ساعت 24- دبیر هیأت پرورش اندام اصفهان به‌قتل رسیدن عضو سابق تیم ملی را تایید کرد.

 روز گذشته ایمان رحیم‌پور قهرمان پرورش اندام و عضو سابق تیم ملی با اصابت گلوله به قتل رسید.

رحیم‌پور مقام سوم جهان در مسابقات هندوستان و دارنده مدال در مسابقات بین‌المللی دبی بوده است؛ این دومین قتل در خانواده پرورش اندام اصفهان است که در دوسال اخیر رخ داده است، محسن مکتوبیان نیز سال گذشته به دست پدر همسر خود به‌قتل رسید.

مجتبی محمدی دبیر هیأت پرورش اندام اصفهان در گفت‌وگو با فارس در خصوص قتل رحیم‌پور اذعان داشت: روز گذشته حوالی ساعت 5 بعد از ظهر سه نفر وارد اسطبل شخصی رحیم‌پور واقع در رحمت آباد شده‌اند و با شلیک چهار گلوله وی را به‌قتل رساندند.

وی ادامه داد: پس از این اتفاقات سریعا وی را به بیمارستان شهید مطهری فولادشهر منتقل کردند اما متأسفانه رحیم‌پور جان خود را از دست داد و تا این لحظه اطلاعات بیشتری از شرح این ماجرا به‌دست نیامده است.

محمدی خاطر نشان کرد: پیکر وی صبح امروز از درب منزل مرحوم تا باشگاه شخصی وی واقع در خیابان هزارجریب تشییع می‌شود پس از آن در قطعه نام‌آوران باغ رضوان دفن خواهد شد.

فارس

منبع: ساعت24

خبر بعدی:

کی روش قهرمان بر هم زدن اوقات خوش فوتبال ایران است / همین مردم خرج قراردادش را می‌دهند / لیاقت پرسپولیس سفر با جت اختصاصی است / او هم بی معرفت است و هم نمک نشناس!

به گزارش ایلنا، افشین پیروانی با اشاره به مصاحبه اخیر کی روش گفت: به نظر می‌رسد آقای کی روش می‌خواهد با این جنجال سازی‌ها، اتهامات واهی و فرافکنی‌ها قصد دارد با فرار به جلو روی نوع بازی مقابل عراق و برخی انتقادها سرپوش گذاشته و همچنین در شرایطی که ایران قرعه خوبی تا نیمه نهایی دارد و رقبایی چون کره جنوبی، ژاپن و استرالیا هم دور از انتظار ظاهر شده‌اند به جای تمرکز روی قهرمانی با حاشیه سازی، بهانه‌های واهی و طرح مخالفان فرضی، قهرمان نشدن احتمالی را توجیه کند. او نمی‌خواهد ببیند که مربیان قبلی یک دهم امکانات کنونی و حمایت‌ها را نداشته‌اند. کی روش هدفمندانه خلاف این حقایق را مطرح می‌کند و این موجب تاسف بسیار است.

پیروانی ادامه داد: زمانی که با کی روش همکار بودم بعد از بردها در اردوهای تیم لقب جالبی به او داده بودند و می‌گفتند کی روش قهرمان بر هم زدن اوقات خوش فوتبال ایران است. لقبی که فقط برازنده اوست.

پیروانی تصریح کرد: بسیار ناراحت کننده است که کی روش راجع به سفره نان مردم ایران حرف می‌زند و غیر مستقیم به ایرانی‌ها توهین می‌کند. این صحبت‌ها از جانب کسی که حدود ۸ سال دستمزد کلانی از ایرانی‌ها گرفته قشنگ نیست. این حرف او توهین مستقیم به مردم ایران است و مطمئن باشد ایرانیان که عزت، حرمت و افتخارات پرشماری دارند پاسخ این بی‌احترامی بزرگ و زننده او را خواهند داد. او باید بداند یک ایرانی حتی اگر مشکل مالی و اقتصادی داشته باشد اجازه نمی‌دهد کسی حرمتش را زیر پا بگذارد. متاسفانه کسی که به لطف بودجه بیت المال به یکی از گرانترین مربیان ملی فوتبال جهان مبدل شده حرف‌های سخیف و تندی درباره ایرانی‌ها زده. کی روش بهتر است برود تاریخ مبارزات ایرانیان برای حفظ عزت و اقتدار خود را بخواند و بار آخرش باشد درباره زندگی و مسایل اقتصادی مردم ایران حرف بزند، او انگار نمی‌داند همین مردم هستند که خرج قراردادش را می‌دهند. 

