تیم ملی فوتبال آرژانتین در نبود ستاره اش به راحتی توانست عراق را در یک بازی دوستانه شکست دهد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال آرژانتین در یک دیدار دوستانه در عربستان به مصاف تیم ملی فوتبال عراق رفت و با چهار گل پیروز شد. آرژانتین بدون لیونل مسی در شروع بازی را در اختیار داشت و به دنبال گلزنی بود. با این حال نخستین فرصت بازی به امجد رسید و او نتوانست از این موقعیت بهره ببرد. ضربه بازیکن عراقی به بیرون رفت. در ادامه آلبی سلسته باز هم حمله کرد تا اینکه با سانتر خوب مارکوس آکونیا توپ به لائوتارو مارتینس رسید. او با ضربه سر دروازه عراق را در دقیقه ۱۷ باز کرد. پائولو دیبالا نیز در این نیمه فرصت گلزنی داشت اما دروازه بان حریف اجازه نداد تا بازی دو بر صفر شود. عراق در اواخر نیمه اول نمایش بهتری داشت اما ۴۵ دقیقه نخست با پیروزی یک بر صفر شاگردان لیونل اسکالونی پایان یافت. آرژانتین در شروع نیمه دوم  چند تغییر در ترکیب خود انجام داد و روبرتو پریرا، ادواردو سالویو و سانتیاگو آسکاسیبار به جای فرانکو واسکس، رودریگو دی پائول و ماکسیمیلیانو متسا وارد زمین شدند. برتری آلبی سلسته در نیمه دوم نیز ادامه داشت و پریرار گل دوم تیمش را در دقیقه ۵۳ به ثمر رساند. دیبالا یک شوت زیبا به سمت دروازه عراق زد اما باز هم دروازه بان این تیم توپ را دفع کرد. در ادامه جیوانی سیمئونه و فرانکو سروی برای آرژانتین به میدان رفتند. عراق برای دقایقی چند بار حمله کرد اما به نتیجه نرسید. با این حال توپ و میانه میدان در اختیار آلبی سلسته بود.  سالویو در دقیقه ۸۱ می توانست گل سوم آرژانتین را به ثمر برساند اما ضربه اش با برخورد به مدافع حریف به کرنر رفت. لحظاتی بعد جرمن پتسلا توانست با یک ضربه سر دروازه عراق را باز کند. در دقایق آخر نیز بازی در اختیار شاگردان اسکالونی بود و سروی گل چهارم تیمش را به ثمر رساند. آرژانتین در دومین دیدار دوستانه اش در عربستان به مصاف برزیل می رود. دو رقیب قدیمی در حالی برابر هم قرار می گیرند که مسی، ستاره آلبی سلسته در این بازی حضور نخواهد داشت. انتهای پیام 

منبع: ایسنا

خبر بعدی:

