مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) با بیان اینکه حامیان FATF حتی یک استدلال منطقی نداشتند، گفت: متهم شدن دوباره جمهوری اسلامی به پول شویی توسط آمریکا نتیجه راهبرد بهانه زدایی این آقایان است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، نوید عمیدی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) در پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران (جمعه ۲۰ مهر ۹۷) طی سخنانی اظهار داشت: امروز انقلاب اسلامی ایران در روزگاری به سر می‌­برد که در عین دستیابی به اقتداری درون­زا و هویتی عزتمندانه، با اتکا به ایمان الهی و اعتماد به ایستادگی مردم، روز به روز نه تنها باعث حیرت کشور‌های آزادی­خواه عالم شده که لرزه بر تن تمامی مستکبران خارجی و منافقان داخلی انداخته است.

وی ادامه داد: در دورانی که دشمنان بیرونی و نفوذیان داخلی تمام تلاش خود را صرف رخنه کردن در پایه­های نظام و تغییر رفتار جمهوری اسلامی کرده‌اند ضرورت ایفای نقش فعالانه نهاد‌های نظارتی به عنوان حافظان این مرز و بوم بیش از پیش احساس می­شود. در این میان مجلس شورای اسلامی بیش از همه نهاد‌های دیگر نمایانگر تحقق جمهوریت نظام و قطع­ید عوامل خارجی است که با قانون‌گذاری بومی، امکان اثرگذاری در ساخت قدرت را از بدخواهان انقلاب سلب نموده و حاکمیتی ملی و مستقل را نهادینه کرده است.

* مصوبات نمایندگان باید خیر و مصلحت مردم بالأخص اقشار مستضعف جامعه را در پی داشته باشد

عمیدی تاکید کرد: در همین جهت آنچه که از مجلس انتظار می‌رود حرکت در مسیر تقویت استقلال نظام و تحقق خواست ملت و توجه به صلاح آنان است نه تمکین و تمشیت از دشمن؛ لذا مشی نمایندگان در قانون‌گذاری باید به نحوی باشد که مصوبات آن‌ها خیر و مصلحت مردم بالأخص اقشار مستضعف جامعه را در پی داشته باشد نه اآنکه به پیروی از مسیر طراحی‌شده توسط دشمنان، قوانینی وضع شود که جز ضرر و زیان نتیجه دیگری را برای کشور در پی نداشته باشد.

وی افزود: چندسالی است که دشمنان اسلام و انقلاب مشخصا، آشکارا قرارداد‌هایی استعماری را در مقابل دولت‌مردان و مسئولین ما قرار داده‌اند که یکی از دیگری ننگین‌تر و زیان‌بارترند.

* دولت حل مشکلات را به سازش با غرب گره زده است

وی گفت: قریب به دو سال است که دولت با پذیرش پیوستن به لوایح چهارگانه موسوم به FATF بار دیگر و پس از تجربه شکست‌خورده برجام، به جای کار جهادی و تدبیر امور اقتصادی کشور، حل مشکلات اقتصادی را به سازش با غرب گره زده است.

عمیدی تاکید کرد: افرادی که نماد تحقیر شدن تاریخی ملت ایران در برابر غرب هستند امروز با لباس‌های شیک و اتوکشیده و با یقه‌های سفید بسته در برابر ملت ایران می‌ایستند، چشم در چشمان مردمی که سمبل اعتمادبه‌نفس و خودباوری‌اند می‌دوزند و سپس از ناتوانی و تسلیم در برابر آمریکا و اروپا سخن می‌گویند.

