به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران روز جمعه با انجام ۳ دیدار در شهر‌های مختلف پیگیری می‌شود و مابقی بازی‌های این هفته در روز‌های شنبه، یکشنبه و چهارشنبه برگزار خواهد شد.

همچنین دیدار استقلال و پدیده که قرار بود روز جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار شود به علت حضور مهمانان خارجی جهت شرکت در فینال لیگ قهرمانان آسیا به روز دیگری موکول شد.

بازی سرخپوشان پایتخت در هفته دوازدهم هم به علت حضور آن‌ها در فینال لیگ قهرمانان آسیا هم به تعویق افتاد. علاوه بر این، بازی معوقه سپاهان و سایپا از هفته یازدهم لیگ برتر روز جمعه برگزار می‌شود.

نساجی مازندران- استقلال خوزستان/ ورزشگاه شهیدوطنی ساعت ۱۵

تیم فوتبال نساجی مازندران هفته گذشته با نتیجه ۳ بر صفر برابر تیم پدیده مشهد شکست سنگینی را متحمل شد و با ۸ امتیاز در جایگاه چهاردهم قرار گرفت. شاگردان جواد نکونام قصد دارند با حمایت هواداران خود شکست هفته قبل برابر آبی پوشان اهوازی جبران کنند و وضعیت خود را در جدول رده بندی بهبود ببخشند.

استقلال خوزستان هفته گذشته در دربی جنوبی‌ها برابر تیم نفت مسجد سلیمان شکست خورد و با ۱۰ امتیاز در جایگاه سیزدهم قرار گرفت.

هر ۲ تیم وضعیت مناسبی در لیگ برتر ندارند و به پیروزی در این بازی نیاز مبرم دارند. باید دید کدامیک ۳ امتیاز حساس این بازی را بدست می‌آورند؟

پارس جنوبی جم- پیکان/ ورزشگاه تختی جم ساعت ۱۵:۳۰

تیم پارس جنوبی جم هفته گذشته برابر تیم سپیدرود رشت قعر نشین لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر شکست خورد و با ۱۳ امتیاز در جایگاه هشتم قرار گرفت. این تیم جنوبی قصد دارد از امتیاز میزبانی خود در این بازی استفاده کند و شکست هفته قبل را جبران کند، اما کار سختی برابر شاگردان جلالی دارد.

تیم پیکان هم هفته گذشته در ورزشگاه خانگی اش برابر تراکتورسازی شکست خورد و با ۱۶ امتیاز در جایگاه پنجم قرار گرفت. این تیم برای جبران شکست هفته قبل به مصاف پارس جنوبی جم می‌رود تا همچنان در کورس رقابت با تیم‌های بالا نشین بماند.

۲ تیم مدتی پیش در جام حذفی به مصاف یکدیگر رفته بودند که تیم پارس جنوبی توانست شاگردان جلالی را شکست بدهد و به مرحله بعد این رقابت‌ها راه یابد. تیم پیکان برای جبران آن شکست به جم می‌رود تا علاوه بر انتقام گیری بتواند ۳ امتیاز شیرین این بازی را به اندوخته‌های خود اضافه کند.

مسئولان تیم پارس جنوبی جم با رایگان کردن تماشای این بازی امیدوارند ورزشگاه تختی جم روز جمعه مملو از تماشاگر شود تا تیمشان با حمایت هواداران یک نتیجه خوب را رقم بزند.

تراکتورسازی تبریز- ذوب آهن اصفهان/ ورزشگاه یادگار امام تبریز ساعت ۱۵:۳۰

سرخپوشان تبریزی هفته گذشته توانستند در خارج از خانه یک پیروزی دلنشین برابر پیکان بدست آورند و با ۱۹ امتیاز در جایگاه سوم قرار بگیرند. آن‌ها با روحیه بالا به مصاف شاگردان نمازی می‌روند تا با کسب ۳ امتیاز روند رو به رشد خود را در لیگ برتر ادامه بدهند.

مالک باشگاه تراکتورسازی تماشای این بازی را رایگان اعلام کرد تا پرشور‌های تبریزی سکو‌های ورزشگاه یادگار امام تبریز را در روز جمعه پر کنند و به تشویق تیم محبوب خود بپردازنند.

