آرسن ونگر، سرمربی پیشین آرسنال شایعه مذاکره‌اش با مسئولان باشگاه میلان را تکذیب کرد.

به گزارش تسنیم‌‌، نشریه «فرانس فوتبال» روز گذشته (دوشنبه) با انتشار گزارشی مدعی شد که آرسن ونگر گزینه اصلی سرمربیگری میلان در صورت اخراج جنارو گتوسو خواهد بود اما سرمربی پیشین آرسنال این خبر را جعلی و نادرست توصیف کرد.

ونگر که در پایان فصل گذشته به حضورش 22 ساله حضورش روی نیمکت سرمربیگری آرسنال پایان داد، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «بی‌این اسپورتس» در مورد شایعات مطرح شده گفت: تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که این خبر جعلی است. اگر با باشگاهی قرارداد بسته بودم، قطعاً به شما می‌‌گفتم اما این خبر درست نیست.

وی ادامه داد: من نمی‌توانم شایعات را مدیریت کنم. من تنها می‌توانم کارهایی که در زندگی‌ام می‌کنم را مدیریت کنم. در حال حاضر روی همکاری‌ام با «بی‌این اسپورتس» تمرکز کرده‌ام که کار آسانی نیست.


منبع: بیتوته

خبر بعدی:

از توافق منچستريونايتد با مارسيال بر سر تمديد قرارداد تا پيوستن کريستوف پياتک به ميلان

خبرگزاري آريا- آخرين اخبار دنياي فوتبال را با هم مرور مي کنيم.
به گزارش آريا، ستاره فرانسوي منچستريونايتد پيشنهاد تمديد قرارداد اين باشگاه را قبول کرد. رسانه هاي انگليس و فرانسه از توافق منچستريونايتد و آنتوني مارسيال بر سر تمديد قرارداد اين بازيکن خبر داده اند. قرارداد فعلي مارسيال 23 ساله در سال 2020 به پايان مي رسد. در تابستان اخبار زيادي مبني بر احتمال فروش اين بازيکن به دليل رابطه نه چندان خوبش با ژوزه مورينيو منتشر شد اما در نهايت اين بازيکن در يونايتد ماندني شد و در اين فصل توانسته 9 گل بثمر برساند.
اسکاي گزارش مي‌دهد در حالي که مارسيال در ماه اکتبر پيشنهاد تمديد قرارداد يونايتد را رد کرده بود، حالا اوضاع به شکل ديگري است. منچستريونايتد به تازگي با فعال کردن بندي در قرارداد مارسيال، حضور او در اولدترافورد را تا سال 2020 تمديد کرده بود. ژوزه مورينيو در تابستان گذشته قصد به فروش رساندن مارسيال را داشت ولي در ادامه فصل، به ماندن او در تئاتر روياها ابراز اميدواري کرده بود. در تمام اين مدت، سران يونايتد که مارسيال را در سال 2015 به گران قيمت‌ترين نوجوان فوتباليست دنيا تبديل کردند، خواهان ادامه حضور اين بازيکن 22 ساله در جمع شياطين سرخ بودند. هنوز مشخص نيست مارسيال بر طبق قرارداد جديد، چقدر دستمزد دريافت خواهد کرد. گفتني است که اين وينگر فرانسوي طي 23 بازي در فصل جاري، 9 بار براي منچستريونايتد گلزني کرده است.

- به نظر مي رسد که اولين حضور جوزپه ماروتا در جلسه تمديد قرارداد ايکاردي، کارساز بوده است زيرا مديربرنامه وي حالا کاملا تغيير نظر داده است. در حالي که اينتر و ايکاردي بر سر تمديد قرارداد به مشکلات مهمي برخورد کرده بودند، حالا از ايتاليا خبر مي رسد که نراتزوري موفق شده کاپيتان خود را براي تمديد قرارداد راضي کند. در جلسه امروز، جوزپه ماروتا براي اولين بار با وندا نارا ديدار کرد و موفق شد نتيجه جلسه را کلا عوض کند. به گزارش اسپرت مدياست، وندا نارا بعد از اتمام جلسه به خبرنگاران گفت: ما تمديد خواهيم کرد. قرارداد جديد در کار خواهد بود. ديگر هيچ مشکل و فاصله اي وجود ندارد. اينتر مي خواهد ايکاردي را نگه دارد.
مشخص نيست که پيشنهاد جديد اينتر براي ايکاردي چه بوده و آيا بند آزادسازيِ وي برداشته شده است يا خير. وندا نارا که هفته قبل گفت فاصله زيادي بين طرفين وجود دارد، حالا کاملا تغيير نظر داده است. چلسي و رئال مادريد، وضعيت ايکاردي را زيرنظر داشتند.

