رکنا: پسر نوجوان عراقی که به شاه اینستاگرام معروف بود، پس از ربوده شدن، کشته شد.

حجم ویدیو: 3.08M | مدت زمان ویدیو: 00:00:59

در ادامه ترور افراد معروف در شبکه های اجتماعی در عراق، حمودی المطیری ملقب به ملکه اینستاگرام ترور شد.

حمودی المطیری نوجوان عراقی که متولد سال 2003 است، پس از ربوده شدن در خیابان یرموک به دست افراد ناشناس کشته شد.

وی از اهالی شهرک صدر عراق است و پس از ربوده شدن در خیابان الیرموک در جنایتی وحشیانه با چاقو کشته شد و جانیان از کشته شدن وی فیلم گرفتند و وی را به ظن داشتن تمایلات همجنسگرایانه کشتند.

عراق در هفته های اخیر صحنه جنایت Crime های وحشتناک در حق زنان و فعالان شبکه های اجتماعی بود و در سپتامبر گذشته، تاره فارس مدل عراقی هنگام رانندگی در خودروی خود در وسط بغداد ترور Assassination شد. خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

نمی دانستم مادرم با دوست پدرم ازدواج کرده است ! نجات جان دروازه بان توسط فوتبالیست باهوش در 18 قدم زمین فوتبال+ فیلم این جنازه چرا در وسط جاده رها شده بود؟! + فیلم تجاوز به زن باردار همسایه در حیاط خانه اش+عکس 134 سال زندان به خطر تجاوز به سگ، گربه و یک دختر 13ساله + عکس فیلم وحشتناک از نصف شدن هواپیمای مسافربری هنگام فرود جدال روباه و زاغ / لاشه ای به جای پنیر ! + عکس مرد اعدامی از زن بی حیایش گفت این موتور سوار را می شناسید؟! / او در آذربایجان غربی سگی را شکنجه داد! + فیلم عروسی لاکچری در عجیب ترین جای دنیا + تصویر خانم مدل مشهور آمریکایی با حجاب شد! + عکس کاهش دما در پاییز و بروز آکنه / راهکارهای درمان پاسخ تند خانم بازیگر به سوال علی ضیا در مورد سنش: به شما چه؟! + فیلم جزئیات قتل خانم معلم در زنجان / اعتراف عجیب یک زن عجیب و غریب‌ ترین طلاق‌ های جهان! + جزییات

منبع: رکنا

خبر بعدی:

شکار دختران در اینستاگرام به بهانه انتخاب بازیگر

دو پسر شرور به بهانه انتخاب بازیگر برای فیلم‌های تبلیغاتی و برگزاری شوی لباس سه دختر جوان را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار دادند.

به گزارش «ایران»، سیزدهم بهمن امسال پرونده‌ای با موضوع آزار و اذیت خانمی ۲۵ ساله از شعبه دهم دادگاه کیفری یک تهران در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت که در آن شاکی پرونده مدعی بود توسط ۲ سرنشین یک خودروی ۲۰۶ سفید رنگ مورد ضرب و شتم، تهدید و آزار و اذیت قرار گرفته است.

تست بازیگری
شاکی پرونده پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: «حدود یک هفته پیش در اینستاگرام با فردی آشنا شدم که از من و تعدادی دیگر از خانم‌های جوان درخواست تست بازیگری و اجرای شوی لباس کرده بود.

او ادامه داد: حدود یک هفته در خصوص شرایط و نحوه انجام تست بازیگری با این شخص از طریق فضای مجازی (اینستاگرام) در ارتباط بودم تا اینکه روز سیزدهم بهمن از طریق پیامک به من اطلاع داده شد که ساعت ۸ شب راننده شرکت... به‌دنبال من خواهد آمد تا مرا برای انجام تست بازیگری به دفتر شرکت ببرد.