علیرضا نقی زاده هافبک تراکتورسازی که چند روز پیش به علت داشتن سنگ کلیه مورد عمل جراحی قرار گرفته بود به دیدار تیمش برابر ذوب آهن اصفهان نمی‌رسد. همچنین اشکان دژاگه بازیکن ملی پوش تراکتورسازی که زیر نظر پزشکان تیم ملی مداوا می‌شود قادر به همراهی سرخپوشان تبریزی در این بازی نیست.

احسان پهلوان، دانیال اسماعیلی فر و مهدی مهدی پور بازیکنان سرباز تراکتورسازی هم انگیزه زیادی برای رویارویی با تیم سابق خود در روز جمعه دارند تا توانایی خود را به کادرفنی ذوب آهن نشان بدهند.

آنتونی استوکس مهاجم تراکتورسازی با ۸ گل زده در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار دارد. او قصد دارد با گلزنی مقابل ذوب آهن اجازه ندهد دیگر رقیبانش به صدر جدول گلزنان لیگ برتر برسند.

تیم فوتبال ذوب آهن در فصل اخیر نتوانسته است انتظار هواداران خود را برآورده کند و از ۱۰ بازی فقط ۲ پیروزی خارج از خانه کسب کرده است. شاگردان نمازی قصد دارند با پیروزی برابر تراکتورسازی جبران مافات کنند، اما کار سختی مقابل هواداران پرشور تبریزی پیش رو دارند.

دیدار تیم ذوب آهن برابر تیم پرسپولیس در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر به علت حضور سرخپوشان پایتخت در فینال لیگ قهرمانان آسیا برگزار نشد و قرار است این بازی در روز دیگری انجام شود. هم اکنون این تیم اصفهانی با ۱۰ بازی و کسب ۱۱ امتیاز در جایگاه نهم قرار دارد.

نژاد مهدی مدافع تیم ذوب آهن هم به دلیل پاره شدن عضله همسترینگ بازی مقابل تراکتورسازی را از دست داد.

سپاهان- سایپا/ ورزشگاه نقش جهان ساعت ۱۶:۳۰

بازی معوقه هفته یازدهم لیگ برتر میان تیم‌های فوتبال سپاهان و سایپا روز جمعه در ورزشگاه نقش جهان برگزار می‌شود.

زردپوشان اصفهانی با هدایت امیرقلعه نویی نتایج خوبی در لیگ برتر گرفتند و با ۱۰ بازی و کسب ۲۲ امتیاز در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار دارند. آن‌ها قصد دارند با حمایت هواداران پرشور خود از سد نارنجی پوشان سایپا عبور کنند تا از کورس رقابت با پدیده در صدر جدول عقب نیافتند.

تیم فوتبال سپاهان در حالی باید به مصاف تیم سایپا برود که کیانی، پورقاز و محمدی به علت محرومیت و ایرانپوریان، سرلک و نویدکیا به دلیل مصدومیت نمی‌توانند این تیم را در این بازی همراهی کنند، اما سایر نفرات می‌توانند زردپوشان اصفهانی را در بازی روز جمعه همراهی کنند.

همچنین چند روز پیش حسین کفعمی از سوی مدیر عامل کارخانه فولاد مبارکه اصفهان به عنوان عضو هیئت مدیره باشگاه سپاهان انتخاب شد، اما به علت حاشیه‌های به وجود آمده خیلی زود از سمتش استعفا کرد.

نارنجی پوشان سایپا با انجام ۱۰ بازی و کسب ۱۵ امتیاز در جایگاه هفتم قرار دارند. آن‌ها قصد دارند با برد برابر زرد پوشان اصفهانی جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا دهند، اما کار سختی در نصف جهان پیش رو دارند.

شاگردان علی دایی در جام حذفی توانستند در ضربات پنالتی از سد آبی پوشان پایتخت عبور کنند و به مرحله بعد این رقابت‌ها راه یابند، بنابراین آن‌ها با روحیه بالا به مصاف تیم سپاهان می‌روند.