- هنوز مشخص نيست چه کسي در بازي حساس با سويا، مامور حفاظت از دروازه رئال مادريد خواهد بود. باشگاه رئال مادريد با انتشار بيانيه‌اي، مصدوميت کيلور ناواس از ناحيه کشاله ران را تاييد کرده است. با اعلام سايت رسمي باشگاه رئال مادريد، ناواس هم به فهرست مصدومان لوس بلانکوس اضافه شده است. توني، کروس، گرت بيل و مارکو آسنسيو ديگر مصدومان رئال مادريد هستند اما نکته حائز اهميت اين که، تيبو کورتوا با وجود تمرين کردن طي چند روز گذشته، شايد نتواند مقابل سويا به ميدان برود و در اين صورت با توجه به جدايي اخير کيکو کاسيا، کار براي رئال مادريد پيچيده خواهد شد. شاگردان سانتياگو سولاري در حالي از ساعت 18:45 فردا از سويا ميزباني مي‌کنند که تنها بر حسب تفاضل گل از اندلسي‌ها عقب هستند.

- دي يونگ که ابتدا با بارسا به توافق شفاهي رسيده بود، نظرش را عوض کرد و حالا مايل است به پاري سن ژرمن برود. بارسا دست از تلاش برنداشته و اميدوار است فرنکي باز هم نظرش را عوض کند. اتفاقي که چندان به آن خوش بين نيست. بارسلونا هنوز هم دست از تلاش براي جذب فرنکي دي يونگ، هافبک 21 ساله هلندي آژاکس برنداشته است. دي يونگ از تقريبا يک سال پيش به اولويت نخست نقل و انتقالاتي بارسا در خط هافبک به عنوان جايگزين بلندمدت سرخيو بوسکتس تبديل شد. هافبکي باکلاس که کاملا به سيستم بازي بارسا مي‌خورد و خيال بارسا را بابت پوشش يکي از کليدي ترين پست‌هاي تيم، راحت مي‌کند. دي يونگ پس از ماه‌ها مذاکره چند هفته پيش قول شفاهي به بارسلونا داد اما با فشار پاري سن ژرمن - مالي و ورزشي که وعده فيکس بودن او بود - نظر اين بازيکن عوض شد و او اکنون به پي اس جي نزديک‌تر از هر تيم ديگري است.
به گزارش موندو دپورتيوو، با اين حال بارسا ظاهرا دست از تلاش برنداشته است. منابع موثق اعلام کردند هيئتي بلندپايه از باشگاه پنج شنبه هفته پيش در آمستردام بودند تا با دي يونگ و ايجنتش ملاقات دوباره‌اي داشته باشند. در اين جلسه بارتومئو به عنوان رئيس باشگاه هم حضور داشت تا نشان دهد عزم بارسا در راه جذب دي يونگ، کاملا جزم است. پپ سگوارا، اريک آبيدال و رامون پلانس هم در اين جلسه حضور داشتند. بارسا تلاش کرد نظر دي يونگ را عوض کند و پيشنهاد جديدي - به لحاظ مالي طبعا - به او و ايجنتش ارائه کرد. با اين حال چيزي که تاکنون مشخص است اين است که اين تلاش شايد نتيجه چندان درخور توجهي هم نداشته باشد. حداقل از چهره بارتومئو و بقيه در فرودگاه آمستردام که خوش بيني زيادي منتقل نمي‌شد. بارسا فعلا کاري کرده تا دي يونگ به چيزهاي بيشتري فکر کند و چند روز ديگر براي تعيين آينده‌اش وقت بخرد. تصميمي که مي‌تواند طي روزهاي آتي به طور قطعي و نهايي گرفته شود. واقعيت اين است که بارسلونا فکر مي‌کند دي يونگ هنوز هم اولويتش پيوستن به پاري سن ژرمن است. سيتي هم پيشنهاد قابل توجهي به اين بازيکن داده ولي پاريسي‌ها همچنان بيشترين شانس را براي جذب دي يونگ دارند.