دو چهره متفاوت سپیدرود برابر پرسپولیس

رشت - ایرنا - تیم فوتبال سپیدرود رشت در جریان دیدار برابر پرسپولیس تهران دو چهره متفاوت داشت، این تیم در نیمه اول بسیار ضعیف و در نیمه دوم نیز بسیار قدرتمند ظاهر شد.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار ایرنا، تیم های فوتبال سپیدرود رشت و پرپسولیس تهران عصر شنبه در هفته بیست و دوم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور، در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم پرپسولیس با نتیجه سه بر یک میزبان خود را شکست داد.
سپیدرودی ها در این دیدار، دو نیمه متفاوت را تجربه کردند، سرخپوشان رشتی در نیمه اول بسیار ضعیف ، پراشتباه و پرانتقاد ظاهر شدند که ماحصل آن دریافت سه گل در این نیمه بود.
دفاع باز سپیدرود در نیمه اول که یکی از مشکلات اساسی این تیم بشمار می رفت و بارها باعث شد که بازیکنان پرسپولیس از این منفذهای دفاعی باز استفاده و خود را به دروازه سپیدرود برسانند ، باعث شد تا دروازه این تیم در یک نیمه سه بار گشوده شود و تا حدی کار برای این تیم تمام شود.
علاوه بر اشتباهات مفرط در خط دفاعی ، خطوط میانی و تهاجمی ارتش سرخ گیلان نیز در نیمه اول دیدار این تیم برابر پرسپولیس، از آمادگی لازم به دور بود و این خطوط نیز دچار اشتباهات زیادی بودند.
کادر فنی و بازیکنان باتجربه پرسپولیس نیز از این نقاط ضعف و اشتباهات مفرط بازیکنان سپیدرود در نیمه اول به نحو مطلوبی سود برد و با به ثمر رساندن سه گل، خیالش را از کسب هر سه امتیاز این بازی و پیروزی در این دیدار خارج از خانه راحت کرد.
در نیمه اول تیم سپیدرود آن قدر ضعیف ظاهر و دچار اشتباهات فراوانی شد که همه طرفداران این تیم دوست داشتند تا هر چه زودتر این نیمه پایان یابد تا شاید در نیمه دوم وضعیت تفاوت یابد و سپیدرودی ها به قول معروف به خود بیایند و یک بازی حداقل معمولی را به نمایش بگذارند.
سپیدرودی ها در نیمه اول بازی برابر پرسولیس حتی قادر نبودند یک بازی معمولی را از خود به نمایش بگذارند و با توجه به اینکه از امتیاز طرفداران و زمین بازی برخوردار بودند، بسیار ضعیف و پراشتباه ظاهر شدند.
این در حالی بود که در نقطه مقابل ، تیم پرسپولیس که برای دستیابی به پیروزی به رشت آمده بود تا با کسب این سه امتیاز دوباره به صدر جدول بازگردد، در نیمه اول از اشتباهات تیم میزبان نهایت استفاده را کرد و با یک بازی هوشمند ، سه گل به ثمر رساند.
اما در نیمه دوم همه چیز تغییر یافت و به یکباره سرخپوشان رشتی به خود آمده و حتی برای لحظاتی نیز نفس ها در سینه تیم پرسپولیس و طرفداران این تیم حبس شد و تماشاگران پرسپولیس دوست داشتند که این نیمه هرچه زودتر به اتمام برسد.
با توجه به صحبت هایی که کادر فنی سپیدرود در بین دو نیمه انجام داد و تعویض هایی که نادر دست نشان سرمربی سرخپوشان رشتی انجام داد، کنترل بازی را در نیمه دوم تحت اختیار خود درآورده و موفق شدند به گل نیز دست یابند.
کمتر از یک دقیقه پس از به ثمر رسیدن گل سپیدرود ، این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد تا با گل شدن این پنالتی، فاصله سپیدرود به پرسپولیس به حداقل گل کاهش یابد اما این ضربه به هدر رفت تا آه از نهاد همه طرفداران سپیدرود بلند شود و پرپسولیس ها نیز شادمان شوند.
محمد غلامی کاپیتان سپیدرود در دیدار برابر پرسپولیس تهران پشت ضربه پنالتی قرار گرفت که با یک ضربه بسیار ضعیف باعث شد تا رادیوشوویچ که با غیبت بیرانوند درون دروازه پرسپولیس قرار گرفته بود، این ضربه پنالتی را مهار کند.
پس از این فرصت طلایی نیز، سپیدرود باز می توانست به گل دوم خود دست یابد اما واکنش بسیار زیبای دروازبان پرسولیس باعث شد تا ضربه سر مهاجمان سرخپوشان رشتی به گل دوم این تیم تبدیل نشود.
البته پس از نزدیک به یک دقیقه از به هدر رفتن ضربه پنالتی سپیدرود، حسین زرگر داور این دیدار یک ضربه پنالتی به سود پرسپولیس اعلام کرد که این داور با مشورت با یکی از داوران پشت دروازه، نظر خود را تغییر و یک ضربه آزاد به سود سپیدرود اعلام کرد.
سپیدرودی ها در نیمه دوم به گونه ای برابر پرسولیس ظاهر شد که طرفداران این تیم هر لحظه انتظار گل را از جانب تیم خود داشتند و به همین دلیل اکثر تماشاگران حاضر در ورزشگاه، یک صدا سپیدرود را مورد تشویق قرار می دادند.
اما در نهایت سرخپوشان رشتی نتوانستند از این فرصت های طلایی خود به خصوص ضربه پنالتی سود برده و در نهایت با نتیجه سه بر یک مغلوب تیم پرسولیس و یک گام دیگر به سقوط از رقابت های لیگ برتر نزدیکتر شدند.
البته طرفداران سپیدرود انتظار دارند که این تیم در هشت بازی باقی مانده همانند بازی نیمه دوم دیدار برابر پرسولیس، ظاهر شوند تا بتوانند برابر رقبای خود به برتری دست یافته تا با کسب امتیازات لازم ، در رقابت های لیگ برتر ماندگار شوند.
تا پایان هفته بیست و دوم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور با حضور 16 تیم تیم پرسپولیس با 45 امتیاز در مکان نخست و تیم سپیدرود رشت با 13 امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.
7285 /6030

مخالفت عضو مجمع با پیوستن به FATF: بگذاریم اگر قرار است خفه شویم دیگران این کار را انجام دهند| پیشنهاد حذف ریاست‌جمهوری از ساختار سیاسی کشور

مردم چرا به خود اجازه می‌دهند در کار مسئولان مملکت دخالت کنند؟!

پیش بینی هواشناسی در نوروز 98

کلیدواژه: استخدام تیم ملی فوتبال آرژانتین تیم ملی فوتبال عراق

منبع این خبر، وبسایت www.isna.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۱۰۲۴۳۵۹ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • تیم منتخب هفته بیست و دوم لیگ برتر
 • ماهیگیری دزدکی ماهیگیران چینی در سواحل آرژانتین! +فیلم
 • هرگز نمی گویم مسی بهتر است یا مارادونا
 • و بالاخره بازگشت لیونل مسی به آرژانتین (عکس)
 • ترفند جالب مسی روی کاشته استثنایی به بتیس (عکس)
 • تنها تیمی که «مسی» به آن گل نزده! +عکـس
 • زن و شوهر ایرانی با پاسپورت جعلی در آرژانتین دستگیر شدند+عکس پاسپورت
 • مسی: تا به حال هواداران حریف تشویقم نکرده بودند
 • فوتبال جهان| مسی: واکنش مسی به تشویق شدن از سوی هواداران بتیس: هرگز چنین شبی را تجربه نکرده بودم
 • شب رويايي مسي در بنيتو ويلامارين؛ درخشش بي پايان
 • پاسپورت جعلی زوج ایرانی در آرژانتین دردسرساز شد
 • پيروزي اينتر در دربي جذاب و ديدني دلامادونينا/ برد پرگل بارسلونا در زمين بتيس با هت تريک مسي
 • برنامه بانک مرکزی آرژانتین برای فروش دلار
 • پیروزی پاری‌سن‌ژرمن در ال کلاسیکو فرانسه (عکس)
 • والورده: حریفان هم از بازی مسی لذت می برند
 • پیروزی پرگل بارسلونا با هت‌تریک مسی
 • پاری سن ژرمن 3-1 مارسی؛ پیروزی در نبرد بزرگ با درخشش دی ماریا
 • رئال بتیس 1-4 بارسلونا؛ هنرِ زیبا بازی کردن
 • دستگیری زوج ایرانی در آرژانتین با هویت جعلی