جدال قلعه نویی و علی دایی در ورزشگاه نقش جهان به جذابیت این بازی می‌افزاید.

فولاد خوزستان- سپیدرودرشت/ روز شنبه ساعت ۱۵:۳۰

بازی 2 تیم فوتبال فولاد خوزستان و سپیدرودرشت روز شنبه ساعت ۱۵:۳۰ برگزار می‌شود. تیم فولاد خوزستان هفته گذشته در دربی اهواز برابر تیم صنعت نفت آبادان به تساوی بدون گل دست یافت و با ۱۱ امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار گرفت.

این تیم اهوازی قصد دارد با حمایت هواداران خونگرم خود از سد تیم سپیدرود رشت عبور کند تا چند پله در جدول رده بندی صعود کند.

تیم سپیدرود رشت که امسال به لیگ برتر آمده است در وضعیت بحرانی قرار دارد و با ۶ امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار دارد.

این تیم شمالی با هدایت علی کریمی قصد دارد با برد برابر تیم فولاد خوزستان دست پر از اهواز برگردد، اما کار سختی در برابر هواداران خونگرم اهوازی پیش رو دارد.

تیم سپیدرود رشت هفته گذشته با برتری برابر تیم پارس جنوبی جم اولین برد خود را در لیگ برتر با حضور هواداران شمالی جشن گرفت و این تیم قصد دارد دومین پیروزی خود را در لیگ برتر در اهواز بدست آورد تا از ته جدول فرار کند.

نفت مسجد سلیمان- صنعت نفت آبادان/ روز یکشنبه ساعت ۱۶:۴۵

تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان هفته گذشته در دربی اهواز با نتیجه ۲ بر یک از سد آبی پوشان اهوازی عبور کرد و با ۷ امتیاز در جایگاه پانزدهم جدول قرار دارد.

تیم مسجد سلیمان هفته گذشته سرانجام اولین پیروزی را در لیگ برتر کسب کرد و اکنون قصد دارد با حضور هواداران خود دومین پیروزی را در لیگ برتر جشن بگیرد، اما کار سختی برابر برزیل ایران پیش رو دارد.

میلاد فراهانی دروازه بان تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان چند روز پیش با مرزبان سرمربی این تیم درگیری لفظی کرد و قراردادش را به صورت توافقی با این باشگاه فسخ کرد. البته مرزبان مدعی شده که درگیری بین او و فراهانی صورت نگرفته است و فقط صحبتی درباره مطالبات بین این ۲ نفر انجام شده است و حتی قرار بود که فراهانی دروازه بان نفتی‌ها در بازی با استقلال خوزستان باشد، اما او ساک خود را برمی دارد و به خانه می‌رود.

حبیب فر عباسی با جدایی فراهانی، دروازه بان تیم نفت مسجد سلیمان در بازی با تیم صنعت نفت آبادان خواهد بود.

گفتنی است بازی تیم فوتبال سایپا برابر ماشین سازی تبریز در چارچوب هفته دوازدهم هم روز چهارشنبه ۲۳ آبان ماه در ورزشگاه پاس قوامین تهران برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید: کمیته انضباطی نفتی‌ها را نقره داغ کرد اسامی محرومان هفته دهم لیگ برتر فوتبال اعلام شد سود کلان حامی مالی پرسپولیس از فروش پیراهن

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران

خبر بعدی:

برنامه نیم فصل دوم هجدهمین دوره لیگ برتر اعلام شد

کمیته مسابقات برنامه نیم فصل دوم هجدهمین دوره لیگ برتر باشگاه های کشور در فصل ۹۸-۹۷ را اعلام کرد.

