خبرگزاری میزان- نتایج تحیقات جدید حاکی از آن است که از هر ۵ زن در انگلیس یک نفر مورد آازر جنسی قرار گرفته است و این آمار نشان دهنده عمق این فاجعه در کشور انگلیس است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، نتایج تحقیقات جدید حاکی از آن است که از هر ۵ زن در انگلیس یک نفر مورد آزار جنسی قرار گرفته است و این آمار نشان دهنده عمق این فاجعه در کشور انگلیس است.

 

 

روزنامه گاردین در گزاشی به موضوع آزار جنسی در انگلیس پرداخته و می‌نویسد: بر اساس تحلیل‌های رسمی آمار جرایم خشونت‌بار، از هر ۵ زن در انگلیس و ولز، دست کم یک زن از ۱۶ سال به بعد در زندگی خود با گونه‌ای از آزار جنسی مواجه شده است.

 

در این رابطه: جولان بی‎خانمان‌ها در شهرهای انگلیس

بر اساس آخرین نتایج منتشر شده از «تحقیق جنایت در انگلیس و ولز» حاکی از آن است که حدود ۵۱۰ هزار زن که حدود ۳.۱ درصد از تمامی زنان ۱۶ تا ۵۹ درصد را تشکیل می‌دهند سال ۲۰۱۷ با انواعی از آزار جنسی در انگلیس و ولز مواجه شده‌اند.

 

 

روزنامه گاردین در گزارش خود می‌نویسد: آمار منتشر شده نشان می‌دهد احتمال قرار گرفتن زنان در معرض آزار جنسی شامل لمس ناخواسته از سوی مردان طی ۱۲ ماه گذشته ۵ برابر مردان بوده است.

 

 

اداره آمار ملی انگلیس می‌گوید که میزان آزار جنسی علیه زنان از سال ۲۰۰۵ تاکنون مقدار کمی تغییر یافته است. حدود ۸۰ درصد از قربانیان زار جنسی این موضوع را به پلیس گزارش نداده‌اند.

 

در این رابطه: دسترسی به اطلاعات خصوصی قربانیان آزار جنسی در انگلیس

 

تمرکز اداره آمار ملی انگلیس بر موضوع جنایت‌های خشونت‌بار همچنین نشان می‌دهد که جرایم مرتبط با چاقوکشی در میان افراد ۱۶ تا ۲۴ سال در بالاترین میزان طی ۹ سال اخیر قرار دارد. از از ماه مارس سال ۲۰۱۷ به مدت یک سال ۶۱ مورد قتل با چاقو در انگلیس روی داده که بیشترین میزان از سال ۹-۲۰۰۸ به شمار می‌رود.

 

 

بر اساس گزارش گاردین این آمار همچنین نشان می‌دهد که به طور تقریبی ۴.۳ میلیون زن (۲۶ درصد) و ۲.۴ میلیون مرد (۱۵ درصد) از سن ۱۶ سال به بعد در زندگی خود در معرض انواعی از سوءاستفاده در محیط خانه قرار گرفته‌اند. برآورد‌ها نشان می‌دهند که ۱.۲ میلیون زن (۷.۵ درصد) و ۷۱۳ هزار مرد (۴.۳ درصد) سال گذشته در معرض برخی از انواع سوء استفاده در محیط خانه قرار گرفته‌اند.

 

 

تحلیل اطلاعات اداره آمار ملی انگلیس حاکی از آن است که بیش از ۴۴۳ هزار زن در ۱۲ ماهه منتهی به مارس ۲۰۱۷ دست‌کم یک بار آزار جنسی را تجربه کرده‌اند. در طول همین مدت ۱۴۴ هزار زن در طول همین مدت مورد تجاوز جنسی و یا تلاش برای تجاوز قرار گرفته‌اند.

 

در این رابطه: جوان انگلیسی بعد از تماشای فیلم ضد اخلاقی خواهرش را تکه تکه کرد + فیلم

تحلیل اطلاعات ارائه شده بیانگر آن است که ۱۳۸ هزار مرد نیز در طول سال گذشته و ۶۴۶ هزار مرد نیز از سن ۱۶ سال تاکنون در زندگی خود مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند.

 

انتشار این آمار از سال گذشته و در پی رسوای جنسی «هاروی وینستین»، کارگردان سرشناس هالیوود شدت بیشتری به خود گرفته و تحلیل آمار‌ها حاکی از آن است که زنان در انگلیس یه طور فراگیر عمده قربانیان آزار جنسی هستند.

 

 

در همین حال در ۱۲ ماه منتهی به مارس سال ۲۰۱۷ حدود ۱۲۱ هزار مورد آزار جنسی به پلیس انگلیس گزارش شده است که این آمار نشان دهنده افزایش ۱۴ درصدی آزار‌های جنسی گزارش شده به پلیس است.