* ملت ایران از بی‌عرضگی و بی‌تدبیری مسئولان غرب زده خسته شده اند نه از ایستادگی و مقاومت

وی گفت: بگذارید صریح بگویم! آقایان غرب‌زده برای پیشبرد اهداف خود دائم دم از خستگی ملت ایران می‌زنند. آری ملت ایران خسته شده اند، اما نه از ایستادگی و مقاومت که از بی‌عرضگی و بی‌تدبیری شما.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) ادامه داد: به بهانه همین خستگی و عدم توان ایستادگی در برابر هجوم اقتصادی دشمن، برجام بی نفع و باضرر را امضا کردند و کشور را به سراب فروپاشی دیواره تحریم‌ها بردند و روزنامه‌هایشان نیز تیتر «صبح بدون تحریم» زدند تا تکمیل‌کننده پازلشان باشند.

وی تصریح کرد: تحریم­ها که فرو نریخت هیچ، درِ صنعت هسته ­ای که حاصل خون شهیدان دانشمند کشور بود را نیز تخته کردند و امروز و با بهانه‌ای جدید لایحه‌های موسوم به FATF را دستور کار قرار دادند.

وی گفت: حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی در همین راستا ضمن هشدار نسبت به این مسیر‌های طراحی‌شده و سازوکار‌های صوری تحت عنوان کنوانسیون‌های به‌ظاهر بین‌المللی در دیدار ۳۰ خرداد امسال خطاب به نمایندگان مجلس فرمودند: «این معاهدات ابتدا در اتاق‌های فکر قدرت‌های بزرگ و برای تأمین منافع و مصالح آن‌ها پخت‌وپز می‌شود و سپس با پیوستن دولت‌های همسو یا دنباله‌رو یا مرعوب، شکلِ به‌ظاهر بین‌المللی می‌گیرد.»

این فعال دانشجویی ادامه داد: اخیراً یکی از این لوایح، موسوم به cft، با فشار بسیار زیاد دولت‌مردان به نمایندگان جهت تصویب در مجلس در دستور کار قرار گرفت. لایحه‌ای که موظف شدن به شفافیت تام مالی برای نهاد‌های غربی، که امروز اتاق‌های فکر تحریم ملت ایران نیز در آن‌ها شکل گرفته است را به دنبال دارد.

* CFT باعث فلج شدن اقتصاد کشور خواهد شد

وی گفت: این اتفاقی است که نه‌تن‌ها باعث بهبود اوضاع کشور و وضعیت اقتصادی نمی‌شود بلکه باعث فلج شدن اقتصاد کشور به جهت مطلع شدن دشمن از اطلاعات تجاری مملکت و نیاز‌های محرمانه مردم می­‌گردد و از همین رو راه دور زدن تحریم‌ها را در دوران جنگ اقتصادی به کلی مسدود می­ کند. آقایان دولتی و برخی مجلسی­‌ها ادعا می‌کنند که در صورت نپیوستن به این لایحه اوضاع اقتصادی سخت‌تر می‌شود. دروغ می‌گویند! شبیه آنچه در برجام گفته شد و تحریم‌ها به کلی برداشته نشد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) اظهارداشت: بیش از دو سال است که از امضای آقای طیب نیا و آن شخص امنیتی دولتی برای پذیرفتن اکشن پلن می‌گذرد و اکثریت آن اجرا شده است. چرا تاکنون اتفاق مثبتی در وضعیت معیشتی مردم رخ نداده است بلکه اوضاع بدتر هم شده است؟

وی گفت: لازم می ­دانم به ملت شریف ایران اعلام کنم بیش از دو سال است که کارشناسان اقتصادی و حقوقی، جمعی از اساتید دانشگاه، بسیج دانشجویی و سایر تشکل‌های انقلابی دانشجویی مطالعات مفصلی را بر روی این معاهدات انجام داده اند و ضرر‌های و خطرات فراوان آن­ها را به نمایندگان محترم مجلس و ملت شریف ایران گوشزد کردند.