به "ورزش سه" به نقل از  روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه نیم فصل دوم مسابقات هجدهمین دوره لیگ برتر به شرح زیر است:

 

هفته شانزدهم 


گرامیداشت دهه مبارک فجر و روز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران   


دوشنبه ۱۵ بهمن ۹۷

پارس جنوبی جم- فولاد خوزستان – ساعت ۱۶:۰۰ – ورزشگاه تختی جم بوشهر
استقلال خوزستان – ماشین سازی تبریز – ساعت ۱۶:۰۰ – ورزشگاه غدیر اهواز


سه شنبه ۱۶ بهمن ۹۷

 

سپیدرود رشت- سایپا تهران – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
صنعت نفت آبادان- فولاد مبارکه سپاهان – ساعت ۱۶- ورزشگاه تختی آبادان
ذوب‌آهن اصفهان - نساجی مازندران – ساعت۱۸:۱۵ – ورزشگاه فولاد شهر اصفهان


چهارشنبه ۱۷ بهمن ۹۷

 

تراکتورسازی تبریز - نفت مسجدسلیمان – ساعت۱۵:۳۰ – ورزشگاه یادگارامام تبریز
پرسپولیس تهران- پدیده مشهد – ساعت ۱۷– ورزشگاه آزادی تهران


پنجشنبه  ۱۸ بهمن ۹۷

 

پیکان تهران- استقلال تهران – ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه شهدا شهر قدس تهران

هفته هفدهم


بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن و گرامیداشت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) 


یکشنبه ۲۱ بهمن ۹۷

 

ماشین سازی تبریز- صنعت نفت آبادان – ساعت ۱۵– ورزشگاه بنیان دیزل تبریز
پدیده مشهد- استقلال خوزستان – ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد
نساجی مازندران – تراکتورسازی تبریز – ساعت ۱۷ – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
فولاد خوزستان- پرسپولیس – ساعت ۱۷ - ورزشگاه غدیراهواز
فولادمبارکه سپاهان- سپیدرودرشت– ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه نقش جهان اصفهان


سه شنبه ۲۳ بهمن ۹۷ 

 

نفت مسجدسلیمان - پارس جنوبی جم– ساعت ۱۷:۱۵ – ورزشگاه شهید بهنام محمدی خوزستان


یکشنبه ۵ اسفند ۹۷

 

استقلال تهران - ذوب‌آهن اصفهان– ساعت ۱۸:۳۰ - ورزشگاه آزادی تهران


سایپا تهران - پیکان تهران – ورزشگاه شهدا شهر قدس/  تاریخ و ساعت برگزاری متعاقبأ اعلام می شود. به علت حضور تیم سایپا در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا زمان این دیدار متعاقبا اعلام می شود.هفته هجدهم
گرامیداشت شهدای چوار


پنجشنبه ۲۵ بهمن ۹۷

 

سپیدرود رشت- ماشین سازی تبریز – ساعت ۱۶ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
پرسپولیس- استقلال خوزستان – ساعت ۱۶ – ورزشگاه آزادی تهران
صنعت نفت آبادان- پدیده مشهد – ساعت ۱۷:۳۰– ورزشگاه تختی آبادان


جمعه ۲۶ بهمن ۹۷

 

تراکتورسازی تبریز- استقلال تهران– ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه یادگارامام تبریز

پیکان تهران– فولاد مبارکه سپاهان– ساعت ۱۶ – ورزشگاه شهدا شهر قدس تهران


شنبه ۲۷ بهمن ۹۷

 

پارس جنوبی جم- نساجی مازندران– ساعت ۱۶ – ورزشگاه تختی جم بوشهر


یکشنبه  ۲۸ بهمن ۹۷

 

فولاد خوزستان- نفت مسجدسلیمان– ساعت ۱۶ – ورزشگاه غدیر اهواز


ذوب‌آهن اصفهان- سایپا تهران - ورزشگاه فولاد شهر اصفهان / تاریخ و ساعت برگزاری متعاقبأ اعلام می شود. با توجه به حضور تیم ذوب آهن و سایپا در مرحله حذفی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا زمان دیدار این دو تیم متعاقبا اعلام می گردد.

