به گزارش ایلنا، اتحادیه فوتبال انگلیس پیر امریک اوبامیانگ را به عنوان بهترین بازیکن ماه اکتبر انتخاب کرد.

اوبامیانگ در 3 بازی 5 گل به ثمر رساند و یکی از بهترین بازیکنان آرسنال فوق العاده این روزها است.

وی با پشت سر گذاشتن دیگر نامزدهای لیست برترین بازیکن این ماه چون بارکلی(چلسی)، فرناندینیو(منچسترسیتی)، مارسیال(منچستریونایتد)، رایان (برایتون) و ویسلون (بورنموث) به این افتخار رسید.

منبع: ایلنا

خبر بعدی:

اولین پنج شنبه بهمن ماه با فیلم های تلویزیون

خبرگزاری میزان- فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «شیار ۱۴۳»، «دخترک جسور»، «پاک باخته»، «زیر درخت هلو»، «راه طولانی خانه»، «حس دلتنگی»، «لوراکس»، «زمانی برای ماندن»، «رابینسون کروزو»، «وقتی همه خواب بودند»، «پسر ارشد من»، «آقا معلم»، «هویت پنهان»، «جی اف کی»، «مجردها»، «گودزیلا»، پنج‌شنبه ۴ بهمن ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» به کارگردانی نرگس آبیار، پنج‌شنبه ۴ بهمن ماه ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهیم دید: یونس پسر مش الفت با عده‌ای از جوانان روستا کار در کارخانه مس کرمان را رها می‌کنند تا عازم جبهه شوند. پس از مدتی ارتباط یونس با خانه قطع می‌شود و همه حدس می‌زنند که او اسیر شده است. اسرا آزاد می‌شوند و باز هم خبری از یونس نیست. الفت بیقرار پسرش از هر کس و هر جا نشانی او را می‌گیرد. عاقبت تماس می‌گیرند و می‌گویند که خبری از یونس در راه است. الفت خانه را آب و جارو می‌کند، اما ...
مریلا زارعی، گلاره عباسی و جواد عزتی در فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» ایفای نقش کرده اند.

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی «دخترک جسور» به کارگردانی مورتن کوهلرتی، پنج‌شنبه ۴ بهمن ماه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی سارا ژوئل وارنر، پیتر جِپ هانسن و لیسبِت دال خواهیم دید: خانواده تهیدستی در کلبه‌ای جنگلی زندگی می‌کنند. پدر خانواده در اثر بیماری از دنیا می‌رود و مادرِ جوان با دختر کوچکش به زندگی محقرانه خود می‌دهند. در همین اثنا مادر نیز به بیماری سختی دچار شده و از دنیا می‌رود. مادر در آخرین لحظات به دختر هفت ساله اش توصیه می‌کند پس از مرگ او، به دنبال پدربزرگش که مرد ثروتمندی است رفته و نزد او زندگی کند. مادر گردنبندی را به دخترش می‌دهد تا در صورت یافتن پدربزرگ، آن را به عنوان نشانه‌ای برای صحت گفته هایش به وی نشان دهد. مادر از دنیا می‌رود و دختر کوچک پس از پشت سر گذاشتن اتفاقات مختلف و سختی‌های فراوان، موفق یه یافتن پدرزرگش می‌شود. پدر بزرگ که معتقد است دختر و دامادش زنده هستند و به خارج از کشور رفته اند، حرف نوه کوچکش را باور نمی‌کند. از آنجایی هم که دختر گردنبند مادرش را گم کرده، نمی‌تواند صحت گفته هایش را ثابت کند و ...

فیلم سینمایی «پاک باخته» به کارگردانی غلامحسین لطفی، پنج‌شنبه ۴ بهمن ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان با نقش‌آفرینی اکبر عبدی و علیرضا خمسه آمده است: استوار خراسانی به تهران منتقل می‌شود. او به اتفاق مادرش و همسرش زینت و خواهرش عاطفه و پسر کوچکش اسفندیار نزدیک کلانتری محل خدمتش خانه‌ای اجاره می‌کند که از قضا با آقارضی همسایه می‌شوند. آقارضی با خواهرش ملوک خانم و دو پسر خواهرش جواد و جعفر زندگی می‌کند، او برای جواد، عاطفه خواهر استوار خراسانی را خواستگاری می‌کند.