آمار خودکشی‌های ثبت شده از سوی پلیس انگلیس که از سوی تحقیق جنایی مورد بررسی قرار گرفته افزایشی ۸ درصدی داشته و به ۷۰۹ مورد رسیده است.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری میزان

خبر بعدی:

کارهایی که بعد رابطه جنسی باید انجام دهید


ممکن است فراموش کنیم چه کارهایی بعد رابطه جنسی لازم است انجام دهیم. مثلا رفتن به دستشویی و بی لباس خوابیدن. این نکات را باید به خاطر بسپارید تا زندگی جنسی شما به سلامت و با تمام سرعت به جلو پیش برود.

کارهایی که بعد رابطه جنسی باید انجام دهید
حتی در 40 سالگی و بعد از آن هنوز هم می توانید بهترین لذت ها را از رابطه جنسی ببرید. از آن گذشته در این سن با وجود تجربه ای که دارید کاملا می دانید چه می خواهید و از تجربه آن خجالت نمی کشید. ولی حتی با وجود تجربه ای که داریم ممکن است فراموش کنیم چه کارهایی بعد رابطه جنسی لازم است انجام دهیم. مثلا رفتن به دستشویی و بی لباس خوابیدن. این نکات را باید به خاطر بسپارید تا زندگی جنسی شما به سلامت و با تمام سرعت به جلو پیش برود.

1 . بعد از رابطه جنسی دستشویی بروید
بعد از رابطه جنسی باید به دستشویی رفته و ادرار کنید. نیازی به عجله نیست و می توانید بعد از کمی استراحت به دستشویی رفته و باکتری اشرشیا کلای E. coli که ممکن است هنگام رابطه مجاری ادراری شما را آلوده کرده باشد را بشویید. با این کار از ابتلای خود به عفونت مجاری ادراری پیشگیری می کنید. التهاب مجاری ادراری تا زمانی که درمان نشود باعث ایجاد درد هنگام رابطه خواهد شد.

2 . بعد از رابطه جنسی احساسات خود را ابراز کنید
بعد از اتمام عشقبازی، زمانی را برای نشان دادن عکس العمل به احساساتی که از رابطه جنسی داشته اید اختصاص دهید. روی جزئیات تمرکز کنید، به یاد بیاورید که واقعا چه چیزی احساسات شما را برانگیخته است. افکارتان را بلافاصله با شریک خود در میان بگذارید. فرصت ندهید که احساساتتان از دست برود. با این حال اگر احساس خوبی از این جلسه رابطه خود نداشتید بهتر است احساسات ناخوشایند خود را رها کنید و حرفی از آن به میان نیاورید و به جای آن شریک خود را در آغوش بکشید. مطالعات نشان داده که این عمل منجر به روابط شادتری در آینده خواهد شد.

3 . پیگیری اختلالات غیر طبیعی
به طور معمول درد در زمان رابطه جنسی اتفاق می افتد. دلایل آن می تواند اسپاسم عضلانی، کمبود روانکاری، یبوست و یا حتی ضربه خوردن اتفاقی به تخمدان باشد. ولی همه دردها عادی نیست به خصوص اگر تکرار شود و مدت زمانی طولانی بعد از رابطه جنسی ادامه داشته باشد . در این صورت باید با پزشک خود مشورت کنید چون ممکن است مشکلی اساسی داشته باشد مانند فیبروئید، کیست رحم یا تخمدان، آندومتریوز یا کج شدن دهانه رحم و یا حتی سرطان.

4 . هنگام شستشو از صابون استفاده نکنید
به یاد داشته باشید که بعد از رابطه جنسی سطح آلت تناسلی خود را با ملایمت شستشو دهید. اغلب باکتری ها از طریق دهان، انگشت یا روان کننده شریک جنسیتان منتقل می شود که میتواند منجر به عفونت مخمری یا باکتریایی شود که به راحتی می توانید با استفاده از لیف حمام و آب خالص آلت تناسلی خود را بشویید. ازمصرف صابون های معطر که پوست ظیف و حساس این ناحیه را تحریک می کند اجتناب نمایید. فقط باید قسمت بیرونی آلت تناسلی خود را از جلو به عقب بشویید. بدنتان روش مخصوصی برای پاکسازی تمام بخش های داخلی بدن واژن دارد که نباید در آن دخالت کنید.

5 . بعد از رابطه جنسی آب ولرم بنوشید
رابطه جنسی مانند دویدن، پیاده روی یا هر ورزش دیگری یک فعالیت بدنی محسوب می شود بنابراین مهم است که بعد از آن زمانی را به آبرسانی به بدن اختصاص دهید. در صورت کم شدن آب بدنتان نه تنها دهان بلکه واژن هم خشک خواهد شد. اگر می توانید آب را کنارتان قرار دهید. بهتر است از نوشیدن بلافاصله آب سرد اجتناب نمایید و در صورت نیاز آب عسل ولرم استفاده کنید.