هفته نوزدهم


بزرگداشت روز تکریم از مادران و همسران شهدا


چهارشنبه اول اسفند ۹۷

 

استقلال تهران- پارس جنوبی جم– ساعت ۱۸:۳۰ – ورزشگاه آزادی تهران


جمعه ۳ اسفند ۹۷

 

پدیده مشهد-  سپیدرود رشت - ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه  امام رضا(ع) مشهد
نساجی مازندران - فولاد خوزستان- ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه  شهید وطنی قائمشهر
ماشین سازی تبریز- پیکان تهران- ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه  بنیان دیزل تبریز
استقلال خوزستان- صنعت نفت آبادان– ساعت ۱۶ – ورزشگاه غدیر اهواز


شنبه ۴ اسفند ۹۷

 

نفت مسجدسلیمان- پرسپولیس تهران– ساعت ۱۸:۳۰ – ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان


یکشنبه ۵ اسفند ۹۷

 

سایپا  تهران- تراکتورسازی تبریز– ساعت ۱۶ – ورزشگاه شهداء شهر قدس


فولاد مبارکه سپاهان - ذوب‌آهن اصفهان - ورزشگاه نقش جهان اصفهان زمان این مسابقه متعاقبا اعلام می شود. با توجه به حضور تیم ذوب آهن در مسابقات مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا زمان این مسابقه متعاقبا اعلام می گردد.

هفته بیستم

 

بزرگداشت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و  روز زن، و گرامیداشت  سالگرد شهادت مهدی رضایی مجد و روز امور تربیتی و تربیت اسلامی 


پنجشنبه ۹ اسفند ۹۷

 

فولاد خوزستان- استقلال تهران – ساعت ۱۶ – ورزشگاه غدیر اهواز
پارس جنوبی جم- سایپا تهران– ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه تختی جم بوشهر
ذوب‌آهن اصفهان- ماشین سازی تبریز– ساعت ۱۸:۳۰ – ورزشگاه فولاد شهر فولادشهر اصفهان
پرسپولیس - صنعت نفت آبادان– ساعت ۱۸:۳۰ – ورزشگاه آزادی تهران


جمعه ۱۰ اسفند ۹۷

 

تراکتورسازی تبریز- فولاد مبارکه سپاهان– ساعت ۱۶ – ورزشگاه یادگار امام تبریز
پیکان تهران- پدیده مشهد– ساعت ۱۶ – ورزشگاه شهداء شهر قدس
سپیدرود رشت- استقلال خوزستان– ساعت ۱۶ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
نفت مسجدسلیمان- نساجی مازندران – ساعت ۱۶:۳۰  – ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان

 

هفته بیست و یکم

گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت امام محمدباقر(ع) و بزرگداشت روز درختکاری


پنجشنبه ۱۶ اسفند ۹۷

 

ماشین سازی تبریز – تراکتورسازی تبریز– ساعت ۱۵ – ورزشگاه بنیان دیزل تبریز
سایپا تهران- فولادخوزستان– ساعت ۱۶ – ورزشگاه شهداء شهر قدس
استقلال خوزستان- پیکان تهران– ساعت ۱۶:۳۰  – ورزشگاه غدیر اهواز
پدیده مشهد - ذوب‌آهن اصفهان – ساعت ۱۷– ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد


جمعه ۱۷ اسفند ۹۷

 

نساجی  مازندران- پرسپولیس تهران– ساعت ۱۶ – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
صنعت نفت آبادان- سپیدرود رشت– ساعت ۱۶:۳۰  – ورزشگاه تختی آبادان
فولاد مبارکه سپاهان - پارس جنوبی جم – ساعت ۱۷:۳۰  – ورزشگاه نقش جهان اصفهان
استقلال تهران- نفت مسجدسلیمان– ساعت ۱۸:۳۰  – ورزشگاه آزادی تهران

 

هفته بیست و دوم

 

گرامیداشت ولادت با سعادت امام جواد (ع) و سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی


جمعه ۲۴ اسفند ۹۷

 

تراکتورسازی تبریز- پدیده مشهد– ساعت ۱۶ – ورزشگاه یادگار امام تبریز
پیکان تهران - صنعت نفت آبادان – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهداء شهر قدس
پارس جنوبی جم- ماشین سازی تبریز – ساعت ۱۷:۴۵ – ورزشگاه تختی جم
فولاد خوزستان- فولاد مبارکه سپاهان – ساعت ۱۷:۵۰– ورزشگاه غدیر اهواز


شنبه ۲۵ اسفند  ۹۷

 

سپیدرود رشت- پرسپولیس تهران– ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
نفت مسجدسلیمان-سایپا تهران– ساعت ۱۷:۴۵  – ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
ذوب‌آهن اصفهان - استقلال خوزستان – ساعت ۱۸:۳۵ – ورزشگاه فولاد شهرفولادشهر
استقلال تهران- نساجی مازندران – ساعت ۱۹– ورزشگاه آزادی تهران


در صورت عدم تشکیل اردوی تیم ملی بزرگسالان، دیدار تیم های سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران به جای شنبه ۲۵ اسفند روز یکشنبه ۲۶ اسفند ۹۷ برگزار می شود.