سرمربی و کاپیتان سابق پرسپولیس درباره سفر بیزینس کلاس پرسپولیسی‌ها به ژاپن گفت: آقای کی روش! برای اولین و آخرین بار هشدار می‌دهم وقتی اسم پرسپولیس و ملت ایران را می‌آوری حواست را جمع کن. پرسپولیس تیمی با ریشه و مردمی است که به عنوان پرطرفدارترین تیم آسیا خیلی پرطرفدارتر از تیم‌های کشور‌های او است. او خوب می‌داند پرسپولیس چگونه با یک ملی پوش و در شرایطی که محروم از جذب بازیکن بود و چندین ستاره‌اش از تیم رفته بودند برای قهرمان شدن در آسیا به ژاپن سفر می‌کرد و به باور بنده بیزینس کلاس که سهل است لیاقت داشت کادرفنی و بازیکنانش حتی با جت شخصی به ژاپن بروند. بنده شاهد بوده‌ام تیم ملی در زمان مربیگری کی روش برای معمولی‌ترین بازی‌ها هم با چارتر سفر کرده خود نشان دهنده آن است که قهرمانی‌ها و اقتدار پرسپولیس تا چه حد پاک و بدون حمایتی خاص بوده و کی روش و امثال او که برای این اتهام‌های واهی دلیل موجهی ندارند مجبورند چیزهای عجیبی همچون بلیط فرست کلاس را برای فرافکنی حرف بزنند اما بدانند هرگز نمی‌توانند ذره‌ای از ارزش زحمات و افتخار آفرینی‌های بازیکنان پرسپولیس را کم کنند. 

پیروانی خاطر نشان کرد: به جرات هم می‌گویم هیچ یک از مربیان سال‌های گذشته تیم ملی چه خارجی و چه داخلی یک دهم امکانات کی روش و تیمش را در اختیار نداشتند و تا این حد از حمایت‌ها برخوردار نبوده‌اند اما دیدیم که آن‌ها این همه جنجال آفرینی نداشتند و حرمت‌ها را به رغم کمبودها حفظ می‌کردند. 

کاپیتان اسبق تیم ملی در ادامه افزود: متاسفانه کی روش به خودش اجازه می‌دهد علیه همه مسوولان ارشد ورزش کشور حرف بزند. او به جای آنکه بگوید: " اقای داورزنی معاون وزیر قبل از بازی به خاطر شاد کردن دل مردم و قدرشناسی از ملی پوشان و روحیه دادن به آن‌ها با حضور در اردو به تیم پاداش دلاری داد و من از ایشان و وزیر محترم ورزش و جوانان به خاطر حمایت‌های‌شان ممنونم" می‌آید و ناامید از تمدید قرارداد و برای توجیه برخی اتفاقات و قهرمان نشدن احتمالی مقابل دوربین رسانه‌های خارجی و داخلی به مردم عزیز ایران و شخص وزیر و خیلی‌های دیگر توهین کرده و اتهاماتی بی‌پایه و اساس را به تیم پرسپولیس نسبت می‌دهد تا موفقیت‌های آن را کم ارزش کند. کی روش خوب می‌داند وزارت ورزش بیشترین حمایت را همیشه از تیم کی روش داشته و به همین خاطر می‌گویم سرمربی پرتغالی تیم ملی هم بی‌معرفت است و هم نمک نشناس! او روزی به مسببان و عوامل آوردنش به ایران توهین کرد و بار دیگر هم به مسوولان ورزش کشور و متاسفانه کار را به جایی رسانده که به نوعی پا در زندگی خصوصی و عزت و حرمت ایرانیان گذاشته و باید بداند که یک ایرانی زیر بار مشکلات نه خم می‌شود و نه می‌شکند و نمی‌گذارد هم کسی حرمتش را بشکند. 

