تیم فوتبال نوجوانان استقلال تیم پرسپولیس را با یک نتیجه پرگل شکست داد.

به گزارش مشرق، تیم فوتبال نوجوانان استقلال با نتیجه چهار بر یک تیم نوجوانان پرسپولیس را شکست داد تا به بردی پر گل در دربی نوجوانان دست پیدا کند.

نیمه اول این دیدار با برتری دو گله استقلال به پایان رسید و نوجوانان استقلال شروع مقتدرانه ای داشتند.

در نیمه دوم استقلال به گل های سوم و چهارم دست پیدا کرد و در دقایق پایانی مسابقه پرسپولیس یکی از گل ها را پاسخ داد اما در نهایت بازی با نتیجه چهار بر یک به پایان رسید تا نوجوانان استقلال برد با ارزشی را در لیگ تهران کسب کنند.

منبع: سایت باشگاه استقلال

منبع: مشرق

خبر بعدی:

ادامه مسابقات در چهارگوشه ایران؛ از دربی خوزستان تا دیدار کریمی و یحیی در خراسان

به گزارش تسنیم, رقابت‌‌های هفته نوزدهم لیگ برتر، امروز (جمعه) با برگزاری 4 دیدار و بعد از یک روز وقفه در شهر‌های اهواز، مشهد، قائم‌شهر و تبریز پیگیری می‌شود. جزئیات این دیدار‌ها به شرح زیر است:

استقلال خوزستان- صنعت نفت آبادان

یکی از دربی‌های استان خوزستان دیدار بین این دو تیم خواهد بود که همیشه از حساسیت‌های خاصی برخوردار است. استقلال خوزستان سابقه قهرمانی در لیگ برتر را دارد و در آن سو صنعت نفت با هواداران دوآتیشه و پرشورش یکی از تیم‌های ریشه‌دار فوتبال ایران به حساب می‌آید. البته شاید بتوان کفه ترازو را در مصاف حال حاضر دوتیم به سمت برزیلی‌های ایران سنگین‌تر دانست, چون نفتی‌ها تاکنون موفق شده‌اند 18 امتیاز اندوخته کنند و با قرار گرفتن در رده یازدهم جدول حاشیه امنی  برای خود داشته باشند. این تیم همچنین در هفته گذشته موفق شده مقابل تیم مدعی پدیده به تساوی برسد و این نشان از آمادگی خوب شاگردان پائولو سرجیو می‌دهد.

شرایط نسبتاً خوب صنعت نفت در آنسوی میدان و جایی که استقلال خوزستان حضور دارد, دیده نمی‌شود. تیم تحت هدایت کریم بوستانی با تنها 6 امتیاز در قعر جدول رده‌بندی قرار دارد و شانس نخست سقوط به دسته پایین‌تر به حساب می‌آید. آبی‌پوشان جنوبی همچنین در هفته گذشته با 2 گل از پرسپولیس شکست خورده‌اند. البته از این تیم خوزستانی 6 امتیاز به دلیل حکم فیفا کسر شده است.

پدیده شهر خودرو- سپیدرود رشت

دیدار سرخپوشان بالای جدول و پائین جدول در مشهد می‌تواند جذابیت‌های خاص خودش را داشته باشد, بخصوص اینکه یحیی گل‌محمدی و علی کریمی  که سال‌ها در کنارهم در پرسپولیس و تیم ملی بازی کرده‌اند, حالا روی نیمکت این تیم‌ها نشسته‌اند و باید در قامت مربی یکبار دیگر باهم مصاف کنند. تیم فوتبال پدیده که با 35 امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد و یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی به حساب می‌آید, در بازی قبلی خود مقابل صنعت نفت 2 امتیاز از دست داده و برابر سپیدرود به چیزی جز برد فکر نمی‌کند. یحیی گل‌محمدی تیمش را برای این بازی با ترکیبی به میدان خواهد فرستاد که سه امتیاز میدان را ازآن خودش کند تا بیشتر از این فاصله‌اش با پرسپولیس و سپاهان بیشتر نشود. اهمیت این بازی و سه امتیازش را می‌توان از رایگان اعلام شدن تماشای این بازی برای هواداران پدیده فهمید.