هفته بیست و سوم


گرامیداشت نوروز و بهار طبیعت


پنجشنبه ۸ فروردین ۹۸

 

سپیدرود رشت- پیکان تهران– ساعت ۱۷:۴۵ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
سایپا تهران- نساجی مازندران– ساعت ۱۷:۴۵ – ورزشگاه شهداء شهر قدس
صنعت نفت آبادن- ذوب‌آهن اصفهان– ساعت ۱۹ – ورزشگاه تختی آبادان


جمعه ۹ فروردین ۹۸

 

ماشین سازی تبریز- فولاد خوزستان– ساعت ۱۷ – ورزشگاه بنیان دیزل تبریز
پدیده مشهد- پارس جنوبی جم– ساعت ۱۷ – ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد
فولاد مبارکه سپاهان - نفت مسجدسلیمان – ساعت ۱۹ – ورزشگاه نقش جهان اصفهان


شنبه ۱۰ فروردین ۹۸

 

پرسپولیس- استقلال تهران– ساعت ۱۷ – ورزشگاه آزادی تهران
استقلال خوزستان - تراکتورسازی تبریز– ساعت ۱۹ – ورزشگاه غدیر اهواز

هفته بیست و چهارم


گرامیداشت مبعث حضرت رسول اکرم (ص)


چهارشنبه ۱۴ فروردین ۹۸

 

استقلال تهران- سایپا تهران– ساعت ۱۷:۴۵ – ورزشگاه آزادی تهران
ذوب‌آهن اصفهان- سپیدرود رشت– ساعت ۱۹:۴۵– ورزشگاه فولاد شهر فولادشهر


پنجشنبه ۱۵ فروردین ۹۸

 

پیکان تهران- پرسپولیس تهران– ساعت ۱۷:۴۵ – ورزشگاه شهداء شهر قدس
نفت مسجدسلیمان- ماشین سازی تبریز– ساعت ۱۹– ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان


جمعه ۱۶ فروردین ۹۸

 

تراکتورسازی تبریز- صنعت نفت آبادان– ساعت ۱۷ – ورزشگاه یادگار امام تبریز
پارس جنوبی جم- استقلال خوزستان– ساعت ۱۷:۴۵ – ورزشگاه تختی جم
نساجی مازندران- فولاد مبارکه سپاهان – ساعت ۱۷:۴۵ – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
فولاد خوزستان- پدیده مشهد– ساعت ۱۹– ورزشگاه غدیر اهواز

 

هفته بیست و پنجم


گرامیداشت ولادت با سعادت امام زین العابدین(ع) و بزرگداشت روز جانباز و ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) 


پنجشنبه ۲۲ فروردین ۹۸

 

ماشین سازی تبریز- نساجی مازندران– ساعت ۱۸ – ورزشگاه بنیان دیزل تبریز
استقلال خوزستان - فولاد خوزستان – ساعت۱۹– ورزشگاه غدیر اهواز


جمعه ۲۳ فروردین ۹۸

 

سپیدرود رشت- تراکتورسازی تبریز – ساعت ۱۸ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
پدیده مشهد- نفت مسجدسلیمان – ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد
فولاد مبارکه سپاهان – استقلال تهران – ساعت ۱۷:۴۵ -  ورزشگاه نقش جهان اصفهان
صنعت نفت آبادان - پارس جنوبی جم – ساعت۱۹– ورزشگاه تختی آبادان


شنبه ۲۴ فروردین ۹۸

 

پیکان تهران-  ذوب آهن اصفهان– ساعت۱۹– ورزشگاه شهداء شهر قدس
پرسپولیس- سایپا تهران– ساعت۱۹– ورزشگاه آزادی تهران