زن جوان گفت: به این بهانه و ترفند بود که آدرس محل سکونتم را گرفتند؛ رأس ساعت ۸ شب یک ماشین ۲۰۶ سفید که مرد جوانی راننده‌اش بود به خانه ما در بزرگراه اشرفی اصفهانی مراجعه کرد. وقتی سوار خودرو ۲۰۶ شدم، راننده خودرو متن فیلمنامه‌ای را به من داد و خواست تا زمان رسیدن به شرکت آن را حفظ کنم و مدعی شد که بر اساس آن تست بازیگری گرفته خواهد شد. در محدوده بازار مبل یافت آباد بود که راننده خودرو به‌صورت تلفنی با شخصی تماس گرفت و مدعی شد که دفتر شرکت شلوغ است و قرار شده تا تست بازیگری در دفتر شماره ۲ شرکت انجام شود؛ دقایقی بعد نیز در مقابل یکی از مجتمع‌های فروش مبلمان در بازار یافت آباد فرد دیگری که خود را فیلمبردار معرفی کرد سوار ماشین شد.

تعرض در خودرو
شاکی جوان ادامه داد: او از راننده خواست تا به سمت دفتر شرکت در شهرری برود. هنوز مسافت زیادی نرفته بودیم که ناگهان خودرو ۲۰۶ به داخل باغ متروکه ای رفت.

او ادامه داد: خیلی ترسیده بودم؛ می‌خواستم از ماشین پیاده شوم اما در‌های ۲۰۶ از داخل باز نمی‌شد؛ مرد فیلمبردار ناگهان به سمت من حمله ور شد و در ادامه با توقف ماشین، راننده ۲۰۶ نیز به صندلی عقب خودرو آمد و با تهدید و ضرب و شتم مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند؛ پس از آن مرا در همان بیابان‌های تاریک از ماشین پیاده کرده و فرار کردند.

دومین شکایت
همزمان با آغاز رسیدگی به این شکایت پرونده مشابه دیگری نیز به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ رسید که به همان شیوه و شگرد، دختری ۱۹ ساله مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود؛ در بررسی اظهارات این دختر خانم مشخص شد که در شب حادثه مادرش او را همراهی می‌کرده اما در ادامه سرنشینان ۲۰۶، در زمان پارک خودرو و پیاده شدن مادر این دختر از فرصت استفاده کرده و دختر جوان را ربودند. در جاده‌ای خاکی وی را مورد آزار و اذیت قرار دادند. با توجه به حساسیت هر ۲ پرونده، کارآگاهان اداره شانزدهم با اقدامات ویژه پلیسی و بررسی تصاویر به دست آمده از مراکز تجاری منطقه یافت آباد موفق به شناسایی خودرو ۲۰۶ سفید رنگ شدند. با شناسایی هویت مالک خودرو به محل سکونت وی در باقرشهر مراجعه کرده و در تحقیقات میدانی مشخص شد که مالک خودرو چند سالی است که فوت کرده و خانواده‌اش نیز محل سکونتشان را تغییر داده‌اند.

دستگیری پسر 206 سوار
در ادامه کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که در حال حاضر خودرو در اختیار پسر وی بوده و با نشان دادن تصویر جواد 21 ساله به دو دختر جوان بلافاصله او را شناسایی کردند. در ادامه مخفیگاه وی در منطقه باقرشهر شناسایی و سرانجام در بیست و ششم بهمن دستگیر شد؛ خودرو ۲۰۶ سفید رنگ نیز در مقابل محل سکونتش شناسایی، توقیف و در بازرسی از داخل خودرو یک عابربانک متعلق به یک خانم کشف شد.