در طرف دیگر تیم فوتبال سپیدرود که امسال نیز مانند فصل گذشته خیلی زود به دنبال سقوط نکردن است, امروز قطعاً‌ بازی سختی در مشهد مقابل بازیکنان پرانرژی و تفکرات یحیی گل‌محمدی در پیش دارد. البته سپیدرودی‌ها در این فصل بازی‌های خوبی مقابل تیم‌های مطرح و آماده لیگ به نمایش گذاشته‌اند و همین عامل باعث شده تا تیم علی کریمی را نتوان مقابل پدیده از پیش باخته بدانیم. سپیدورد که در هفته قبل مقابل ماشین‌‌سازی تن به تساوی داده است با 12 امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار گرفته و شاید کسب یک امتیاز در این بازی سخت خارج از خانه برای هواداران پرشمار این تیم سوغاتی شیرینی به حساب بیاید.

نساجی مازندران- فولاد خوزستان

دیدار نساجی و فولاد مصاف شمال و جنوب لیگ برتر به حساب می‌آید, دیداری که فولاد باید از هوای مطبوع و بهاری حال حاضر اهواز دل بکند و در شمال کشور به مصاف نساجی سخت‌کوش برود. تیم فوتبال فولاد که بعد از آمدن افشین قطبی به نوعی متحول شده و در 4 بازی گذشته به 3 پیروزی و یک تساوی رسیده, با 25 امتیاز در رده ششم جدول قرار گرفته است. این تیم با سرعت بالایی دارد خود را برای حضور در بین مدعیان کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌کند. فولادی‌ها در بازی قبل نفت مسجد سلیمان را با یک گل پشت سر گذاشتند و پیش از این نیز مقابل تراکتورسازی و پرسپولیس هم به پیروزی رسیده‌اند تا دیگر همگان روی این تیم پرهوادار حساب دیگری باز کنند.

نساجی اما با 18 امتیاز و قرار گرفتن در رده دهم جزو تیم‌های میانه جدول است که تلاش می‌کند, روند متعادلش را حفظ و نیم نگاهی هم به رتبه‌های بالا جدول داشته باشد. این تیم که بعد جدایی جواد نکونام توسط مجید جلالی اداره می‌شود, در بازی پیش مقابل پارس جنوبی با نتیجه 3 بر یک شکست خورده است. البته نکته مثبت این تیم در بازی مقابل فولاد, برگزاری بازی در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر و حمایت هوادارانش است که می‌تواند کار را برای تیم آماده فولاد سخت کند.

ماشین‌سازی‌تبریز- پیکان

در دیگر دیدار روز دوم رقابت‌های هفته نوزدهم, تیم‌های ماشین‌سازی و پیکان در تبریز مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند. ماشین سازی که به نسبت پیکان شرایط بهتری را در مسابقات دارد در هفته قبل مقابل سپیدورد و در لحظات پایانی بازی به تساوی رضایت داده است. این تیم تاکنون 21 امتیاز کسب کرده و در رده هشتم جدول قرار گرفته است, جایگاهی که برای تیمی مانند ماشین‌سازی یک رده ایده‌آل به حساب می‌آید.

شرایط پیکان اما به نسبت ماشین‌سازی خیلی متفاوت است. این تیم در 7 بازی گذشته‌ای که در لیگ برتر به میدان رفته, با شکست از زمین خارج شده است. ناکامی‌ که گریبانگیر نماینده تهران در لیگ برتر شده و این تیم را به رتبه دوازدهم جدول رسانده است. حسین فرکی تازه اضافه شده با پیکان شانزده امتیازی مقابل ماشین‌سازی به دنبال شکست این طلسم است تا بتواند شرایط روحی و روانی تیمش را تغییر و برای بازی‌های آینده ارتقا دهد.

برنامه کلی رقابت‌های هفته نوزدهم لیگ برتر به شرح زیر است:

جمعه - 3 اسفند 97

* استقلال خوزستان - صنعت نفت آبادان، ساعت 15، ورزشگاه غدیر
داور: رضا کرمانشاهی
کمک‌ها: محمدرسول ذورقی و محسن سلطانی
کمک داوران اضافی: روح‌الله شریفی و عبدالنبی پورخلف
داور چهارم: رضا قیم
ناظر: زاهد بحرینی

* پدیده مشهد - سپیدرود رشت، ساعت 15:30، ورزشگاه امام رضا (ع)
داور : علی صفایی
کمک‌ها: محمدرضا منصوری و فرزاد بهرامی
کمک داوران اضافی: علیرضا فغانی و علی‌اصغر مومنی
داور چهارم: یوسف مغروری
ناظر: علی خسروی