* حامیان FATF حتی یک استدلال منطقی نداشتند

عمیدی اضافه کرد: بار‌ها از موافقان دولتی و نمایندگان مجلس درخواست شد تا دلایل موافقت خود را در مجامع علمی و دانشگاهی بیان کنند، اما تا همین امروز حتی یک نفر نیز حاضر به پذیرش این مسئله نشده است. در این چند ماه تنها با برچسب‌­زنی و هوچی گری‌های رسانه‌ای سعی در تخطئه مخالفان داشتند، اما دریغ از حتی یک استدلال منطقی.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) گفت: این افراد مطالبه مردم و دانشجویان نسبت به پاسخگویی علل موافقتشان را تهدید قلمداد کردند و از طریق نهاد‌های امنیتی برخی از آنان را بازداشت کردند. چرا؟! به جرم آنکه از وکلای خود درخواست پاسخگویی داشتند؟ جا دارد آه حسرت از سینه برآوریم که آه مجلس دیالمه هایت کو!

وی افزود: همگان به خوبی مشاهده کردیم که اخیراً نیز برخی از مراجع عظام تقلید صراحتاً با این لوایح مخالفت کرده و برخی آن را تحریم نمودند. این اوج نفاق است که آقایان مجلسی در موقع انتخابات دور و بر برخی از مراجع تقلید جمع می‌شوند و از آبروی ایشان برای خود رأی جمع می‌کنند و امت حزب‌الله را به واسطه قرابت ظاهری‌شان به مرجعیت معزز، به سمت خود متمایل می‌کنند و پس از پیروزی در انتخابات خلاف رأی و نظر صریح آن‌ها قدم برمی‌دارند.

وی گفت: این افراد به قدری وقیح‌اند که رسماً نمایندگان را جهت‌دهی کرده و در هنگام رأی‌گیری بار‌ها از کرسی ریاست مجلس اعلام می‌کنند که رأی نمایندگان مخفی خواهد ماند و این‌گونه گرا می‌دهند که نمایندگان نگران مسئولیت رأی‌شان نباشند و با خیال راحت کارشان را بکنند.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: اینان به صورت کاملاً مداخله‌جویانه آراء نمایندگان را مدیریت می‌کنند و به هنگام رأی‌گیری اعلام می‌کنند که دولت و مجلس موافقت دارند و با این حرکت نمایندگان را ترغیب می‌کنند که به این لوایح استعماری رأی مثبت بدهند؛ لوایحی که از رهبری گرفته تا مراجع عظام تقلید تا نخبگان علمی جامعه و اساتید همه با آن اعلام مخالفت کرده‌اند و در سراسر کشور نیز مردم تجمعات اعتراضی نسبت به این لوایح برگزار کرده و طومار مخالفت امضا کرده‌اند.

وی افزود: هرچند که این رفتار و این رویه البته قبلاً نیز سابقه داشته است. در ماجرای تصویب برجام نیز ریاست فعلی مجلس با همین حربه‌ها و با موافق جلوه‌دادن رهبری با برجام آن هم به دروغ و مدیریت صحن مجلس و اجازه ندادن به مخالفان برای نطق و ارائه تذکر و اخطار، اجازه نداد تا به صورت کامل و کافی این تحفه آمریکایی اروپایی بررسی کارشناسانه شود و حالا باید شاهد باشیم که هر روز از یک طرفش عیب و ایرادی بیرون بزند و کاری هم نتوان کرد.

* کاش از برجام و اشتباهی که کردند عبرت می‌گرفتند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) ادامه داد: ای‌کاش لااقل از برجام و اشتباه و عجله‌ای که کردند عبرت می‌گرفتند و این‌قدر ساده‌لوحانه باز هم دستان کشور را با دستبند دیگری نمی‌بستند.

وی گفت: در چند روز گذشته، ما در حالی شاهد تصویب لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم یا همان cft بودیم که به اصطلاح نمایندگان مردم در گذشته نزدیک، طرح‌هایی مانند شفافیت آراء نمایندگان، نظارت بر نمایندگان مجلس و مبارزه با قاچاق کالا و ارز را رد کرده بودند، اما امروز برای منافع سیاسی خود در دوران جنگ اقتصادی، نظام مالی کشور را برای دشمنان شفاف کردند.

