Web Analytics Made Easy - Statcounter

در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )

وبسایت رسمی برنامه نود - ویارئال و سویا موفق شدند در خانه رقبای خود را با نتیجه ای پرگل بدرقه کنند.

به گزارش وبسایت نود، پنج شنبه شب چلسی در خانه موفق شد 3-1 باته بوریسف را شکست دهد، سویا و ویارئال دو نماینده اسپانیا نیز در خانه مقابل رقبای خود به پیروزی های پرگلی رسیدند.

پنج شنبه شب در ادامه رقابت های دور سوم مرحله گروهی لیگ اروپا، 12 بازی دیگر برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است.

در گروه هفتم رنجرز در خانه خود پذیرای اسپارتاک مسکو بود که این دیدار با تساوی 0-0 پایان یافت، در دیگر بازی این گروه، ویارئال موفق شد در خانه با نتیجه سنگین 5-0 راپیدوین را مغلوب سازد. در این گروه رنجرز و ویارئال 5 امتیازی هستند.

در گروه هشتم، فرانکفورت با دو گل از سد آپولون گذشت. لاتزیو هم توانست در فرانسه با نتیجه 3-1 مارسی را شکست دهد. در این دیدار والاس، کایسیدو و ماروسیچ برای تیم ایتالیایی گل زدند. فرانکفورت در این گروه با 9 امتیاز صدرنشین است.

در گروه نهم، خنک در ترکیه با نتیجه 4-2 بشیکتاش را شکست داد و دیدار سارپسبورگ و مالمو 1-1 تمام شد. در این گروه خنک با 6 امتیاز صدرنشین است.

در گروه دهم، استاندارد لیژ 2-1 از سد کراسنودار عبور کرد و سویا با نتیجه سنگین 6-0 آکیسار را از پیش رو برداشت. در این گروه سویا و کراسنودار شش امتیازی هستند.

در گروه یازدهم، پابلونتس و آستانه به تساوی 1-1 رضایت دادند و دیناموکیف در فرانسه با نتیجه 2-1 از سد رن گذشت. در این گروه آستانه و دیناموکیف 5 امتیازی هستند.

در گروه دوازدهم، چلسی با نتیجه 3-1 باته بوریسف را شکست داد تا همچنان روی روند برد حرکت کند. لوفتوس چیک در این دیدار طی 54 دقیقه 3 گل زد و تیمش را پیروز میدان کرد. در دیگر بازی این گروه، ویدئوتون 2-0 پائوک را شکست داد.

1878

صرافی ارز دیجیتال

تبلیغات در خبربان

منبع: وبسایت برنامه ۹۰

کلیدواژه: خارجی اختصاصی چلسی لاتزیو سویا لیگ اروپا مارسی ویارئال کراسنودار جام حذفی تیم ملی فوتبال ایران استقلال استقلال خوزستان تراکتورسازی ذوب آهن صنعت نفت آبادان سایپا سپاهان سیاه جامگان فولاد پیکان نفت تهران پدیده پرسپولیس گسترش فولاد سپیدرود رشت پارس جنوبی جم گل گهر خونه به خونه اکسین البرز نفت مسجد سلیمان ملوان انزلی آلومنیوم اراک بادران تهران راه آهن نساجی مازندران مس کرمان ایرانجوان بوشهر فجر سپاسی مس رفسنجان ماشین سازی تبریز صبای قم شهرداری تبریز شهرداری ماهشهر برق جدید فارس برنامه ۹۰ کارشناسی داوری تیم منتخب هفته مسابقات و حواشی لیگ از نود تا نود آنالیز ترین های هفته نود درجه سوال پیامکی کلیپ نود فوتسال مناظره و گفت و گو سایت 90 لژیونرها ویژه نود نوستالژی لیگ یک لالیگا تیم ملی اسپانیا لیگ جزیره جام اتحادیه انگلیس تیم ملی انگلیس کالچو تیم ملی ایتالیا بوندسلیگا جام حذفی آلمان تیم ملی آلمان لوشامپیونه تیم ملی فرانسه برزیل آرژانتین لیگ اروپا لیگ قهرمانان اروپا جام باشگاه های جهان اخبار ورزشی فوتبال ۱۲۰ جام ملتهای آسیا یورو کشتی والیبال بسکتبال

درخواست حذف خبر:

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت 90tv.ir دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «وبسایت برنامه ۹۰» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۱۲۴۰۷۴۷ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

لینک‌های ویژه:

خبر بعدی:

ابوذری و بذری به نیمه نهایی رسیدند/ پیروزی تمام نمایندگان ایران در دور نخست

دیدار‌های پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های کشور‌های اسلامی از ساعت ۱۳ امروز (پنج شنبه) در شهر قونیه ترکیه آغاز شد که نتایج نمایندگان کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

در وزن ۶۱ کیلوگرم مجید داستان در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر آونه دیاتا از سنگال را مغلوب کرد. وی در دور بعد به مصاف بیکبولو اوو از قرقیزستان می‌رود.

در وزن ۷۰ کیلوگرم حسین ابوذری در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر مقابل عبدالجمال اسپارتان از اوگاندا پیروز شد وی در دور بعد با نتیجه ۱۰ بر صفر باکار از گینه بیسائو را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

در وزن ۷۹ کیلوگرم علی سوادکوهی در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر ایوان ماساکوی از اوگاندا را مغلوب کرد. وی در دور دوم به مصاف کوشکینبایف از قزاقستان می‌رود.

در وزن ۹۲ کیلوگرم احمد بذری در دور نخست با نتیجه ۱۳ بر ۲ عبدیمناف بایگنژایف از قزاقستان را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد، وی در دور دوم و مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان نورماگمدوف از آذربایجان و کادیدی از تونس می‌رود.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که مسابقات با حضور ۷ کشتی گیر و در دو گروه ۴ و ۳ نفره به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، سید مهدی هاشمی در دور اول با نتیجه ۹ بر صفر راحید حمیدلی از آذربایجان را مغلوب کرد وی در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر مقابل ارسلان بک توردوبکوف از قرقیزستان به پیروزی رسید. هاشمی در دور سوم به مصاف رحمان بک حسن بای از ازبکستان می‌رود.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی کشتی و رزمی

دیگر خبرها

  • شکست سه‌ویا مقابل اوساسونا در دیدار افتتاحیه لالیگا
  • یک پیروزی و یک تساوی حاصل کار نمایندگان فوتسال مازندران
  • نتایج لیگ برتر فوتبال/ شکست خانگی آلومینیوم و پیروزی نفتی‌ها
  • پیروزی نفتی‌ها مقابل مس کرمان / هوادار دست پر از اراک برگشت
  • پیروزی تیم دیویس کاپ ایران مقابل تیم تنیس امارات
  • مسابقات دیویس کاپ / پیروزی تنیسور‌های ایرانی مقابل امارات
  • تنیس دیویس کاپ| نخستین پیروزی تیم ملی ایران مقابل امارات رقم خورد
  • پیروزی تیم تنیس دیویس کاپ ایران مقابل امارات
  • پایان کار دختران ایران در تنیس بیلی جین کینگ کاپ مالزی
  • ابوذری و بذری به نیمه نهایی رسیدند/ پیروزی تمام نمایندگان ایران در دور نخست