با دستگیری جواد وی چاره‌ای جز اعتراف نداشت و در همان ساعت اولیه دستگیری به آزار و اذیت ۲ شاکی پرونده اعتراف و یکی از دوستانش به‌نام حمید (۲۲ ساله) را معرفی کرد؛ حمید نیز در همان محدوده زندگی جواد در منطقه باقرشهر دستگیر و هر ۲ متهم به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

جواد پس از انتقال به اداره شانزدهم پلیس آگاهی، در خصوص نحوه شناسایی این دو دختر گفت: با گردش در فضای مجازی بویژه اینستاگرام، داخل صفحات شخصی خانم‌های جوانی می‌شدم که تصاویر شخصی خودشان را در آنجا بارگذاری کرده بودند؛ در ادامه از طریق دایرکت (Direct) برای آنها پیام فرستاده و خودم را مدیر یک شرکت فیلمسازی معرفی می‌کردم و بعد از جلب اعتماد آنها نقشه‌ام را با همدستی دوستم اجرا می‌کردم.

سومین قربانی
با پیدا شدن عابر بانک یک خانم در خودرو ۲۰۶ کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی موفق به شناسایی سومین شاکی پرونده در استان البرز شدند که وی نیز با مشاهده متهمان بلافاصله آنها را شناخت و گفت که به همین شیوه و شگرد از سوی آنها مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی - معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ- در این باره گفت: در حال حاضر پرونده متهمان، به اتهام «آزار و اذیت» و «آدم ربایی»، با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند؛ از کسانی که با این شیوه و شگرد از سوی این دو متهم مورد آزار و اذیت قرار گرفتند دعوت می‌شود تا برای شناسایی متهمان و پیگیری شکایت‌های خود به نشانی اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

احمدی‌نژاد: دو تا خدا در دنیا باشد، فساد می‌شود| ما زورمان به بقیه نرسید| اختیارات در قوه قضائیه و مقننه متمرکز است اما پاسخگویی در قوه مجریه است| مردم هر سیستم حکومتی خواستند، حقشان است| بخش‌هایی از قانون اساسی و ساختارها باید تغییر کند| رهبری هرچقدر اخت

در پی محبوبیت از دست رفته| چرا احمدی‌نژاد دیگر پدیده‌ای غیر‌ضروری و بی‌معنی محسوب می‌شود؟

رونمایی از داروی تمام ایرانی روفانیب 5

کلیدواژه: خودرو سلامت مسکن بازنشسته ها مهم ترین های 24 ساعت ارز و سکه فیلم جنایت Crime مدل ترور Assassination اخبار حوادث شبکه های اجتماعی عراق کشته اینستاگرام ترور عکس فیلم تصاویر ایران پرونده زن شیطان وحشتناک اعدام خانواده

منبع این خبر، وبسایت www.rokna.net است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۱۰۲۶۱۵۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • فرمول صدا‌و‌سیما برای ترویج خشونت علیه زنان !
 • آدم برفي با هور در آتش به تلويزيون مي آيند
 • امنیت کامل مرزهای عراق و آمادگی نیروهای عراقی در برابر تروریستها
 • چگونه از iGTV اینستاگرام بهتر استفاده کنیم؟
 • از قابلیت iGTV اینستاگرام بیشتر بدانیم
 • آماده‌باش نیروهای عراقی در مرز سوریه
 • «نعیمه نظام دوست» در جشن تولد مادرش + عکس
 • چند گام ساده برای عوض کردن پسورد اینستاگرام + تصاویر
 • آماده‌باش نیروهای عراقی در مرز با سوریه
 • آقاحجت صِله خادمی‌اش را از دستان مادرش گرفت/ شهیدی که نه رئیس بود نه مدیر!
 • دستگيري قاتل عراقي در خرمشهر
 • فیلم‌های تلویزیون در تعطیلات/همراهی «آدم برفی» با «هور در آتش»
 • پنج تروریست داعشی در شمال عراق کشته شدند
 • فیلم‌های تلویزیون در تعطیلات
 • فیلم‌های تلویزیون در تعطیلات آخر هفته
 • تدارک 38 فیلم وانیمیشن به میزبانی تلویزیون
 • رفتار بی‌سابقه شفر در هنگام تعویض شدن پاتوسی
 • آخر هفته ای متفاوت همراه با فیلم‌های سینمایی تلویزیون
 • اولین هفته اسفند ماه و فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی سیما