عمیدی ادامه داد: آقایان نمایندگان مجلس! ترس از افشای رأی و نظر شما در مجلس را باور کنیم یا سینه‌چاکی برای شفافیت اطلاعات محرمانه ممکلت را؟ با صدای بلند اعلام می‌کنیم که نتیجه این اشتباهات مکرر در این شرایط تحریم چیزی نیست جز تنگ‌تر شدن سفره مردم و سخت‌تر شدن اوضاع معیشت‌شان.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) تاکید کرد:، اما سؤال ما از این آقایان این است که تا کجا می‌خواهند به این روند ادامه دهند؟ آیا حد یقفی برای بهانه‌ها و زورگویی‌های دشمن قائل‌اند؟ اگر نه با چه توجیهی کشور را ذره ذره گرفتار دست دخالت و زیاده‌خواهی دشمن می‌کنند؟ برایمان بسیار شگفت‌انگیز است.

* گفتند هیچ گونه تضمینی جهت بهبود اوضاع با قبول این لایحه نمی‌دهیم!

وی گفت: در نمایشی که در روز یکشنبه ریاست محترم مجلس آقای لاریجانی اجرا کرد تا به هر نحوی این لایحه استعماری رأی بیاورد وزیر محترم خارجه چشم در چشم نمایندگان و ملت اذعان کرد که هیچ گونه تضمینی جهت بهبود اوضاع با قبول این لایحه نمی‌دهیم. برجامی که فریاد می‌زدند امضای کری تضمین است و رییس جمهور محترم فرمود: من تضمین می‌دهم، این شد وای به حال این لوایح! استدلال آقای ظریف تنها یک مسئله بود و آن اینکه با تصویب نکردن این لایحه بهانه‌ای به دست آمریکایی‌ها می‌دهیم.

عمیدی ادامه داد: یا عجبا که امروز وزیر خارجه ما در خوش‌بینانه‌ترین حالت نه‌تن‌ها با سخنان امام خمینی که با سخنان رهبر معظم انقلاب نیز آشنا نیست. آقای ظریف در برابر استدلال شما تنها قسمتی از صحبت بنیان‌گذار انقلاب اسلامی حضرت روح‌الله کافی است.

وی افزود: امام خمینی در پیام پذیرش قطعنامه که آن هم با تحمیل برخی از همین آقایان خسته از جهاد پذیرفتند فرمودند: «نکته مهمى که همه ما باید به آن توجه کنیم و آن را اصل و اساس سیاست خود با بیگانگان قرار دهیم این است که دشمنان ما و جهانخواران تا کىْ و تا کجا ما را تحمل مى‏کنند و تا چه مرزى استقلال و آزادى ما را قبول دارند.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: آرى، اگر ملت ایران از همه اصول و موازین اسلامى و انقلابى خود عدول کند و خانه عزت و اعتبار پیامبر و ائمه معصومین- علیهم السلام- را با دستهاى خود ویران نماید، آن وقت ممکن است جهانخواران او را به عنوان یک ملت ضعیف و فقیر و بى‏فرهنگ به رسمیت بشناسند؛ ولى در همان حدى که آن‌ها آقا باشند ما نوکر، آن‌ها ابرقدرت باشند ما ضعیف؛ آن‌ها ولىّ و قیّم باشند ما جیره خوار و حافظ منافع آنها؛ نه یک ایران با هویت ایرانى- اسلامى».

* متهم شدن دوباره جمهوری اسلامی به پول شویی نتیجه راهبرد بهانه زدایی آقایان

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) اظهارداشت: از این سخنان نیز که بگذریم لازم است تا به ملت ایران اعلام کنیم که نتیجه راهبرد بهانه زدایی آقایان، متهم شدن دوباره جمهوری اسلامی به پول شویی توسط خزانه‌داری آمریکا در روز گذشته گردید. به بهانه ناراحت نشدن دشمنان اول و آخر این مملکت منافع و مصالح ملی را زیر پا می‌گذارند.

