه مجریه است| مردم هر سیستم حکومتی خواستند، حقشان است| بخش‌هایی از قانون اساسی و ساختارها باید تغییر کند| رهبری هرچقدر اخت

در پی محبوبیت از دست رفته| چرا احمدی‌نژاد دیگر پدیده‌ای غیر‌ضروری و بی‌معنی محسوب می‌شود؟

رونمایی از داروی تمام ایرانی روفانیب 5

منبع این خبر، وبسایت www.tarafdari.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۰۹۷۵۶۸۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • مرتضی آقاتهرانی در دستخط: اگر خود آمریکا هم بگوید آقاتهرانی گرین‌کارت ندارد، باز می‌گویند گرین‌کارتت چه شد!
 • قلعه نو به استقبال بهار رفت
 • دانلود؛ رقابت عنوان آقای گلی لیگ برتر انگلیس در فصل 2018/19
 • تنش علی کریمی در ثامن ؛ جنجال علی به سبک قلعه‌نویی در مشهد (ویدئو)
 • نیازمند: روش گلزنی سپاهان بد است؟ جلویش را بگیرید
 • آقا تهرانی: سال 98 به دنبال اصلح می رویم
 • توصیه رهبر انقلاب به دبیرکل پایداری پس از حادثه 22 بهمن قم/ماجرای دیدار با یکی از سران فتنه در نیویورک
 • قطبی: خیلی‌ها منتظر باخت فولاد بودند/ هواداران نساجی جو سختی را درست می‌کنند
 • سرمربی نساجی برد تیمش را مدیون هواداران دانست
 • اولین پیروزی نساجی با جلالی مقابل فولاد رقم خورد/ پیکان بالاخره رنگ برد را دید و پدیده بیخ‌گوش سپاهان رسید
 • حاشیه دیدار نساجی-فولاد؛ عکاسان ورزشی بازی را تحریم کردند!
 • مسمومیت با زغال ۵ خانم و یک کودک در قلعه رئیسی
 • مسدود شدن راه ارتباطی روستای "گلی" بر اثر بارش برف + فیلم
 • سردارآزمون رکورد دایی را شکست
 • سردار آزمون رکورد علی دایی را شکست
 • نیازمند: اگر روش گل زدن سپاهان بد است جلویش را بگیرند/ دلیل لغو بازی با ذوب‌آهن را نمی‌دانم
 • خط فلزی گازرسانی به دیشموک و قلعه رئیسی اجرا شد
 • نبرد نساجیِ جلالی با فولادِ سختِ قطبی
 • قولی که کیلینی داد