اسمهای برتر ۶ ماهه اول امسال
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۷ | کد خبر: ۲۱۰۶۸۵۳۱
سیف الله ابوترابی معاون اسناد هویتی سازمان ثبت احوال، در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد فراوانی اسامی پسران در ۶ ماهه اول سال گفت: نام های امیرعلی، محمد، علی، امیرحسین، حسین، ابوالفضل، امیرعباس، محمدطاها، محمد حسین و کیان به ترتیب ۱۰ اسم اول پسران بودند.
وی همچنین در خصوص اسامی برتر دختران نیز گفت: فاطمه، زهرا، حلما، زینب، یسنا، آوا، نازنین زهرا، باران، ریحانه و فاطمه زهرا ۱۰ اسمی بودند که بیشترین فراوانی را در ۶ ماهه اول سال به خود اختصاص دادند.بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: اکوفارس
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت ecofars.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «اکوفارس» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۱۰۶۸۵۳۱ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
اسامی داوران هفته بیست و پنجم لیگ دسته اول فوتبال مشخص شد
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسامی داوران هفته بیست و پنجم لیگ دسته اول فوتبال کشور اعلام شد که به شرح زیر است:
چهارشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۳
* نفت و گاز گچساران - شاهین بندرعامری
داور: امین خدادپور کمک ها: نجف پناهی، علی معصومی، محمد معافی ناظر: ایرج نظری
* داماش گیلانیان- مس شهر بابک
داور: بهمن ممشلی کمک ها: بابک خسروی، محمد حیدری، حسین اسماعیلی ناظر: جمشید دانشمند
* خوشه طلایی ساوه- خیبر خرم آباد
داور: حسین زیاری کمک ها: فرهاد فرهادپور، محمد حمیدی و میثم صفاری ناظر: عباس مهدی زاده
* نفت مسجد سلیمان- شهر راز شیراز
داور: سید ابراهیم موسوی کمک ها: بهمن عبداللهی، احمد حقانی و حسین امیدی ناظر: عبدالرسول استادزاده
* مس کرمان - آریو اسلامشهر
داور: مسعود حقیقی کمک ها: رضا احمدی، مرتضی رجال زاده و احمد مرشدی ناظر: مجید معماری
*پارس جنوبی جم- چادرملو اردکان
داور: ناصر جنگی کمک ها: حامد صفایی، عدنان پیروی و علی سام ناظر: سعادت باغبان
*مس سونگون ورزقان - آبی پوشان جنوب
داور: حامد سیری کمک ها: مجتبی قاسمی، سعید محمدی و ابراهیم خاجانی ناظر: بابک وسیله بر
* فجر سپاسی شیراز- دریا کاسپین بابل
داور: محمدجواد عبداللهی کمک ها: فرزاد ایمان نژاد، اکبر عمرانی و حمید طیب ناظر: تورج عیوض محمدی
* سایپا - شهرداری آستارا
داور: میثم عباسپور کمک ها: امید افخمی و مهران مصطفوی و فرهاد قاسمی ناظر: مهرداد ذهبی
کد خبر 6062992