* فضای اقتصادی به تسخیر تفکر واداده در برابر غرب در آمده است

وی گفت: مردم ایران شاهد اقتدار و قدرت‌نمایی سپاه پاسداران و ارتش مقتدر ایران در فضای نظامی هستند، اما این سؤال را از مسئولین دارند چرا مانند فضای نظامی نمی‌توانیم در فضای اقتصادی کارا و مقتدر عمل کنیم؟ ما توانایی ساخت موشک‌های پیشرفته و پهباد‌هایی در کلاس جهانی داریم، اما چرا نمی‌توانیم صنایع ساده خود را پیشرفت دهیم؟ این به دلیل آن است که فضای اقتصادی کشور به تسخیر یک تفکر واداده در برابر غرب در آمده است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) یادآور شد: تفکری که بار‌ها از ابتدای انقلاب شکست خورد، اما باز هم در ساختار و ارکان دولت‌ها و حتی مجلس رخنه می‌کند.

* اعلام آمادگی ۹۰۰ استاد دانشگاه انقلابی برای رفع معضلات کنونی اقتصادی

وی افزود: در این چند روز ۹۰۰ استاد دانشگاه، اعلام آمادگی کرده‌اند که با ارائه نظرات کارشناسی خود زمینه رفع معضلات کنونی اقتصادی را فراهم آورند. کارشناسان و متخصصین اقتصادی از وجود راه‌حل برای حل این بحران‌ها سخن می‌گویند؛ اما چه می‌شود که نظام اقتصادی کشور نسبت به متخصصین خود بی‌اعتنا می‌شود؟ آیا جز سیاست‌بازی‌های شما آقایان در این امر دخیل است؟

عمیدی گفت: در بحران ارزی به گفته رییس دیوان محاسبات کشور، حکم انفصال از خدمت برخی از مدیران بانک مرکزی و آقای سیف صادرشده بود. چرا اجازه اجرای این حکم داده نشد تا مشکل ارزی تبدیل به بحران ارزی شود؟ افسوس بیشتر آنجاست که در آخر هم با دادن مسئولیت جدید به برخی از این آقایان از جمله آقای سیف که یکی از عوامل مهم این نابسامانی اقتصادی است به ملت ایران دهن کجی کردند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) اضافه کرد: امروز دیگر فرصت امتحان نمایندگان مجلس شورای اسلامی به پایان رسیده است و متأسفانه جز ۱۲۰ نفر از نمایندگان که زیر بار پذیرش آن معاهده ننگین نرفته اند و حاضر به شفافیت رای خود نیز شدند، سایر نمایندگان و هم چنین ریاست مجلس از این آزمون سربلند بیرون نیامدند.

وی افزود: زمان کنونی مجال امتحانی است برای شورای محترم نگهبان تا شجاعانه از این ملت مظلوم و مقتدر در برابر توطئه دشمن صیانت کند. شورای نگهبان به دور از مصلحت سنجی و تنها با توجه به منافع ملی و قانون اساسی کشور اجازه ندهند تا ضربات مهلکی در آینده به این کشور وارد آید. طبیعتا حمایت ملت غیور ایران از این شورا سرمایه گرانسنگی است که اعضای محترم شورا با اتکا به آن می‌توانند در برابر طوفان فشار‌ها و تحمیل‌ها ایستادگی کنند.