 

هفته بیست و ششم


گرامیداشت ولادت حضرت قائم(عج) و بزرگداشت روز ارتش و نیروی زمینی جمهوری اسلامی ایران


چهارشنبه ۲۸ فروردین ۹۸

 

ذوب‌آهن اصفهان- پرسپولیس تهران – ساعت ۱۸ – ورزشگاه فولاد شهر فولادشهر
استقلال تهران – ماشین سازی تبریز– ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه آزادی تهران


پنجشنبه ۲۹ فروردین ۹۸

 

سایپا تهران- فولاد مبارکه سپاهان– ساعت ۱۹ – ورزشگاه شهداء شهر قدس
نفت مسجدسلیمان- استقلال خوزستان– ساعت ۱۹:۱۵ – ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان


جمعه ۳۰ فروردین ۹۸

 

تراکتورسازی تبریز- پیکان تهران– ساعت ۱۸ – ورزشگاه یادگار امام تبریز
پارس جنوبی جم- سپیدرود رشت– ساعت ۱۹– ورزشگاه تختی جم
نساجی مازندران- پدیده مشهد – ساعت ۱۹ – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
فولاد خوزستان- صنعت نفت آبادان– ساعت ۱۹:۱۵ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

 

هفته بیست و هفتم


گرامیداشت روز ملی خلیج فارس


پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۹۸

 

پیکان تهران- پارس جنوبی جم– ساعت ۱۸ – ورزشگاه شهداء شهر قدس
استقلال خوزستان - نساجی مازندران– ساعت ۱۹:۱۵ – ورزشگاه غدیر اهواز


جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸

 

پدیده مشهد- استقلال تهران – ساعت ۱۷:۳۰ – ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد
سپیدرود رشت - فولاد خوزستان – ساعت ۱۸:۱۵ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
ذوب‌آهن اصفهان-  تراکتورسازی تبریز– ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه فولاد شهر فولادشهر
پرسپولیس-  فولاد مبارکه سپاهان– ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه آزادی تهران


شنبه ۷ اردیبهشت ۹۸

 

صنعت نفت آبادان- نفت مسجدسلیمان – ساعت ۱۹:۱۵ – ورزشگاه تختی آبادان


یکشنبه ۸ اردیبهشت ۹۸

 

ماشین سازی تبریز-  سایپا تهران – ساعت ۱۸ – ورزشگاه بنیان دیزل تبریز

 

هفته بیست و هشتم

 

گرامیداشت روز معلم و بزرگداشت شهادت استاد مرتضی مطهری 


چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۸

 

تراکتورسازی تبریز-  پرسپولیس – ساعت ۱۸– ورزشگاه یادگار امام تبریز
استقلال تهران- استقلال خوزستان – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه آزادی تهران


پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۸

 

سایپا تهران-پدیده مشهد– ساعت ۱۹:۱۵ – ورزشگاه شهداء شهر قدس
فولاد خوزستان-  پیکان تهران– ساعت ۱۹:۱۵ – ورزشگاه غدیر اهواز
پارس جنوبی جم- ذوب‌آهن اصفهان– ساعت ۱۹:۳۰ – ورزشگاه تختی جم


جمعه ۱۳ اردیبهشت ۹۸

 

فولاد مبارکه سپاهان – ماشین سازی تبریز – ساعت ۱۹:۱۵ – ورزشگاه نقش جهان اصفهان
نساجی مازندران- صنعت نفت آبادان– ساعت ۱۹:۱۵ – ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
نفت مسجدسلیمان-  سپیدرود رشت– ساعت ۱۹:۱۵ – ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان

هفته بیست و نهم


گرامیداشت روزهلال احمر


شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۸

 