6 . بعد از رابطه جنسی در وان استراحت کنید
حمام رفتن بعد از رابطه جنسی احساس خوبی به شما می دهد. نشستن در وان نه تنها احساس خوبی به شما می دهد بلکه ناحیه واژن را هم تمیز کرده و به پوستتان آبرسانی می کند. می توانید مقداری روغن هم به آب اضافه کنید. روغن نارگیل فوق بکر یا روغن بچه که برای پوست های حساس باشدف بهترین گزینه ها هستند. یک حمام گرم می تواند به تسکین اندام های ملتهب در اثر رابطه جنسی کمک کند.

7 . بعد از رابطه جنسی یک میان وعده غنی از پروبیوتیک مصرف کنید
رابطه جنسی اغلب باعث گرسنگی می شود. به هر حال مقداری کالری در زمان رابطه سوزانده اید. خوردن میان وعده از غنی از پروبیوتیک مثل کامبوچا و کیمچی یا ماست می تواند باکتری های خوب واژن را جایگزین کند. همچنین احتمال ابتلا به عفونت مخمری یا باکتریایی واژن را کاهش دهد.

8 .بعد از رابطه جنسی بدون لباس بخوابید
وقتی به کارهایی که باید بعد از رابطه جنسی انجام دهید فکر میکنید، بدون لباس خوابید را فراموش نکنید. این کار احتمال ابتلا به عفونت مجاری ادراری یا عفونت های باکتریایی و مخمری را در شما کاهش می دهد. اگر خیلی خجالت می کشید می توانید از یک زیرشلوای نخی که امکان عبور هوای مناسب داشته باشد استفاده کنید.

چه کارهایی نباید بعد از رابطه جنسی انجام دهید

بعد از رابطه جنسی از دستمال مرطوب استفاده نکنید
دستمال مرطوب پر از مواد شیمیایی، خشبوکننده ها، گلیسرین و سایر روغن هاست. این مواد می توانند باعث تحریک ناحیه واژن شما شوند. به خصوص بعد از رابطه جنسی که ناحیه آلت شما حساس تر شده است. استفاه از دستمال مرطوب می تواند باعث خشکی، خارش، حساسیت و التهاب ناحیه تناسلی شما شود.

با لباس خواب های شیک و زیبا که مخصوص رابطه جنسی هستند نخوابید
یکی از مهم ترین مواردی که باید به خاطر داشته باشید این است که با لباس های شیک و جذاب که برای رابطه جنسی استفاده می شوند به هیچ عنوان نخوابید. اغلب این لباس ها از پارچه هایی ساخته شده اند که رطوبت را نگه می دارند. به خصوص لباس هایی که از الیاف مصنوعی و پلی استر ساخته شده اند. این الیاف اجازه عبور هوا از ناحیه واژن را نمی دهند که می تواند منجر به ایجاد عفونت مخمری شود. یا از لباس های نخی بعد از رابطه استفاده کنید یا این که بدون لباس بخوابید.   منبع: سیمرغ

ماجرای هاله نور احمدی‌نژاد چه بود؟ آیا محسن رضایی مالبرو وارد می‎کرد؟ سلطان قیر و شکر چه کسانی هستند؟ پرونده فساد 3 هزارمیلیاردی و بابک زنجانی چگونه افشا شد؟

تجمع مردم در اعتراض به خودروسازان+فیلم

تعطیلی مدارس یکشنبه ۳۰ دی ۹۷

کلیدواژه: انگلیس آزار جنسی رسوایی جنسی تجاوز جنسی در انگلیس

منبع این خبر، وبسایت www.mizanonline.com است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۱۴۳۶۹۲۰ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • آمار بالای قتل و خشونت تسلیحاتی در آمریکا؛ جولان افراد مسلح و تشدید ناامنی در آمریکا
 • زیاده روی در رابطه جنسی چه عوارضی دارد؟
 • فواید رابطه جنسی بیشتر برای سلامت بدن
 • جذاب ترین رفتارهای جنسی برای مردان و زنان در رابطه جنسی کدام است؟
 • ۵ علت اصلی بی میلی زنان به رابطه جنسی
 • رشد اقتصاد هند در سال 2019 از انگلیس پیشی می گیرد
 • کدام رفتار جنسی برای مردان و زنان در رابطه جنسی جذاب تر است؟
 • مهندسی خشونت
 • هشدار سازمان ملل درباره افزایش خشونت‌ها در میانمار
 • کارنامه انقلاب در دیار نخل و دریا
 • پرداحتن به حقوق کودکان همچنان خط قرمز است
 • تظاهرات زنان انگلیس در اعتراض به تبعیض جنسیتی
 • پیش بینی خشونت بیشتر در فرانسه
 • زنان انگلیس در اعتراض به تبعیض جنسیتی تظاهرات کردند
 • اختلال هویت جنسی چیست؟
 • پویش منع خشونت علیه زنان در همدان راه اندازی شد
 • 1000 مورد آزار جنسی کودکان تنها در 4 ماه!
 • تولید جهانی گاز بالاترین رشد را طی یک دهه گذشته تجربه کرد
 • چرا خانم‌ها هنگام رابطه جنسی دوست دارند چراغ خاموش باشد