وی گفت: تاریخ چهل ساله انقلاب اسلامی بر ما روشن کرده است که غبار توطئه‌های رنگارنگ دشمن را جز با زلال تبیین نمی‌توان زدود. به حق یکی از مهم‌ترین عرصه‌های تبیین همین تریبون نماز جمعه است که مدت زیادی است از آفت رخوت و عدم صراحت رنج می‌برد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) اظهارداشت: امروز تریبون نماز جمعه باید بیش از هر تریبون دیگری به دور از مصلحت سنجی به تبیین و نشان دادن چهره سالوس صفتانه منافقان داخلی بکوشد. امید است بار دیگر شمیم دهه شصت به این تریبون بوزد و دوباره صدای ابوذر‌های زمان از آن به گوش رسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

خبر بعدی:

نباید بگذاریم ارواح خبیث شکست سال1981 بایرن را تسخیر کنند

تهران- ایرنا- «کارل هاینتس رومینگه» مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ به باوارایی ها هشدار داد تا اجازه ندهند در بازی برگشت مرحله یک هشتم مقابل لیورپول در آلیانس آرنا، تاریخ بار دیگر تکرار شده و ارواح خبیث شکست سال 1981 آنها را تسخیر کنند.

به گزارش ایرنا، خبرگزاری فرانسه روز چهارشنبه نوشت: بایرن در جریان نبردی پرتنش، شب گذشته موفق شد تا در مرزیساید، بدون دریافت گل، یک امتیاز ارزشمند را از میزبان خود گرفته و با برتری جزئی نسبت به حریف، خود را برای بازی برگشت که 13 مارس در آلیانس آرنا برگزار می شود، آماده کند.
این در حالی است که رومینگه در مصاحبه ای اظهار داشت: اگرچه برای بازی برگشت برتری جزئی نسبت به حریف داریم اما به بازیکنان هشدار می دهم که با شعف بیش از اندازه به استقبال این بازی نروند؛ این نتیجه به هیچ عنوان قابل اطمینان نیست.
مرد 63 ساله و کهنه کار بایرن به واسطه تجربه پیشین خود در موقعیتی مشابه، چنین اظهاراتی ارائه داشت؛ در واقع، او به همراه «اولی هوینس» رئیس باواریایی ها عضو تیمی بودند که در نیمه نهایی لیگ اروپا در سال 1981 مغلوب قرمزهای آنفیلد شدند.
در سال 1981 هم درست مشابه بازی شب گذشته، بایرنی ها در آنفیلد به تساوی بدون گل دست یافته بودند و رومینگه در بازی برگشت گل تیمش را به ثمر رساند اما گل تساوی بخش «رِی کندی» در ورزشگاه المپیک مونیخ، لیورپول را به لطف قانون گل خارج از خانه راهی فینال کرد.
رومینگه ادامه داد: پس از تساوی یک بر یک در مونیخ حذف شدیم بنابراین نباید اشتباهی که تیم من در آن دوران مرتکب شد را تکرار کنیم؛ باید در بازی برگشت عملکرد خوبی داشته باشیم.
خط دفاعی بایرن در بازی شب گذشته با ارائه نمایشی مستحکم، لیورپول تازه نفس از استراحتی 10 روزه را مستاصل کرد؛ با این حال «نیکو کواچ» سرمربی بایرن هشدار داد که آنها باید در مونیخ کار را تمام کنند.
وی در این خصوص اظهار داشت: ما به هدف خود و کسب یک امتیاز رسیدیم و حالا زمان آن فرا رسیده تا کار را در خانه تمام کنیم.
«مت هاملس» دفاع وسط بایرن نیز تاکید که گیم پلن یا نقشه آنها برای بازی با لیورپول خسته کردن مثلث هجومی آنها یعنی «محمد صلاح»، «روبرتو فیرمینیو» و «سادیو مانه» بوده که به خوبی نیز اجرا شده است.
هاملس در این باره تصریح کرد: هدف ما، کُند کردن سرعت سه مهاجم لیورپول بود؛ در حال حاضر در موقعیتی هستیم که می توانیم با یک پیروزی به دور بعد صعود کنیم؛ علاوه بر این هیچ تیمی از آمدن به مونیخ خوشحال نیست.
ورزشی**3991**9129

در پی محبوبیت از دست رفته| چرا احمدی‌نژاد دیگر پدیده‌ای غیر‌ضروری و بی‌معنی محسوب می‌شود؟

