به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال اسپانیا در بازی دوستانه به میزبانی ورزشگاه میلینیوم برابر تیم ملی فوتبال ولز قرار رفت و با نتیجه 4 بر یک پیروز شد.

در این دیدار پاکو آلکاسر در دقایق 8 و 29 گلزنی کرد  راموس 19 و بارترا 74 دیگز گلزنان لاروخا بودند. تنها گل ولز را هم وکس در دقیقه 89 به ثمر رساند.

منبع: ایلنا

خبر بعدی:

درخشش هنرمندان ایرانی در حراج کریستیز

تهران- ایرنا- هنرمندان ایرانی در بیست و پنجمین دوره از حراج کریستیز خاورمیانه موفق شدند با مجموع فروش یک میلیون و 155 هزار دلار، حدود 31 درصد از کل فروش این دوره از حراج را کسب کنند.

به گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا، بیست و پنجمین دوره از حراج کریستیز با عنوان «هنر مدرن و معاصر خاورمیانه» عصر دیروز (شنبه، 3 فروردین) با عرضه 85 اثر از هنرمندان ایران، لبنان، عراق، سوریه، مصر، امارات، عربستان، فلسطین، الجزایر و عمان در هتل الجمیرا دوبی برگزار شد.
در این دوره، 19 اثر از13 هنرمند ایرانی شامل حسین زنده‌رودی، علی شیرازی، محمد احصایی، پرویز تناولی، منوچهر یکتایی، بهمن محصص، مارکو گریگوریان، رضا درخشانی، فرهاد مشیری‌، ساسان بهنام بختیار، رکنی حائری زاده، شیرین علی آبادی و رضا آرامش چکش خورد. مجموع فروش کل این دوره از حراج سه میلیون و 719 هزار و 500 دلار و مجموع فروش آثار هنرمندان ایرانی نیز یک میلیون و 155 هزار دلار بود.
همچنین در این دوره از حراج کریستیز، هنرمندان ایرانی، حدود 31 درصد از مجموع فروش این دوره را به خود اختصاص دادند که در دوره قبلی این حراج، 40 درصد از فروش کل حراج در اختیار هنرمندان ایرانی بود.
افزون بر این، از میان 85 اثر عرضه شده در این دوره، 13 اثر فروخته نشد که از این میان سه اثر فروخته نشده به هنرمندان ایرانی شامل محمد احصایی، فرهاد مشیری و علی شیرازی اختصاص داشت.
عنوان گران ترین اثر بیست و پنجمین دوره حراج کریستیز خاورمیانه به اثری از «رامیز یونان» هنرمند مصری تعلق گرفت که این اثر، 100 تا 150 هزار دلار قیمت پایه داشت و با فروش 387 هزار دلاری توانست رکورد این دوره از حراج را به نام خود ثبت کند. اثری از«مروان» هنرمند فقید سوری که قیمت پایه این اثر 200 تا 300 هزار دلار برآورد شده بود و پیش بینی می شد گران ترین اثر فروخته شده این دوره از حراج باشد، تنها با اندکی افزایش از کف قیمت با رقم 225 هزار دلار چکش خورد و بعد از اثر رامیز یونان در جایگاه دوم آثار گران قیمت این دوره از حراج کریستیز خاورمیانه ایستاد.
دو اثر دیگر از مروان که 90 تا 120 هزار دلار و 80 تا 100 هزار دلار تخمین قیمت داشت، به ترتیب 93 هزار و 750 دلار و 100 هزار دلار فروخته شد. در این دوره از حراج کریستیز، 3 اثر از حسین زنده رودی فروخته شد. یکی از آثار او که سومین اثر گران قیمت حراج بود و 120 تا 180 هزار دلار قیمت‌گذاری شده بود، با رقم 212 هزار و 500 دلار فروش رفت. دو اثر دیگر این هنرمند که 100 تا 150 هزار دلار و 70 تا 90 هزار دلار قیمت‌گذاری شده بود، به ترتیب با رقم 175 هزار دلار و دیگری 62 هزار و 500 دلار فروخته شد.
پرویز تناولی هنرمند مجسمه ساز ایران که از سال 2008 تاکنون رکورددار بالاترین فروش این حراج بوده است، در این دوره نیز با یک مجسمه از مجموعه «شاعر و قفس» حضور داشت که این اثر 80 تا 120 هزار دلار قیمت گذاری شده بود و با فروش 200 هزار دلاری توانست عنوان چهارمین اثر گران قیمت این دوره از حراج را از آن خود کند.