پرسپولیس تهران– ماشین سازی تبریز- ساعت ۲۱ ورزشگاه آزادی تهران
سپیدرود رشت- نساجی مازندران- ساعت ۲۱ ورزشگاه سردار جنگل رشت
ذوب‌آهن اصفهان- فولاد خوزستان- ساعت ۲۱ ورزشگاه فولاد شهر فولادشهر
پدیده مشهد- فولاد مبارکه سپاهان - ساعت ۲۱ ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد
تراکتورسازی تبریز- پارس جنوبی جم - ساعت ۲۱ ورزشگاه یادگار امام تبریز
استقلال خوزستان- سایپا تهران- ساعت ۲۱ ورزشگاه غدیر اهواز
پیکان تهران – نفت مسجدسلیمان- ساعت ۲۱ ورزشگاه شهداء شهر قدس
صنعت نفت آبادان- استقلال تهران - ساعت ۲۱ ورزشگاه تختی آبادان


در صورت عدم صعود سایپا و ذوب آهن اصفهان به مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا تمامی دیدارهای این هفته در روز جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸ برگزار می شود.

 

هفته سی ام


گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی


پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۸

 

استقلال تهران - سپیدرود رشت- ساعت ۲۱ ورزشگاه آزادی تهران
ماشین سازی تبریز- پدیده مشهد- ساعت ۲۱ ورزشگاه بنیان دیزل تبریز
سایپا تهران -صنعت نفت آبادان- ساعت ۲۱ ورزشگاه شهداء شهر قدس
نفت مسجدسلیمان - ذوب‌آهن اصفهان- ساعت ۲۱ ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
فولاد مبارکه سپاهان - استقلال خوزستان - ساعت ۲۱ ورزشگاه نقش جهان اصفهان
نساجی مازندران- پیکان تهران - ساعت ۲۱ ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
فولاد خوزستان – تراکتورسازی تبریز- ساعت ۲۱ ورزشگاه غدیر اهواز
پارس جنوبی جم - پرسپولیس تهران- ساعت ۲۱ ورزشگاه تختی جم

ماجرای هاله نور احمدی‌نژاد چه بود؟ آیا محسن رضایی مالبرو وارد می‎کرد؟ سلطان قیر و شکر چه کسانی هستند؟ پرونده فساد 3 هزارمیلیاردی و بابک زنجانی چگونه افشا شد؟

تجمع مردم در اعتراض به خودروسازان+فیلم

تعطیلی مدارس یکشنبه ۳۰ دی ۹۷

کلیدواژه: لیگ برتر فوتبال اخبار ورزشی

منبع این خبر، وبسایت www.yjc.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۱۴۳۶۹۳۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • اعلام برنامه نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتبال
 • میزبانی پتروشیمی و شیمیدر در هفته یازدهم لیگ برتر بسکتبال
 • برنامه کامل نیم‌فصل دوم لیگ برتر
 • اعلام برنامه دور برگشت لیگ برتر؛ زمان شهرآورد اصفهان مشخص نشد
 • اعلام برنامه نيم فصل دوم هجدهمين دوره ليگ برتر؛ دربي در نوروز!
 • برنامه نیم فصل دوم لیگ برتر مشخص شد+جزئیات
 • اعلام برنامه نیم فصل هجدهمین دوره لیگ برتر؛ دربی پایتخت ۱۰ فروردین ۹۸
 • تقابل عیدانه سرخابی‌ها/ دربی استقلال و پرسپولیس دهم فروردین برگزار خواهد شد
 • برنامه نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال اعلام شد
 • اعلام برنامه کامل نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال
 • برنامه نیم فصل دوم لیگ برتر اعلام شد؛ دربی تهران، 10 فروردین
 • اعلام برنامه نیم فصل دوم لیگ برتر/ داربی برگشت، ۱۰ فروردین
 • برنامه کامل نیم فصل دوم لیگ برتر اعلام شد
 • اعلام برنامه نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتبال/ دربی ۱۰ فروردین برگزار می‌شود
 • اعلام برنامه نیم‌فصل دوم لیگ برتر/ عید فوتبالی با برگزاری دربی تهران در روز ۱۰ فروردین
 • مجوز دولت پاکستان به ژنرال راحيل شريف
 • بذرپاش: کشور بیش از ژنرال نیازمند مدیریت علمی است
 • نتايج ديدار هاي هفته هفتم ليگ برتر فوتبال بانوان
 • سرباز عراقی ژنرال آمریکایی را تحقیر کرد