حمله سردار نقدی به دولت روحانی، سیدمحمد خاتمی و هاشمی: اوضاع اقتصادی امروز نتیجه رأی خود ماست| باید رییس‌جمهوری ساده‌زیست انتخاب کنیم| بزرگترین افتخار ایرانی‌هاست که ولی فقیه در راس امور کشور است| رضاخان بی‎سواد، فقیر، دزد و غارتگر اموال مردم بود| انقلاب

پرسپولیسی‌ها میهمان مسابقه شوتبال شبکه نسیم

کلیدواژه: بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق پالرمو خودتحریمی خودتحریمی

منبع این خبر، وبسایت snn.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۱۰۳۱۳۲۳ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • حمله سردار نقدی به دولت روحانی، سیدمحمد خاتمی و هاشمی: اوضاع اقتصادی امروز نتیجه رأی خود ماست| باید رییس‌جمهوری ساده‌زیست انتخاب کنیم| بزرگترین افتخار ایرانی‌هاست که ولی فقیه در راس امور کشور است| رضاخان بی‎سواد، فقیر، دزد و غارتگر اموال مردم بود| انقلاب
 • عده‌ای واداده به غرب در همه‌جا می‌گویند نمی‌توانیم و نمی شود
 • پیرلو: یوونتوس از عقب نشستن در دفاع راضی بود؛ آن ها برای پیروزی برابر اتلتیکو شخصیت لازم را نداشتند
 • اعطای مجوز صادرات‌گوشت در شرایط فعلی با چه منطقی سازگار است؟
 • احمدی‌نژاد: دو تا خدا در دنیا باشد، فساد می‌شود/ اختیارات در قوه قضائیه و مقننه متمرکز است اما پاسخگویی در قوه مجریه است/ مردم هر سیستم حکومتی خواستند، حقشان است/ بخش‌هایی از قانون اساسی و ساختارها باید تغییر کند/ رهبری هرچقدر اختیارات دارد همان قدر هم با
 • احمدی‌نژاد: دو تا خدا در دنیا باشد، فساد می‌شود| ما زورمان به بقیه نرسید| اختیارات در قوه قضائیه و مقننه متمرکز است اما پاسخگویی در قوه مجریه است| مردم هر سیستم حکومتی خواستند، حقشان است| بخش‌هایی از قانون اساسی و ساختارها باید تغییر کند| رهبری هرچقدر اخت
 • احمدی‌نژاد: خانه سیاسی دو تا خدا در دنیا باشد، فساد می‌شود/ما زورمان به بقیه نرسید
 • سر در سینماها در تسخیر «جواد» و «هادی»
 • آخرین استدلال موافقان پالرمو برای اعضای مجمع/ به رای احمدی‌نژاد نگاه کنید، حاضر هستید هم رای او باشید؟!
 • آخرین استدلال موافقان پالرمو برای اعضای مجمع تشخیص/ به رای احمدی نژاد نگاه کنید، حاضر هستید هم رای او باشید!
 • مقایسه بورگوارد Bx۵ با هیوندای توسن و ام جی GS؛ خرید کدام منطقی‌تر است؟
 • گزارش : فضای مجازی در تسخیر شماره 21
 • خرید خودروی جک j3 یا رقبای آن؟ کدام گزینه منطقی‌تر است!
 • بررسی چهلمین سالروز تسخیر سفارت اسرائیل در تهران
 •  برخورد با تخلفات کوچک اصناف،منطقی نیست
 • صدر فروش سینمای ایران در تسخیر فیلم های کمدی/ اینفوگرافی
 • تعزیرات: برخورد با تخلفات کوچک اصناف منطقی نیست/به اسم کنترل بازار حقوق اصناف تضییع نشود
 • اثر استاد دانشگاه فرهنگیان مشهد در همایش حامیان نسخ خطی برگزیده شد
 • استدلال‌های طرح افزایش سن ازدواج غیرکارشناسی است/ این طرح دایره ازدواج جوانان را تنگ‌تر می‌کند