پیروانی در ادامه گفت: همه می‌دانید بنده پس از جدایی از تیم ملی تا به امروز سکوت محض اختیار کردم تا حاشیه‌ای ایجاد نشود، خیلی‌ها هم بخاطر آرامش تیم ملی خلاف عقیده و میل‌شان سکوت کردند اما خود این مربی استاد حاشیه‌سازی علیه تیم ملی است. او دارد این فرصت طلایی برای قهرمانی که ماحصل هشت سال هزینه کلان و و فرصت دادن به ایشان و همچنین دور از شرایط آرمانی بودن تیم‌های مدعی فوتبال آسیا است را با خود زنی می‌سوزاند و امروز به جرات می‌گویم هیج فردی نتوانسته به‌اندازه خودش به بخت قهرمانی تیم لطمه بزند. او تمرکز و آرامش را از تیم گرفته و به همه توهین می‌ کند و باید بداند صبر ما ایرانی‌ها هم‌اندازه‌ای دارد و اگر هم مسوولان ارشد ورزش کشور، پیشکسوتان و بسیاری از اصحاب رسانه در قبال حرمت شکنی هایش صبوری کرده‌اند بخاطر منافع ملی و مصلحت تیم ملی بوده. حال خطاب به خودش هم می‌گویم که هرگز یک ایرانی را دست کم نگیرد وباید بداند نجابت و صبوری ایرانی‌ها هم حدی دارد.

پیروانی تاکید کرد: نمی‌دانم او به رغم این همه نارضایتی در همه این سالها و این همه متشنج کردن فضای فوتبال ملی چرا نمی‌رود، شاید هیچ تیم یا کشوری پیدا نمی‌شود که حاضر باشد پول کلان به مربی پروازی بپردازد و توهین هم بشنود. 

 پیروانی در پایان گفت: آرزوی قلبی‌ام این است که تیم ملی ایران قهرمان جام ملت‌ها شود. حیف است این نسل و این بازیکنان لایق و شایسته‌ای که داریم قربانی این حاشیه سازی‌ها و این جنجال‌های خود ساخته مربی تیم‌شان شوند. برای ملی پوشان بهترین روزهای ممکن را در این جام در پیش رو داریم و آن‌ها خود خوب می‌دانند که قلب همه بازیکنان اسبق تیم ملی و هشتاد میلیون ایرانی برای سربلندی بازیکنان با غیرت تیم ملی‌شان می‌تپد. 

یکه‎تازی خودروسازان در فشار به مردم| سایپا شبانه قیمت خودروها را دوباره افزایش داد!+لیست قیمت‌های جدید

واشنگتن‌پست: ایرانیان از خودنمایی بچه‌پولدارها‌ و نوکیسه‌ها در شرایط‌ فشار اقتصادی عصبانی‌اند

فیلم:: تعرض چندین پسر به دو دختر در ائل‌گلی تبریز

کلیدواژه: قهرمان پرورش اندام جهان

منبع این خبر، وبسایت www.saat24.news است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۱۴۳۱۷۲۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • جزئیات قتل زن دوم تهرانی به دست شوهر ورشکسته+ گفتگو با متهم
 • برنده عربستان - ژاپن قهرمان جام است
 • رتبه یک استان اصفهان در داشتن شهرک‌های صنعتی سبز
 • استقلال و پرسپولیس اگر بخواهند با پول توپ جمع کن‌هایشان قهرمان لیگ می‌شوند!
 • سرلشکر رحیم صفوی درگذشت احمد فضائلی را تسلیت گفت
 • اصفهان| ۷۰ درصد استعلام‌ها از محیط زیست برای احداث واحد صنعتی است
 • "قهرمان من کو؟"؛سینمای ایران به دنبال قهرمان!
 • بهشهر قهرمان شانزدهمین دوره جام بین‌المللی کشتی شهید هاشمی‌نژاد شد
 • راهنماي انتخاب لباس عروس مناسب اندامتان
 • شب خونین مشهد با قتل 4 زن و مرد رقم خورد / از سلاخی شدن راننده خودرو با تبر تا قتل زن تتها
 • بخش اعظم مشکلات آموزش و پرورش کمبود اعتبارات است
 • پیروانی: کی‌روش قهرمان برهم زدن اوقات خوش است
 • پیروانی: کی‌روش قهرمان برهم زدن اوقات خوش فوتبال ایران است/ هیچ کشوری پیدا نمی‌شود پول کلان بدهد و توهین هم بشنود
 • کی روش قهرمان بر هم زدن اوقات خوش فوتبال ایران است/ همین مردم خرج قراردادش را می‌دهند
 • عتیقه فروش تبریزی و همشرش به قتل رسیدند
 • مدارس اصفهان 2 هزار مشاور تربیتی نیاز دارد
 • مرگ 3 نفر با گاز بخاری در داران اصفهان
 • سه تن بر اثر انتشار منوکسیدکربن در داران اصفهان جان باختند
 • آمل قهرمان مسابقات مینی بسکتبال مازندران