اثری از فرهاد مشیری با قیمت‌گذاری بین 130 تا 180 هزار دلار و اثری از حسین زنده ‌رودی با قیمت‌ گذاری بین 120 تا 180 هزار دلار در رتبه‌های دوم و سوم آثار گران‌قیمت این دوره از حراج قرار داشتند.
فرهاد مشیری که در دوره قبلی حراج هنری کریستیز دوبی با فروش اثری از مجموعه کوزه‌هایش به قیمت 212 هزار و 500 دلار در جایگاه سوم فروش حراج قرار گرفته بود، در این دوره با 3 اثر حضور داشت. اثر اول از مجموعه کوزه‌هایش با عنوان «رفتی تنهای تنها ولی عشقتو نبردی» با قیمت‌گذاری بین 130 تا 180 هزار دلار پیش بینی می شد که دومین اثر گران‌قیمت بیست و پنجمین دوره حراج کریستیز دوبی باشد که در نهایت این اثر فروخته شد.
دومین اثر این هنرمند با عنوان «کوزه طلایی» با قیمت پایه 80 تا 120 هزار دلار در نهایت 100 هزار دلار چکش خورد و اثر سوم او نیز با عنوان «مغز» با تخمین قیمت 30 تا 40 هزار دلار در نهایت 31 هزار و 250 دلار به فروش رسید.
دو اثر بدون عنوان از علی شیرازی در این دوره عرضه شده بود که یکی از آثار این هنرمند که 30 تا 40 هزار دلار قیمت پایه داشت، فروخته نشد و اثر دیگری وی که 8 تا 12 هزار دلار قیمت گذاری شده بود ، 11 هزار و 250 دلار فروخته شد. از محمد احصایی یک اثر در این دوره عرضه شده بود که 40 تا 60 هزار دلار برآورد قیمت شده بود و این اثر نیز فروخته نشد.
وی از جمله هنرمندان پرفروش در حراج کریستیز بوده و اثری از این هنرمند در دوره قبلی این حراج به فروش بالای 100 هزار دلار دست یافته بود. دو اثر بدون عنوان از منوچهر یکتایی نیز که به قیمت‌های 20 تا 30 هزار و 20 تا 25 هزار دلار قیمت گذاری شده بود که هر یک با رقم 37 هزار و 500 دلار فروش رفت. از بهمن محصص اثری با قیمت 35 تا 45 هزار دلار قیمت پایه عرضه شده بود که 87 هزار و 500 دلار فروش رفت.
مارکو گریگوریان نیز اثری با برآورد اولیه 25 تا 35 هزار دلار در این دوره از حراج داشت که در نهایت 31 هزار و 250 دلار فروخته شد. تابلو «شکار سپیده دم» رضا درخشانی نیز که 70 تا 90 هزار دلار برآورد قیمت شده بود، به رقم 112 هزار و 500 دلار دلار چکش خورد. از ساسان بهنام بختیار اثری با عنوان «بهار ابدی» در این حراج 12 هزار و 500 دلار چکش خورد. قیمت پایه این تابلو 6 تا 8 هزار دلار بود. اثری از این هنرمند در دوره قبلی این حراج نیز عرضه شده بود که 15 هزار دلار فروخته شد. اثر 10 تا 15 هزار دلاری رکنی حائری زاده نیز در این دوره 15 هزار دلار چکش خورد. از میان عکاسان ایرانی نیز دو اثر در این دوره عرضه شد.
عکسی از مجموعه «دختر شهر» اثر هنرمند فقید شیرین علی آبادی که 7 تا 10 هزار دلار تخمین قیمت داشت، 5 هزار 625 دلار فروخته شد و عکسی از زندانیان فلسطینی اثر رضا آرامش نیز که برآورد قیمت اولیه این اثر 15 تا 20 هزار دلار بود درنهایت 23 هزار و 125 دلار به فروش رسید.
در بیست و پنجمین دوره از حراج هنری کریستیز دبی 85 عنوان اثر از 10 کشور غرب آسیا (خاورمیانه) عرضه شدند که بیشترین آثار به هنرمندان ایران با 19 اثر اختصاص داشت و در رتبه‌های بعدی به ترتیب لبنان با 18 اثر، مصر با 16 اثر، سوریه با 13 اثر، عراق 8 اثر، فلسطین 7 اثر و کشورهای امارات، عمان، عربستان و الجزایر با یک اثر در این حراج حضور داشتند.
موسسه کریستیز روز جمعه (2 فروردین) حراج ساعت را نیز برگزار کرد و 176 ساعت در این حراجی به فروش رسید که گران ترین ساعت این حراجی با قیمت 711 هزار دلار به فروش رسید.
فراهنگ**9157