* نساجی مازندران - فولاد خوزستان، ساعت 15:30، ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
داور: پیام حیدری
کمک‌ها: رضا سخندان و بابک عباسقلی‌زاده
کمک داوران اضافی: علی بای و جواد محمدی
داور چهارم: مهدی سیفی
ناظر: محمود رفیعی

* ماشین‌سازی تبریز - پیکان تهران، ساعت 15:30، ورزشگاه بنیان دیزل
داور: شاهو اصلانی
کمک‌ها: محمدرضا مدیرروستا و محمدعلی پورمتقی
کمک داوران اضافی: محمدباقر پورباقر و مجید محمدی
داور چهارم: مهرداد نجفی
ناظر: حسین نجاتی

شنبه - 4 اسفند 97

* نفت مسجدسلیمان - پرسپولیس، ساعت 16، ورزشگاه بهنام محمدی
داور: حسین زرگر
کمک‌ها: سعید علی‌نژادیان و جواد مداح
کمک داوران اضافی: محمدرضا اکبریان و کوپال ناظمی
داور چهارم: قهرمان نجفی
ناظر: فریدون اصفهانیان

یکشنبه - 5 اسفند 97

* سایپای تهران - تراکتورسازی تبریز، ساعت 16، ورزشگاه شهدای شهرقدس
داور: وحید کاظمی
کمک‌ها: سعید قاسمی و محمد عطایی
کمک داوران اضافی: حسین زیاری و حسین زمانی
داور چهارم: تورج عیوض‌محمدی
ناظر: حسن کامرانی فر

همچنین تیم فوتبال استقلال در نخستین بازی هفته روز چهارشنبه با دو گل از سد پارس جنوبی جم گذشته است.

احمدی‌نژاد: دو تا خدا در دنیا باشد، فساد می‌شود| ما زورمان به بقیه نرسید| اختیارات در قوه قضائیه و مقننه متمرکز است اما پاسخگویی در قوه مجریه است| مردم هر سیستم حکومتی خواستند، حقشان است| بخش‌هایی از قانون اساسی و ساختارها باید تغییر کند| رهبری هرچقدر اخت

در پی محبوبیت از دست رفته| چرا احمدی‌نژاد دیگر پدیده‌ای غیر‌ضروری و بی‌معنی محسوب می‌شود؟

رونمایی از داروی تمام ایرانی روفانیب 5

کلیدواژه: حمایت از کالای ایرانی بازار سکه و ارز استقلال پرسپولیس دربی نوجوانان

منبع این خبر، وبسایت www.mashreghnews.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۱۰۳۰۳۵۶ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • صعود شهرداری ارومیه به فینال لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور
 • تقسیم امتیازات در دربی خوزستان/ اولین باخت فولاد با قطبی در روز پیروزی پیکان و پدیده
 • مسابقات قرآنی زمینه جذب نوجوانان به مساجد را فراهم می کند
 • استقلال خوزستان 1 - 1 صنعت نفت آبادان/ دربی خوزستان برنده نداشت
 • دربی خوزستان برنده نداشت
 • نیمه اول دربی خوزستان برنده نداشت
 • محمودآباد بر سکوی قهرمانی لیگ بسکتبال نوجوانان مازندران
 • «دربی پایتخت» سال آینده روی صحنه می‌رود
 • نمایش «دربی پایتخت» اردیبهشت و خرداد سال آینده روی صحنه می‌رود
 • ناگفته های از درساژ / فیلمی که برای برخی دانش آموزان مدارس ممنوع شد
 • پیروزی سایپا و دانشگاه آزاد در دور رفت نیمه نهایی لیگ برتر واترپلو
 • تیم نوجوانان شهرداری ارومیه به نیمه نهایی لیگ کشور راه یافت
 • کتاب «نوجوانان فردا» آماده ی چاپ شد
 • صعود تیم فوتبال نوجوانان ونونهالان شهرداری به دور دوم رقابت‌های مناطق کشور
 • دوره آموزشی توانمند سازی شیوه های انس کودکان و نوجوانان با نماز
 • سرمربی نوجوانان کاراته: نباید از قافله مدعیان عقب بمانیم
 • دعوت پرتابگر چکش آذربایجان غربی به اردوی تیم ملی نوجوانان
 • الگری: به تیمم باور دارم و در تورین نتیجه را برمی‌گردانیم؛ نیمه دوم نمایش زشتی را از یوونتوس دیدم
 • نوجوانان شهرداری ارومیه به مرحله حذفی لیگ کشوری راه یافتند