معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران طی پیامکی به دارندگان طرح ترافیک سالیانه تاکید کرد که تا ۲۰ آبان فرصت دارند تا حساب شهروندی خود را شارژ کنند و این در حالی است که حساب‌ها از سوی دارندگان طرح ترافیک شارژ بوده است. ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۱ اجتماعی تهران نظرات

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، طی روزهای گذشته پیامکی از طرف معاونت حمل و نقل شهرداری تهران به دارندگان طرح ترافیک سالیانه ارسال شده است.

در متن این پیامک آمده است:

مالک محترم خودرو، به منظور تداوم بهره‌مندی از مجوز سالیانه طرح ترافیک تا 20 آبان ماه 1397 فرصت دارید بدهی عوارض تردد خویش را از طریق شارژ حساب شهروندی پرداخت نمایید. در غیر این صورت مجوز سالیانه شما ابطال خواهد گردید.

به گزارش تسنیم، در حالی این پیامک برای دارندگان طرح ترافیک سالیانه آمده است که پیگیری‌های خبرگزاری تسنیم، حاکی از آن است که حساب این افراد نه تنها خالی نیست بلکه در برخی از حساب‌ها مبلغ 60 تا 50 هزار تومان شارژ بوده و علت ارسال این پیامک مشخص نیست.

در همین رابطه خبرنگار تسنیم تلاش کرد تا در این خصوص گفت‌وگویی با مسئولان حمل و نقل و ترافیک داشته باشد که علیرغم پیگیری‌های صورت گرفته هیچ‌کدام از آنها حاضر نبودند در این خصوص پاسخی را بدهند.

انتهای پیام/

R1491/P34399/S2,25/CT1

منبع: تسنیم

خبر بعدی:

آغاز ثبت‌نام ششمین "آزمون استخدامی" 

به گزارش جهان نيوز به نقل از تسنیم، ثبت‌نام ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور از امروز یکشنبه 30 دی ماه آغاز و تا پایان روز سه‌شنبه 9 بهمن 97  ادامه خواهد داشت.

داوطلبان برای ثبت‌نام باید به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس WWW.hrtc.ir مراجعه کنند؛ داوطلبان باید بدانند مدت زمان تعین شده برای ثبت‌نام تمدید نمی‌شود.

در این آزمون 20 دستگاه اجرایی شامل سازمان امور اراضی کشور، بانک ملی ایران، بنیاد شهید و امور ایثارگران، دیوان عدالت اداری، روزنامه رسمی کشور، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان بهزیستی کشور، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا)، سازمان شیلات ایران، سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور(مادر تخصصی)، مرکز اورژانس تهران، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ورزش و جوانان اقدام به جذب نیرو می‌کنند.

جزییات سهمیه 25 درصدی و 5 درصدی
در ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی سهمیه 25 درصدی برای جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا، همسر و فرزندان جانبازان 25  درصد و بالاتر، همسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال و بالای یک سال اسارت، خواهر و برادر شهید اعمال می‌شود.

در این آزمون همچنین سهمیه 5 درصدی ایثارگران برای رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها، فرزندان جانبازان زیر 25 درصد، فرزندان آزادگان کمتر از یکسال اسارت و همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها اعمال می‌شود.

شرایط عمومی داوطلبان برای شرکت در آزمون
داوطلبان برای ثبت‌نام در ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌‌های اجرایی باید دارای شرایط عمومی باشند که عبارتند از: داشتن تابعیت ایران، اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی، التزام به قانون اساسی، انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان، داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند، عدم اعتیاد به دخانیات و موارد مخدر، نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر، عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه‌های اجرایی توسط آرای مراجع قضایی و ذیصلاح همچنین داوطلبان استخدام نباید جزو نیروهای بازخرید خدمت دستگاه‌های اجرای باشند و داوطلبان پس از پذیرفته شدن در امتحان مسترک فراگیر در زمان استخدام نباید جزو مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاه‌های اجرایی باشند.

شرط سنی برای شرکت در آزمون

داشتن حداقل 20 سال تمام و حداکثر 25 سال برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم، حداکثر 30 سال برای دارندگان مدرک تخصیلی فوق دیپلم، حداکثر 35 سال برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس، حداکثر 40 سال برای دارندگان مردک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر 45 سال برای دارندگان مدرک تحصیلی دکترا.
جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا،  فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر از شرط حداکثر سن معاف هستند و سایر مشمولان سهمیه 25 درصد و 5 درصد در صورت ثبت‌نام در آزمون مکلف به رعایت حداکثر سن‌های اعلام شده هستند.