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «زیر درخت هلو» به کارگردانی ایرج طهماسب، پنج‌شنبه ۴ بهمن ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم خواهیم دید: در خانواده عارف پور هر کسی شب قبل از مرگ، در خواب می‌فهمد که فردا ساعت پنج عصر خواهد مرد. این سنت در خانواده عارف پور به زمان حال رسیده است. بزرگ خاندان عارف پور در خواب می‌بیند که زمان مرگش فرا رسیده به همین دلیل از صفا، مستخدم خانه زادش می‌خواهد که پسرش مسعود را خبر کند. عارف پور نزد او وصیت می‌کند که قبل از خواندن وصیت نامه که در گاوصندوق و کلیدش هم نزد صفاست، ملزم به پیدا کردن همسری برای صفا و ازدواج مستخدم باوفای او هستند. عارف پور رأس ساعت مقرر می‌میرد. در این میان اعتمادی داماد خانواده که در کار آپارتمان سازی است اصرار می‌کند که صفا هرچه سریع‌تر با دختری ازدواج کند و سهم هر کس از ارث مشخص شود تا او بتواند در سهم همسرش از حیاط بزرگ خانه، آپارتمان سازی کند. اما صفا معتقد است، چون مهره مار دارد و طرفداران بی شماری برای ازدواج با او هستند ...
حمید جبلی، فاطمه معتمدآریا و ایرج طهماسب در فیلم سینمایی «زیر درخت هلو» ایفای نقش کرده اند.

فیلم سینمایی «راه طولانی خانه» به کارگردانی سئونگ، پنج‌شنبه ۴ بهمن ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
این فیلم با بازی کونگ گو سُل، کیونگ یئونگ لی و دین داسون نبرد شخصی میان یک سرباز از کره جنوبی و یک سرباز از کره شمالی را در واپسین روز‌های جنگ کره، روایت می‌کند.

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «حس دلتنگی» به کارگردانی مارک پلینگتون، پنج‌شنبه ۴ بهمن ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.
داستان فیلم با بازی الن برستین و جان هم از نگاه مردی روایت می‌شود که مسئول قیمت گذاری بر اجناس باقی مانده از افرادی است که تازگی مرده اند و بازماندگان می‌خواهند این اجناس را بفروشند. او هر بار درگیر یک ماجرای احساسی و خانوادگی می‌شود. زن سالمندی که خانه اش سوخته است و پولی برای خرید خانه جدید ندارد و فرزندانش می‌خواهند او را به خانه سالمندان ببرند. اما او یک توپ تنیس تاریخی از همسرش محرومش دارد که ناچار می‌شود بر خلاف نظر پسرش آن را بفروشد. او این پول را برای خرید خانه و فرار از خانه سالمندان استفاده می‌کند. از طرف دیگر شاهد داستان زن دیگری هستیم که پدرش فوت شده و علی رغم انتقاد‌های دختر جوانش او وابستگی و علاقه زیادی به وسایل باقی از پدرش را دارد. دختر در دنیای جدید زندگی می‌کند و همه چیزش روی لپ تاپ و گوشی است. اما ناگهان این دختر جوان همان روز در تصادف رانندگی می‌میرد و ...

شبکه پنج سیما

انیمیشن سینمایی «لوراکس» به کارگردانی کریس ریناد، پنج‌شنبه ۴ بهمن ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
این انیمیشن درباره پسر دوازده ساله‌ای که سعی می‌کند درختان را که عده‌ای سود جو از بین برده تا بتوانند اکسیژن را بفروشند، دوباره به سرزمینش برگرداند.

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «زمانی برای ماندن» به کارگردانی محمد دستگردی، پنج‌شنبه ۴ بهمن ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.
داستان فیلم درباره عطیه است که به جرم پخش اعلامیه امام خمینی توسط نیرو‌های ساواک دستگیر می‌شود. افسر هومن، همسایه سابق عطیه که خواستگار سابق او بوده است مسئول بازجویی از عطیه می‌شود و کمک می‌کند تا عطیه فرار کند. پس از آن نیز خود تصمیم می‌گیرد همراه عطیه فرار کرده و از مرز خارج شوند، اما ...
عبدالرضا اکبری، فلور نظری، علیرضا اوسیوند، حسین خانی بیک و نسرین مقانلو در فیلم تلویزیونی «زمانی برای ماندن» هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «نیکو گوزن پرنده» به کارگردانی مایکل هانگر و کاری جاسونین، پنج‌شنبه ۴ بهمن ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.
در این انیمیشن خواهیم دید: نیکو گوزن کوچکی است که دوست دارد پرواز کند. مادر نیکو به او گفته که پدرش یک گوزنِ پرنده بوده است. نیکو به همراه دوست سنجابش جولیوس سعی می‌کند پرواز را تمرین کند. از طرفی چند گرگ به‌تازگی نزدیک محل زندگی آن‌ها آمده‌اند و می‌خواهند گوزن شکار کنند. نیکو و دوستانش یک‌بار از دست آن‌ها فرار می‌کنند، ولی گرگ‌ها آن‌ها را تعقیب می‌کنند و به سراغ گله می‌آیند...