- پياتک از اين پس مهاجم اصلي ميلان خواهد بود. کريستوف پياتک به ميلان خواهد پيوست. به گزارش جانلوکا دي مارتزيو، پس از توافق شخصي ميلان با کريستوف پياتک بر سر دستمزد ساليانه 2 ميليون يورو، اکنون سران دو باشگاه هم بر سر مبلغ 35 ميليون يورو به اضافه پاداش ها به توافق رسيده‌اند. به احتمال بسيار زياد ميلان آلن هاليلوويچ و برتولاچي را هم در اين انتقال خواهد گنجاند. جنوا سعي خواهد کرد اين دو بازيکن را راضي به انتقال کند. تا سه شنبه صبح، هيچ چيز نهايي نخواهد شد و تا آن موقع، هيگواين اجازه جدايي از ميلان را نخواهد داشت. اين انتقال به صورت دائمي خواهد بود، زيرا جنوا هيچ فرمول ديگري را نپذيرفت. ايوان گازيديس هم راي مثبت خود را براي به سرانجام رساندن اين مذاکرات اعلام کرد تا فقط تست هاي پزشکي و اعلام رسمي آن بماند.ماجرای هاله نور احمدی‌نژاد چه بود؟ آیا محسن رضایی مالبرو وارد می‎کرد؟ سلطان قیر و شکر چه کسانی هستند؟ پرونده فساد 3 هزارمیلیاردی و بابک زنجانی چگونه افشا شد؟

تجمع مردم در اعتراض به خودروسازان+فیلم

تعطیلی مدارس یکشنبه ۳۰ دی ۹۷

منبع این خبر، وبسایت beytoote.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۱۴۲۶۴۶۱ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • مدیاست: میلان در آستانه جذب آرنات گرونولد هلندی قرار دارد
 • بهترین و بدترین بازیکن ایران از نگاه «فاکس اسپورتس»
 • بیرانوند بهترین و مجید حسینی بدترین بازیکن ایران از نگاه فاکس اسپورتس
 • پیش بازی جنوا-میلان؛ بدون پیاتک و بدون هیگواین در ماراسی
 • فوتبال جهان| ایگواین از فهرست میلان کنار گذاشته و آماده سفر به لندن شد
 • اعلام اسامی بازیکنان میلان برای دیدار برابر جنوا؛ غیبت هیگواین
 • لحظه به لحظه با نقل و انتقالات زمستانی اروپا
 • احتمال خط خوردن ایگواین از فهرست میلان
 • حماس شایعات مربوط به مبادله اسیران را تکذیب کرد
 • حماس شایعات مربوط به مبادله اسرا با رژیم صهیونیستی را تکذیب کرد
 • شایعه کلافگی ظریف و دروغ تهدید وزرا به استعفا
 • خلاصه بازی اینتر میلان و ساسولو در ۲۹ دی ۹۷ + فیلم
 • غیررسمی؛ تیاگو ژالو، مدافع جوان اسپورتینگ لیسبون به میلان پیوست
 • سعید مرتضوی الان کجاست؟ نجف یا زندان؟
 • گیشه خارجی؛ شنبه، 19 ژانویه 2019: قاتل لهستانی به میلان می رود
 • مرتضوی باز خبرساز شد
 • با نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران (رسمی _ شایعات)
 • سعید مرتضوی کجاست؟ نجف یا زندان؟
 • معمای حضور مرتضوی؛ نجف یا زندان