سیل در شیراز؛ ١٩ کشته و ده‎ها نفر مصدوم شدند| بیش از ۱۰۰ خودرو‌ گرفتار در سیل+فیلم و عکس

سیل در شیراز؛ ١٩ کشته و ده‎ها نفر مصدوم شدند| ۱۰۰ خودرو‌ گرفتار در سیل+فیلم و عکس

هشدار سونامی در بوشهر + فیلم

کلیدواژه: تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی دوستانه تیم ملی فوتبال ولز

منبع این خبر، وبسایت www.ilna.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۱۰۲۴۶۲۲ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • نکته آماری: سرخیو راموس به عنوان بهترین مدافع و دومین بازیکن اروپا در رده ملی معرفی شد
 • جبيره، بازیکن تیم ملی امید: براى پیروزى مقابل عراق باید یکدل و متحد باشیم؛ باور دارم که این تیم را شکست می‌دهیم
 • راموس بهترین بازیکن ملی پوش اروپا شد
 • کاپیتان اسپانیا بهترین بازیکن ملی فوتبال اروپا شد
 • بازتاب درخشش تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی ایران در سایت اتحادیه جهانی کشتی
 • گیگز: ولز قبل از شروع بازی با اسلواکی هم تحت فشار بود؛ چالش ما بسته نگه داشتن دروازه‌مان است
 • 12 قاب ماندگار استقلال در سالی که گذشت
 • پاسخ منفی ژاوی به بازی در تیم ملی کاتالونیا
 • پاسخ منفی ژاوی به بازی در تیم ملی کاتالونیا خبرساز شد!
 • پیروزی پرگل مردان سرزمین تزارها/ برد ولزی‌ها با گیگز
 • برتری خفیف ولز مقابل اسلوواکی/ برد پرگل روسیه مقابل قزاقستان
 • خلاصه بازی ولز 1-0 اسلواکی (انتخابی یورو 2020)
 • انتخابی یورو ۲۰۲۰| روس‌ها قزاقستان را به چهارمیخ کشیدند/ ولز با حداقل اختلاف از سد اسلواکی گذشت
 • درخشش ۵ بازیگر هالیوودی در نقش‌های منفی +تصاویر
 • مانولو لاما گزارشگر اسپانیایی: دوران مورینیو در رئال مادرید یک فاجعه بود که منجر به جنگ داخلی شده بود؛ مسی بهترین بازیکن تاریخ است
 • لوئیز انریکه‌: راموس بازیکنی بی نظیر است؛ می‌دانستیم اسپانیا برای برنده شدن مقابل نروژ کار سختی پیش رو دارد
 • فوتبال جهان| انریکه: راموس در تاریخ فوتبال بازیکنی بی‌نظیر است/ باید ۵ یا ۶ گل به نروژ می‌زدیم
 • بیل: هدف ولز صدرنشینی در گروه E مسابقات مقدماتی یورو 2020 است
 • پیروزی سوئیس، ایتالیا و اسپانیا در فوتبال انتخابی یورو2020