شبکه امید

فیلم سینمایی «رابینسون کروزو» به کارگردانی وینست کیستلوت و بن استاسن، پنج‌شنبه ۴ بهمن ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهیم دید: رابینسون کروزو مرد جوانی است که با یک کشتی سفر می‌کند و کشتی در دریا در اثر طوفان غرق می‌شود و او در نزدیکی یک جزیره روی کشتی شکسته می‌ماند تا این که حیوانات جزیره به راهنمایی طوطی او را به جزیره راهنمایی می‌کنند و مدت‌ها رابینسون با حیوانات در جزیره زندگی کرده و برای خودش خانه‌ای روی درخت می‌سازد تا این که دزدان دریایی او را نجات داده و از او توقع دارند که آن‌ها را به گنج در جزیره برساند، ولی ...

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «وقتی همه خواب بودند» به کارگردانی فریدون حسن پور، «پسر ارشد من» به کارگردانی سعید اسدی، «آقا معلم»، «هویت پنهان»، «جی اف کی»، «مجردها» به کارگردانی اصغر هاشمی و «گودزیلا» پنج‌شنبه ۴ بهمن ماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.


انتهای پیام /

چگونه ثروتمندترین کشور آمریکای لاتین دچار فقر و بحران سیاسی شد؟ اپوزیسیون و دولت ونزوئلا چه می‎گویند؟

طعنۀ سیاسی و زشت به علیرضا بیرانوند + عکس

قدس: فروش گوشت سگ در مشهد!

کلیدواژه: بازی چلسی بازیکن آرسنال فوتبال انگلیس

منبع این خبر، وبسایت www.ilna.ir است و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه این خبر را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ۲۱۴۴۳۵۴۴ را به همراه موضوع به آدرس info@porsyar.com ارسال فرمایید.
با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع مطلب و کاربران است.

دیگر خبرها

 • پوستر دومین جشنواره جزیره ورزش در آبادان رونمایی شد
 • دل بوسکه: مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است
 • ورزشکار افغانستانی در میان بهترین بازیکنان کریکت جهان
 • ناکامی جزیره قشم از توسعه با اهرم تفکرات سنتی شورای شهر
 • اکتشاف اولین چاه نفت آبادان/ثروت های زیرزمینی جزیره مینو
 • کشف مخزن جدید نفت در جزیره مینوی ایران
 • کشف مخزن جدید نفت در جزیره مینوی ایران + نقشه
 • در نظرسنجی AFC، اشکان دژاگه در رتبه دوم بهترین‌های مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا قرار گرفت
 • کوشیلنی: بازیکنان آرسنال در کنار بیرین خواهند بود تا زودتر به میادین بازگردد
 • مونچی به آرسنال: لطف دارید ولی نیستم
 • دست رد یونایتد به سینه آرسنال: بیلی را نمی‌دهیم
 • توزیع 115 عنوان کتاب در مدارس کتابخانه دار جزیره قشم
 • با توقف مذاکرات میان بارسلونا و آرسنال؛ اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، دنیس سوارز تا پایان فصل در نیوکمپ ماندنی است
 • دانلود؛ 10 ماشین گرانقیمت پیر امریک اوبامیانگ (فوتوکلیپ)
 • پرینس بواتنگ: مسی بهترین بازیکن دنیا است؛ می‌خواستم تا خود بارسلونا را بدوم!
 • مدافع آرسنال ادامه فصل را از دست داد +عکس
 • مدافع آرسنال خانه نشین شد
 • مدافع اسپانیایی آرسنال ادامه فصل را از دست داد
 • خوش صداترین ستاره‌های زن جهان