اسامی داوران هفته نهم لیگ برتر فوتبال اعلام شد
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ | کد خبر: ۲۱۰۹۱۰۳۹
به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، از سوی کمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده در دیدارهای هفته نهم لیگ برتر فوتبال مشخص شد. اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:
پنجشنبه، ۲۶ مهر
پدیده مشهد - فولاد خوزستان، ساعت ۱۵، ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد
داوران: رضا مهدوی، امیررضا آشور ماهانی، محمد هاشمینسب و امیر عرب براقی
ناظر: رسول فروغی
جمعه، ۲۷ مهر
سایپا - استقلال، ساعت ۱۵:۳۰، ورزشگاه تختی تهران
داوران: محمدحسین زاهدیفرد، بابک داوری، مهدی عالیقدر و جواد محمدی
ناظر: رحیم رحیمیمقدم
ماشین سازی تبریز - نفت مسجدسلیمان، ساعت ۱۵:۳۰، ورزشگاه بنیان دیزل تبریز
داوران: مهدی مرجانزاده، مهدی الوندی، عسگر محمدی و یاسر همرنگ
ناظر: بهرام مهرپیما
سپیدرود رشت - ذوبآهن اصفهان، ساعت ۱۷، ورزشگاه سردار جنگل رشت
داوران: رضا کرمانشاهی، ایوب غلامزاده، احد سلطانی و علی بای
ناظر: فریدون اصفهانیان
سپاهان - نساجی مازندران، ساعت ۱۶:۴۵، ورزشگاه نقش جهان اصفهان
داوران: کوپال ناظمی، آرمان اسعدی، محمدرسول ذورقی و علی میرغفاری
ناظر: عبود سنگاشکن
استقلال خوزستان - پارس جنوبی جم، ساعت ۱۷، ورزشگاه غدیر اهواز
داوران: حسن اکرمی، سعید علی نژادیان، فرزاد بهرامی و روح اله شریفی
ناظر: علیرضا یزدانی
شنبه، ۲۸ مهر
صنعت نفت آبادان - تراکتورسازی تبریز، ساعت ۱۸، ورزشگاه تختی آبادان
داوران: حسین زرگر، محمدرضا منصوری، هادی طوسی و جواد رحیمزاده
ناظر: محمدجواد تقیپور.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: پارسینه
کلیدواژه: داوران فوتبال لیگ برتر لیگ برتر فوتبال داوران هفته نهم لیگ برتر فوتبال کمیته داوران فدراسیون فوتبال
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.parsine.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «پارسینه» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۱۰۹۱۰۳۹ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سازمان لیگ، برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران به شرح زیر است:
پنجشنبه ۶ اردیبهشت
مس رفسنجان- پیکان تهران - ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
جمعه ۷ اردیبهشت
مس کرمان- چادرملو اردکان- ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
فجر شهید سپاسی شیراز- گل گهر سیرجان - ساعت ۱۸- ورزشگاه حافظیه شیراز
هوادار تهران- مس سونگون ورزقان- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
آلومینیوم اراک- پرسپولیس- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک
تراکتور تبریز- ذوب آهن اصفهان- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه یادگار امام تبریز
ملوان بندر انزلی- سایپا تهران- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه تختی بندر انزلی
آبی پوشان جنوب- فولاد مبارکه سپاهان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه غدیر اهواز