مواد آزمون عمومی
مواد آزمون عمومی که  برای تمام مشاغل مشترک هستند، عبارتند از : فناوری اطلاعات مهارت‌های هفت‌گانه icdl، ریاضی و آمار مقدماتی،  زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی عمومی، اطلاعات عمومی، دانش‌اجتماعی و حقوق اساسی، هوش و توانمندی‌های عمومی.

اقلیت‌های دینی مصرح در قانون اساسی ایران از پاسخگویی به سوال‌های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان براساس مجموع تراز شده سایر سوال‌های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

تمام سوالات آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهارگزینه‌ای با ضریب یک است و به ازای هر پاسخ اشتباه به سوالات یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.

سهمیه معلولان
جذب معلولان عادی با ارائه معرفی نامه از بهزیستی از محل سهمیه استخدامی 3 درصد قانون جامع حمایت ازمعولان صرفا از طریق شرکت در امتحان مشترک فراگیر، کسب حدنصاب نمره لازم و رقابت بین تمام داوطلبان معلول براساس نمره مکتسبه در امتحان مشترک فراگیر و به میزان حداکثر دو برابر ظرفیت جهت معرفی به مصاحبه استخدامی انجام می‌شود.

معلولین مشمول سهمیه 3 درصد جهت استفاده از سهمیه اختصاص یافته خود باید در زمان انتخاب شغل محل از بین شغل محل‌های سهمیه آزاد شغل محل‌هایی را انتخاب کنند که  تعداد مورد نیاز آن شغل محل‌ها بیش از یک نفر باشد. در مشاغل با یک نفر ظرفیت سهمیه مذکور لحاظ نشده و انتخاب افراد صرفا براساس نمرات مکتسبه صورت خواهد پذیرفت.

داوطلبان باید برای ثبت‌نام این مراحل را طی کنند؛ مراجعه به سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاددانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir و پرداخت 36 هزار تومان هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی، تهیه فایل اسکن شده از مدارک، عکس پرسنلی 3.4 تمام رخ، کارت ملی، مدارک لازم برای تهیه از سهمیه ایثارگران 5 درصد و معلولان عادی، مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان.

برگزاری آزمون روز جمعه 17 اسفند
کارت شرکت در ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی از تاریخ 13 اسفند 97 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس WWW.hrtc.ir قرار خواهد گرفت. این آزمون روز جمعه 17 اسفند 97 در تهران و با توجه به آمار شرکت کنندگان و حسب مورد در مراکز استان‌ها یا حوزه ها برگزار می‌شود.
اسامی پذیرفته شدگان پس از تایید مراجع ذیصلاح  از طریق درگاه سامانه امتحانات به نشانی www.hrtc.ir به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

افشاگری کی‌روش علیه تاج و سلطانی‌فر: بعد از پیام رهبری، وزیر دیگر ما را نخواست| تاج اطلاعات را از من پنهان کرد| از این به بعد جام ملت‌های واقعی شروع می‌شود| حمله دوباره به برانکو

پیروانی خطاب به کی‌روش: حواست را جمع کن!

دختران ائل گلی تبریز گل باران شدند! / پرونده حمله باگلوله برفی به کجا رسید ؟+عکس

منبع این خبر، وبسایت tn.ai است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۱۳۴۸۹۳۸ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • دستگیری ۱۰۷ نفر از دارندگان سلاح‌های غیرمجاز
 • دستگیری 107 نفر از دارندگان سلاح‌های غیرمجاز در خوزستان
 • 119 قبضه اسلحه غیرمجاز در خوزستان کشف شد
 • دستگیری دارندگان سلاح غیرمجاز در خوزستان
 • محبوبترین شبکه‌های اجتماعی ایران و جهان در یک قاب/ میزان استفاده از تلفن همراه و شبکه‌های اجتماعی در کشور‌های مختلف چقدر است؟
 • هدایا و جوایز ارزنده بانک ایران زمین در جشنواره بانکداری الکترونیک
 • آخرین وضعیت سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران
 • اخطار وزیر ارتباطات به دفاتر خدمات ارتباطی
 • تعیین مصادیق سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران
 • در جلسه کارگروه تعیین مصادیق سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران چه گذشت؟
 • روحانی: چرا وقت مردم را با پیامک‌های تبلیغاتی تلف می‌کنیم؟!
 • کدام بیماری‌ها در کشور به مرحله حذف رسیدند؟
 • خبر خوش برای دارندگان خودروی سنگین
 • اجرای آزمایشی طرح مدیریت تقاضا و ترافیک در چند چهارراه شهر اصفهان
 • برگزاری مجمع سالیانه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام
 • دانلود دفترچه ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی
 • بلاتکلیفی مالباختگان شرکت صدرا
 • بسیجیان برای حل مشکل ترافیک شهرداری تهران را یاری کنند
 • توان فنی تولید موتورهای الکتریکی را داریم/حمایت دولت را می خواهیم